Výsledky 15. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků SOŠ, ISŠ, SOU, OU,…

pořádaného dne 30. března 2007

 

Celostátní kolo 15 ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                                    222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                             581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                            571681424

 

Celostátní kolo 15. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů dvacetitří škol zřízením soutěžních středisek:

 

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

Střední škola informatiky a spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

SPŠ stavební

Resslova 2

České Budějovice

372 11

4

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

Děčín 1

405 02

5

SOŠ a SOU

Ruská 147

Děčín IV

405 02

6

SPŠ strojnická

Hradecká 647

Hradec Králové

500 02

7

Střední integrovaná škola

Obrněné armády 6

Cheb

350 11

8

SOŠ, SOU a OU

Dubská

Kladno

272 03

9

ISŠTE

Lázeňská 176

Královské Poříčí

375 41

10

Střední škola stavební a dopravní

Letná 90

Liberec

460 01

11

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

12

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

Mladá Boleslav

293 60

13

SOU obchodu a služeb

Štursova 14

Olomouc

779 00

14

Střední škola elektrotechnická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

702 00

15

SOŠ poštovní

Klatovská 200 G

Plzeň

301 24

16

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

17

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

18

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

19

Střední škola spojů a informatiky

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

20

SPŠ

Benešovo nám. 1

Teplice

415 49

21

Střední škola stavební

Kubišova 1214

Třebíč

674 01

22

Obchodní akdemie a VOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

23

SPŠ

Tř. T. Bati 4187

Zlín

762 47

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci více než třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1 685 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola je stále vysoký. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 16. ročníku se uskuteční 28. března  2008. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2008. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 8 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména zcela chybí.


Výsledková listina:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 115 soutěžících)

 

1.

Václav Suk

SOU Stochov

25

2.

Nevěděl

SOŠ a SOU Letovice

24

3.

Jan Žáček

SOŠ a SOU

24

4.

Michal Doležel

SOU a SOŠ Vyškov

22

5.

Pavel Krampota

SOŠ a SOU služeb, Vizovice

21

 

 

 

 

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Michal Šuhajka, SŠ stavební a dřevozpracující, Ostrava Zábřeh; 19 * Adam Alex; SOU U Krbu, Praha 10, 19 *Michal Truxa, ISŠ Vysoké p. Jizerou, 19 * Mrázek; SOŠ a SOU Boskovice; 18 * Pavel Marek; SŠ spojů a informatiky Tábor, 18 * Tomáš Brýna; SPŠD Karlovarská, Plzeň; 18 * Vladimír Rejman SPŠ. SOU Škoda auto Mladá Boleslav; 18 * Patrik Rathai, SOŠ služeb, Bruntál; 18 * Aleš Tautz, SŠ stavební a dopravní Liberec; 18 * Jan Beneš, SOŠ a SOU TO Česká třebová, 17 * Michal Sojka, ISŠ COPT, Brno, 17 * Jiří Hladký, SPŠD Praha 2, 16 * David Ditrich, SŠT a S Karviná, 16 *Šponiar,  SOŠ a SOU Lanškroun, 16 * Lukáš Vacek, SPŠ Hronov, 16 * Jan Winter, SOŠ ŽSPP SOU Šumperk, 16 * David Chrást, SŠT Žďár nad Sázavou, 16 * Jiří Bartejs, SPŠ Třebíč, 15 * Tomáš Duchek, Hotelová škola, Plzeň, 15 *  Kamila Říhová, SOU Stochov, 15 * Jan Motl, ISŠ stavební, České Budějovice, 15 * Iveta Kulijáková, SŠ Odry, 15 * Marek Zibr, SOU a SOŠ Vyškov, 15 * Joachim Munzberger, SŠ stavební a dopravní Liberec, 14 * Lukáš Vaškovský; SŠ Ostrava Poruba; 14 * Marek Bělina; ISŠ Na Bojišti, Liberec; 14*  Lucie Paučová; SOU Domažlice; 14*  Michal Jaroš; SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín; 14 * Ondřej Žižka; SOU Karlovy Vary; 14 * Vít Padevěd; ISŠ Cheb; 13 * Ondřej Klíbr; ISŠ Vysoké p. Jizerou; 13*  Jiří Faltejsek; SOŠ a SOU Lanškroun; 13** Tomáš Dvořák; SŠ technická Jablonec; 13*  Nikola Lambergerová; SOŠ obchodní a SOU Plzeň; 13 * Romana Ponížilová; SOŠ a SOU služeb, Vizovice; 13*  Veronika Kubná; SŠ elektrotechnická Ostrava; 13*  Denisa Šálková; SOU Litovel; 13*  Martin Michálek; SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm; 13*  Lukáš Klimša; SOŠ služeb, Bruntál; 12*  Jan Rajtek; SPŠD Karlovarská, Plzeň; 12* David Plíšek; Střední škola automobilní, Holice; 12 * Jaroslav Plocek; SOU technické, Přelouč; 12 * Martin Šafránek; SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín; 12 * David Korec; SŠ COPT Letovice; 12 * Barák; SOŠ a SOU Letovice; 12 * Lucie Jůzová; SŠ Odry; 12* Antonín Chromák; SOŠ a SOU Uničov; 12 * Adam Stuchlík; Hradec Králové; 12* Lenka Komárková; SOU Velyně; 12* Martin Holý; Střední škola stavební Třebíč; 11* David Hruša; Střední škola automobilní, Holice; 11* Jan Spružil; SOŠ a SOU Přerov; 11 * Tomáš Neumann; SOŠ a SOU Šumperk; 11*  Antonín Jiřík; SOŠ a SOU poštovní, Plzeň; 11 * Marek Miller; SŠP Roosveltova Olomouc; 11* Kamila Zatloukalová; SOU obchodu a služeb, Olomouc; 11*  Tomáš Jurka; SŠ polytechnická, Olomouc; 10*  Miroslav Houška; SOŠ a SOU Nový Bydžov; 10*  Ladislav Gyure; ISŠ Cheb; 10*  Josef Bětíček; SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm; 10*  Zdeněk Jevický; SOU Lutín; 10*  Tomáš Groš; SOU Kyjov; 10*  Jakub Soldán; SŠTO Olomouc; 10*  Jan Hladký; Sigmundova střední škola strojírenská Lutín; 10*  Jaroslav Bělík; SOU nábytkářské Liberec; 10*  Lukáš Drtil; SŠ technická a obchodní, Olomouc; 9*  Nikola Krejčířová; SŠ a SOU Boskovice; 9*  Martin Šimek; SOŠ a SOU Nový Bydžov; 9*  Štěpán Záruba; SOU Moravská, Praha 2; 9*  Andrea Soukupová; SOŠ a SOU oděvní, Plzeň; 8*  Michal Brožek; SOŠ a SOU poštovní, Plzeň; 8*  Tomáš Procházka; SPŠ Třebíč; 8*  Svatava Adamová; SOŠ gastronomie a služeb, Frýdek Místek; 8*  Ondřej Dokulil; Střední škola stavební Třebíč; 8*  Pavel Tomášek; SOU Znojmo; 8*

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 108 soutěžících)

 

1.

Vít Konrád

SOU Škoda auto, V. Klementa, 293 01 Mladá Boleslav

22

2.

Pavel Pintera

SOU Havlíčkova 1223/17, 697 01 Kyjov

22

3.

Frodl

SOŠa SOU André Citroena, nám. 9.května Boskovice

19

4.

Tomáš Bauer

VOŠ, OA a SZŠ Erbenova 184, 344 01 Domažlice

19

5.

Jakub Gerák

SŠP, Roosveltova 79, 772 00 Olomouc

19

 

 

 

 

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Pavel Křenek; SOŠ,SOU,ŠPK, Šumperk; 19* Karel Kopta; ISŠ stavební, Č.Budějovice , 16 * Jaroslav Pavlík; SOU Horky nad Jizerou, 15 * Lukáš Rychlík; SOŠ a SOU, Vyškov; 15 * Lukáš Matoušek; SŠ stavební,Třebíč; 13 * Václav Horák ; SOŠ a SOU, Nový Bydžov; 13 * Pirkl; SOŠ a SOU technických oborů, Česká Třebová; 13 * David Batěk; SOŠ a SOU, Hradec Králové; 12 * Veronika Pišanová; SOU obchodu a služeb,Olomouc; 12 * Jakub GellnerSŠ stav. a dřevozpracující, Ostrava-Zábřeh; 11 * Radek Máček; SPŠD,Praha 2; 11 * Iveta Pavlitová; SOU obchodu a služeb,Olomouc; 11 * Sudík; SPŠ a SOU, Lanškroun; 11 * Vítězslav Kučera; ISŠ, Cheb, 11 * Tomáš Hádek; SŠS, Liberec 2; 10 *Lukáš Michálek; SŠ stavební, Třebíč; 10 * Luděk Zatloukal; SOŠ a SOU a OU, Uničov; 10 * Jiří Ujčík; SPŠT a SOUT Třebíč,Třebíč; 10 * Dana Šímová; SOŠ a SOU obchodní, Plzeň; 9 * Václav Vilches; ISŠ-COP, Brno; 9 * Lukáš Baldrych SPŠ, Hostovského 910, 549 31 Hronov  8 * Michal Čejka, * ISŠ stavební, Nerudova 59, 372 11 Č.Budějovice 8 * Michal Křepelka   SPŠ, Hostovského 910, 549 31 Hronov 8 * Petr Mikuš SOŠ a SOU, Školní 1377, 549 41 Nové Město nad Metují 8 * Miroslav Pátek SOU, Havlíčkova 1223/17, Kyjov         8 *

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 82 soutěžících)

 

1.

Janda

SOŠ a SOU Lanškroun

22

2.

Krhutková Michaela

SŠIEŘ Rožnov p. Radh.

21

3.

Frodl Vojtěch

SŠ COPT Kroměříž

17

4.

Rusňák Tomáš

SOŠ a SOU Vyškov

16

5.

Večeřa Jan

SOU Kyjov

15

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Karlík Pavel; SŠIEŘ Rožnov p. Radh.; 14 * Dolenský Jan; SOŠ a SOU Šenov u N.Jičína; 13 * Pochybová Petra; SŠOS Vizovice; 13 * Polanský Ladislav; SOŠ a SOU Lanškroun; 12 * Hudziec Jan; SŠT a S Karviná; 12 * Zavadil Miroslav; SŠT Žďár n. S.; 11 * Smetana Ondřej; SOU Škoda Auto Ml.Boleslav; 11 * Matula Radim; SOU Litovel; 11 Hynková Veronika; SOU,SOŠ Znojmo; 10 * Petříček René; SŠTO Havířov; 10 * Duch Jan; SŠS Bruntál; 10 * Matoušek martin; SOU Škoda Auto Ml.Boleslav; 9 * Vlček Jan; SPŠ Hronov; 9 * Fila Jiří; SŠS Třebíč; 9 * Mika Lukáš; ISŠTE Sokolov; 9 * Kynstler Jaroslav; SOŠ a SOUt Přerov; 8 * Sembol Ondřej; SŠE Ostrava; 8 * Herčík Štěpán; SOŠ inf. Kolín; 8 * Štrof; SOŠ a SOU Boskovice; 8 * Šafaříková Jana; SŠOS Vizovice; 8

 

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii– 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 365 soutěžících)

 

1.

Hodík Tomáš

SPŠK Karlovy Vary

25

2.

Pavlovic Václav

SPŠ a VOŠ Písek

25

3.

Macháčková Dana

Masarykova obchodní akademie Jičín

25

4.

Blucha Ondřej

SŠE Frenštát pod Radhoštěm

25

5.

Novák Martin

SPŠ Hradec Králové

25

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Trbola Ondřej; ISŠ COP Olomouc; 24 * Sandr Josef; SPŠ Ostrov; 24 * Ševčík Petr; OA a VOŠ Valašské Meziříčí;23 * Halaška Michal; SPŠCH Ostrava; 23 * Havlásek Jan; SŠ informatiky a spojů Brno; 23 * Richter Lukáš; SPŠ strojní Ostrava – Vítkovice; 22 * Girkgle Martin; SPŠ elektrotechnická Brno; 22 * Janů Ondřej SPŠ Jedovnice; 22 * Kožíšek Jakub; SŠ Waldorfská Praha 4; 22 * Koutná Barbora; OA Olomouc; 22 * Kotlářová Petra; OA a VOŠ Uherské Hradiště; 22 * Kříž Jakub; SPŠ a VOŠT Brno; 22 * Málek Aleš; SPŠST a VOŠ Chrudim; 22 * Bláha Radim; SOŠ Podyjí s. r. o. Znojmo; 22 * Scháňka Martin SPŠ Praha 10; 22 * Svoboda David; SŠ stavební Třebíč; 21 * Podsedník Marek; SPŠ Třebíč; 21 * Holub Jan; SPŠE a VOŠ Plzeň; 21; * Novák Petr; SPŠ Hradec Králové; 21 * Pastrnák Petr; OA Praha 1; 21 * Novák Libor; SPŠST Praha 1; 21 * Pospíchal Miroslav; SOŠ veterinární České Budějovice; 20 * Giža Jan; SOŠ telekomunikační Ostrava – Poruba; 20 * Tisovský Tomáš; SPŠ a VOŠ Jičín; 20 * Mašek Michal; SPŠE a VOŠ Plzeň; 20 * Skok Daniel; SPŠST Praha; 20 * Bílek Pavel; OA Mohelnice; 20 * Vostal Martin; SŠV, ZaZ a VOŠ Třebíč; 20 * Škaryd Martin; SPŠ Teplice; 20 * Vincíková Hana; OA Žatec; 19 * Ordelt Jan; SŠ Josefa Sousedíka Vsetín; 19 * Paldusová Lucie; SPŠ stavební Liberec; 19 * Katolický David; SŠ obchodní a služeb Žďár nad Sázavou; 19 * Čurda Pavel; ISŠ stavební České Budějovice; 19 * Cebak Jiří; SPŠ Praha 10; 19 * Pavlíková Kateřina; SPŠ strojní Olomouc; 19 * Marek Vlastimil; SPŠ strojní Vsetín; 19 * Bajko Vojtěch; SPŠ Frýdek – Místek; 19 * Husa Jakub; SPŠ Třebíč; 19 * Mertin Jiří; SPŠ Ostrov; 19 * Kohoutová Jana; OA a VOŠE Tábor; 19 * Holšan Pavel; SPŠE České Budějovice; 19 * Kozák Roman; SPŠ a VOŠ Šumperk; 19 * Gazda Ondřej; SPŠSE a VOŠ Liberec; 19 * Válek Jiří; SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm; 19 * Kadlec Jaroslav; ISŠ – COP Brno; 19 * Rybová Lucie; SPŠ Stavební Opava; 19 * Dvořáková Veronika; Hotelová škola Třebíč; 18 * Dyčka Pavel; SPŠ Jedovnice; 18 * Merta Jan; SPŠ a VOŠ Šumperk; 18 * Forejt Stanislav; ISŠTE Sokolov; 18 * Vodová Pavla; SPŠ stavební Valašské Meziříčí; 18 * Drdla Jiří; SPŠ elektronická Brno; 18 * Kobr Jindřich; SPŠ stavební; 18 * Bouzek Stanislav; SPŠ Klatovy; 17 * Majzlík Jan, SŠ průmyslová a umělecká; 22  *  Böhmová Gabriela, OA a VOŠ Karlovy Vary; 17  *  Novotný Filip, SŠ Pelhřimov; 17  *  Mikulková Lenka, SPŠ strojní Vsetín; 17  *  Zálesák Adam, SOŠ, SOU a VOŠ Kopřivnice; 17  *  IBL Martin, CPŠ a VOŠ Kladno; 17  *  Folta Lukáš, SPŠ stavební a VOŠ Náchod; 17  *  Vežranovský Lukáš, SŠ technických oborů, Havířov – Šumperk; 17  *   Štěrbová Kateřina, SOŠE Chodov u Karlových ‚Varů; 17  *   Sehnoutka Petr, SPŠ Přerov; 17  *  Bajtek Josef, SPŠS a OA, Kadaň; 17  *  Šedivá Jana OA Česká Lípa; 17  *  Mokrý Miroslav, SPŠ Česká Lípa; 16  *  Kočí Karel, SŠ telekomunikační, Ostrava; 16  *  Roubal Tomáš, OA a SZˇ3 a VOŠ, Domažlice; 16  *  Machel Marek, OA Opava; 16  *  Woska Michal, SPŠ stavební Ostrava – Zábřeh; 16  *  Hlaváčová Vendula, Mendlova střední škola Nový Jičín; 16  *  Čmolík Petr, SPŠ stavební, Plzeň; 16  *  Buček Martin, SPŠ strojní a stavební, Tábor; 16 * Harašta Luboš; SPŠ Česká Lípa;16 * Fiala Josef; SOŠ a SOU Vyškov; 16 * Šumšalová Dana; OA Valašské Meziřící;16 * Unzeitigová Lenka; OA a JŠ Šumperk; 16 * Richter Lukáš; SPŠ dopravní a VOŠ Praha 1; 16 * Balušík Adam; SPŠ Brno; 16 * Tesarčík Jan; SPŠ chemická Ostrava-Zábřeh; 15 * Munzar Lukáš; SOŠ a SOU Hradec Králové; 15 * Plíšková Monika; SOŠ veterinární Hradec Králové;15 * Tomaszek Lukáš, SPŠE Havířov; 15 * Kupec Martin; SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava; 15 * Petráš Vladimír, SPŠ stavební České Budějovice; 15 * Sojka Radim, SPŠ Frýdek-Místek; 15 * Bradáčová Simona SPŠS a OA Kladno; 15 * Kortová Anna; SPŠ stavební Havířov; 15 * Kimlová Marcela; SPŠ stavební Lipník nad Bečvou; 15 * Novák Michal; OA Pelhřimov; 15 * Tesař Martin; SOŠ stavební Karlovy Vary; 15 * Rylko Petr; ISŠ Třinec; 15 * Navrátil Jakub; SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm; 15 * Ošlejšek; SOŠ a SOU Boskovice;15 * Skorunka Ondřej; SPŠ stavební České Budějovice;15 * Valach Jan; SŠ – COPT Kroměříž;15 * Jeníčková Lucie; OA Plzeň;15 * Drudík Aleš; SPŠ stavební Plzeň;15 * Polzerová Veronika; OA Žatec;15 * Černá Barbora SPŠ stavební Opava;15 * Březina Jaroslav;VOŠ a SPŠ Jičín;15 * Nový Jiří; Střední soukromá škola hotelová Zlín;14 * Šnajdr Pavel; SOU Škoda Auto Mladá Boleslav;14 * Kudělka Jan;Mundlova SŠ Nový jičín;14 * Mojžíš Pet;SOŠ informatiky a pojů a SOU Kolín;14 * Dvořáková Dana; SOU a SOŠ Znojmo;14 * Šimek Marek;SPŠ Zlín;14 * Petruška Radek; SOŠE a COP Hluboká na Vltavou;14 * Jirásek Petr;SOŠ Orlová-Lutyně;14 * Korecký Filip;SŠ;14 * Sarajev Pavel;SPŠ stavební Hradec Králové;14 * Hrdinová Miroslava;SŠ zdravotnická, zemědělská – Ekonomická Vyškov;14 * Maškar Lukaš;SPŠ Pelhřimov;14 * Bejdák Jiří, SŠ polygrafická Olomouc, 14* Odstrčil Jan, SŠ Litovel, 14* Černý Miroslav, SPŠD Plzeň, 14 * Berná Lucie, SŠ obchodní České Budějovice, 14 * Anonym, SPŠ stavební Praha 1, 14*Straka Jiří, VOŠ a SPŠ dopravní Praha 1, 14 * Vondráček Tomáš SPŠ stavební Třebíč, 14 * Lochman Jakub, SŠ-COPT Kroměříž, 14 * Štěrba Roman, SOŠ stavební Karlovy Vary, 14 * Semerádová Markéta, SPŠ Duchcov, 14 *

Kovaříková Zuzana, SOŠ a SOU oděvní Třeboň, 14 * Maňoušek David, SOU a SOŠ Vyškov, 14 * Dvořáková Marcela, Hotelová škola Plzeň, 14 * Daič Matěj, SOŠ a SOU Kladno, 14 * Čech Jiří, SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové, 13 * Touš Radek, SOŠ a SOU obchodní Plzeň, 13 * Prubičová Miroslava, SOU obchodu a služeb Teplice, 13 * Obešlo Marek, OA Vlašim, 13 * Schwarz Petr, ISŠ stavební České Budějovice, 13 * Kaňovský Zdeněk, SPŠ Uherské Hradiště, 13 * Petr Vít; SPŠ Nové město nad Metují; 13 * Nandal Jakub; VOŠ a SPŠ Šumperk; 13 * Fuciman Pavel; SŠSD Frýdek-Místek; 13 * Brůna Michal; SPŠ a VOŠ technicko-ekonomická Rychnov nad Kněžnou; 13 * Feberová Šárka; OA Český Těšín; 13 * Kříž Daniel; SŠ průmyslová a umělecká – Opava * Němcová Monika; OA Pelhřimov; 13 * Polách Miroslav; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 13 * Linhart Tomáš; ISŠTE Sokolov; 13 * Pospíšilová Petra; SOŠ obchodní a služeb Žďár nad Sázavou; 13 * Žůrková Marta; OA Zlín; 12 * Anonym; SPŠ Chomutov; 12 * Hošková Lucie; Masarykova obchodní akademie Jičín; 12 * Hikischová Lenka; OA Plzeň; 12 * Vašanský Daniel; SPŠ Bruntál; 12 * Rath Pavel; SPŠ elektrotechnická Havířov; 12 * Křížek Tomáš; OA Praha; 12 * Nehodová Romana; SŠ zdravotnická, zemědělsko-ekonomická Vyškov; 12 * Tlustý Petr; SPŠ Praha 1; 12 * Jorda David; SPŠ stavební Lipník nad Bečvou; 12 *  Chlaň Stanislav; SOŠ veterinární České Budějovice; 12 * Šebestík Ondřej; SPŠ Zlín; 12 * Bufka Ondřej; SOU Stod; 12 * Kuakora Jiří; Gymnázium a SOŠ Rokycany; 12 * Lorenzová Kamila; SZŠ Rumburk; 12 * Kapusníková Pavla; SPŠ A OA Uničov; 12 * Lesák Tomáš; SŠ automobilní Holice; 12 * Hybšová Markéta; SOU obchodu a služeb; 11 * Bártová Monika; SPŠ Mladá Boleslav; 11 * Keprt Michal; ISOŠ Liberec; 11 * Pešek Libor; VOŠ-OA Uherské Hradiště; 11 * Chyba Jaroslav; SOŠ veterinární Kroměříž; 11 * Novotný Jan; SPŠ Praha 1; 11 * Jansa Jakub; VOŠ a SPŠ stavební Náchod; 11 * Chromečková Hana; SOŠE a SOU Veselí nad Moravou; 11 * Říhová; SOŠ a SOU Boskovice; 11 * Čekal Pavel; ISŠ pozemního stavitelství Cheb; 11 * Pivnička Martin; SPŠE Mohelnice; 11 * Trkal SOŠ a SOU Boskovice; 11 * Šejvl Ondřej; SPŠ a VOŠ Písek; 11 * Obešlo František; OA Vlašim; 11 * Felcman Miroslava; VOŠ a SPŠ technicko-ekonomická Rychnov nad Kněžnou; 11 * Gazárek Roman; SOŠ a SOU Veselí nad Moravou; 11 * Vávra Karel; SPŠ Keramická Karlovy Vary; 11 * Tejklová Petra; SOŠE COP Hluboká nad Vltavou; 11 * Strnad Pavel; OA Mohelnice; 11 * Kačírková Lucie; STŠ Praha 5; 11 * Bycinová Petra; SZŠ Rumburk; 11 * Cibulka Ondřej; SŠ spojů a informatiky Tábor; 11 * Volavka Martin; SPŠ strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem; 11 * Vobořil Stanislav; SPŠS a OA Kladno; 11 * Hejda Martin; SPŠ Nové Město nad Metují; 10 * Boháč Petr; SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín; 10 * Křištofová Miroslava; SŠ automobilní Krnov; 10 * Hrabovský Radek; ISŠ Valašské Meziříčí; 10 * Vinduška Zdeněk; VOŠ a SPŠ Varnsdorf; 10 * Maléř Martin; SŠE Frenštát pod Radhoštěm; 10 * Šimková Jana; SOŠ veterinární Hradec Králové; 10 * Blechová Romana; SŠ obchodu a služeb Jihlava; 10 * Chodurová Vendula; OA Český Těšín; 10 * Janoutová Alena; OA Praha; 10 * Červený  Jakub; SPŠE Mohelnice; 10 * Vaněk Ondřej; SPŠ Hronov; 10 * Náse Maxmilián; SPŠ Stavební Praha 1; 10 * Bauerová Aneta; SOŠ a SOU poštovní Plzeň; 10 * Larionová Yuliya; OA Teplice; 10 * Koloušek Josef; SPŠ Mladá Boleslav; 10 * Svělík Václav; ISS – veřejná správa Cheb; 9 * Plocek Otakar; SOŠT Uherské Hradiště; 9 * Samek Vladimír; SOŠ A SOU Hradec Králové; 9 * Semerád Michal; SOŠ a SOU logistická Dalovice; 9 * Vochyadová Aneta; VOŠ a a SOŠ veterinární Třebíč; 9 * Boumová Markéta; SŠ Havířov; 9 * Mišík Jakub; SPŠ Hranice; 9 * Martinec Adam; SOŠ dopravy a cestovního ruchu Krnov; 9 * Sarčák Rostislav; SOŠ NET OFFICE Orlová s.r.o.; 9 * Paveza Václav; SPŠ Bruntál; 9 * Žuja Jaroslav; SPŠ Uherské Hradiště; 9 * Kopeček Jan; SŠS Lutín; 9 * Doskočilová; SOŠ a SOU – MŠP Letovice; 9 * Dvořáková Adéla; OA Lysá nad Labem; 9 * Münsterová Kateřina; Mendlova střední škola Šenov u NJ; 9 * Vaníček; SPŠ a SOU Lanškroun 9 * Phan Hoang Hiep; ISŠ- veřejná správa Cheb; 9 * Plíhal Tomáš; OA a VOŠ Brno; 9 * Vondra Martin; SŠ spojů a informatiky Tábor; 9 * Tomeš Jiří; SPŠ a VOŠ Kladno; 9 * Perůtková Barbora; AHOL SOŠ s. r. o. Ostrava; 9 * Chvojan Petr; SOŠ ekonomická Chodov; 9 * Hlisníková Barbora; OA a VOŠ Ostrava; 9 * Jandová; SOŠ a SOU Lanškroun; 9 * Jarošová Sabina; OA a HŠ Havlíčkův Brod; 9 * Libicher Radek; SOŠ Lipník n. B.; 9 * Rundusová Eliška; OA Česká Lípa; 9 * Pravda Martin; SPŠ Olomouc; 8 * Chlum Jiří; SŠ technická Jablonec n. N.; 8 * Gabryš Adam; Tauferová SOŠ veterinární Kroměříž; 8 * Červenka David; SPŠ Karviná – Hranice; 8 * Večerková Pavla; SŠ poštovní a logistiky Opava; 8 * Menšík Jiří; SPŠ Ostrava–Vítkov; 8 * Duží Jan; SŠ elektrotechnická-Ostrava; 8 * Bednář Zdeněk; SPS Chomutov; 8 * Litrboská Kristýna; Hotelová škola s. r. o. Brno; 8 * Romerová; VOŠ ekonomická a SZŠ Boskovice; 8 * Suchomelová; SOŠ a SOU technických oborů; 9 * Stejskal Jan; SPŠ Příbram; * Vranka Michal; OA Ostrava-Poruba; * Šotkovský Jakub; SPŠ stavební Havířov-Podlesí; 8 * Machová Kamila; OA Brno; 8 * Redl Daniel; SŠ Ostrava-Kunčice; 8 * Vařecha Michal; SPŠ stavební Hradec Králové; 8 * Guštár Jaroslav; SŠTO Olomouc; 8 * Švancarová Šárka; OA Olomouc; 8 * Pražák Jaromír OA a SZeš Bruntál; 8 * Millerová Jana; SZŠ Cheb; 8 * Smutný Václav; SOŠ, SOU Lipník n. B.; 8 * Hůlek David; SPŠ strojní a elektrotechnická – Liberec; 8 *

