2. místo našich dívek na Turnají přátelství ve volejbalu

V pátek 19. června se naše škola zúčastnila Turnaje přátelství, který pořádalo GFPVM Valašské Meziříčí.

Naše žákyně: Karolína Adamcová, Adéla Knápková, Tereza Krupíková, Michaela Fojtová, Julie Kolečková, Kristýna Toflová, Lucie Marančáková a Vendula Kočvarová se utkaly se třemi dalšími týmy a po skvělých výkonech obsadily krásné 2. místo. Jediným týmem, který je dokázal porazit, bylo domácí družstvo Gymnázia Valašské Meziříčí.

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku!

Mgr. Kateřina Holomková