Výsledky 16. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků středních odborných škol (SOŠ, ISŠ, SOU,…)

pořádaného dne 28. března 2008

 

Celostátní kolo 16. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                           222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                       581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                       571681424

 

Celostátní kolo 16. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů 22 škol zřízením soutěžních středisek:

 

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

Střední škola  informatiky a spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

SPŠ stavební

Resslova 2

České Budějovice

372 11

4

Střední škola řemesel a služeb

Ruská 147

Děčín IV

405 02

5

SPŠ

Hradecká 647

Hradec Králové

500 02

6

Integrovaná střední škola

Obrněné armády 6

Cheb

350 11

7

SOŠ a SOU

Dubská

Kladno

272 03

8

ISŠTE

Lázeňská 176

Královské Poříčí

375 41

9

Střední škola stavební a dopravní

Letná 90

Liberec

460 01

10

VOŠ a SPgŠ

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

11

SOUs Škoda, a. s.

V. Klementa 869

Mladá Boleslav

293 60

12

SOU obchodu a služeb

Štursova 14

Olomouc

779 00

13

Střední škola elektrotechnická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

702 00

14

SOŠ poštovní a SOU poštovní

Klatovská 200 G

Plzeň

301 24

15

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

16

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

17

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

18

Střední škola spojů a informatiky

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

19

SPŠ

Benešovo nám. 1

Teplice

415 49

20

Střední škola stavební

Kubišova 1214

Třebíč

674 01

21

Obchodní akademie a VOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

22

SPŠ

Tř. T. Bati 4187

Zlín

762 47

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci více než třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1643 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola je stále vysoký. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 17. ročníku se uskuteční 27. března  2009. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2009. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 10 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména zcela chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 101 soutěžících)

 

1.

Miroslav Prouza

SOŠ a SOU Nové Město n. Metují

25

2.

Filip Procházka

SOŠ Inf. a spojů

25

3.

Michal Novák

SPŠ Jablonec n. Nisou

25

4.

Petr Saluk

ISŠTE Sokolov

23

5.

Miroslava Marszalek

SŠ Třinec

22

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Rudolf Sbilek; ISŠ Vysoké nad Jizerou; 22 * Martin Křiva; SOU Kyjov; 22 * Radomil Holínek; SOŠ a SOU Uničov; 21 * Michal Kříž; SŠP Roosveltova Olomouc; 21 * Jaroslav Kučera; SPŠ Stavební Třebíč; 21 * Jakub Brož; SPŠ Stavební Třebíč; 20 * Martin Štěpánek; SŠT Žďár n. Sázavou; 20 * Antoním Pfeffer; SOU a SOŠ Jalovice; 20 * Romana Baráková; SOS a SOU MŠP Letovice; 20 * Miroslava Bártková; SŠIER Rožnov p. R.; 20 * Monika Mánková; SOŠ a SOU Přerov; 20 * Lukáš Kicov; SOŠ a SOU Česká Třebová; 18 * Zuzana Cheníčková; SOŠ obchodu, užitného designu Plzeň; 18 * Petr Faltauer; SŠ prof. Z. Matějíčka Ostrava; 18 * Jakub Pospíchal; Akademie, Vyšší odb. škola, Gymnázium, SŠ; 17 * Stanislav Gežo; SOS a SOU MŠP Letovice; 17 * Michal Martin; SŠ průmyslová a stavební Tábor; 17 * Aneta Bukačová; SŠ obchodu a služeb Teplice; 17 * Jakub Hájek; SOU stravování a služeb Karlovy Vary; 17 * Radim Lamberský; Stř. škola automobilní Holice; 16 * Tomáš Fatheumann; SŠ prof. Z. Matějíčka Ostrava; 16 * Patrik Schobel; SOUs Škoda Auto Ml. Boleslav; 16 * Aneta Baráková; Hotelová škola Třebíč; 15 * Lukáš Mlčoch; ISŠ COP Brno; 15 * Jan Dvořák; SŠ COP Sezimovo Ústí; 15 * Stanislav Zemek; Stř. odb. učiliště technické Přelouč; 15 * Lukáš Smeťák; SŠ Zikmundova, Lutín; 15 * Jan Trojovský; SŠOS  Jihlava; 15 * Kristýna Burešová; SŠ obchodní a služeb Žďár n. S.; 15 * Martin Skalický; SOŠ a SOU Česká Třebová; 15 * Josef Papež; SŠ COP Sezimovo Ústí; 15 * Jan Bešta; SOUD Plzeň; 15 * Viktor Kmeťko; SŠ tech. oborů Havířov; 14 * Monika Brabcová; Akademie, Vyšší odb. škola, Gymnázium, Stř. odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá n. S; 14 * Josef Hibler; SOU keramická a sklářská Karlovy Vary; 14 * Michal Kryl; SOŠ a SOU Uničov; 14 * Jana Vondráková; SOŠ obchodu, užitného designu Plzeň; 14 * Jakub Orálek; SŠ COPT Kroměříž; 14 * Martin Malý; SOU keramická a sklářská Karlovy Vary; 14 * Ludvík Bobek; SOU telekomunikace a spojů Brno; 13 * Hana Kaplanová; SOŠ a SOU Lanškroun; 13 * Jaromír Štůla; SŠ obchodní Žďár n. Sázavou; 13 * Andrea Kabeláčová; ISŠ Plzeň; 13 * Radek Jurčík; SŠ Kyjov; 13 * Marek Pospíchal; SOU a SOŠ Kladno; 13 * Lukáš Cvrk; Hotelová škola SOU gastr. Plzeň; 12 * Jan Dvořák; SOU Šturzova Olomouc; 12 * Jakub Čunek; SOŠ Vsetín; 12 * Lukáš Soukup; ISŠ Plzeň; 12 * Tomáš Tulach; SOUs Škoda Auto Ml. Boleslav; 11 * Lukáš Počešu; SPŠS a SE Tábor; 11 * Pavel Vlček; SOŠ Vsetín; 11 * Diana Šarochová; SOU Praha 10; 11 * Zbyněk Večeřek; SŠŠI Tábor; 11 * Adam Pailer; Obchodní a technická SŠ, Olomouc; 10 * Pavel Žůrek; SŠ COPT Kroměříž; 10 * Petr Náhlík; SŠ elektrotechnická Ostrava; 10 * Lukáš Cílek; SOUt Soběslav; 10 * Zuzana Keprtová; Stř. škola Odry; 10 * Lukáš Rippl; SOŠ a SOU Vyškov; 10 * Miroslav Moc; SŠTaS Karviná; 10 * Dušan Jurák; SOŠ a SOU Vyškov; 10 * Ivan Limburský; SOŠ a SOU Nové Město n. Metují; 10 * Petr Kozmý; SOU Šturzova Olomouc; 10 * Jiří Ludvík; SŠ strojní, stavební a dopravní Liberec; 9 * Romana Kitlová; Stř. škola Odry; 9 * Tomáš          Šila; SOŠ a SOU Lanškroun; 8 * Michaela Pešková; SOU Gastronomie; 8 * Jan Roman; SOU Kosinova, Olomouc; 8 * Petra Zaborenská; SOU Liberec; 8 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 105 soutěžících)

 

1.

David Chrást

SŠT Žďár nad Sázavou,Strojírenská 6

21

2.

Lucie Paučová

SOU Domažlice, Prokopa Velikého 640

20

3.

Antonín Chromčák

SOŠ a SOU Moravské náměstí 681,783 91Uničov

18

4.

Martin Sova

SŠ COPT Nábělkova 539, 767 01 Kroměříž

18

5.

Jiří Janečka

;  SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín

18

 


 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Milan Havlík;  SOU a SOŠ, Přímětická, 669 02 Znojmo ;  17 * Jan Janík;  SPŠ Třebíč, Manželů Curieových 734, 674 01 Třebíč;  16 * Milan Doležel;  SOU a SOŠ Vyškov, Sochorova 15 ;  15 * Radek Valíček;  ISŠ COP. Olomoucká 61, 627 00 Brno;  15 * Marek Šponiar;  SPŠ a SOU, Kollárova 445, 563 01Lanškroun;  15 * Vít Levý;  SPŠ dopravní,Průkopníků 290, 322 00 Křimice;  15 * Marek Exner;  SOŠT a SOU  Ještědská, Liberec;  14 * Nguyen Cong Minh;  ISŠ, Obrněné brigády 6, 356 02 Cheb;  14 * Lenka Králová;  SOŠ užitého umění a designu, Nerudova 33, 301 00 Plzeň;  14 * Josef Dokoupil;  SOU, Štursova 14, 779 00 Olomouc;  13 * Tomáš Duchek;  Hotelová škola, U Borského parku 3, 301 00 Plzeň;  13 * Ondřej Holec;  SŠST, Bydlinského 2774, 390 02 Tábor;  13 * Tomáš Leitl;  SOŠ obch.,užit. umění a designu, Nerudova 33, 301 00 Plzeň;  12 * Jan Beneš;  SOŠ SOU TO, Skalka 1692,560 48 Česká Třebová;  12 * Petr Bušek;  SSaD, Truhářská 3/360, 460 01 Liberec 2;  12 * Martin Brábník;  SOŠ a SOU, Kollárova 445, 563 01Lanškroun;  12 * Lukáš Vaculík;  SŠP Rooseveltova 79, 779 00 Olomouc;  12 * David Nevěděl;  SOŠ a SOU-MŠP,Tyršova 500, 679 61 Letovice;  12 * Ondřej Lux;  SOU Škoda auto, V. Klementa 869, 293 60 Mladá Boleslav;  12 * Jaroslav Plocek;  SOŠT Dukelské nám.1513, 535 03 Přelouč;  11 * Lukáš Baklík;  SOŠ a SOU Moravské náměstí 681,783 91Uničov;  11 * 39 Sšstav. Třebíč;  SPŠ Třebíč, Manželů Curieových 734, 674 01 Třebíč;  11 * Tomáš Pecen;  SOŠT Dukelské nám.1513, 535 03 Přelouč;  11 * Alexandr Korniyenko;  SOŠ a SOU, Školní 1377, Nové Město nad Metují;  11 * Milan Červený;  ISŠ, Obrněné brigády 6, 356 02 Cheb;  11 * Josef Vejdasa;  SŠ stavební, Kubišova, 675 59 Třebíč;  11 * Petr Vičar;  SOU a SOŠ Vyškov, Sochorova 15, 682 01Vyškov ;  10 * Ludmila Sváková;  SOU Havlíčkova 1223/17, Kyjov;  10 * Martin Morávek;  ISŠ Vysoké nad Jizerou, Dr.Farského 300, Liberec;  10 * Lukáš Hemelka;  SŠTO, Kosinova 4, 779 00 Olomouc;  10 * Josef Chalupa;  SŠ COPT Nábělkova 539, 767 01 Kroměříž;  10 * Jan Varyš;  SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín;  10 * Silvana Terzijská;  ISŠ živnostenská, Škroupova 13, 301 00 Plzeň;  10 * Daniel Bedeč;  SSaD, Truhářská 3/360, 460 01 Liberec 2;  9 * Jan Sprušil;  SŠ technická, Kouřilova 8, 450 00 Přerov;  9 * Jan Winter;  SOŠ ŽSPP SOU, Bulharská 8, 787 43 Šumperk;  9 * Lukáš Tyle;  SOU, J.Šípka 187, 273 03 Stochov;  9  * Zdeněk Jevický;  SŠ, Sigmunda 42, Lutín;  9 * Matěj Šustr;  ISŠ, Obrněné brigády 6, 356 02 Cheb;  9 * Lukáš Andres;  SOU obch. A služeb, Štursova 14, 779 00 Olomouc;  9 * Jakub Filujtok;  SOU stravování a služeb, Ondřejská 56,360 05 Karlovy Vary;  9 * Jiří Kutěj;  SOU gastronomie, U krbu 45/521, 108 00 Praha 10;  9 * Karel Blabla;  SŠIER R.p.R.(Valašské Meziříčí);  9 * Jakub Janeček;  SŠ živnostenská, Žákovská 716/1,356 01 Sokolov;  9 * Jan Hrin;  SŠ,Vratimovská 681, 707 00 Ostrava-Kunčice;  8 * Marika Součková;  SOŠ a SOU poštovní, Klatovská, 301 00 Plzeň;  8 * Michal Šperl;  SOU elektrotechnické, Vejprnická 55, 318 02 Plzeň;  8 * Hana Morysková;  SPŠ dopravní,Průkopníků 290, 322 00Křimice;  8 * Patrik Blažek;  SŠP Rooseveltova 79, 779 00 Olomouc;  8 * Radek Tuček;  SŠ automobilní, Nádražní 301, Holice;  8 *

Zdeněk Kornalík;  SOU Škoda auto, V. Klementa 869, 293 60 Mladá Boleslav;  8

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 77 soutěžících)

 

1.

Pavel Pintera

SOU Kyjov

23

2.

Pirkl Jan

SOŠ a SOU Česká Třebová

18

3.

Břemek Adam

SOU stavební Opava

16

4.

Gehhnen Jakub

SŠ stavební a dřevozpr. Ostrava

15

5.

Tříska Lukáš

Střední škola automob. Holice

15

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Mikuš Petr; SOŚ a SOU Nové Město n. M.; 15 * Schejbal Petr; Střední škola automob. Holice; 14 * Bauer Tomáš; SOU Domažlice; 14 * Gerák Jakub; SŠP Olomouc; 14 * Kocourek Václav;  SOU technické Přelouč; 14 * Zatloukal Luděk; SOŠ a SOU Uničov; 13 * Baldrych Lukáš; SPŠ Hronov; 13 * Kesner Vladimír; SOŚ  a SOU Lanškroun; 13 * Janírek Lukáš; SOŚ Josefa Sousedíka Vsetín; 13 *  Kašpamel Martin; ISŚ -COP Olomouc; 12 * Pišanová Veronika; SOU obchodu a služeb Olomouc; 12 * Kopta Karel; ISŠ stavební;  12 * Rychlík Lukáš; SOŠ a SOU Vyškov; 12 * Ujčík Jiří; SPŠT Třebíč; 12 * Čáp Martin; SŠ COPT Kroměříž; 12 * Halamásek John; ISŠT Sokolov; 12 * Kubátová Zuzana; ISŠ živnostenská Plzeň; 11 * Jonáš Martin; SŠ strojní a stavební; 11 * Rapant Miroslav; SOŠaSOU Nové Město n.M.; 11 * Kuchař Lukáš; SŠ technická Žďár n. Sázavou; 11 * Hodula Jaroslav; SOŠ J.S. Vsetín; 11 * Mlčková Monika; SŠ oděvní a služeb Vizovice; 10 * Kobylák Pavel; SŠE Ostrava; 9 * Koláček Leoš; SŠ elektro. Ostrava; 9 * Vaník Michal; SOŠ a SOU Lanškroun; 9 * Krstevová Ludmila; SOU Domažlice; 9 * Urbánek Michal; ISŠ - COP Olomouc; 9 * Bukovská Lenka; SŠ inf. a sp. Brno; 8

 

 

 

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii– 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 364 soutěžících)

 

1.

Kostecký Jan

SPŠ a VOŠ Šumperk

25

2.

Pecha Petr

SPŠS Vsetín

21

3.

Halenka Michal

SPŠ elektro a VOŠ Olomouc

21

4.

Kšica Filip

SPŠE Brno

21

5.

Bílek Petr

VOŠ a SPŠ Jičín

21

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Čermák Jakub; SPŠ Hradec Králové; 20 * Pirošová Zdenka; Gymnázium a SOŠ Rokycany; 20 * Halamová Romana; SPŠ stavební Liberec; 19 * Říhová Michaela; SPŠ stavební Liberec; 18 * Kuřil Jan; SOŠ Strážnice; 18 * Cakl Karel; SPŠ stavební České Budějovice; 18 * Zdeněk David; SPŠE Brno; 17*; Novák  David Karsten; SPŠ, SaE Ústí nad Labem; 16* Cao Thuy Hang; Garance, o. p. s. Znojmo; 16 * Zapletal Tomáš; SPŠE Olomouc; 16 * Krejsar Jan; ISŠTE Sokolov; 15 * Mojzík Michal; SPŠ a VOŠ Chomutov; 15 * Antas Vilém; SPŠ Zlín; 15 * Savčenko Ivan; SPŠS České Budějovice; 15 * Helbich Jan; SPŠE Havířov; 15 * Maličký David; OA Praha 1; 15 * Svatoš Ondřej; SPŠS Praha 1; 15 * Žďárský David; SPŠ sdělovací techniky Praha; 15 * Tesař Lukáš; COP Sezimovo Ústí; 15 * Lysková Markéta; SPŠ Frýdek-Místek; 15 * Gašparovič Jakub; SPŠ a VOŠT Brno; 15 * Reháková Hana; OA, VOŠ CR a JŠ Karlovy Vary; 14 * Brich Aleš; SPŠ Nové Město nad Metují; 14 * Holeček Jan; SŠT Přerov; 14 * Novotný Radek; SPŠE Havířov; 14 * Soukup Jiří; SPŠ Příbram; 14 * Bartoň David; SPŠ stavební Hradec Králové; 14 * Le Tuan Linh; SPŠ Česká Lípa; 14 * Netík Tomáš; OA Hodonín; 13 * Pecová Lenka; TSOŠ veterinární Kroměříž; 13 * Klabačka Josef; SŠPH Uherské Hradiště; 13 * Zipperová Jana; OA Bruntál; 13 * Badal Jan; SPŠ a OA Štemberk; 13 * Basel Michal; SŠ – CORT. Kroměříž; 13 * Šeniglová Hana; OA České Budějovice; 13 *  Zdvořilý V.; VOŠ a SOŠT Litomyšl; 13 * Mičulka Jakub; OA Hodonín; 13 * Carda Vojtěch; SPŠ Třebíč; 13 * Štekr František; OA Praha 2; 13 * Dufek Antonín; ISŠ Vysoké N. J.; 13 * Koubík Vojtěch; OA KV, VOŠ CR a JŠ Karlovy Vary; 13 * Doktorová Eliška; SPŠS a OA Kladno; 13 * Křivák Aleš; SPŠPH Uherské Hradiště; 13 * Dvorský Jakub; SPŠ Česká Lípa; 13 * Humpolcová Monika; SPŠ Teplice; 12 * Hrbas Vojtěch; SPŠ Přerov; 12 * Lys Radim; SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín; 12 * Bařina Marek; SOŠE-COP Hluboká nad Vltavou; 12 * Klíma Jan; OA a HŠ Havlíčkův Brod; 12 * Borovička Jan; SPŠ sdělovací techniky Praha 1; 12 * Bazgier Tomáš; Třinec-Kanada; 12 * Mezlík Miloš; Hotelová škola Třebíč; 12 * Kubiczek Jiří; OA a VOŠ sociální Ostrava; 12 * Hlavinková Silvie; Tauferová SOŠ veterinární Kroměříž; 12 * Tomanek Marian; OA Český Těšín; 12 * Němec Jan; SŠ automobilní Holice; 12* Mazurová Hana; SOŠ Staré Město; 12* Mildová Milada; SOŠ-DCR Krnov; 12* Křepel Aleš; SPŠ stavební Plzeň; 12* Skopalík Michal; SOŠ technická obchodní Olomouc; 11* Přecechtěl Pavel; SŠZ Vyškov; 11* Sekula Radim; SOŠE a SOU Veselí nad Moravou; 11* Petřík Jakub; SPŠ Hradec Králové; 11* Laštovička Kamil; SPŠ Jihlava; 11* Knížková Denisa; Gymnázium a SOŠ Jaroměř; 11* Vyškovský Jan; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 11* Bílek Petr; SPŠ Hronov; 11* Vyčítal Jakub; SPŠ stavební Hradec Králové; 11* Bína Zdenko; SOŠ Strážnice; 11* Kryl Lukáš; SOŠ a SOU Uničov; 10 * Huserová Julie; SŠ gastronomie a služeb Frýdek-Místek; 10 * Vondra Jiří; VOŠ technicko-ekonomická a SPŠ Rychnov nad Kněžnou; 10 * Tvrdý Václav; SPŠCH a G Ostrava-Zábřeh; 10 * Vašek Zdeněk; SPŠE Mohelnice; 10* Huňa Marek; ISŠ-COP Brno 10 * Woytela Jindřich; VOŠ stavební SPŠ Náchod; 10 *  Němčík Jakub; SPŠ Ostrava – Vítkovice; 10 * Mičkal Jakub; SPŠT Jablonec nad Nisou; 10 * Šatánek Jan; SPŠ stavební Lipník nad Bečvou; 10 * Říhová Markéta; OA a SZŠ Bruntál; 10 * Dřevo Aleš; ISŠ – COP Brno; 10 * Žlebek Tomáš; SPŠ stavební Val. Meziříčí; 10 * Mauerová Nikola; OA Jičín; 10 * Tuček Marcel; ISŠ stod; 9 * Jarek Dalibor; SGSOŠ Kunovice; 9 * Růžičková Michaela; SOŠ veterinární hradec Králové – Kukleny; 9 * Trojanová Lucie; SOU a SOŠ Znojmo; 9 * Brejcha Jan; OA České Budějovice; 9 * Šebesta Petr; SOŠE COP Hluboká nad Vltavou; 9 * Kovrzek Michal; OA Praha 1; 9 * Božovská Kristýna; SOŠ a SOU Třeboň; 9 * Pulko Vojtěch; SPŠ a umělecká Opava; 9 * Šetka Radek; SOŠ logistická a SOU Dalovice; 9 * Rapřak Vojtěch; Soukromá OA Ostrava;  9 * Kroupová Kristýna; SZŠ a VOŠZ Karlovy Vary; 9 * Ballák Michal; ISŠ stavební; 9 * Poláček; SPŠ Praha 10, 9 * Malich Jiří; SPŠ Bruntál; 9 * Vejvoda Michal; OA Mladá Boleslav; 9 * Tomšů Jaroslav; SPŠ Praha 10; 9 * Albrecht Patrik, SPŠT Jablonec nad Nisou; 9 * Chloupek Jiří; SPŠ Třebíč; 9 * Kubisová Kateřina; SZŠ Rumburk; 9 * Mocová Terezie; SZŠ Rumburk; 9 * Koliha Jan; SPŠSS Tábor; 9 * Homolka Pavel; SOŠ informatiky a spojů Kolín; 9 * Zitko Michal; SOU ŠKODA AUTO Mladá Boleslav; 9 * Tichý Filip; SPŠ a SOU Pelhřimov; 9 * Kupcová Andrea; SZŠ Cheb; 9 * Kurečka Michal; SPŠ Knov; 8 * Šíp Jakub; SPŠ Duchcov; 8 * Olšarová Renata; SŠ podnikatelská a VOŠ Zlín; 8 *Menšík Vít; SPŠ Opava; 8 * Belloň Tomáš; SPŠ Zlín; 8 * Sup Martin; OA a VOŠ Uherské Hradiště; 8 * Daňková Renata; SOŠ stravování a služeb-Karlovy Vary; 8 * Lišková Jana; OA, SOŠ knihovnická Brno-město; 8 * Nesrovnal Tomáš; SŠSI Tábor; 8 * Sekanina Tomáš; SG a SOŠ Kunovice; * Wasová Pavla; OAB akademie Karviná; 8 * Borovička Roman; ISŠ Cheb; 8 * Lichý Vojtěch; VOŠ stavební a SPŠ Náchod; 8 * Minařík Patrik; SPŠ Karviná; 8 * Pavlačka Dominik; SPŠ stavební Havířov-Podlesí; 8 * Trčková Ivana; Obchodní SŠ Žďár nad Sázavou; 8 * Svoboda Petr; OA Praha 4; 8 * Krejčiřik Petr; OA Mohelnice; 8 * Havlíková Zuzana; OA Jičín; 8 * Tesař Jan; SPŠD Plzeň; 8 * Šerá Marcela; Hotelová škola Plzeň; 8 * Míča Martin; SPŠ Holešov; 8 * Rada Ondřej; SPŠ Hronov; 8 * Zavřel Karel; SPŠ a VOŠ; 8 * Hachová Klára; ISŠ živnostenská Plzeň; 8 * Muzika Martin; SPŠ a VOŠ Příbram; 8 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 347 soutěžících)

 

1.

Ibl  Martin

SPŠ a VOŠ  Kladno

24

2.

Tomaszek  Lukáš

SPŠE  Havířov

24

3.

Phan Hoang  Hiep

ISŠ  Cheb

24

4.

Novák Petr

SPŠ  Hradec Králové

22,5

5.

