Vánoční turnaje ve volejbalu

Ve čtvrtek a v pátek před Vánocemi se konaly na OA tradiční turnaje ve volejbalu.

Dívčího turnaje se zúčastnilo 6 družstev. Na 4. místě se umístila „OMOYA“ z 1.C, 3. místo získala děvčata ze 3.B, 2. místo obsadilo „To neřeš“ z 1.A a vítězem se staly „Sigiho dcerky“ ze 4.B.

Chlapecký turnaj odehrálo 9 týmů s následujícím pořadím: 4. místo 1.D – „Sweethearts“, 3. místo – „Pura Vida“ ze 3.A, B a v dramatickém finále porazila 4.D – „Kolisovs 7 goldene Haare“ „Ňuňu Berušky“ ze 4.A, B v poměru 26:24.

V pěkné sportovní a vánoční atmosféře proběhl i turnaj 8 smíšených týmů. 4. místo obsadila 4.A – „Máme v týmu kripla“, 3. místo získal „Alpský ryzlink“ – 4.D, A, C, 3. místo vybojovaly „Ňuňu Berušky“ ze 4.A, D + 3.C, 2.B a vítězem se stala 4.B – „Sigmunds Fellas“.

Všem volejbalistům děkujeme za předvedené sportovní výkony a věříme, že příští rok se opět zúčastníte v ještě hojnějším počtu.