ZAV Olomouc 2022

Obrovská gratulace za dnešní skvělé výkony patří všem našim žákům, kteří se zúčastnili soutěže ve zpracování textů ZAV Olomouc 2022. Z 52 přihlášených škol se jako družstvo umístili na vynikajícím 4. místě.

Soutěž se nemohla konat z provozních důvodů na OA Olomouc, proběhla on-line formou v jedné z našich odborných učeben. Celkem bylo přihlášeno 446 soutěžících a naši školu skvěle reprezentovali tito žáci: Jan Houdek 1.D, Ladislav Trčka 1.D, Jakub Horák 2.B, Dan Kutěj 2.D, Vít Kutěj 2.D, Jakub Kalivoda 2.D, David Kučera 3.D, Miroslav Zubíček 3.D a Gabriela Žambochová 4.B.

Z našeho týmu se nejlépe umístila Gabriela v kombinaci jednotlivců na krásném 10. místě. Další soutěž nás čeká v prosinci, snad i tato se vydaří.

Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Robert Sigmund