Fábera Jan

SPŠ  Hronov

21,5

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Trbola  Ondřej;  ISŠ - COP  Brno; 21,5 * Blažek  Milan;  SPŠ  Chomutov;  21 * Eschler  Pavel;  ISŠTE  Sokolov;  20 * Kříž Jakub;  SPŠS a VOŠT  Brno;  20 * Vít Josef;  SPŠSS  Tábor;  20 * Merta Jan;  VOŠ a SPŠ  Šumperk;  20 * Husa  Jakub;  SPŠ  Třebíč;  19,5 *  Kočí  Tomáš;  SPŠ  Česká Lípa;  19,5 * Farkaš  Ladislav;  SPŠ  Teplice;  19,5 * Lakomý  Jan;  SPŠ stavební  Lipník/Bečvou;  19,5 * Stejskal  Jan;  SPŠ  Příbram; 19 * Kábrt Bořek;  SOUs Škoda auto  Mladá Boleslav;  19 * Kolářová  Petra;  OA a VOŠ  Uherské Hradiště;  19 * Jansová Zuzana;  OA Masarykova Jičín;  19 * Pivnička  Martin;  SPŠE Mohelnice;  19 * Macháčková  Dana;  OA  Nový Jičín;  19 * Benešová Karolína;  SPŠ  Vsetín;  19 * Barák  Vít;  SPŠ  Jihlava;  19 * Rybková  Lucie;  SPŠ stavební  Opava;  19 * Sandrt  Josef;  SPŠ  Ostrov;  19 * Lejčková  Radka;  SPŠ staveb J.Gončára  Praha;  19 * Řihánek  Šimon;  SPŠ  Brno;  19 * Hejda Martin;  SPŠ  Nové město/Metují;  19 * Michalčák  Jan;  SPŠ stavební  České Budějovice;  19 * Tomášek Jakub;  SPŠ  Chomutov;  19 * Hurtík Jiří;  SOUs Škoda auto Mladá Boleslav;  19 * Rath Pavel;  SPŠE  Havířov;  19 * Polách Miroslav; VOŠ, SOŠ, SOU  Kopřivnice;  19 * Richter Lukáš;  SPŠ strojní  Ostrava;  18,5 * Bílek Pavel;  OA  Mohelnice;  18 * Cebak  Jiří;  SPŠ  Praha;  18 * Zapletal Ondřej;  SPŠE  Brno;  18 * Dyčka Pavel;  SPŠ  Jedovnice;  18 * Čmolík Petr;  SPŠ staveb  Plzeň;  18 * Sobolová Kateřina;  OA a Jazyková  š  Liberec;  18 * Kostelník Pavel;  VOŠ, SOŠ, SOU  Kopřivnice;  18 * Soukal Petr;  SPŠST a VOŠ  Chrudim;  17,5 * Nedas Adam;  SPŠ MV  Holešov;  17,5 * Jeník Ivan;  VOŠTE a SPŠ  Rychnov/Kněžnou;  17,5 * Pastrňák Petr;  OA Dušní Praha;  17,5 * Bohuňová Lucie;  OA  Hodonín;  17,5 * Mojžíš Petr;  SOŠIaS, SOU  Kolín;  17,5 * Přibyl Luboš;  COP  Sezimovo Ústí; 17 * Ryszková Lucie  OA  Český Těšín;  17 * Machel Marek;  OA  Opava;  17 * Drdla Jiří;  SPŠE  brno;  16,5 * Paulů Filip;  VOŠ a SPŠ  Jičín;  16,5 * Pravec Jan;  SPŠ  Frýdek Místek;  16,5 * Ševčík Petr;  OA  Valašské Meziříčí;  16,5 * Kimlová Marcela;  SPŠ stavební  Lipník/Bečvou;  16,5 * Jouda Vít;  SPŠ  Hradec Králové;  16 * Richter Lukáš;  VOŠ a SPŠ doprav  Praha;  16 * Vodová Pavla;  SPŠ staveb  Valašské Meziříčí;  16 * Janů Ondřej;  SPŠ  Jedovnice;  16 * Šumšalová Dana;  OA a VOŠ  Valašské Meziříčí;  16 * Orava  Martin;  SPŠ a HŠ  Uherské Hradiště;  15,5 * Skok Daniel;  SPŠST  Praha;  15,5 * Novák Libor;  SPŠST  Praha;  15 * Pavlátová  Petra;  SŠ Waldorf. Lyceum  Praha;  15 * Uhlířová Žaneta;  OA a HŠ  Havlíčkův Brod;  15 * Štrohalmová Jana;  SPŠ stavební  Opava;  15 * Kozák Roman;  VOŠ a SPŠ  Šumperk;  15 * Bajtek Josef;  SPŠS a OA  Kadaň;  15 * Vaclach Jan;  COPT  Kroměříž;  15 * Gurtner Martin;  SPŠ  Třebíč;  15 * Kratochvíl Michal;  SŠSa I  Tábor;  15 * Raška  Michal;  No Name  Kunovice;  15 * Duží Jan;  SŠE  Ostrava;  15 * Šsebest Marek;  SPŠ staveb  Praha;  14,5 * Štefl  Libor;  OA Dušní Praha;  14,5 * Tomanová  Dava; SPŠ  Jihlava;  14,5 * Polzerová Veronika;  OA  Žatec;  14 * Blechová Romana;  SŠ obchodu a služeb  Jihlava;  14 * Ohlídal Michal;  VOŠ a SPŠ  Šumperk;  14 * Merta  Michal;  SPŠ  Bruntál;  14 * Just Adam; SPŠ  Nové město/Metují;  14 * Novák Michal;  OA  Pelhřimov;  14 * Kiss Peter;  SŠ Kanada  Třinec;  14 * Dvořáková Veronika;    Třebíč;  14 * Šimek Marek;  SPŠ  Zlín;  14 * Vyškrabka Lukáš;  SPŠ  Klatovy;  14 * Romerová Hana;  VOŠE a Zdrav š Bojkovice;  13,5 * Náse  Maxmilián;  SPŠ staveb  Praha; 13,5 * Tisovský Tomáš;  VOŠ a SPŠ  Jičín;  13,5 * Rýgl Martin;  SOŠIaS, SOU  Kolín;  13,5 * Kohoutová Jana;  OA a VOŠE  Tábor;  13 * Vybíral Petr;  SPŠ  Ostrov;  13 * Šiman Vladimír;  SPŠ a SOU  Pelhřimov;  13 * Michal Stanislav;  SŠ stavební  Třebíč;  13 * Frýdlová Lenka;  SPŠ staveb  Plzeň;  13 * Plocer Otokar;  SOŠT  Uherské Hradiště;  13 * Wothová Lucie;  OA  Plzeň; 12,5 * Brtnová Denice;  OA  Lysá/Labem;  12,5 * Veiserová Veronika;  OA  Olomouc;  12,5 * Šestáková Vendula;  OA a VOŠS  Ostrava;  12,5 * Plecitý Karel;  SPŠ staveb  Třebíč;  12,5 * Horčičková Zuzana;  VOŠP a SPg Š  Litomyšl;  12 * Lišková  Michaela;  OA a VOŠ  Tábor;  12 *  Fojtík Petr;  SPŠ stavební  Havířov;  12 * Plíhal Tomáš;  OA a SOŠK a VOŠISS  Brbi;  12 * Holá Barbora;  OA  Plzeň;  12 * Kobr Jindřich;  SPŠ staveb  Liberec;  12 * Míča Roman;  SPŠ MV  Holešov;  11,5 * Libicher Radek;  SPŠE  Lipník/Bečvou;  11,5 * Cíboch Radek;  SPŠSD Masná Praha;  11,5 * Petružálková Blanka;  ISŠ  CHeb;  11,5 * Plíšková Monika;  SOŠ veterina  Hradec Králové;  11,5 * Šedivá Jana; OA  Česká Lípa  11 * Vincíková Hana;  OA  ŽATEC;  11 * Zmetková Aneta;  OA  Český Těšín;  11 * Scháňka Martin;  SPŠ Na Třebešíně Praha;  11 * Havel Aleš;  SOŠP a SOUS  Hranice;  11 * Cagaš Radek;  SPŠ  Přerov;  11 * Kubný Lukáš;  SPŠ  Opava;  11 * Pražák Jaromír;  OA a SZeŠ  Bruntál;  11 * Klinerová Veronika;  OA  Liberec;  11 * Sekyra Ondřej;  Gym a SOŠ  Rokycany;  11 * Razím Marek;  SPŠS a OA  Kadaň;  11 * Merfort David;  SPŠ  Karviná;  11 * Vůjtek Adam;  OA  Ostrava;  11 * Legart Martin;  SPŠ  Ostrava;  10,5 * Huříková Ivana;  SPŠE  Olomouc;  10,5 * Procházka Vít;  No Namě  Kladno;  10,5 * Kotek Jakub;  SOŠ a SOU  Česká Třebová;  10 * Novotný Jan;  SPŠS  Praha;  10 * Stoklasa Vojtěch;  VOŠTE a SPŠ  Náchod;  10 * Vošahlík Pavel;  SPŠ stroj a staveb;  Tábor  10 * Zatloukalová Ivana;  OA  Teplice;  10 * Kleinová Markéta;  VOŠP a SPg Š  Litomyšl;  10 * Chyba Jaroslav;  SOŠ veterina  Kroměříž;  10 * Rotter Martin;  SPŠE  Mohelnice;  10 * Jakub Vít;  SPŠ  LOKET;  10 * Matoušek Matěj;  OA HUSOVA  České Budějovice;  10 * Marková Lenka;  SPŠ  Přerov;  10 * Ptáček Petr;    Volyně;  10 * Kalounová Veronika;  OA  Vlašim;  10 * Daič Matěj;  SOŠ a SOU  Kladno;  10 * Mullerová Nikola;  OA  Karviná;  10 * Hodík Tomáš;  SPŠ Keramická Karlovy Vary;  9,5 * Šauerová Veronika;  SOŠ a SOU obchod  Plzeň;  9,5 * Látr Miroslav;  SPŠ  Duchcov;  9,5 * Bartečel Marek;  OA  Karviná;  9,5 * Šmejkal Jan;  COP  Sezimovo Ústí;  9,5 * Petráš Vladimír;  SPŠ stavební  České Budějovice;  9,5 * Hošek David;  SOŠ  Šumperk;  9,5 * Vovdrka Martin;  SPŠSI  Tábor;  9,5 * Bouzek Stanislav;  SPŠ  Klatovy;  9,5 * Voňavka Tomáš;  SOŠ a SOU  Kladno;  9 * Lesák Tomáš;  SŠ automobil.  Holenice;  9 * Šajdler Miroslav;  SŠPH  Uherské Hradiště;  9 * Bruňa Michal;  VOŠTE a SPŠ  Rychnov/Kněžnou;  9 * Řehák Josef;  SPŠ  Hronov;  9 * Aubrecht Petr;  Gym a SOŠ  Rokycany;  9 * Halaška Michal;  SPŠ chemická  Ostrava;  9 * Koutná Barbora;  OA  Olomouc;  9 * Pecha Michael;  SPŠS Betlémská Praha;  9 * Švadleňák Michal;  SPŠ  Zlín;  9 * Hanzelková Tereza;  OA a SOŠK a VOŠISS  Brno;  9 * Matečka Martin;  SPŠS  Olomouc;  9 * Malý Ondřej;  SPŠ staveb J.Gončára  Praha;  9 * Čekal Karel;  ISŠ  Cheb;  9 * Šoltys Martin;  SŠ polygrafická  Olomouc;  9 * Štumpour Martin;  ISŠ  Cheb;  9 * Kopecký Jakub;  SOŠ veterina  Kroměříž;  9 * Procházka Nikol;  SOŠ  a SOU poštov  Plzeň;  9 * Havlásek Jan;  SŠ inform  Brno;  8,5 * Šilhánová Zuzana;  Gym a SOŠ  Jaroměř;  8,5 * Janata Pavel;  SPŠT  Jablone/Nisou; 8,5 * Trnka Vojtěch;  SŠO a OP  Frýdek Místek;  8,5 * Mazurová Denisa;  OA  Ostrava;  8,5 * Hruška Jan;  SPŠ  Opava;  8,5 * Paldusová Lucie;  SPŠ staveb  Liberec;  8,5 * Kubík P.;  SOŠT  Litomyšl;  8 * Polák V.;  VOŠ a SOŠT  Litomyšl;  8 * Mudrová Lucie;  S zdravotnická Š  Cheb;  8 * Březina Petr;  SGSOŠ  Kunovice;  8 * Redl Daniel;    Ostrava;  8 * Dědič Martin;  SPŠ  Loket;  8 * Lochman  Jakub;  COPT  Kroměříž;  8 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve VI. Kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 313 soutěžících)

 

1.

Daniel Bosák

SPŠS Vsetín

21

2.

Vojtěch Mrázek

SPŠ Jedovnice

20,5

3.

Jan Král

SPŠ elektrotechnická, Brno

20

4.

Martin Jiránek

SŠSI Tábor

20

5.

Ondřej Perutka

SŠPH Uherské Hradiště

20

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Karel Vachek; SPŠ sdělovací techniky Praha1; 20 * Tomáš Melichar; SPŠS J. Gočara, Praha 4; 20 * Ondřej Skružný; SPŠS Praha 1; 20 * Jan Chronek; Gymnázium a SOŠ AŠ; 19 * Le Sy Tuan; SPŠ TEPLICE; 19 * Adam Langer; SPŠSS Tábor; 19 * Daniel Bokiš; SPŠ a umělecká p.o. Opava; 18 * Ondřej Šimíček; SPŠ  stavební Opava; 18 * Martin Čala; SPŠE Havířov; 17 * Lubomír Soukup; VOŠ, SŠ, COP, SEZIMOVO Ústí; 16 * Martin Teska; SPŠ Na Třebešíně, Praha 10; 16 * Tomáš Dao; SOŠ Strážnice; 16 * Alexandra Pelcmanová; OA a Jazyková škola, Hodonín; 16 * Vladimír Netopil; SPŠ a  VOŠT Sokolská, Brno; 16 * Petr Kotva; Gymnázium a SOŠ Rokycany; 16 * Svatopluk Šimara; OA Valašské Meziříčí; 16 * Pavel Pulec; SPŠ Kladno; 16 * Pavel Hospodářský; SŠ spojů a informatiky Tábor; 15 * Václav Slavík; VOŠ a SPŠ Jičín; 15 * Zbyněk Růžička; Gymnázium a SOŠ Rokycany; 15 * Martin Chvíla; SPŠ Zlín; 15 *   Radka Matějková; Masaryková obchodní Akademie Jičín; 15 * Michaela Dorušová; OA a VOŠŠ Ostrava; 15 * Jiří Dreiseitel; VOŠ a SPŠE Olomouc; 15 * Michal Macháček; SPŠS Havířov; 15 * Martina Mojzešová; SPŠS Havířov; 15 * Pavel Zedník; VOŠ a SPŠE F.Křižíka, Praha9; 15 * Lukáš Rutar; VOŠ a SPŠ Šumperk; 15 * Dalibor Šiener; SOŠE-COP Hluboká Nad Vltavou; 14 * Lukáš Koucký; VOŠ a SPŠ Jičín; 14 * Jiří Bloščok; OA a VOŠS, Ostrava; 14 * Vojtěch Rylko; SPŠE Havířov; 14 * Josef Siska; SPŠ Přerov; 14 * Martin Rapčan; SPŠ Bruntál; 14 * Adam Žďára; SPŠST Panská, Praha1; 14 * Dana Sedláčková; OA Hodonín; 13 * Martin Kopecký; SOŠ a SOU-MŠP Letovice; 13 * Petr Szakos; OA A VOŠ Karlovy Vary; 13 * Pavlína Novotná; OA Český Těšín; 13 * Martin Páša; SPŠS Beflenská 4, Praha1; 13 * Anna Marešová; OA Vlašim; 13 * Jana Klištincová; VOŠ Ekon. a Zdrav. Boskovice; 12 * Pavel Klimeš; SPŠ Sokolská Brno; 12 * Jiří Tesař; SOŠ, Technické Lyceum Strážnice; 12 * Jan Šibal; ISŠ-COP Brno; 12 * Helena Lihanová; SPŠS Plzeň; 12 * Jakub Skalický; SOŠ a SOU Lanškroun; 11 * Michal Herman; SPŠ Klatovy; 11 * Tereza Taborabová; SŠ Informatiky, Brno; 11 * Michael Škurka; OA Olomouc; 11 * Marie Kománková; OA a VOŠ Uherské Hradiště; 11 * Jakub Zábojník; SPŠ Zlín; 11 * Matouš Kutypa; VOŠ,ŠOŠ,SOU Kopřivnice; 11 * Michal Olesnikov; SŠ Ostrava Kunčice; 11 * Miloslav Náprstek; SPŠ a VOŠ J.Palacha Kladno; 11 * Jan Mitiska; OA Vinohradská 38, Praha 2; 11 * Jakub Dvořák; SP a VOŠ Příbram; 11 * Josef Hlávka; VOŠ a SPŠ Vansdorf;11 * Pavel Šperka; SOŠ Podyjí Znojmo; 10 * Jiří Holada; SŠ Pelhřimov; 10 * Jana Grulichová; SPŠ NOVÉ Město nad Metují; 10 * David Mládl; SPŠ Chomutov; 10 * Tomáš Kozák; SOU a SOŠ Česká Třebová; 10 * Iveta Chárová; OA Plzeň; 10 * Ivana Janštová; OA a VOŠ Brno; 10 * Milan Záleský; SPŠ a umělecká p.o. Opava; 10 * Filip Kokáš; SPŠ Chemická Ostrava; 10 * Michal Mrštný; SPŠ Keramická a sklářska Karlovy Vary; 10 * Mirko Holášek; SPŠ Ostrov; 10 * Alžběta Pechová; SPŠS Vsetín; 10 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 336 soutěžících)

 

1.

Petr Novák

OA Pelhřimov

20

2.

Jan Smilek

SPŠS Vsetín

19

3.

Kateřina Benetková

SPŠS  J. Horára  Praha 4

19

4.

Michaela Szmeková

SPŠS Havířov – Podlesí

18

5.

