OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Projekty ESF

Realizované projekty:

 • Rozvoj profesních a osobnostních kompetencí pracovníků škol a školských zařízení CZ.1.07/1.3.51/01.0010

  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ve Valašském Meziříčí realizovala od 1. 2. 2012 do 31. 1. 2015 projekt Rozvoj profesních i osobnostních kompetencí pracovníků škol a školských zařízení, financovaný z prostředků ESF a státního rozpočtu. V rámci projektu bylo vypracováno 15 vzdělávacích modulů z oblasti psychologie, pedagogiky a zdraví. Výuka probíhala formou jednotlivých odpoledních seminářů nebo dvoudenních výjezdových vzdělávacích pobytů s výukou 4 seminářů.

  Celkově se vzdělávacích aktivit zúčastnilo 2184 osob, které obdržely osvědčení o absolvování vzdělávací akce akreditované MŠMT v systému DVPP.

  Cílovou skupinou projektu byli pracovníci škol a školských zařízení ve Zlínském kraji.

   

Škola je zapojena jako partner do realizace projektů:

 • Projekt UNIV 2 - KRAJE
  Škola je zapojená do projektu UNIV 2 KRAJE. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
  Vlastní stránky projektu

Škola nabízí od února 2011 možnost absolvovat kurz rozšiřující kvalifikaci v oblasti informačních technologií Osobní a firemní prezentace na internetu. Bližší informace najdete v přiloženém letáku.

 • Program Leonardo da Vinci
  Škola je zapojená do programu Leonardo da Vinci. Tento program je v rámci programu celoživotního učení zaměřen na výukové a vzdělávací potřeby všech osob účastnících se odborného vzdělávání a odborné přípravy na jiné než vysokoškolské úrovni a na instituce a organizace nabízející nebo podporující toto vzdělávání a přípravu.
  Vlastní stránky projektu

 

Ukončené realizované projekty:

 • Další vzdělávání pracovníků ve školách a školských zařízeních ve Zlínském kraji. Projekt byl ukončen 31. ledna. 2012.
  Vlastní stránky projektu
 • Studium informační vědy a znalostního managementu v evropském kontextu. Projekt byl ukončen 28. února 2012
  Vlastní stránky projektu
 • Vývoj vzdělávacího programu Autoevaluace subjektu - projekt ukončen 30. 06. 2008
 • Příprava a realizace kreativního a motivačního systému pro další vzdělávání pedagogických pracovníků - projekt ukončen 30. 06. 2008
 • Tvorba a realizace profesních vzdělávacích programů na SŠ a VOŠ ve Zlínském kraji podporujících rozvoj podnikaní - projekt ukončen 30. 06. 2008
 • Obor Informatika v ekonomice v distanční formě vzdělávání na středních školách - projekt ukončen 24. 11. 2007
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor