Krajské kolo soutěže EKOTÝM 2022

Dne 10. října 2022 pořádala naše Obchodní akademie krajské kolo soutěže EKOTÝM. Soutěže se zúčastnily Obchodní akademie Zlínského kraje, a to z Kroměříže, Zlína, Uherského Hradiště a Valašského Meziříčí. Každá škola vyslala dva tříčlenné týmy. Soutěž měla dvě disciplíny, nejprve vědomostní test z ekonomiky, účetnictví a informačních technologií a pak následovala prezentace na vylosované téma.

První místo obsadil tým 4. A třídy ve složení Adéla Foltýnová, Lukáš Goláň a Benjamin Křištof. Pouze o dva body na druhém místě skončil tým 4. B třídy ve složení Tereza Gajdušková, Kristýna Šuláková a Luboš Řehoř, všichni z Obchodní akademie Valašské Meziříčí. Třetí místo obsadila Obchodní akademie Zlín. Všem samozřejmě blahopřejeme.

Vítězný tým bude za měsíc reprezentovat naši školu na celorepublikové soutěži v Havlíčkově Brodě.

Určitě jim všichni budeme držet palce!

Ing. Helena Škrlová