Jan Hrubý 

SPŠ a SOŠ Sokolská, Brno

18

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Adam Činčura,SPŠSaStav. Tábor 18 * Zdeněk Šiška, SPŠ Hradec Králové 18 * Marcel Ludvik, SPŠD Plzeň 18 * Martin Pech, SPŠ Třebíč 17 * Martin Sivok, SPŠ a VOŠ Chomutov 17 * Jan Šmucr, G a SOŠ Rokycany 17 *  Miroslav Hajm, SPŠ Teplice 16 * Adriana Tobolová, OA Ostrava-Poruba 16 * Petr Strnad SOŠ Znojmo 16 * Kamila Kováříková, OA Praha 4 16 * Petr Dostál, SPŠ Přerov 16 * Marcel Peštuka,SPŠ Mohelnice 16 * Petr Hejda, SPŠ a VOŠ Kladno 16 * Petr Šalom, SPŠ Stav. Plzeň 16 * Šárka Hromková, OA Hodonín 15 * Martin Tyšer, OA Plzeň 15 * Jiří Štefl,OA Pelhřimov 15 * Jakub Podivínský, VOŠ a SPŠE Olomouc 15 * Tomáš Navrátil, SZeŠ Lanškroun 15 * Vojtěch Zapadlík, SPŠ Česká Lípa 15 * Vojtěch Špulák, SPŠ Hronov 15 * Tomáš Havíř, OA a VOŠ Uherské Hradiště 14 * Pavla Melicheríková, SPŠ a OA Uničov 14 * Lukáš Koutek, SOŠ a SOU Jalovice 14 * Lenka Stejskalová, OA a VOŠ Tábor 14 * Jiří Kotouč, SPŠS a OA Kladno 13 * Václav Kutil, SOŠ a SOU Jalovice 13 * Martin Janečka, SPŠ Jedovnice 13 * Martin Tříska, SPŠ Jihlava 13 * Ondřej Plíhal, SPŠ a VOŠ Brno 13 * Martin Holý, OA Dušní, Praha 13 * Jaroslav Beneda, SPŠ Stav. České Budějovice 13 * Jiří Budasz, SOUs Škoda Auto Mladá Boleslav 13 * Tomáš Blovský, SPŠ a VOŠ Kladno 13 * Jan Konejška, VOŠ a SPŠ Jičín 13 * Michal Pavlík, SPŠ Hradec Králové 13 * Tomáš Zapletal, SPŠE Brno 13 * Zuzana Uhlíková, SPŠ St. Plzeň 13 * Pavel Najman, SPŠ a VOŠ Chomutov 12 * Jan Eliáš, SŠA Holice 12 * Lukáš Motyčka, ISŠ-COP Brno 12 * Alena Kubátová, OA Ostrava-Poruba 12 * Petr Kříž, OA, SOŠK a VOŠKISS Brno 12 * Sergij Černičko, SPŠ Jihlava 12 * Tomáš Filip, SPŠ Stav. České Budějovice 12 * Lucie Chromčáková, SPŠ Stav. Valašské Meziříčí 12 * Vojtěch Šmok, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou 12 * Martin Neumann, SPŠ Stav. J. Gočára Praha 12 * Robin Bojko,SPŠE Havířov 12 * Jana Stolínová, SPŠS Praha 1 11 * Jiří Mrkus, SOŠE a SOU Veselí nad Moravou 11 * Michal Chaluš, SPŠ Klatovy 11 * Marek Štefanov, SPŠ Bruntál 11 * Dita Juřicová, OA Hodonín 11 * Marek Labuník, SPŠ Jedovnice 11 * Nguyen Bao Ngoc, OA Praha 11 * Petra Prudilová, VOŠ ek.a zdr. a SŠ Boskovice 11 * Radek Falta, SŠPrum. a Um. Opava 11 * Jan Špička, SPŠ Duchcov 11* Kateřina Baronová, OA Opava 11 * Jan Fikar, COP Sezimovo Ústí 11 * Marek Nataš, SŠPH Uherské Hradiště 11 * Jaroslav Vaníček, MOA Jičín 11 * Michal Hora, OA Teplice 11 * Milan Klášterka, SPŠ Klatovy 11 * Milan Daneček, SPŠ Nové Město nad  Metují 11 * Jiří Šubrt, VOŠ a SPŠ Náchod 11 * Petr Kubín, SPŠE Brno 11 * Marika Ivanová, SPŠ Zlín 11 * Petr Sokola, SPŠ Zlín 11 * Barbora Šerá, SUPŠ Český Krumlov 11 * Petr Yoniak, VOŠ a SPŠ Šumperk 11 * Martin Šalamoun, OA a VOŠ Brno 10 * Jiří Vincenec, SŠ-COPT Kroměříž 10 * Tomáš Zahradník, VOŠ a SPŠ Jičín 10 *  Kateřina Mášová, OA a VOŠ Brno 10 * Filip Kubáň, SŠAMP Krnov 10 * Lukáš Hanzlík, SPŠ Teplice 10 * Milan  Šiler, SOŠ a SOU Kolín 10 * Jakub Kalous, OA Opava 10 * Jan Kolář, SPŠ Havířov-Podlesí 10 * Petr Navrátil, SŠTaO Olomouc 10 * Simon Maňák,SOŠE a SOU Veselí nad Moravou 10 * Lucie Divišová, OA Mohelnice 10 * Tomáš Weishaupl, SOŠ Plzeň 10 * Miroslav Vávra, OA Vlašim 10 * Martin Pohner, SPŠ Nové Město nad Metují 10 * Michal Klimas, ISŠ-COP Valašské Meziříčí 10 * Jakub Cattenberk, SŠP Krnov 10 * Vít Blafnut, SPŠ Opava 10 * Tomáš Grísa, SPŠS Vsetín 10 * Josef Vychodil, SPŠE Olomouc 10 * Jan Janura, SŠSpoj.a Inf. Tábor 10 * Libor  Eremka, SŠOS Jihlava 10 * ….. …..SŠInformatiky Brno 10 * Martin Jelínek,SPŠ Ostrov 10 * Milan Víšek, ISŠTE Sokolov  10 * Tomáš Kovářík,ISŠ České Budějovice 10 * Dalibor Máj, G a SOŠ Aš 10 * Ivo Dorr, SPŠ Hronov 10 * Jan Mach,SPŠ Olomouc 10 * Vojtěch Ostrý, SPŠDop. Praha 1 10 * Kateřina Kysučanová, OA Dušní Praha 1 10 * Jaroslav Valenta, SPŠ Praha 10 10 * Jiří Švarc, ISŠT Sokolov 10 * Martin Petrusek SPŠ Uherské Hradiště 9 * Ota Sandr, SPŠ Ostrov 9 * Václav Dvořák, SŠSI Tábor 9 * Pavel Srnský, SOŠE Hluboká nad Vltavou 9 * Vítězslav Veverka, ISŠ Brno 9 * Ondřej Bárta,ISŠ České Budějovice 9 * Hana Dorazilová, OA a VOŠ Valašské Meziříčí 9 * Věra Plzáková, SPŠ Mohelnice 9 * Jitka Tejkalová, OA, VOŠCR a VŠ Karlovy Vary 9 * Vojtěch Burdík, SPŠ Bruntál 9 * Vítek Krchov, G a SOŠ Rokycany 9 * Pavel Kozel, SOŠ a SOU Kolín 9 * Ondřej Borkovec, SPŠ Praha 1 9 * Jan Vaníček, SŠS a D Liberec 8 * Pavla Beranová, OA Olomouc 8 * Václav Klepáč, OA – VOŠSKIS Brno 8 * Tereza Otáhalová, OA Mohelnice 8 * Milan Krejčík, OA Lysá nad Labem 8 * Tomáš Moučka, SPŠ ST Praha 1 8 * Pavel Chalupa, SPŠ Pelhřimov 8 * Dagmar Hažvová, G a SOŠ Jaroměř 8 *