OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ


Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí
1 2 3 4

Aktuality

24 ČER

Zápis do kombinovaného studia - Hospodářská politika a správa

Zápis do 1. ročníku bakalářského studia se pro studijní program Hospodářská politika a správa – kombinované studium bude konat na Obchodní akademii a VOŠ ve Valašském Meziříčí v budově Vyšší odborné školy 27. června 2016 v přednáškové místnosti - 1. patro v 13.15 hod.


Bližší informace naleznete zde.

více...
23 ČER

Výběrové řízení na učitele anglického jazyka

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ve Valašském Meziříčí
vypisuje výběrové řízení na pracovní místo:
učitel anglického jazyka

více...
15 ČER

Slavnostní promoce absolventů bakalářského studia

Slavnostní promoce absolventů bakalářského studia v akademickém roce 2015/2016 se koná v pátek 1. 7. 2016 v Nové Aule VŠB – TU Ostrava, 17. listopadu 15, Ostrava – Poruba. Bližší informace najdete zde.

více...
15 ČER

Zápis do 1. ročníku bakalářského studia

Zápis do 1. ročníku bakalářského studia se pro studijní program Ekonomika a management bude konat na Obchodní akademii a VOŠ ve Valašském Meziříčí v budově Vyšší odborné školy 27. června 2016 v přednáškové místnosti - 1. patro v 10.00 hod.


Bližší informace naleznete zde.

více...
02 ČER

Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava vypisuje 2. kolo přijímacího řízení

Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava vypisuje 2. kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2016/2017 do těchto bakalářských studijních programů (oborů), které můžete studovat na Obchodní akademii a VOŠ Valašské Meziříčí.  • bakalářský studijní program Ekonomika a management – studijní obor Ekonomika podniku (denní studium)

  • bakalářský studijní program Hospodářská politika a správa – studijní obor Veřejná ekonomika a správa (kombinované studium)


Bližší informace naleznete zde.

více...
12 KVĚT

Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia

Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia oboru Ekonomika podniku proběhnou ve Valašském Meziříčí ve dnech 2. – 3. června 2016. Složení komisí a další bude upřesněno.

více...
29 DUBEN

Povinně volitelné předměty 2016/2017

V akademickém roce 2016/2017 se budou vyučovat ve Valašském Meziříčí ve 2. a 3. ročníku bakalářského studia cizí jazyky a povinně volitelné předměty uvedené zde. Přečtěte důkladně přiložený dokument.

více...
26 ÚNOR

Kombinované bakalářské studium

V akademickém roce 2016/2017 je opět otevíráno kombinované bakalářské studium oboru Veřejná ekonomika a správa.


Informace zde

více...
DO ARCHÍVU
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor