OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ


Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí
1 2 3 4

Aktuality

29 ČER

3. kolo přijímacího řízení ke studiu na Vyšší odborné škole

• uzávěrka přihlášek – 28. srpna 2017 (lze přinést sebou)
• termín přijímacího řízení - 30. srpna 2017, 10:00 hodin, místnost č. 205


K přijímacímu řízení si přineste:
• pozvánku k přijímacímu řízení
• platný občanský průkaz
• studenti, kteří maturovali po odeslání přihlášky, nebo jim následující materiály v přihlášce ke studiu chybí, předloží fotokopii vysvědčení z posledního ročníku střední školy a fotokopii maturitního vysvědčení, která bude ověřena notářem nebo matrikou (nesmí být ověřena školou, které k tomu nejsou kompetentní). Součástí přihlášky je také strukturovaný životopis.

více...
29 ČER

Studenti vyšší odborné školy na zahraniční praxi.

Vyšší odborná škola vysílá v rámci programu Erasmus+ studenty na studijní a pracovní stáže. S současné době máme v zahraničí 7 studentů, z toho dva jsou na své absolventské stáži.


Studentky Soňa Šantrůčková, Lenka Karásková a Zuzana Hrušková jsou na dvouměsíční pracovní stáži na Kypru. Pracují v agentuře Shipcon Limassol Ltd. Kromě pracovních povinností v agentuře, jako je tvorba videí a práce s databázemi, absolvují i další vzdělávací kurzy zaměřené na podnikání nebo jazykové kurzy angličtiny.

více...
16 ČER

Přijímací řízení ke studiu na Vyšší odborné škole

Obchodní akademie a VOŠ vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení.


• uzávěrka přihlášek – 27. června 2017 (lze přinést sebou) • termín přijímacího řízení - 29. června 2017, 8:00 hodin, místnost č. 205


K přijímacímu řízení si přineste: • pozvánku k přijímacímu řízení • platný občanský průkaz • studenti, kteří maturovali po odeslání přihlášky, nebo jim následující materiály v přihlášce ke studiu chybí, předloží fotokopii vysvědčení z posledního ročníku střední školy a fotokopii maturitního vysvědčení, která bude ověřena notářem nebo matrikou (nesmí být ověřena školou, které k tomu nejsou kompetentní). Součástí přihlášky je také strukturovaný životopis.

více...
25 DUBEN

Ředitelské volno ve čtvrtek 27.4.2017

Všichni žáci 1. - 3. ročníků a studenti VOŠ mají ve čtvrtek 27.4.2017 ředitelské volno z důvodů praktické maturitní zkoušky.

více...
02 ÚNOR

Rozvrh hodin VOŠ

Rozvrh hodin pro letní období: zde

více...
01 ÚNOR

Dovezli jsme STŘÍBRO z mistrovství republiky v účetnictví

Ve dnech 25. a 26. ledna 2017 se studenti ze 4. ročníku oboru obchodní akademie a to, Jakub Jasný (4.A) a Anna Křištofová (4.B), zúčastnili mistrovství republiky v účetnictví na soutěži „Má dáti dal“, pořádané SVŠE ve Znojmě.  

více...
01 ÚNOR

Dny otevřených dveří v lednu 2017

Ve dnech 20. a 21. ledna 2017 se na Obchodní akademie a VOŠ ve Valašském Meziříčí uskutečnily další dny otevřených dveří.

více...
13 PROS

Výběrové řízení na pracovní místo

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ve Valašském Meziříčí
vypisuje výběrové řízení na pracovní místo: referent(ka) studijního oddělení

více...
DO ARCHÍVU
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor