Výsledky 17. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků středních odborných škol (SOŠ, ISŠ, SOU,…)

pořádaného dne 27. března 2009

 

Celostátní kolo 17. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                        222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                  581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                571681424

 

Celostátní kolo 17. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů 22 škol zřízením soutěžních středisek:

 

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

Střední škola  informatiky a spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

SPŠ stavební

Resslova 2

České Budějovice

372 11

4

Střední škola řemesel a služeb

Ruská 147

Děčín IV

405 02

5

SPŠ

Hradecká 647

Hradec Králové

500 03

6

Integrovaná střední škola

Obrněné armády 6

Cheb

350 11

7

SOŠ a SOU

Dubská

Kladno

272 03

8

ISŠTE

ul. Jednoty 1620

Sokolov

356 01

9

Střední škola stavební a dopravní

Letná 90

Liberec

460 01

10

VOŠ a SPgŠ

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

11

SOUs Škoda, a. s.

V. Klementa 869

Mladá Boleslav

293 60

12

SOU obchodu a služeb

Štursova 14

Olomouc

779 00

13

Střední škola elektrotechnická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

702 00

14

Střední škola informatiky a finančních služeb

Klatovská 200 G

Plzeň

301 24

15

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

16

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

17

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

18

Střední škola spojů a informatiky

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

19

SPŠ

Benešovo nám. 1

Teplice

415 49

20

Střední škola stavební

Kubišova 1214

Třebíč

674 01

21

Obchodní akademie a VOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

22

SPŠ Zlín

Tř. T. Bati 4187

Zlín

762 47

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci více než třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1681 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola je stále vysoký. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 18. ročníku se uskuteční 26. března  2010. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2010. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 9 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména zcela chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 110 soutěžících)

 

1.

Milan Semerád

SPŠ Třebíč

24

2.

Petra Podstavková     

SŠ Odry

24

3.

Pavel Marvan

ISŠ - COP Valašské Meziříčí

23

4.

Lukáš Král

SŠ Sigmundova,Lutín

23

5.

Martin Vania

SOU a SOŠ, SČMSD Přimětická, Znojmo

22

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

21 bodů : Lucie Vlachynská SŠ Vítkov – Podhradí * 20 bodů : Martin Varhout ISŠTE Sokolov * 19 bodů : Martin Slavík SOŠ      stavební Karlovy vary * Lukáš Kružík SPŠ       manželů Curieových Třebíč * Michaela Perná Hotelová škola Třebíč * Jana Novotný SOŠ a SOU _ MPŠ Letovice * 18 bodů : Marek Čík SŠ Informatiky a spojů Brno * Jiří Ketzer SOU a SOŠ Lanškroun * 17 bodů : Ondřej Barták SŠ COPT Kroměříž * Michal Švanda OA Žďár n. Sázavou * Gabriela Budišová SOU Gastronomie Praha 11 *16 bodů: Jana Riedlová SOU Litovel * Ondřej Krejčí SŠTO Olomouc * Štěpán Dvořák SŠP Roosveltova Olomouc * Václav Welser Střední škola obchodní České Budějovice * 15 bodů: Martin Vašina SŠ COPT Kroměříž * Pavel Liška ISŠ COP Brno * Daniel Rakowski Hotelová škola Plzeň Bory  * 14bodů: Ondřej Šancara SOŠ  a SOU Uničov * Jana Benešová SOŠ a SOU Nové Město n. Metují * Kateřina Smýkalová SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín * Jakub Přecechtěl ISŠ – COP Valašské Meziříčí   * 13bodů: Milan Říháček Střední škola stavební Třebíč * Lukáš Kopecký SŠ Stavební a dřevozpracující Ostrava * 12 bodů: Ondřej Čierny SPŠ Technická Jablonec * Žaneta Smitalová SŠ Informatiky a spojů Brno *  Michal Turoň SOŠ a SOU Louny * Václav Rokoš SOŠ a SOU Louny * Pavel Vondra SOŠ a SOU Vyškov * 11 bodů: Tomáš Kaštánek SPŠ technická Jablonec  * Kateřina Rojíčková SŠ Ostrava * Radek Sláma SOU a SOŠ Kladno Dubská * Radim Filipský SOU gastronomie Praha * Pavel Kryl SOŠ Šumperk * Pavel Holub SOU Havlíčkova Kyjov * Nicole Slabá ISŠ živnostenská Plzeň * Petr Páral SPŠS Tábor * 10bodů : Dominik Malyszek SŠ gastronomie a služeb, Frýdek – Místek * Tomáš Pernica SŠ elektrotechnická Ostrava * Alan Procházka ISŠ Cheb * Marek Burda SŠSaD Liberec * Jakub Plainer SŠ Šenov u NJ * Kajetán Pomelo SŠ technická, Žďár n. Sázavou * Michaela Mlýnková SOU a SOŠ Lanškroun * Kajetán Pomelo SŠ. Technická Žďár n. Sázavou * Michaela Mlýnková SOU a SOŠ Lanškroun * Jiří Štecher ISŠ Cheb * 9 bodů : PHAM ANH TUAN SPŠA Plzeň-Křimice * Josef Bajzlík SŠZ Sokolov * David Páša  SŠSI Tábor *

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 102 soutěžících)

 

1.

Patrik Častolík

SŠ oděvní a služeb, Vizovice

24

2.

Vitaliy Voschenko

ISŠ, USH Cheb

21

3.

Alan Pultr  

ISŠTE Sokolov

21

4.

David Končal            

ISŠTE Sokolov

20

5.

Jan Srbený                

ISŠ stavební, České Budějov

20

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

20 bodů : Stanislav Gežo SOŠaSOU-MŠP Letovice * 19 bodů : Lukáš Fojtl SOŠaSOU Lanškroun * Patrik Majksner SOŠ aSOU Česká Třebová  * 18 bodů : Aneta Baráková Hotelová škola Třebíč * Jiří Mrug SŠOT Kosinova Olomouc * Filip Pisár SPŠ technická Jablonec n. N. *  Pavel Musil SOU elektrotech Plzeň  * 17 bodů : Lukáš Brdička VOŠ a SPŠ Jičín *  Jiří Benda SPŠ Třebíč * Ondřej Arvensis SOŠS, Sabinovo Nám., Karlovy Vary * 16 bodů : Karel Čáslava SOŠ a SOU, Moravské nám, Uničov * Martin Štěpánek SŠT, Strojírenská 6,  Žďár nad Sáz.* Jakub Beneš SŠ služeb a řemesel, J.Šípka 187, Stochov * Jaroslav Štěpánek SOŠ a SOU, Dubská, Kladno * Martin Heindl SOU, Prokopa Velikého, Domažlice* Roman Bakák SOŠaSOU-MŠP Tyršova 500, Letovice * Marie Nedomová SOU obchodu a služeb Senice na Hané * 15 bodů : Václav Špála Škoda Auto Mladá Boleslav* Dinh Huu Phi SPŠD Praha * 14 bodů : Miroslav Štreit SPŠ Třebíč* Radek Švábenský SŠ informatiky Brno * Miroslav Haška SOŠ a SOU Citroen Boskovice* Michal Unar  SŠR a S Děčín 13 bodů : Vojtěch Kovářík SŠ Holice *  Zdeněk Lodr SOŠ a SOU Nové Město nad Metují *12 bodů Jan Dvořák SOU Olomouc * Lukáš Kicov SOŠ a SOU Česká Třebová * Michal Novák SPŠ Jablonec n. N. * Zuzana Keputová SŠ Odry * Jiří Švec VOŠ a SPŠ Jičín * 12 bodů : Petr Falhauer SŠ prof. Matějíčka, Ostrava-Poruba * Josef Merta SOU Havlíčkova, Kyjov * Jan Hlavinka SOU, Vítkov-Podhradí * 11 bodů : Radomír Holínek SOŠ a SOU, Uničov * Jiří Manďák SŠ elektrotechnická, Ostrava * František Pecka SOU nábytkářské a SSTDN nábyt., Liberec * Petr Náhlík SŠ elektrotechnická, Ostrava *  Martin Michal SŠ strojní a stavební Tábor * Lukáš Bárta SOU gastronomie  Praha 10 * Jakub Orálek SŠ-COPT Kroměříž * Michaela Záhrubská SŠ obchodu a služeb Teplice * 10 bodů Tomáš Tulach Mladá Boleslav * Lukáš Coufal SŠ stav. a dřevozpr. Ostrava-Zábřeh * Jakub Koukal SŠS Lutín  * Jiří Špán ISŠ stavební Č. Budějovice * Hofman SOU a SOŠ Citroena Boskovice * Erik Regent SPŠ Hronov * 9 bodů : Lukáš Mlčoch Brno * Vendula Sroková SŠO Ostrava * Jakub Čunek SOU Josefa Sousedíka * Václav Kubala SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín *Ganna Kharchenko Houslařská ISŠ Cheb *  Anna Hubená SOŠ obchodu a užitného designu Plzeň *  Daniel Janča SPŠD Plzeň * Jana Ulrychová ISŠ živnostenská Plzeň * Jan Záruba SŠŘ a SL Děčín * Marek Šimon SOŠ a Gymnázium Liberec *

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 85 soutěžících)

 

1.

Novotný Jaroslav     

SPŠ - Třebíč

25

2.

Sova Martin

SŠ-COPT Kroměříž

20

3.

Kratochvíl Tomáš

SPŠ - Třebíč

18

4.

Janečka Jiří

SOŠ Josefa Sousedíka

16

5.

Beneš Jan

SOŠ a SOU Česká Třebová

15

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

15 bodů : Doležal Martin SOŠ a SOU  Vyškov * Břemek Adam SOU stavební – Opava * 14 bodů: Jakub Miákšaník SOU stavební - Ostrava * 13 bodů : Marika Součková SŠ informatoky Plzeň * 12 bodů: Rostislav Šenk SOŠ SOU Uničov * Antonín Chromčák SOŠ a SOU Uničov * Tamara Kratochvílová MSŠZe Opava * 11 bodů Vladimír Samek SOŠ a SOU Hrad. Králové * Vladimír Samek SOŠ a SOU Hradec Králové * Michal Šperl SOU elektr. Plzeň * Josef Virgl SŠS Třebíč * Tomáš Račický SOU Kyjov * Lukáš Vacek SPŠ Hronov * Lukáš Hemelka SŠ technická Olomouc * Helekal Daniel SOŠ a SOU Lanškroun * Paučová Lucie SOU Domažlice * Kruml Jiří SŠ informatoky Plzeň * 10 bodů : Chrást David SŠT Žďár nad Sázavou * Koriťák Michal SPŠ Hronov * Chalupa Josef SŠ Copt- Kroměříž * Králová Lenka SOŠ obchodu Plzeň * Jambor Karel ISŠ Cop Valmez  * Barák Ondřej SOŠ a SOU * Mikuláš Boskovice * Bráník Martin SOŠ a SOU Lanškroun * 9 bodů : Exlér Adam SOU- Praha * Kavečka Štěpán ISŠ COP- Brno * Vičar Petr SOŠ Vyškov *

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii– 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 381 soutěžících)

 

1.

Martin Olič

SPŠKS Karlovy Vary

25

2.

Michal Pokorný

SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové

25

3.

Karel Šíma      

SPŠ stavební České Budějovice

25

4.

Nikola Závadská

SPŠ Karviná

25

5.

Jan Vitoš

SPŠS a OA Kadaň

25

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

25 bodů : Otakar Zich SPŠ a VOŠ Chomutov * Vojtěch Čermák SPŠS Praha 1 * Antonín Glac SPŠ elektronická Plzeň * Petr Staníček SPŠ stavební Plzeň * René Panák SŠP a hotelová Uherské Hradiště * 24 bodů : Michal Kozubík ISŠ-COP Brno * Karolína Fráňová SZDŠ a OA Rumburk *  23 bodů : Martin Pořízek SPŠ a OA Uničov * Miroslav Brabenec SPŠST Praha 1 * 22 bodů : Jan Zima SPŠ Třebíč * Pham Qvidc Dvy SPŠ Ostrov nad Ohří * Pavla Zigaldová SPŠ Zlín * Martin Michálek SPŠ stavební Havířov – Podlesí * 21 bodů : Vendula Malečková OA Vlašim * Ondřej Končal SPŠE Brno * Michal Valenta SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové * Jiří Pyszko SPŠE Havířov * Michal Pazdera VOŠ  a ŠŠE Olomouc * Jaroslav Bíma Masarykova SŠCH Praha 1 * Gabriel Zalisz SPŠ Karviná – Podlesí * Patrik Džambík SPŠ Bruntál * Michal Kolesnáč ISŠ Cheb * 20 bodů : Tomáš Voda SPŠ Manželů Curieových Třebíč * Martin Dyčka SPŠ Jedovnice * Tomáš Mrázek SPŠ strojní a elektro České Budějovice * Filip Rušar SPŠS Vsetín * David Matějka SŠ Pelhřimov * Ondřej Šípek SŠ teleinformatiky Ostrava – Poruba * Zbyněk Kaštalán SŠ policejní Holešov * Tomáš Franěk SOŠ a G Liberec * 19 bodů : Lukáš Cerulík OA Hodonín * Jiří Janda SPŠ strojní Olomouc * Stanislav Žák SPŠ Mladá Boleslav * Edgar Viter SPŠ Teplice * Vojtěch Novotný SPŠ elektro Brno * Petr Jašíček SPŠ a VOŠT Brno, Martin Duda OA, VOŠ CR a JŠ Karlovy vary, Adam Jeřábek SPŠ stavební Val. Meziříčí, Martin Doležal SOŠP a SOUS Hranice, Dominik Danisz SPŠ Nové město nad Metují, Pavel Sigid VOŠ a SPŠ Náchod * 18 bodů : Jiří Vestfál SPŠ a VOŠ Jana Palacha Kladno, Ivana Pelcmanová OA Hodonín, Jan Boukal SPŠ Příbram, Adéla Szymeczková SPŠ stavební Havířov-Podlesí, Přemysl Halámek, SPŠ stavební Třebíč, Natálie Zuranová, OA Lysá nad Labem, Václav Michalčík SPŠ Ostrava-Vítkovice * 17 bodů : Jan Žlebek VOŠ a SPŠ elektro Olomouc, Kokeš SZŠ Lanškroun, Jan Tlamicha SPŠ Hradec Králové, Jiří Vlach SOŠ OTŽP, Lukáš Buryánec SPŠ Trutnov, Jakub Brecher SOŠ NET.OFFICE Orlová, Tomáš Vaníček SPŠ strojní a stavební Tábor * David Sobota SŠPH Uherské Hradiště * Vladimír Kročák SŠST Tábor * Tomáš Zenknev SPŠ strojní a elektro Liberec * Zuzana Poláchová OA a VOŠ Valašské Meziříčí * Pavla Jelínková AOŠ a SOU Znojmo * 16 bodů : Pham Khanh Ha SZS VZ Karlovy Vary * Matěj Hrbáček SPŠ Zlín * Lukáš Machalík OA a VOŠ Uherské Hradiště * Jiří Šimkovič SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava * Michal Kalina SPŠ S a E Ústí nad Labem * Pavel Benda SPŠ stavební Lipník nad Bečvou * Tomáš Záhrubský SPŠ Klatovy * Karel Cakl SPŠ stavební České Budějovice * Robin Bednář SPŠ Třebešín * Vladislav Šubrt SOŠ stavební Karlovy Vary * 15 bodů : David Kunčar VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Jan Krišpín SPŠ a VOŠT Brno * Martin Mondek VOŠ a SPŠE Plzeň * Igor Štefanko OA a VOŠ Uherské Hradiště * Monika Holá SŠ obchodu a služeb Žďár nad Sázavou * Nikola Babíková Soukromé G a STŘ. OBD. ŠK Kunovice * Petr Hladík SPŠS Olomouc * Michal Daněk SOU SŠ, JŠ Volyně * Patrik Kalaj SPŠ Klatovy * Lucie Čmolíková SOŠ obchodu Plzeň * Barbora Kysučanová OA Valaš. Meziříčí * Jana Kutmonová Masarykova OA Jičín * Petra Kroupová OA Pelhřimov *  Dušan Tiller SPŠ Hronov *  Jaroslav Kamlach SŠ Obchodní České Budějovice * Boleslav Vlk SPŠ Loket * 14 bodů: Kateřina Valečková SOŠ prof. Švejcara Plzeň * Michal Horáček SŠ informatiky a spojů * Martin Hudský Masarykova OA Jičín * Lukáš Wimmer SPŠ strojní a elektro Č. Budějovice * Klára Kulhánková SZŠ Plzeň * Filip Beneš SOŠ s tavební Karlovy Vary * Petra Poliaková OA T. Bati Zlín * Lukáš Huták ISŠ-COP. Brno *  Miroslav Petr SŠAMP Krnov * 13 bodů: Vojáček Milan VOŠ a SPŠ Šumperk * Smolka Josef SPŠ - Vítkovice Ostrava * Jablončík Lukáš SPŠE Mohelnice * Vaněček Vojtěch SPŠST Praha 1 * Krtičková Veronika Voš, SPgŠ a OA Most * Homolková Tereza OA Teplice *  Holubová Andrea Hotelová škola Plzeň * Dejdar Petr SPŠE Mohelnice * Širmav Jiří SŠ Pelhřimov * Klier Milan ISŠTE Sokolov * 12 bodů: Kacířová Jana SPŠ Stavební Ostrava - Zábřeh * Mičková Simona SŠ gastronomie a služeb Frýdek Místek * Jochová Lenka SOŠE a SOU Veselí nad Moravou * Novák Michal SŠ teleinformatiky Ostrava - Poruba * Nováková Šárka OA Vlašim * Krč Tomáš OA Olomouc * Kovandová Ludmila SŠ a JŠ Volyně * Březina Marek VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou * Smolík Michal SPŠ dopravní Praha 1 * Vaculík Tomáš SOŠ J. Sousedíka * Pala Jakub PSŠS – Vsetín * Bočková Eva SOU a SOŠ Znojmo * Bidovský Martin SOŠ, SOU logistická Dalovice * Říha Vojta OA Tábor * Sadílek Zdeněk SPŠ stavební Praha 4 * Novotný Alexandr SPŠ stavební Praha 4 * 11 bodů : Urbánek Tomáš SPŠD Plzeň * Světelský Jakub VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou * Šafarčík Martin SPˇˇS stavební Ostrava – Zábřeh * Bittman Milan ISŠ Cheb * Mielcarek Marek VOŠ a SOŠT Litomyšl * Martínek Karel SOŠ zdravotnická Lochotín, Plzeň * Vašek David SPŠ Jedovnice * Gilar Václav SOŠ NET OFFICE Orlová * Trojan Daniel OA Plzeň * Srpová Michaela SPŠ Duchov * Morávek Jiří ISŠ Cheb * Kupka Nicole SPŠ stavební Hradec Králové * Pastorek Adam SPˇ¨SCH a G Ostrava – Zábřeh * Chvátal Petr SŠS Třebíč * Lucie Šárová SŠPST Chrudim* Vašulínová VOŠP a SPyŠ Litomyšl * David Čáp OA Praha 1 * 10 bodů : Michal Jedlička SPŠ a OA * Robin Neuen OA Mohelnice * Jan Sedlář SPŠ Frýdek-Místek * Jana Řezníčková Mendlova SŠ-SDŠ Nový Jičín * Martin Pavelka GaSOŠ Rokycany * Dominik Kudělásek SOŠ strojní a dopravy Frýdek-Místek * Martin Juha SOU elektrotechnická Plzeň * Miroslav Hanzelka SŠ oděvní a obchodně podnik. Frýdek-Místek * Julie Horáková GaSOŠ Nový Jičín * Renata Polachová SPŠ Keramická Karlovy Vary * Jakub Kellner SPŠ Jana Polacha Kladno * Šárka Vávrová SŠ elektrotechnická Frenštát p. R.* Michaela Šofrová SOŠ Šumperk * Lukáš Novotný SPŠ stavební Havlíčkův Brod * Milan Hanslík SPŠ Teplice * Martin Gazárek SŠ polytechnická Olomouc * Lenka Havlíková * Petr Číha OA Mladá Boleslav * Filip Najmon SOŠP Hranice * Jiří Cieslar SPŠS Valašské Meziříčí * Eva Purnochová OA Žatec * Roman Vondráček SOŠ a SOU Hotky nad Jizerou * Daniel Habrda SOŠE Hluboká nad Vltavou * Michal Bobek SOŠ technická Uherské Hradiště * Josef Kropáček OA Pelhřimov * Michal Mach SŠŽ Sokolov * Markéta Zemanová Liberec* Jan Březina SŠT Opava * Veronika Adámková OA Karviná * Petr Bartoš VOŠ a SPŠ Jičín * 9 bodů : Vitěslav Dobyšek SPŠ Přerov * Kuběnka * Radim Adámek SPŠ technická * Petr Knob SPŠS Praha * Klára Klenovská SŠ podnikatelská a VOŠ Zlín * Markéta Smolková OA Olomouc * Jakub Urbiš SPŠ elektrotechnická Frenštát p. R.* Bezstarosti Jiří SPŠ dopravní Praha 2 * Švajka Jakub SPŠ Bruntál * Paclt Jiří SPŠ Chomutov * Špilmanová Lucie OA Břeclav * Bartoněk Dominik COPT Kroměříž * Rýgl Ladislav SOŠ a SOU Lanškroun * Klimenta David SPŠ Trutnov * Červenková Darina SA Český Těšín * Křivánková Denisa OA Lysá nad Labem * Richter SOŠ a SOU Česká Třebová * Aman Petr VOŠ a SPŠ Náchod * Valasová nikola OA Frýdek-Místek * Abík Jan SPŠ Stavební Praha 1 * Adam Jiří SŠ Ostrava Kunčicy * Geregin Minassan SPŠ elektroinformatiky Ostrava * Zeman Lukáš SPŠSaE Ústí nad Labem * Noháč Marek SPŠ Česká Lípa * Szewiczek Jakub SOŠ dopravy a ČR Krnov * Viciánová Nikola SŠ obchodní České Budějovice * Kubišta Tomáš OA a VOŠ Karlovy Vary * Nosek Jan ISŠ Vysoká nad Jizerou * Petera Lukáš SPŠ Hradec Králové * Samuhel VOŠ a SOŠT Litomyšl *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 354 soutěžících)