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V. kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 353 soutěžících)

 

1.

Milichovský Martin

SPŠSE Liberec

19

2.

Mrázek Vojtěch

SPŠ Nerovnice

18

3.

Borková Kristina

OA a VOŠ

18

4.

Frydrychová Marie

SZŠ Rumburk

17

5.

Šimava Svatopluk

OA a VOŠ Valašské Meziříčí

17

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Dorušková Michaela, OA a VOŠ, Ostrava 16 * Novotná Pavlína, OA, Český Těšín, 16 * Dočkal Rostislav, SPŠ, Přerov, 16 * Strob Miroslav, SPŠS, České Budějovice, 16 * Bosák Daniel, SPŠS, Vsetín, 16 * Pychová Petra, OA a VOŠE, Tábor, 16 * Král Jan, SPŠE, Brno, 16 * Matějková Radka, OA, Jičín, 15 * Hebelka Jan, SPŠE, Olomouc, 15 * Pekariková Hana, SŠ, Ostrava, 15 * Chromčák Michal, OA, Valašské Meziříčí, 15 * Vančura Jiří, SPŠST, Praha, 15 * Škurka Michael, OA, Olomouc, 15 * Mojžíš Ondřej, SŠ Aplik. Kybernetiky, Hradec Králové, 15 * Klimeš Pavel, SPŠ a VOŠ, Brno, 15 * Škarda František, VOŠ stavební a SPŠ stav., Náchod, 14 * Olejnikov Michal, SŠ, Ostrava, 14 * Šmolíková Zuzana, SPŠS, Plzeň, 14 * Ngujen Van Lin, SŠ, Volyně, 14 * Pytel K, SPŠ, Klatovy, 14 * Svoboda David, SPŠ, Česká Lípa 13 * Schmidt Lukáš, SPŠ Stavební, České Budějovice 13 * Knupková Jana SPŠ Stavební, Praha 13 * Rylko Vojtěch, SPŠE, Havířov 12 * Míča Jaroslav, SOŠ a SOU, Uničov 12 * Herman Vladimír, SPŠ, Trutnov 12 * Krátký Marek, SPŠ, Přerov 12 * Vaculík Jakub, ISŠ – COP, Brno 12 * Hrbáček Michal, SOŠ, Vsetín 12 * Vest Michal, SŠ Poštovní, Opava 12 * Čábal Ondřej, ISŠ, Stod 12 * Jeřábek Lukáš, SPŠ, Třebíč 12 * Urbánek, SOŠ a SOU, Lanškroun 12 * Kadlčík Ondřej, SPŠ, Uherské Hradiště, 12 * Víteček Petr, SPŠ Stavební, Opava, 12 * Vinklárková Jaroslava, OA a VOŠ soc., Brno, 12 * Křenek Aleš, SŠ Informatiky, Rožnov, 12 * Bartoš Jan, SPŠ Stavební, Liberec, 12 * Hubner Kamil, SPŠ, Mladá Boleslav, 12 * Blažková Iva, SOŠ Veterinární, Hradec Králové, 12 * Suchopárek Martin, SOŠ A SOU, Nový Bydžov, 12 * Pavlíčková Markéta, SOŠ a OA, Ostrava, 11 * Itiekala Jan, SOŠE a GYM, Mariánské Lázně, 11 * Krejsa Miroslav, OA, Ostrava, 11 * Balvar Lukaš, SPŠ, Frýdek Místek, 11 * Skvužný Ondřej, SPŠ Strojní, Praha, 11 * Kollrossová Lucie, SOŠ a SOU obchodní, Plzeň 11 * Kuželová Eva, OA, Jičín 11 * Blaha Miroslav, SPŠS, Valašské Meziříčí 11 * Bělohoubek Václav, SOŠE a GYM, Mariánské lázně 11 * Baláž Adam, SPŠ, Hradec Králové 11 * Došek Jan, SŠ stavební, Třebíč 11 * Rubeš Petr, STŠ HMP, Praha 11 * Hospodářský Pavel, SŠ spojů a informatiky, Tábor 11 * Král Petr, SPŠS, Valašské Meziříčí 11 * Mrštný Michal, SPŠ keramická, Karlovy Vary 11 * Pulec Pavel, SPŠ, Kladno 11 * Jonáková Pavlína, SPŠ stavební, Havířov 11 * Vejman Martin, SŠ aplik. kybernetiky, Hradec Králové 11 * Le Sy Tuan, SPŠ, Teplice, 11 * Safaryn Tomáš, SOŠ a SOU, Havířov , 10 * Šimurda Milan, SŠSD – SŠS a D, Frýdek Místek, 10 *  Štěříková Nela, OA a VOŠCR, Karlovy Vary 10 * Klenner Roman, SPŠ Elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, 10 * Beránek Martin, GYM a SOŠ, Rokycany, 10 * Čala Martin, SPŠE, Havířov, 10 * Hora Tomáš, SPŠ, Ostrov, 10 * Pitra Zbyněk, SPŠST, Praha, 10 * Voroš Štefan, SPŠ Stavební, Hradec Králové, 10 * Martínek Ladislav, SOŠE, Hluboká nad Vltavou, 10 * Sultus Oldřich, SPŠE, Mohelnice, 10 * Štěpán František, SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují, 10 * Svobodová Eliška; SPŠST a VOŠ; Chrudim; 10 * Dvořák Jakub; SPŠ a VOŠ; Příbram; 10 * Chmel David; SPŠ; Frýdek Místek; 10 *  Bridziková Kamila, OA a SZŠ; Bruntál; 10 * Zahrádka Martin; SPŠD a VOŠ; Praha; 10 * Rutar Lukáš; VOŠ a SPŠ; Šumperk; 10 * Kopáček Lukáš; SPŠ; Ostrava; 10 *  Blaščok Jiří; OA a VOŠS; Ostrava; 10 * Ruška Lukáš; SŠPaU; Opava; 10 * Durr Daniel; SPŠ STAVEBNÍ; Praha; 10 * Melichaříková Nikola; OA; Česká Lípa; 10 * Pavlů Lukáš; SPŠS a OA; Kadaň; 9 * Gregor David, SPŠ, Chomutov 9* Ježík Ivo, ISŠ Stavební, České Budějovice 9 * Trnka Zdeněk, SPŠ, Uherské Hradiště 9 * Sabácký Radek, SPŠ Elektro a inf., Ostrava 9 * Křižánek Miroslav, SOŠ Kanada, Třinec 9 * Lagová Petra, OA, Uherské Hradiště 9 * Nováček Jakub, OA, Mladá Boleslav 9 * Koch Miroslav, SOŠ, Znojmo 9 * Zemánek Petr, SPŠE, Brno 9 * Roubalík Martin, SOŠP A SOUS, Hranice 9 * Zábojník Jakub, SPŠ, Zlín 9 * Kanta Lukáš, VOŠ a SPŠE, Plzeň 9 * Stehnová Marcela OA a HŠ, Havlíčkův Brod 9 * Nedas Adam, SOŠ, Přerov 9 * Calta Vítězslav, SPŠ Stavební, Plzeň 9 * Szakos Petr, OA a VOŠCR, Karlovy Vary 9 * Kotasová Bára, OA, Karviná 9 * Janoušek Martin, SŠ Stavební, Třebíč 9 *  Vácha Milan, SŠT, Praha 9 * Bohm Jan, SOŠE, Hluboká nad Vltavou 8 * Kaláb Gustav, SPŠ, Bruntál 8 * Cejnar Pavel, SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují 8 * Sejkora Petr, VOŠ a SPŠ, Jíčín 8 * Mičaníková Renata, SOŠ Waldorfská, Ostrava 8 * Rapčan Martin, SPŠ, Bruntál 8 *  Oravský Adam, SPŠ stavební, Ostrava 8* Grulichová Jana, SPŠ, Nové Město nad Metují * Šibal Jan, ISŠ – COP, Brno 8 * Holada Jiří, SŠ, Pelhřimov 8 * Němeček Jakub, SPŠS, Olomouc 8 * Sauer Václav, SPŠ, Trutnov 8 * Petrovová Petra, OA, Žatec 8 * Weiser Martin, VOŠ a SPŠ, Šumperk 8 *Mudruňka Tomáš, SPŠ Strojní a elektro., Ústí  nad Labem 8 * Otava Tomáš, SPŠ a VOŠ, Příbram 8 * Sanková Lenka, OA, Praha 8 * Razímová Alice, ISŠTE, Sokolov 8 * Tillerová Petra, SPŠ, Hronov, 8 * Hodík Ivo, SOŠ Logistická a SOU, Dalovice, 8 * Kopecký Martin SOŠ a SOU-MSP, Letovice, 8 * Klištincová VOŠ Ekonomická a SZŠ, Boskovice, 8 * Černík Jaroslav, OA, Mladá Boleslav, 8 * Krčmárik Petr SŠ Spojů a informatiky, Tábor, 8 * Cagášková Táňa SOŠ a SOUT, Přerov, 8 * Páša Martin SPŠ, Praha, 8 *

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VI. kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 348 soutěžících)

 

1.

Čemus Karel

SPŠ st. Praha 1

25

2.

Mička David

VOŠ a SPŠ Šumperk

21

3.

Fůs Michal

SŠ elektrotech. Ostrava

21

4.

Štipl Stanislav

SPŠ Hradec Králové

20

5.

Dajč Jiří

SPŠ Třebíč

19

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Melichaříková Pavla; SPŠ a OA Uničiv; 18 * Sklenář Jaroslav; SOŠP Hranice; 17 * Ohnheiser Jan; SŠE Frenštát pod Radhoštěm; 17 * Zietek Valdemar;  SPŠE Havířov; 17 * Chromčáková Lucie; SPŠ stavební Valašské Meziříčí; 16 * Halinár Petr;  SPŠE Brno; 16 * Vrablík Marian; OA Ostrava; 16 * Caha Matěj, SPŠE, Makarenkova 1, Havířov, 16 * není uvedeno, SPŠ, Školní 50, Chomutov (pořad. číslo 27 středisko Teplice), 15 * Slavíček Tomáš, SŠ aplikované kybernetiky, s. r. o., Hradecká 1151, Hradec Králové, 15 * Rzehák Pavel, SPŠ stavební, Hradec Králové, Pospíšilova 787, 15 * Budasz Jiří,  Škoda Auto, Mladá Boleslav, 15 * Hejda Petr, SPŠ a VOŠ Kladno, 15 * Čmolík Václav, VOŠ a SPŠE, Plzeň, 15 * Fušer Martin, OA Plzeň, 15 * Bohunská Jana, SPŠ chemická a gymn. Akademika Heyrovského, Ostrava-Zábřeh, 15 * Blbl Jan, SPŠ chemická a gymn. Akademika Heyrovského, Ostrava-Zábřeh, 15 * Hora Michal, OA Teplice, Postovní 3, 14 * Borkovec Ondřej, SPŠ dopravní, Masná 18, Praha I, 14 * Bém Martin; VOŠ a SPŠ Jičín, Pod Koželuhy 100; 14 * Novák Petr; OA Jirsíkova 875, Pelhřimov; 14 * Sokola Petr; SPŠ třída Tomáše Bati; 14 * Novák Petr; OA a VOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101; 14 * Šubrt Jiří; VOŠ stavební a SPŠ stavební arch. Jana Letzela, Náchod; 13 * Grisa Tomáš; SPŠS Vsetín, Pod Strání 1776; 13 * Němec Ondřej; SPŠS Betlémská, Praha 1; 12 * Eliáš Jan; SŠ automobilní Holice, Nádražní 301; 12 * Štefl Jiří; OA Jirsíkova 875, Pelhřimov; 12 * Ivanová Marika; SPŠ Zlín, třída Tomáše Bati; 12 * Voburka Petr; SPŠ Třebíč, Manželů Curirových 734; 12 * Pospíšil Pavel; SPŠ a VOŠ technická, Sokolská 1, Brno; 12 * Woska Aleš; SPŠ Kratochvílova 7; Ostrava; 12 * Koutek Lukáš; SOŠ logistická a SOU; Dalovice; 11 * Plháková Věra; SPŠE; Gen.Svobody 2; Mohelnice; 11 * Kolář Martin; SPŠ Havlíčkova 426; Česká lípa; 11 * Stuchlík Jiří; SPŠ st.; Panská 3; Praha 1; 11 * Stolínová Jana; SPŠS Betlémská; Praha 1; 11 * Karpíšková Kateřina; SPŠS Dušní; Praha; 11 * Jícha Pavel; SPŠ srojní a elektronech.; Dukelská 13; České Budějovice; 11 * Česíková; VOŠ a SPGŠ; Komenského 22; Litomyšl; 11 * Houdek; VOŠ a SOŠT; T.G.Masaryka; Litomyšl; 11 * Tomiška Luděk; VOŠ a SOŠ; Nový Bydžov; Jana Maláta 1869; 11 * Tuček Jan; SŠ aplikované kybernetiky, s.r.o.; Hradecká 1151; Hradec Králové; 11 * Bosovník Marek; SŠP Zlín; 19,5 * Bůta Vladimír; Škoda Auto, Mladá Boleslav; 11  * Fromeliusová Lucie; Masarykova OA, 17.listopadu , Jičín; 11 * Hlůšek Jakub; Masarykova OA, 17.listopadu , Jičín; 11 * Holub Martin; SPŠSE Liberec, Masarykova 3; 11 * Čížek Martin; SPŠ stroj.a elektro. Ústí nad Labem; 11 * Dušek Michal; SOŠ Podyjí, Jarošova 14, Znojmo 11  * Labudík Marek; SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, Nerovnice; 11  * Růžek Martin; SPŠE, Kounicova 16, Brno; * Plíhal Ondřej; SPŠ a VOŠ technická, Sokolská 1, Brno; 11 * Režňáková Lucie; SOŠE a SOU, Kollárova 1669, Veselí nad Moravou; 11 * Szmeková Michaela; SPŠ stavební, Kollárova 2, Havířov – Podlesí; 11  * Kolář Jan; SPŠ stavební, Kollárova 2, Havířov – Podlesí; 11 * Vokál Tomáš; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 11 * Troják Alexander; SPŠ stavební, Mírova 3, Opava; 11 * Pavlíček  Alois; SPŠ Bruntál, Kavalcova l; 11 * Raszka David; OA Sokola Tůmy, Český Těšín; 11 * Krejsová Andrea; SPŠ keramická, Karlovy Vary; 10 * Jelínek Martin; SOŠ Ostrov, Jáchymovská l; 10 * Hávová Šárka; SZŠ a VOŠZ, Poděbradská 2, Karlovy Vary; 10 * Beneš Ladislav; SPŠE, Gen.Svobody 2, Mohelnice; 10 * Staňková Štěpánka; SOŠ,Zemědělská 3, Šumperk; 10 * Adámek Petr; SPŠ Chomutov, Školní 50; 10 * Hron Milan; SPŠ Na Třebešíně 2299, Praha; 10 * Kováříková Kamila; OA Svatoslavova 333, Praha 4; 10 * Vávra Miroslav; OA Vlašim, V Sadě 1565; 10 * Bárta Ondřej; ISŠ staveb., Nerudova 59, České Budějovice; 10 *Hnojnová Jana; SOŠ a SOU Třeboň, Vrchlického 567; 10 * Šerá Barbora; SUPŠ sv. Anežky České, Český Krumlov; 10 * Křížová Marie; SPŠ stavební, Resslova 2, České Budějovice; 10 * Kopecký; SŠPST, Čáslavská 973, Chrudim; 10 * Prokeš; VOŠ a SOŠT, T.G.Masaryka, Litomyšl; 10 * Prudilová; VOŠ ekonomická a zdravotnická a SOŠ, Hybešova 54, Boskovice; 10 * Šiler Milan; SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826; 10 * Daneček Milan; SPŠ Nové Město nad Metují; 10 * Blovský Tomáš; SPŠ a VOŠ Jana Palacha, Kladno; 10 * Machová Veronika; AO a VOŠe Tábor, Jiráskova 1615; 10 * Máj Dalibor; Gymnázium a SOŠ; Hlavní 106 , Aš; 10 * Vincenec Jiří; SŠ - COPT, Nábělkova 539, Kroměříž; 10  * Vrána Libor; SOŠ technická, Mojmír 747, Uherské Hradiště; 10 * Petrusek Martin; SOŠ technická, Mojmír 747, Uherské Hradiště; 10 * Havíř Tomáš; OA a VOŠ, Nádražní 22, Uherské Hradiště; 10 * Mareček Jiří; SPŠ Uherské Hradiště, Kollárova 617; 10 * Frančík Petr; SPŠ stavební, Sokolovské nám. 14, Liberec; 10 * Heidler Roman; VOŠ a SPŠ Varnsdorf; 10 * Dostál Petr; SPŠ Přerov, Havlíčkova 2, Přerov; 10 * Obšil Petr; VOŠ a SPŠE, Božetěchova 3, Olomouc; 10 * Vicianová Dana; OA Olomouc, Tř. Spojenců 11; 10 * Uhlíková Zuzana; SPŠ stavební Plzeň; 10 * Urbanová Gabriela; SOŠ Waldorfská,  Ostrava-Fifejdy; 10 * TA THI THU TRANG; SOŠ Na Mlýnici 36, Ostrava 1; 10 * Goluchová Kateřina; SŠ strojírenská a dopravní, Lískovecká 2089, Frýdek-Místek; 10 * Čarnecký  Michal; SŠT, Lidická 600, Havířov – Šumbark;10 * Winkler Matěj; SŠ průmyslová a umělecká, Praskova 8, Opava;10 * Dörrer  Tomáš; SPŠ stavební, Mírova 3, Opava;10* Kubáň Filip; SŠAMP, Opavská 49, Krnov;10 * Wolny Radim; SŠ strojírenská a dopravní, Lískovecká 2089, Frýdek-Místek;10 *Jursa Tomáš; OA Sokola Tůmy, Český Těšín;10 * Linhová Sandra; SOŠE a G. Chodov, Smetanova 738;9 * Slobodník Karel; ISŠTE Sokolov, Jednoty 1620;9 * Králík Michal; VOŠ a SPŠ, Gen. Krátkého 1, Šumperk; 9 * Otáhalová Tereza; OA Mohelnice; 9 * Hejhal Jan; SPŠ stavební Praha 1; 9 * Cakl Zbyšek; SPŠ strojní a elektrotech. České Budějovice; 9 * Štroufová Daniela; SPŠ stavební České Budějovice; 9 * Koňáková Eva; Masarykova OA Jičín; 9 * Kotouč Jiří; SPŠS a OA Kladno; 9 * Braha Pavel; SPŠ stavební a OA Kladno; 9 * Bury Jiří; SŠE Frenštát pod Radhoštěm; 9 * Štrympl Martin; SŠ technická Jablonec nad Nisou; 9 * Janata Tomáš; ISŠ Liberec; 9 * Švarc Martin; VOŠ a SPŠ Vansdorf; 9 * Lolek Petr; ISŠ – COP Brno; 9 * Janečka Martin; SPŠ Jedovnice; 9 * Smítal Tomáš; SPŠ strojnická Olomouc; 9 * Glinz Jakub; SŠ průmyslová a umělecká Opava; 9 * Kubala Tomáš; SPŠ Frýdek-Místek; 9 * Hlaváček Tomáš; SŠT Havířov – Šumbark; 9 * Nečas Ladislav; SOŠ a SOU Ostrava-Kunčice; 9 * Kalous Jakub; OA Opava; 9 * Hrbáček Dan; SŠ telekomunikační Ostrava; 9 * Šmarda Martin; SPŠ Ostrov; 8 * Matyášová Klára; SOŠ logistická a SOU  Dalovice; 8 * Proch Radek; OA Teplice; 8 * Kriegisch  Petr; SPŠ Krnov; 8 * Ptaszková Denisa; SPŠ Ostrava – Vítkovice; 8 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie
po přímku>

