Bronz z účetně ekonomické soutěže

Tým naší OA veze z odborné účetně ekonomické soutěže DUEL bronz

Ekonomická fakulta VŠB Ostrava, která na naší obchodní akademii zaštiťuje bakalářské studium, pořádala již čtvrtý ročník odborné soutěže studentských týmů DUEL. Jedná se o komplexní klání, které začíná již v říjnu vypracováním podnikatelského záměru, jehož tvorby se zhostila trojice  – Daniel Svoboda, Daniela Vaněčková a Eliška Skýpalová (všichni 4. B).

V pátek 30. listopadu 2018 pak v Ostravě proběhly další části soutěže – řešení účetní případové studie a série testů. Testy byly z oblastí financí, podnikové ekonomiky, účetnictví a daní. Náš tým v konkurenci třinácti soutěžních týmů dosáhl opět medailového umístění. 

Děkujeme žákům, že si v době praxe vyhradili čas na reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku!