Školní volejbalový turnaj

Ve středu 2. 2. a ve čtvrtek 3. 2. se uskutečnily v naší tělocvičně volejbalové turnaje chlapců, dívek a smíšených družstev. Vzhledem ke kovidové situaci se turnajů zúčastnilo méně družstev než obvykle, přesto si účastníci dobře zasportovali a věřím, že i dobře pobavili.

Chlapeckého turnaje se zúčastnily 4 týmy, které si zahrály každý s každým na 2 vítězné sety. Na 3. místě skončil „KYS“ z 2. B, 2. místo obsadil Volejbalový klub Smeč ze 4. D a vítězem se staly „Kočkoholky“ ze 4. A, B, C.

Dívčí turnaj měl 7 týmů, které odehrály své zápasy ve dvou skupinách, a poté byly podle pořadí nasazené do vyřazovacích bojů. Třetí místo obsadila třída 4. B, druhé místo získaly „Pipinky“ ze 4. C a turnaj vyhrály „Sigiho dcerky“ ze 2. B.

Ve smíšeném turnaji předvedli všichni účastníci velkou soutěživost, takže o dramatické situace nebyla nouze. Osm družstev se utkalo opět ve dvou skupinách a následovaly vyřazovací zápasy, po kterých získala 3. místo třída 3. B, na 2. místě se umístila formace „Berušky“ z 2. A + 2. D a palmu vítězství získali „Sigmunds fellas“ ze 2. B.

Všem účastníkům děkujeme za předvedené sportovní výkony, atmosféru a věříme, že příští rok budou tyto turnaje bez omezení, a tím i ve větším rozsahu.