Výsledky 18. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků středních odborných škol (SOŠ, ISŠ, SOU,…)

pořádaného dne 26. března 2010

 

Celostátní kolo 18. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                        222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                  581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                571681424

 

Celostátní kolo 18. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů 22 škol zřízením soutěžních středisek:

 

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

Střední škola  informatiky a spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

SPŠ stavební

Resslova 2

České Budějovice

372 11

4

Střední škola řemesel a služeb

Ruská 147

Děčín IV

405 02

5

SPŠ

Hradecká 647

Hradec Králové

500 03

6

Integrovaná střední škola

Obrněné armády 6

Cheb

350 11

7

SOŠ a SOU

Dubská

Kladno

272 03

8

ISŠTE

ul. Jednoty 1620

Sokolov

356 01

9

Střední škola stavební a dopravní

Letná 90

Liberec

460 01

10

VOŠ a SPgŠ

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

11

SOUs Škoda, a. s.

V. Klementa 869

Mladá Boleslav

293 60

12

SOŠ obchodu a služeb

Štursova 14

Olomouc

779 00

13

Střední škola elektrotechnická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

702 00

14

Střední škola informatiky a finančních služeb

Klatovská 200 G

Plzeň

301 24

15

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

16

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

17

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

18

Střední škola spojů a informatiky

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

19

SPŠ

Benešovo nám. 1

Teplice

415 49

20

Střední škola stavební

Kubišova 1214

Třebíč

674 01

21

Obchodní akademie a VOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

22

SPŠ Zlín

Tř. T. Bati 4187

Zlín

762 47

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci více než třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1541 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola je stále vysoký. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2010. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 9 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména zcela chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

 

 

/ 105 soutěžících/

 

              

              1. Michal Mikulec                 25 bodů     SŠ Šenov U NJ  

  2. Jan Žižlavský                     19 bodů     ISŠ-COP Brno

              3. Radek Vrána                     19 bodů     SŠ–COPT Kroměříž

              4. Jan Petřík                          15 bodů     SOU U krbu 521, Praha 10

              5. Martin Bouček                  14 bodů     Střední průmyslová škola Hronov

 

      Dále následují jen úspěšní řešitelé :

 

14 bodů : Petr Krautzberger Integrovaná Střední škola technická a Ekonomická Sokolov*Dominik Hanša Střední škola stavební v Třebíči* 13 bodů: Martin Bufka SŠE  Ostrava*Lukáš Maceček SŠTO Olomouc*Tomáš Ištvan Střední škola zemědělství a služeb Město Albrechtice*David Hoffmann střední odborná škola a SOU Uničov*Tomáš Nepožitek Střední škola polytechnická Olomouc*Jan Louda Střední škola spojů a informatiky Tábor * 12 bodů: Adam Křápek SOU Havlíčkova Kyjov*František Smetana SOUs ŠKODA AUTO a.s.* Jan Šustek Integrovaná střední škola stavební České Budějovice * 11 bodů: Luboš Sucharda Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov*David Kaněra Střední průmyslová škola Hronov*Jan Chrenšť Nová huť učiliště Ostava-Kunčice*Jan Pražma SPŠ strojní a stavební Tábor*Jirka Martin Střední odborná škola služeb a  řemesel Stochov * 10 bodů: Jakub Bruj Hotelová škola Plzeň*Miloš Marget SOU a SOŠ, SČMD, Znojmo, s. r. o.*Lukáš Gajdoš SŠ Profesora Zdeňka Matějčka*Vojtěch Machač SOUč Dubno*

9 bodů: Bohdan Nemchenko SOU SOŠ Lanškroun*Miloslav Vybíhal SOŠ a SOU André Citroëna Boskovice*František Vaplánek Sigmundova střední škola a strojírenská Lutín*Vilém Spurný Sigmundova střední škola a strojírenská Lutín*Jakub Šulka SOŠ a učiliště Sochorovo Vyškov*Tomáš Paťava ISŠ-COP VM* Václav Vítek Česká Třebová SOŠ a SOU*Martin Gavlík SOU stavební a dřevozpracující Zábřeh*Michal Kalina Střední škola informatiky a spojů Brno* Nikola Patkany SŠŽ Kynšperk nad Ohří

 

 

 


Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník tříletých učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

/107 soutěžících/

 

 

            1. Martin Weissmann               12 bodů           Ostrava Kunčice

            2. Marek Čík                          11 bodů           SOŠ Čichnova Brno

            3. Martin Varhnout                  10 bodů           ISŠTE Sokolov

            4. Milan Říháček                     8 bodů             Střední Škola Stavební Třebíč

            5. Michal Švanda                     8 bodů             SŠ obchodní Žďár nad Sázavou

           

     Dále následují jen úspěšní řešitelé :

 

8 bodů : Martin Vania SOU a SOŠ, SČMPS

 


Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník tříletých učebních oborů

 <stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

/83 soutěžících/

 

 

             1. Lukáš Fojtl                         22 bodů     SOŠ a SOU Lanškroun

             2. Alan Pultr                           21 bodů     ISŠTE Sokolov

             3. Patrik Častulík                    18 bodů     SŠ oděvní a služeb Vizovice

             4. Jiří Benda                           18 bodů     SPŠ Třebíč

             5. Monika Mánková               17 bodů     SŠ technická Přerov

 

     Dále následují jen úspěšní řešitelé :

 

12 bodů: Martin Heindl SOU Domažlice * 11 bodů: Matyáš Valeš SOŠ a SOU Nové Měst n.M. * Petr Salak ISŠTR Sokolov * 10 bodů: Radek Čech SŠ stavební a dřevozpr. Ostrava * 9 bodů: Jakub Švač SIŠ stavební  Č. Budějovice * Tibor Óvary SOŠ a SOU Vyškov * Barbora Mrázková SOŠ a SOU Dalovice * Patrik Majksner SOŠ a SOU TO Česká Třeboví * Tomáš Tulach SOUs ŠKODA AUTO Ml.Boleslav

 

 

 

 

          


Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii – 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

/ 351 soutěžících/

 

             

              1. Jan Vícha                          25 bodů     SPŠ Frenštát pod Radhoštěm

              2. Filip Okleštěk                    25 bodů     SPŠ J. Gočára, Praha 4

              3.Ondřej Mrhálek                  24 bodů     SPŠ Zlín

              4. Tomáš Pastera                   22 bodů     SPŠ Třebíč

              5. Jakub Němčík                   22 bodů     SPŠaU Opava

 

      Dále následují jen úspěšní řešitelé :

 