 

1.

Aleš Křivák

Střední škola Průmyslová a Hotelová Uherské Hradiště

25

2.

Petr Pecha

Střední Průmyslová škola strojírenská, Vsetín

25

3.

Jan Malec

SPŠ a VOŠ technická Brno

25

4.

Jakub Adler

SPŠE Brno

24

5.

Radek Novotný

SPŠE Havířov

19

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

18 bodů : Michal Roller SPŠ Stavební J. Gočára * 17 bodů : Hrnčíř Filip OA Pelhřimov * Jiří Soukup SPŠ a VOŠ Příbram * Ondřej Janata VOŠ a SPŠ, Jičín * Tomáš Jakubík SPŠSE a VOŠ Liberec * 16 bodů : Zdeněk David  SPŠE Brno * Michal Mojzík SPŠ a VOŠ Chomutov * Jakub Strych SPŠ a VOŠ T * 15 bodů: Tomáš Belloň SPŠ Zlín * Vojtěch Carda SSŠ Třebíč * Jan Badal SPŠ a OA Uničov * Jakub Slatinský SPŠ Třebíč * Joel Matějka SPŠ strojnická a elektronická České Budějovice * Josef Svatoš SPŠS Betlémská* Jaroslav Tomšů SPŠ Na Třebětíně* Patrick Albrecht SPŠ technická Jablonec n. Nisou* 14 bodů: Josef Gondek SPŠ Klatovy * Jakub JanataVOŠ a SPŠ, Jičín Ondřej Steiner SPŠ stavební Plzeň * Vojtěch Koval SPŠ elektrotechniky a informatiky * Ondřej Pijáček SSPH Uherské Hradiště * Martina Žwaková Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí * Martin Míča VPŠ a SPŠ MV v Holešově * Zuzana Kamenská Obchodní akademie * Zdenka Pirošová Gymnázium a SOŠ Rokycany * Jana Horová SPŠ Ostrov * Tomáš Křížek SPŠSE a VOŠ Liberec * 13,5 bodů : Martin Fencl VOŠ a SPŠE Plzeň * 13 bodů : Michal Halenka VOŠ a SPŠ elektronická Olomouc * Michal Brabec SŠ Pelhřimov* Jakub Pekař SPŠE Plzeň * Jana Reháková OA a VOŠ a JŠ s PSJZ Karlovy Vary * Petr Schwarz ISŠ Stavební České Budějovice * Lucie Miklíková SOŠ OTŽP * Jiří Gemperle MSŠCH * Robert Havlíček SPŠE Mohelnice * 12 bodů : Ondřej Camfrla SPSŠ Vsetín * Jana Sedláková SPŠ Stavební Ak. St. Bechyně * Jakub Šimmer SPŠ Chomutov * Zdeňka Neuwirthová SPŠ Stavební, Ostrava – Zábřeh * Zdvořilý VOŠ a SOŠT Litomyšl * Michal Aschermann SPSŠT * Tomáš Lojík SPŠ Příbram* 11 bodů : Dospivová Alexandra Střední zemědělská škola Lanškroun*Vlastimil Krmíček OA Břeclav*Vít Šimunek SPŠ Hradec Králové*Markéta Lysková SPŠ Frýdek-Místek*Zdeněk Mihula SPŠ Tábor*Vojtěch Hejl SPŠ Tábor* 10 bodů : Jan Kočiš ISŠ technická a ekonomika Sokolov*Lenka Ticháčková MSŠZe a VOŠ Opava*Vojtěch Hrbas SPŠ Přerov*Jana Kubečková SOŠ obchodu Plzeň*Denisa Zličařová SŠOS Jihlava * Vilém Tomáš Mendelova střední škola * Šárka Tibulíková Obchodní akademie, Ostrava – Poruby * Dominik Pavlačka SPŠ Stavební, Havířov – Podlesí * Tomasz Pilch SPŠ Karviná – Hranice * Michaela Hančerová Gymnázium a OA Chodov * Martin Borovička SPŠST Panská * Věra Strnadová SOŠ Poděbrady * Lukáš Tolar SZŠ a VZŠ Plzeň * Jan Vyškovský VOŠ, SOŠ, SOU Kopřivnice * Vojtěch Koubík OA a VOŠ a JŠ a PSJZ Karlovy Vary * Zuzana Havlíková OA Jičín * Jakub Čermák SPŠ, Hradec Králové * Lenka Vaškebová Mendlona Střední Škola * Michaela Prudká OA Plzeň * David Lejnar Obchodní Akademie Orlová – Lutyň * 9 bodů : Ladislava Janušková OATB a VOŠE Zlín * Jakub Mičulka Obchodní Akademie Hodonín * Martin Sup Obchodní Akademie a VOŠ Uherské Hradiště * Radek Šetka Střední odborná škola logistická Dolovice * David Skulina OA a VOŠS, příspěvková organizace * Roman Charvát SPŠ a VOŠ Kladno * Lubomír Strachota SOŠ Technická Uherské Hradiště * Kateřina Kubíčková Obchodní akademie * Anna Mikolášová SPŠ Stavební * Petr Svoboda Obchodní Akademie Praha 4-Nusle * Žlebek Tomáš SPŠ Stavební Valašské Meziříčí * Martin Kuchařík Mendelova Střední Škola, Nový Jičín *  Jaroslav Krejska SSŠ Třebíč *  Aleš Brich SPŠ, Nové Město nad Metují *  Petra Otevřelová VPŠ a SPŠ MV v Holešově *  Stanislav Amler SPŠ Trutnov *  Walletzký Ondřej SOŠ a SOU André Citroëna *  Proch Michal SPŠ SaE *  Jiří Petržilka Střední škola aplikované kybernetiky *  Michaela Říhová SPŠ stavební Liberec *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve VI. Kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 345 soutěžících)

 

1.

Jakub Husa          

Střední průmyslová škola, Třebíč

18

2.

Jakub Kříž            

SPŠ a VOŠT, Brno

17

3.

Libor Novák         

SPŠST Panská 3, Praha 1

16

4.

Pavel Rath

SPŠ elektrotechnická, Havířov

16

5.

Jan Michalčík         

SPŠ stavební, České Budějovice

16

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

14 bodů : Pavel Kostelník, VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Štěpán Havránek, SŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové * Vít Svoboda, Masarykova SŠ chemická, Praha 1* 13 bodů : Marek Pedsedník, SPŠ Třebíč * Lukáš Tomaszek, SPŠ elektrotechnická, Havířov * Ondřej Trbola, ISS-COP Brno * Pavel Dyčka, SPŠ Jedovnice * Jakub Tomášek, SPŠ a VOŠ Chomutov * Michal Semerád, SOŠ logistická a SOU, Dalovice * 12 bodů : Strnadlová Kateřina, SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Martin Pivnička, SPŠE Mohelnice * 11 bodů : Michal Novák, OA Pelhřimov * Ondřej Gazda, SPŠSE a VOŠ Liberec * Anna Suchá, SOŠ Stavební a zahradnická, Praha 9 * Petr Němec, SOŠ žspp SOU Šumperk * Josef Bajtek, SPŠS a OA Kadaň * Ondřej Nentvich, SPŠ Hronov * Petr Ševčík, OA Valašské Meziříčí, Masarykova 101 * 10 bodů : Václav Čerstvý, SPŠ stavební Praha 1 * David Hůlek, SPŠSE a VOŠ Liberec * Ladislav Foltyn, SPŠ Karviná *Vojtěch Polák, SOŠ technická, Litomyšl * Lukáš Hain, ISŠ stavební, České Budějovice * 9 bodů : Martin Novák, SPŠ Hradec Králové * Ondřej Novák, SPŠ stavební, Liberec * Šimon Řihánek, SPŠ a VOŠT Brno * Lukáš Richter, SPŠ – Vítkovice, Ostrava * Lukáš Karásek, SOŠ Waldorfská, Ostrava * Jakub Ošlejšek, SOŠ a SOU André Citroěna, Boskovice * Marcela Kimlová, SPŠ stavební Lipník nad Bečvou * Michal Švandrlík, SPŠ a VOŠ Kladno

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 304 soutěžících)

 

1.

Mirko Holásek

SPŠ Ostrov

25

2.

Viktor Ptáček            

VOŠ a SPŠ Šumperk

25

3.

Michal Třešňák         

SPŠ Teplice

24

4.

Tomáš Melichar        

SPŠS J.Gočára, Praha 4

24

5.

Lukáš Kopáček         

SPŠ Klatovy

23

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

23bodů : Lukáš Zajac SPŠei Ostrava * 22 bodů : Adam Baláž SPŠ Hradec Králové * Karel Vachek SPŠ sděl.techn. Praha 1* 21 bodů : Jan Brůžek SPŠ stav. České budějovice *20 bodů : Petr Čejka SPŠ a VOŠT Brno * Josef Siska SPŠ Přerov * Martin Chvíla SPŠ Zlín * Marek Krátký SPŠ Přerov * Daniel Bosák SPŠ Vsetín * Jan Flíček SPŠ a VOŠ Příbram * Václav Ziss VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Ondřej Perutka SŠPH Uherské Hradiště * Milan Záleský SŠPU Opava * Barbora Kotasová OA Karviná * Alžběta Pechová SPŠS Vsetín * Michael Macháček SPŠS Havířov * Martina Mojzešová SPŠ Havířov * Dana Sedláčková OA Hodonín * Michal Herman SPŠ Mladá Boleslav * Jakub Lipina OA Frýdek – Místek * 19 bodů : Ladislav Durčák SPŠ stav. Havlíčkův Brod * David Hurný SPŠCH a G akad. Heyrovského Ostrava-Zábřeh * Votěch Zeman SSPŠN Liberec * Martin Páša SPŠ stroj. Praha * 18 bodů : Miroslav Blaha SPŠ stav. Valašské Meziříčí * Věra Hamplová OA Olomouc * Ivana Čechová SŠI a f.s. Plzeň * Martina Pohlová SPŠ Nové Město nad Metují * Tomáš Šavrda SOU Škoda Auto * Pavel Klimeš SPŠ a VOŠT Brno * 17 bodů : Petr Kauze VOŠ a SPŠ Varnsdorf * Ondřej Skružný SPŠ Praha 1 * Martin Zahrádka VOŠ a SPŠ praha 1 * Kateřina Nová SPŠ Plzeň * Klára Heřmanová SŠI a f.s. Plzeň * Jonáš Roup SOU el. Plzeň * 16 bodů : Jakub Zábojník SPŠ Zlín * Jan Šimon SOU Škoda Auto * Ondřej Čechman SPŠ Plzeň * Beata Jasioková OA Český Těšín * Václav Slavík VOŠ a SPŠ Jičín * Karel Barák SPŠE Brno * Jakub Fryk SŠZaS Albrechtice * Martin Šoltys SPŠ ST Praha 1 * Jakub Štíbal SŠOaS Žďár nad Sázavou * Simona Tůmová SPŠ stav. Praha 1 * Jan Hrabák OA Praha 1 * Marek Skotnica SŠAK Hradec Králové * Martin Krátký SPŠ Hradec Králové * Le Sy Tuan SPŠ Teplice * Lenka Minárechová SPŠ a VOŠ Chomutov * 15 bodů : Jan Pilát MSŠCH Praha * Vojtěch Mrázek SPŠ Nerovnice * Tomáš Dao SOŠ Strážnice * Marek Doležal SOŠ a G Aš * Jakub Maliník SPŠE Ostrava * Anna Makešová OA Vlašim * David Grochol SŠ Třinec * Jan Šibal ISŠ-COP Brno * Petr Szakos OA a VOŠ CR, JŠ Karlovy Vary *Ondřej Bečvář SPŠ Kaplice * Veronika Olšanská OA Tábor * Vladimír Podlešák SPŠ stav. Plzeň * Andrea Šmiřáková OA Frýdek-Místek * Jakub Dvořák SPŠ a VOŠ Příbram * Petr Kotva G a SOŠ Rokycany * Martin Rapčan SPŠ Bruntál * Pavel Hauzír SŠ spoj.a inf. Tábor * Radka Matějková MOA Jičín * Pavlína Novotná OA Český Těšín * Veronika Pavlasová OA Ostrava * 14 bodů : Roman Klenner SŠE Lipník nad Bečvou * Lenka Janovská OA Praha 1 * Tomáš Pelíšek SPŠ Třebíč * Jakub Trefilík SŠPaH Uherské Hradiště * Iva Svozilová OA a VOŠ Brno * Jana Rudolfová SPŠ Mladá Boleslav * David Svoboda SPŠ Česká Lípa * 13 bodů : Jakub Hromčik SŠ DaTN Liberec * Jakub Studnicki SPŠ Karviná * Lucie Švestková OAaVOŠ Brno * Zbyšek Ryvola SPŠaVOŠ Chomutov * Ondřej Macháček VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou * .. Mnichová SZEŠ Lanškroun * Martin VejmanSŠAK Hradec Králové * Monika Dušková  SZEŠ Lanškroun * Jan Koňařík SPŠ MV Holešov * Tomáš Kozák SOŠaSOU Česká Třebová * Martin Beránek GaSOŠ Rokycany * Lukáš Loucký SPŠ Třebíč * Jiří Kratochvíl SOŠ Strážnice * Pavel Pulec SPŠaVOŠ Kladno * Antonín Kratina SPŠ Ostrov * Michal Mrštný SPŠ Karlovy Vary * Martin Kuvert SOŠaSOU Šumperk * Alexandra Pelcmanová OA Hodonín * Romana Smékalová OA Mohelnice * Tomáš Trefanec SPŠ Křivice * David Kadleček SPŠ SaE Ústí nad Labem * Jan Fulneček SPŠ Karviná * Jiří Blaščik OA a VOŠ Ostrava-M.Hory * 12 bodů : Jan Crhonek GaSOŠ Aš * Michal Chromák OAaVOŠ Valašské Meziříčí * Lucie Hroudová SPŠS Praha 1 * Lucie Rathouská MSŠCH Praha * Tereza Tarabová SŠIaS Brno * Jiří Dreiseitel SPŠEaVOŠ Olomouc * Pavel Hospodářský SŠSI Tábor * Kristýna Brichnáčová SPŠSaE Ústí nad Labem * František Štěpán SOŠaSOU Nové Město nad Metují * 11 bodů: Michal Dohnal SPŠE Olomouc * Lenka Vyroubalová OA Olomouc * Jan Macík SŠP Krnov * Pavel Kalivoda SŠAMP Krnov * Gabriela Salátová OAaSZeŠ Bruntál * .. Novák SOŠaSOU Česká Třebová * Michal Olejnikov SŠ Ostrava * Martin Tkáč ISŠ-COP Valašské Meziříčí * Jan Král SPŠE Brno * … … SŠO České Budějovice * Ivo Zezulka SPŠ Bruntál * Matěj Otýpka SPŠ Loket * Tomáš Lang ISŠ-COP Brno * Daniel Chaluš SPŠ Klatovy * Marek Sušický ISŠ Stod * Miroslav Macík OAaVOŠ Valašské Meziříčí * Filip Urbánek SOŠaSOU Lanškroun * Jana Makovinyová  MOA Jičín * Lucie Steiningerová SZŠaVOŠZ Plzeň * Jana Černá SPŠ Česká Lípa * Martin Teska SPŠ Praha 10 * Vojtěch Lukášek SPŠ Nové Město nad Metují * Jaroslav Přeslička SŠ Pelhřimov * 10 bodů : Veronika Jirsová OA Plzeň * Lumír Kojecký SŠE Frenštát pod Radhoštěm * … Hylmar VOŠaSOŠT Litomyšl * Martin Vávra SPŠ stav. Praha 4 * David Batěk SOŠaSOU Hradec Králové * Zdeňka Šlechtová SOŠaSOU Veselí nad Moravou * Michaela Boušková OAaVOŠE Tábor * Tereza Musilová OA Česká Lípa * Kristýna Borková OA Pelhřimov * Oldřich Sultus SPŠE Mohelnice * Lukáš Schmidt SPŠ stav. České Budějovice * Petr Král SPŠ stav. Valašské Meziříčí * 9 bodů : Martin Čala SPŠE Havířov * Ondřej Hilšér SPŠstr. Olomouc * Petr Pivoňka SPŠE Mohelnice * Karel Lindovský ISŠ-COP Valašské Meziříčí * Martin Řehák ISŠstav. České Budějovice * … Skalický SOŠaSOU Lanškroun * Jakub Matěj SŠ Vítkov-Podhradí *