3. místo v krajském kole ve florbalu dívek

Dne 24. listopadu se uskutečnilo v Uherském Brodě krajské kolo ve florbalu dívek. Po velmi srdnatém a bojovném výkonu obsadily naše hráčky 3. místo, když se jim nepodařilo zvítězit nad Policejní školou z Holešova a Gymnáziem ze Zlína. Na hráčkách z těchto škol bylo vidět, že se tomuto sportu věnují na závodní úrovni, oproti našim holkám, kde prakticky žádnou závodní florbalistku nemáme. Bojovnost a nasazení, s jakým naše hráčky přistupovaly k zápasům, byla však příkladná a obětavá. Děkuji za všem za vzornou reprezentaci naší školy.

Složení týmu: Stolařová Petra, Kočí Kateřina, Mičolová Nela, Hrušková Nela, Pitrunová Kateřina, Kemlová Tereza, Pochylá Lucie, Hercíková Zuzana, Kulajtová Andrea, Šímová Andrea, Macigová Hana, Bilová Monika

Mgr. Petr Pokorný