22 bodů : Eliška Tanzerová OA Plzeň * 21 bodů : Daniel Šmída VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou  * Michal Ajdarew SPŠ Přerov * Jakub Strnad SPŠ Teplice * Jan Hrušovský SPŠ Ostrov * Vojtěch Leon  SPŠ Trutnov * 20 bodů :  Jindřich Trojan SPŠ Třebíč * Jiří Harrandt SPŠ Teplice* Petr Jiránek SPŠ Nové Město nad Metují * 19 bodů : Jakub Erlebach SPŠ stavební Liberec* Jan Králík SPŠE Brno* Martin Le Tri SPŠ Ostrov * 18 bodů : Michal Cihlař SPŠT Praha * Jaroslav Černík SŠ informatiky a spojů, Brno * Martin Kišš SPŠaU Opava * Fejtová Masarykova střední škola chemická Praha 1 * Pěchoučková Simona SPŠ Stavební Plzeň * Matínek Petr SPŠEIŘ Frenštát pod Radhoštěm * 17 bodů : Měřička Václav SPŠ Valašské Meziříčí * Gina Radek SPŠ Příbram * Andrýsek Martin SPŠ Zlín * Sedláček Miroslav SPŠ Klatovy * Kroupa SPŠ Praha 1 * Bouška Michal SPŠ a VOŠ Chomutov * 16 bodů : Šimon Josef SPŠ Hronov * Vranka Tomáš SPŠ a hotelová Uherské Hradiště * Škulec Jakub SPŠ stavební České Budějovice * Charvat Jan SPŠ a VOŠ Kladno * 15 bodů: Macha Michal OA a VOŠ Uherské Hradiště * Černý Přemysl SPŠST Praha 1 * Cidlík Jakub SPŠSS Tábor * Veselka Zbyněk VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Dokoupil Jan SPŠ strojní Olomouc * Girgová Karolína SOŠ a SOU Letovice * Lichtenbergová Lýdie OA, VOŠ CR a JŠ Karlovy Vary * Waldemann Josef SPŠ Klatovy * Boš Daniel SPŠ Česká Lípa * Hrubý Jan SPŠ stavební Hradec Králové * 14 bodů: Martínek Václav OA Vlašim * Severa Roman SŠSI Tábor * Čadová Marie SŠ obchodu a služeb Jihlava * Caha Tomáš SPŠ Brno * 13 bodů: Mácha Jan  SPŠS Říčany * Ptáček Tomáš VOŠ a SOŠT Litomyšl * Šnirch Filip SPŠ Krnov * Vyskočil Jakub SOUT Přelouč * Mach Martin SPŠE Brno * Langer Matěj SOUŠ škoda auto, a. s. Mladá Boleslav * Kunetek Tomáš OA a VOŠ Valašské Meziříčí * Zemanová Monika OA Pelhřimov * Fluxa Petr SPŠ strojní Vsetín * Skalický David SPŠS stavební Hradec Králové * Mondek Lukáš SŠINFIS. Plzeň * Kunhart Radim SŠINFIS. Plzeň * Brom Miroslav SPŠ Stavební Havlíčků Brod * Štěpánek Michal SOŠ a SOU Česká Třebová * Pánek Radek VOŠ a SPŠ Jíčín * Řehák Jan SOŠ a SOU Lanškroun * 12 bodů : Kodytek Pavel SPŠE Havířov * Konvička Libor SPŠ a Hotelová Uherské Hradiště * Mastarun Václav SŠP a VOŠ Zlín * Kubásek Tomáš Soukromá SOŠ Hranice * SPŠ Stavební Opava * Bělohlávek Martin SPŠ Tábor * Ševčík Martin SPŠ Frýdek-Místek * Sedlák Martin SPŠa VOŠT Brno * Prachář Vojtěch COPT Kroměříž * Vraná Michaela SOŠ logistická a SOU Dalovice * Kovář Jan SPŠ Stavební Praha * Lavický David SPŠ Trutnov * Poczklán Ladislav SOŠ Strážnice * Zlámal Vojtěch SPŠ Stavební Lipník n. B. * 11 bodů: Tyrychtr Vilém SPŠ Mladá Boleslav * Linkeová Michaela SPŠ Stavební Praha 1 * Janošík Marek SPŠ Karviná*Harš Jan SPŠ stavební České Budějovice*Porochnavá Zuzana OA v VOŠS Ostrava – Mariánské Hory*Kovařík Petr OA Praha 1*Hůja Karel SPŠ Duchcov*Mašková Jana SPŠ a VOŠ Kladno*Skřivan Lukáš OA Plzeň*Polášková Nikol SŠ zemědělská a přírodovědná Rožnov p. R.*Tomášek Jan SPŠ a VOŠ Písek*Biták Jan SPŠ Loket*Slavotínek Jan OA Praha 1* Grechanová Šárka OA Havlíčkův Brod*Davídek Milan Gymnázium a SOŠ Rokycany * Mareš Štěpán SPŠSS Tábor* Šíla Matěj VOŠTE  Rychnov nad Kněžnou* Nowak Rudolf SOŠOTFP Veselí nad Lužnicí  10 bodů : Vymětal Zbyněk SPŠ Přerov * Dohnalová Kristýna SOŠ a SOU Znojmo * Čížek Tomáš HŠ a OA Velké Meziříčí * Pokorná Alice  HŠ a OA Velké Meziříčí * 10 bodů : Martin Šilhan ISŠ Cheb*Dominik Průša OA Žatec * Petr Moschner SPŠS a OA Kadaň * Chmelík Jan SPŠ Bruntál*Lukáš Novosad SOŠ Strážnice * Nguyen Thanh Duong SŠT Přerov * Štěpán Maceček SOŠ a VOŠ Cheb*David Koudelka VOŠ a SPŠ Jíčín * Veronika Voláková OA a VOŠE Tábor * Štěpán Hoplíček VOŠ a SPŠ Šumperk * 9 bodů: Petra Struminská OA Ostrava*Katarzyna Czerná OA Český Ťěšín * Petr Fiala SPŠ Loket*Dominika Kociánová OA Ostrava*Ondřej Fiala SOŠ a SOU Letovice * Michal Rolinc SPŠ stavební Valašské Meziříčí*

  

 

 

 

 

 

 

                                                                 


Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

 / 333 soutěžících/

 

             

              1. Otakar Zich                       25 bodů     SPŠ Chomutov

              2. Pham Duy Qvoc                24 bodů     SPŠ Ostrov

              3. Nikola Závadská               23 bodů     SPŠ Karviná

              4. Vojtěch Čermám               23 bodů     SPŠS Betlémská Praha 1

              5. Pavel Jašíček                     22 bodů     SPŠ a VOŠ Technická Brno

 

      Dále následují jen úspěšní řešitelé :

 

21 bodů : Michal Kozubík ISŠ-COP Brno * 20 bodů : Ondřej Dlouhý SPŠ Elektrotechniky a informatiky Ostrava * Alexandr Kabelík SPŠE Betlémská Praha * Lukáš Teuer SPŠS Opava 

* 19 bodů : Martin Olič SPŠKS Karlovy Vary * Jiří Pyszko SPŠE Havířov * Michael Pazdera SPŠEOL Olomouc * David Matějka ŠS Pelhřimov * Aleš Krátký SPŠ Hradec Králové * Petr Staníček SPŠS Plzeň 18 bodů: Dušejovský Kamil SPŠST PANSKÁ, Praha * Hanč Michal SOŠ a  SOU Hradec Králové * Nedělníková Michaela OA Šumperk * Rušar Filip SPŠ Strojnická Vsetín * Pekárek Jan OA Ovší Praha1 * Tóth Filip SAŠ Stavební – ČB * Ditrich Jan VOŠ a SPŠ Varnsdorf * Brabenec Miroslav SPŠST Panská Praha  * Březina Marek  VOŠ Technicko-ekonomická a stř. p. Rychnov nad K. * Panák René Střední průmyslová škola a hotelová Uher. Hradiště * Tesaříková Barbora OA Hovorčovidská, Praha 8 * 17 bodů: Jedlička Michal SPŠ a OA Unčov * Markacz Tomáš SPŠ  Chomutov * Jeřábek Adam SPŠ Stavební Val. Meziříčí * Jůnu Martin SPŠ a VOŠ Palacha Kladno * Habrda Daniel SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou * Čáp David OA DUŠNÍ , Praha 1 * 16 bodů : Šimon Matěj SPŠ Stavební Ostrava * Vašek Dominik OA a VOŠ Obchodní Brno * Michálek Martin SPŠ Stavební Havířov * 15 bodů : Polák Martin VOŠ  a SPŠ, Šumperk * Cerulík Lukáš OA Hodonín * Rozehnal Michal Střední škola dopravy a cest. Ruchu Krnov * Řeřábek Adam SPŠ a VOŠ Písek * Novotný Jan SPŠ a VOŠ Písek * Donda Ondřej SPŠS a E, Ústí * Šauer Jiří SPŠ Teplice * Kročár Vladimír Střední škola strojů a informatiky Tábor * 14 bodů : Cibulka Martin SPŠ Stavební Opava * Kaštalán Zbyněk VPSˇa SPŠMV Holešov * Koplík Lukáš OA Hodonín* Zemánková Michaela SZeŠ Lanškroun* Paclík Vladimír SOŠ a SOU André citroen Boskovice* Holá Monika SČMSO Obchodní školad Žďár nad Sázavou*Rendlova Emilie SPŠ Hranice* Kalina Michael SPŠS a E nad Labem* Pavel Krištof SŠ Průmyslová*Křivohlávek Roman SPŠ Stavební Č. Budějovice* Hain Jakub ISŠ Stavební, Č. Budějovice * 13 bodů: Žák Dalibor SPŠ Elektrotechnické Ostrava – Havířov* Chmela Radek OA-Ostrava Poruba* Cáb Michael SPŠ Bruntál * Adámek Radim SPŠT – Jablonec nad Nisou * Kratochvílová Denisa SPŠ Stavební Liberec * Lukáš Mertos SOŠ a SOU Logotická Dalovice* Karolína Bednáříková OA a VOŠ Uherské Hradiště* Krtičková Veronika VOŠ, OA, SZŠ Most * Klára Ježková OA Plzeň* Martin Hudský Masarykova OA Jičín * Zuzana Žárská SŠ Obchodní a služeb Žďár nad Sázavou* Zuranova OA Lysánil* Pham Ngoc Duc SPŠS Praha 1 * 12 bodů: Jan Žlebek VOŠ a SPŠE Olomouc* Jozef Nemethy SPŠ Stavební Praha 4 * Martin Lyčka SPŠ Chemická Akademie Ostrava* Tomáš Kolář SPŠ Klatovy * Martin Krupička SPŠ Teplice* Lukáš Michalík OA a VOŠ Uherské Hradiště* Václav Petříček VOŠ a Střední Průmyslová škola, Jičín * Šmíd Jan SPŠ Česká Lípa * Pokšteflová Dagmar SPŠ Stavební Plzeň * Erben Tomáš SPŠO Masná, Praha 1 * Nevšímal Petr SŠPST a VOŠ Chrudim * Luňák Václav SŠ průmyslová a hotelová Uher. Hradiště * Jeřábek Vojtěch SPŠE Brno * 11 bodů : Křesťan Zdeněk  SOŠ a SOU, Hradební 1029,Hradec Králové * Schneeferger Pavel SOUS Škoda auto a. s. Ml. Boleslav * Nevřela Miroslav SŠ průmyslová a umělecká Opava * Teplý Tomáš SPŠ, Přerov * Krejčík Štěpán SPSŠ a OA Kadaň * Pavelka Václav SŠ-COPT Kroměříš * Makovcová Diana SŠ a JŠ Volyně * Jambor Karel ISŠ-COP Valašské Meziříčí * Tomanová Jana SOŠ a SOU - MŠ Letovice * Legát Tomáš SOUS Škoda auto a. s. Ml. Boleslav*Lůžek Petr Střední škola průmyslová stavební* Celner Tomáš SPŠ Mladá Boleslav* Nehyba Jan OA Pelhřimov* Duda Martin OA, VOŠ ČR a JŠ s právem SJZ Karlovy Vary* Šrámek Miroslav SPŠS AK. ST. Bechyně, Havličkův Brod * Trdlicová Lenka SPŠ Zlín * Šárová Lucie SŠPST a VOŠ Chrudin * 10 bodů: Janský Tomáš ISŠ Cheb * Šnajdr Adam ISŠ - COP Brno * Fráněk Tomáš SOŠ  a …. * Janičková Michaela SOŠE a SOU Veselí na Moravě * Migdal František SOŠ Josefa Sousedíka, Vsetín* Pořízek Martin SPŠ A OA UNIČOV * Bránický Eduard OA Žatec * Bláhová Veronika SZŠ a VOŠZ Plzeň * Jan Diviš SPŠ Karviná * Jana Eisenhammerová SŠ INFORMATIKY A FINANČNÍCH SLUŽEB PLZEŇ * Iveta Košťálová OA Pelhřimov * Marek Holba VOŠ A SPŠ Šumperk * Ondřej Vladík SOŠ a SOU , Boskovice * Ondřej Smeták SSOŠ, s.r.o. , Hranice * Jiří Širmov SPŠ a SOU  Pelhřimov * 9 bodů : Michal Hajný SPŠT – Jablonec nad Nisou * Vendula Němcová SPŠ a VPŠ MV v Holešově * Martin Gazárek SŠP Rooseveltova Olomouc * Jiří Šmach SPŠ Bruntál * Lukáš Duda Centrum odborné přípravy technické * Denis Andrle Střední Zdravotnická škola, Karlovy Vary * Otto Vaňěk ISSŠ Nerudova, České Budějovice * Jiří Vlach SOŠ OTŽP, Veselí na Luži * Švubová Marie SOŠ Šumperk* Palička Lukáš SŠ Ostrava* Fryč Martin Gymnázium a SOŠ Rokycany* Bubeníková Jana SOŠ Veterinární, Hradec Králové* Šutová Hana OA a VOŠ Pionyrská, Brno* Bílý Aleš HS Radlická, Praha* Uhlíková Kateřina Hotelová škola, Radlická Praha 5* Hlávka Lukáš Střední průmyslová škola, Česká Lípa* Fuglík Libor Střední Oodborná škola a učiliště, Uničov* Čermáková Kateřina SŠ Veterinární, Zemědělská, Zdravotnická, Třebíč


Pořadí soutěžících podle umístění v VI. kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

 / 314 soutěžících/

 

             

         

  1. Radek Novotný                 25 bodů     SPŠE Havířov

  2. Martin Borovička              25 bodů     SPŠST Panská, Praha

  3. Ondřej Janata                    25 bodů     VOŠ s SPŠ Jičín

  4. Martin Míča                      24 bodů     SPŠ a SPŠ MV, Holešov

  5. Jan Kostecký                    22 bodů     VOŠ a SPŠ Šumperk                                                                                          

      Dále následují jen úspěšní řešitelé :

 

22 bodů : Jakub Mizera SPŠ stavební Josefa Gočára Praha * 20 bodů : Tadeáš Sasín SŠPU Opava * 19 bodů : Michaela Říhová SPŠ stavební Liberec* David Josiek SPŠ stavební, Havířov*  Michal Halenka SPŠ a VOŠ elektrotechnická, Olomouc* Jan Malec SPŠ a VOŠT Brno* Jiří Andrla SPŠE Brno* 16 bodů : Petr Novotný Masarkova SŠCH* Jakub Čermák SPŠ Hradec Králové *15 bodů : Michaela Prudká OA Plzeň * Jan Krejsar ISŠTE , Sokolov *  Daniel Mlýnek OA Opava * Jiří Maličký OA Dušní, Praha * Kryštof Špaček SPŠE F.Křižíka, Praha * Jan Klíma OA a HŠ Havlíčkův Brod * František Němec SPŠ Třebíč * Jakub Strych SPŠ a VOŠT Brno * Filip Hrnčíř OA Pelhřimov * 14 bodů : Ondřej Steiner SPŠ stavební Plzeň * Jaroslav Kedaj SPŠS Josefa Gočára, Praha * Vojtěch Hrbas SPŠ Přerov * Jakub Mičulka OA Hodonín * Ondřej Winter SPŠ Teplice * Jakub Janata VOŠ a SPŠ Jičín * 13 bodů : Zuzana Havlíková  Masarykova OA Jíčín * Tomáš Belloň SPŠ Zlín * Klára Paprskářová  SŠS Třebíč * 12 bodů : Jiří Malich  SPŠ Bruntál * Tomáš Vondrášek SPŠ a VOŠ Příbram * Tomáš Mazurka  OA Olomouc * Vilém Antas SPŠ Zlín * 11 bodů : Vojtěch Koubík OA a VOŠ CR sp. SJZ, Karlovy Vary * Jakub Písečný SPŠE, Ostrava * Balejík Gorazd SPŠ Třebešín, Praha * Lucie Langerová SOŠ Šumperk * Vít Šimůnek SPŠ Hradec Králové * 10bodů : František Choutek SPŠSaE,Ústí nad Labem * Eva Novotná VOŠ a SPŠ Varnsdorf * Michaela Mrázová SPŠ stavební Plzeň * Lukáš Zíka Gymnázium Stříbro * Marek Eichler Integrovaná střední škola, Cheb *  Jana Vitvárová ISŠTE Sokolov *  David Bašta  SPŠ Ostrov *  Tomáš Bazgier  SSŠ Třinec *  Stanislav Hoffmann  SOŠ a SOU Kladno-Dubská * Jaroslav Tomšů SPŠ Třebešín, Praha * Ondřej Svatoš SPŠS Betlémská, Praha * Michal Sochorec SŠ  průmyslová a hotelová Uherské Hradiště * Jana Sedláková SPŠ stavební Havlíčkův Brod * Jan Kúřil SOŠ Strážnice * Jan Dušek SPŠE Brno * Kateřina Vojtová SPŠ stavební České Budějovice * David Saivera SPŠ Chomutov * Lukáš Klinský SPŠ obchodu a služeb Teplice * Lukáš Dvořáček SŠ spojů a informatiky Tábor * Lenka Benešová SPŠ strojní a stavební Tábor * Kristýna Rozkošná OA Pelhřimov * Vít Zdvořilý VOŠ a SOŠT Litomyšl * Marek Ježek SPŠ stavební Hradec Králové * Jan Němec SŠ automobilní Holice * 9 bodů : Hana Reháková OA, VOŠ CR a JŠ s právem SJZ * Jakub Melichárek SPŠ Bruntál * Lukáš Hermann SSOŠ Hranice *  Železníková OA Lysá nad Labem * Jan Badal SPŠ a OA Uničov * Pham Tat Toam OA Olomouc * Adam Nedas SPŠ MV Holešov * Dominika Martincová SŠ podnikatelská a VOŠ Zlín * Lubor Pešek OA, VOŠ a SŠ  s právem Uherské Hradiště * Michal Balák ISŠ stavební České Budějovice * Michaela Růžičková  SOŠ veterinární Hradec Králové * Jakub Jirsa, SPŠ Nové Město nad Metují * Jan David, SOŠ a SOU Nové Město nad Metují *


Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

 / 248 soutěžících/

 

             

         

  1. Čmolík Petr                       22 bodů     SPŠ stavební Plzeň

  2. Bohůnová Lucie                 21 bodů     OA a jazyková škola Hodonín

  3. Novák Libor                     21 bodů     SPŠST Panská Praha

  4. Zoulová Stanislava 20 bodů     Masarykova střední škola chemická, Praha 1

  5. Los Petr                            20 bodů     SPŠ Teplice                                             

                                              

      Dále následují jen úspěšní řešitelé :

Tomášek Jakub; SPŠ a VoŠ Chomutov; 20;  * Moc Filip; SŠ spojů a informatiky, Tábor; 19;  * Hodík Tomáš; SPŠK Karlovy Vary; 17,5;  * Umlauf Jan; SPŠ a VoŠ Chomutov; 17,5;  * Frýdlová Lenka; SPŠ stavební Plzeň; 17;  * Tomaszek Lukáš; SPŠ elektrotechnická Havířov; 16,5;  * Černá Barbora; SPŠ stavební, Opava; 16;  * Řihánek Šimon; SPŠ Sokolská, Brno; 15,5;  * Štěpán Martin; SPŠE Mohelnice; 15,5;  * Váňa Lukáš; SPŠ stavební Josefa Gočára, Praha 4; 15,5;  * Plačková Lydie; Sze a Př. Š, Rožnov pod Radhoštěm ; 15;  * Strečko Marek; OA Šumperk; 15;  * Brázdil Jan; SPŠ Zlín; 14,5;  *

Dušek Václav; SPŠSS Tábor; 14,5;  * Kolářová Petra; OA, VOŠ a jazyková škola Uherské Hradiště; 14,5;  * Kostelník Pavel; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 14,5;  * Kříž Jakub; SPŠ a VOŠT Brno; 14,5;  * Mahelová Kateřina; OA, VOŠ a jazyková škola Uherské Hradiště; 14,5;  * Švandrlík Michaů; SPŠ a VOŠ Kladno; 14,5;  * Tesarčík Jan; SPŠCH akad.Heyrovského a gymnázium, Ostrava Zábřeh; 14,5;  * Husa Jakub; SPŠ Třebíč; 14;  * Pastrňák Petr; OA Dušní, Praha; 13,5;  * Pavlíková Kateřina; SPŠ Strojnická, Olomouc; 13,5;  * Pivnička Martin; SPŠE Mohelnice; 13,5;  * Vítů Josef; SPŠ Tábor; 13,5;  * Straka Petr; SPŠST Panská Praha; 12,5;  * Šimková Gabriela; SŠP a VOŠ, s.r.o. Zlín; 12,5;  * Klíma Vít; SPŠ Teplice; 12;  * Beneš Ladislav; SPŠ a VOŠ Písek; 11,5;  * Foltyn Ladislav; SPŠ Karviná; 11,5;  * Kimlová Marcela; SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou; 11,5;  * Novák Martin; SPŠ Hradec Králové; 11,5;  * Paldusová Lucie; SPŠ stavební Liberec; 11,5;  * Rath Pavel; SPŠE Havířov; 11,5;  * Trbola Ondřej; ISŠ - COP Brno; 11,5;  * Kortová Anna; SPŠ stavební, Havířov; 11;  * Mahdal Jakub; VOŠ a SPŠ Šumperk; 11;  * Pyszková Lucie; OA Český Těšín; 11;  * Sandr Josef; SPŠ Ostrov; 11;  * Vodová Pavla; SPŠ stavební, Valašské Meziříčí; 11;  * Kozák Roman; VOŠ a SPŠ Šumperk; 10,5;  * Šajdler Miroslav; SŠP a hotelová, Uherské Hradiště; 10,5;  * Šťastný Petr; SPŠ Zlín; 10,5;  * Vondráček Vít; SPŠ SaE, Ústí nad Labem; 10,5;  * Čecháček Jakub; SŠP Krnov; 10;  * Ibl Martin; SPŠ a VOŠ Kladno; 10;  * Karel Ondřej; SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou; 10;  * Kyloušek Josef; SPŠ Mladá Boleslav; 10;  * Macháčková Dana; Masarykova obchodní akademie Jičín; 10;  * Machel Marek; OA Opava; 10;  * Pozdníček Richard; SPŠS a OA Kadaň; 10;  * Richter Lukáš; SPŠ dopravní, Praha 1; 10;  * Strnadlová Kateřina; SPŠ stavební, Ostrava Zábřeh; 10;  * Woska Michal; SPŠ stavební, Ostrava Zábřeh; 10;  * Zemková Jaroslava; OA a VOŠ ekonomická Mladá Boleslav; 10;  * Dedík Václav; SŠP Krnov; 9,5;  * Juhász František; SPŠ, Praha 10; 9,5;  * Kovandová Jana; OA Plzeň; 9,5;  * Merta Jan; VOŠ a SPŠ Šumperk; 9,5;  * Pavlovec Václav; SPŠ a VOŠ Písek; 9,5;  * Polách Miroslav; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 9,5;  * Polák Jakub; Masarykova střední škola chemická, Praha 1 ; 9,5;  * Sojka Radim; SPŠ Frýdek Místek; 9,5;  * Šumšalová Dana; OA a VOŠ Valašské Meziříčí; 9,5;  * Caklová Hana; SPŠ stavební, České Budějovice; 9;  * Eschler Pavel; ISŠ technická ekonomická, Sokolov; 9;  * Kufová Marcela; OA Český Těšín; 9;  * Orava Martin; SŠP a hotelová, Uherské Hradiště; 9;  * Ševčík Petr; OA a VOŠ Valašské Meziříčí; 9;  * Vacek Petr; VOŠ a SPŠE, Olomouc; 9;  * Zatloukalová Ivana; OA Teplice; 9