OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Soutěž v účetnictví MD/D 2018

Ve dnech  24. a 25. ledna 2018 se  2 studentky ze 4. ročníku oboru obchodní akademie Eva Vacková (4.A) a Andrea Mičolová (4. B) zúčastnily Mistrovství republiky v účetnictví pořádané SVŠE ve Znojmě pod názvem  „Má dáti dal“. 


Jednalo se už o 12. ročník celostátní soutěže v účetnictví pro střední školy, kdy studentky ve dvou dnech absolvovaly čtyřhodinovou certifikovanou písemnou část a druhý den je čekal elektronický test, který trval 1,5 hodiny.


Svými dosaženými výsledky umístily naši školu na krásné 12. místo v republice ze 43 zúčastněných škol z celé republiky. Samy se umístily na 26. a 29. místě z celkového počtu 87 soutěžících. Jedná se o výborné výsledky, na vítěze ztratily jen velmi malý počet bodů, opravdu to byl nelítostný boj mezi účtaři o desetinky bodů.


Oběma děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně štěstí.

<< návrat na předchozí stránku
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor