Úspěch v soutěži v účetnictví

V úterý 22. listopadu 2022 se dva týmy z naší školy zúčastnily regionální soutěže v účetnictví. Na Obchodní akademii v Přerově se konal letos již 16. ročník této soutěže, účastnilo se celkem 14 dvoučlenných týmů z moravských středních škol. Soutěžící měli za úkol správně vyřešit 100 testových otázek, což se našim dvěma týmům podařilo a oba byly mezi nejlepšími.

Tým ze 4.A ve složení Aneta Chudějová a Adéla Hurtíková se umístil se ziskem 93 bodů na skvělém 2. místě, tým ze 4.B ve složení Natálie Kelnarová a Alžběta Pavelková s počtem bodů 90 byl společně s domácím týmem z Přerova na 3.- 4. místě, ale díky zohlednění času na vypracování testu byl posunut „až“ na 4. místo.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Alena Machalová