Skvělé výsledky v okresních kolech ve florbalu

Ve dnech 14. – 15. 11. 2023 se konala okresní kola ve florbale chlapců a dívek. Chlapecký turnaj se odehrával v úterý na SŠIEŘ v Rožnově a dívčí ve středu na Kostce ve Vsetíně. Kluci v prvním utkání zdolali s přehledem gymnázium Rožnov 3:0, ve druhém si poradili s SŠIEŘ 4:1 a čekal je rozhodující duel s gymnazisty ze Vsetína, kteří rovněž svá první dvě utkání vyhráli. Ve velmi napínavém zápase se celky rozešly s remízou 3:3. O vítězi turnaje a postupu do krajského kola nakonec rozhodlo o jeden gól lepší skóre vsetínského družstva, které bylo 11:4 a naše 10:4. Gratuluji ke 2. místu v turnaji, ale hlavně ke skvělému hernímu výkonu celého týmu.

Děvčata se utkala pouze s jedním celkem, a to bylo družstvo ze střední školy Kostka. V utkání hraném na 3×10 minut naše hráčky od začátku vedly, a přestože jejich tým měl několik holek, které se florbalu věnují závodně, nenašly na náš tým tu správnou zbraň. Nakonec děvčata s přehledem zvítězila 7:2 a postoupila tak do krajského kola, které se koná 24. listopadu v Uherském Brodě. Blahopřeji holkám k zaslouženému vítězství a přeji hodně štěstí v Uherském Brodě.

Složení týmu chlapců: Rebroš Matěj, Žárský Miroslav, Poruba Kryštof, Procházka Adam, Novosad Lukáš, Raška Josef, Křenek Tomáš, Hrnčiřík Martin, Filip Adam, Loučka Matěj, Gach David, Válek Kryštof, Matula Jan, Kovář Ondřej, Bartl Lukáš, Šrámek Radim

Složení týmu děvčat: Stolařová Petra, Kočí Kateřina, Mičolová Nela, Hrušková Nela, Pitrunová Kateřina, Kemlová Tereza, Pochylá Lucie, Hercíková Zuzana, Kulajtová Andrea, Šímová Andrea

Mgr. Petr Pokorný