Stříbro z ekonomické soutěže DUEL

Tým naší OA veze z odborné účetně-ekonomické soutěže DUEL stříbro

Ekonomická fakulta VŠB Ostrava, která na naší obchodní akademii zaštiťuje bakalářské studium, pořádala již pátý ročník odborné soutěže studentských týmů DUEL. Jedná se o komplexní klání, které začíná již v říjnu vypracováním podnikatelského záměru, jehož tvorby se zhostila trojice  – Hana Cabáková (4. B), Denisa Vávrová a Lukáš Hajdík (oba 4. A).

V pátek 29. listopadu 2019 pak v Ostravě proběhly další části soutěže – řešení účetní případové studie a série testů. Testy byly z oblastí financí, podnikové ekonomiky, účetnictví a daní. Náš tým v konkurenci deseti soutěžních týmů dosáhl opět medailového umístění. 

Děkujeme, že si v době praxe vyhradili čas na reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku.

Ing. Helena Škrlová