V pátek 19. června se naše škola zúčastnila Turnaje přátelství, který pořádalo GFPVM Valašské Meziříčí.
Naše žákyně: Karolína Adamcová, Adéla Knápková, Tereza Krupíková, Michaela Fojtová, Julie Kolečková, Kristýna Toflová, Lucie Marančáková a Vendula Kočvarová se utkaly se třemi dalšími týmy a po skvělých výkonech obsadily krásné 2. místo. Jediným týmem, který je dokázal porazit, bylo domácí družstvo Gymnázia Valašské Meziříčí.
Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku!
Mgr. Kateřina Holomková