(celkem 314 soutěžících)

 

1.

Marek Zlatohlávek      

SPŠ Teplice

25

2.

Miroslav Codl

SPŠ Stav. České Budějovice

25

3.

Jan Šebetovský

VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice

24

4.

Adam Barlaj                  

SPŠ Přerov

24

5.

Veselá

SŠPST a VOŠ Chrudim

24

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé :

24 bodů : Lucie Tomanová, OA Vlašim * Petr Krch, SŠS a I Tábor * Dan Špruček, OA Olomouc * Dalibor Hřib, SPŠE Olomouc * Martin Veselý, SPŠ a VOŠ Příbram * Lukáš Dziadek SPŠE Ha-vířov * Lukáš David, SPŠ Jedovnice * Lucie Křivánková, SPŠ Teplice * Jiří Kučera, OA Pelhřimov * Luděk Kotas, SŠI a Spojů Brno * Václav Doležal, SPŠ a SOU Hranice * Jiří Ryba, OA Ostrava-Poruba * Adéla Papajová, SPŠStav. Havířov * Eduard Riedl, SPŠ a VOŠ Příbram * Jan Rejchrt, SPŠ Nové Město nad Metují * David Krupička, SPŠ ST Praha1 * Vítězslav Irein, OA Brno * Martina Kociánová, OA Plzeň * 23 bodů : Ondřej Filip, VOŠ a SPŠ Jičín * Jan Komardin, SPŠ SaE České Budějovice * Miroslav Široký, VOŠ a SPŠ Varnsdorf * Jaroslava Běhalová OA Třeboň * Petr Zubánek, SPŠ Mladá Boleslav * Lucie Chytráčková, SOŠ a SOU Dalovice * Josef Pacula, SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm * Jiří Sýkora, SŠE Lipník nad Bečvou * 22 bodů : Zdeněk Kramoliš, SPŠ S Vsetín * Dalibor Bosák, SPŠ Zlín * Lukáš Zedník, SPŠS Frenštát pod Radhoštěm * Jakub Tolasz, SPŠ Ch a G Ostrava-Zábřeh * Karel Duskota, SPŠ Kladno * David Kříž SPŠ SaE České Budějovice * Jana Plchová, OA Třeboň * Kamil Vystavěl, SOŠ a SOU Boskovice * Michal Petříček, STŠ Praha 5 * 21 bodů : Pavel Paták, SPŠ E Brno * 20 bodů : Lukáš Holman, SPŠ Nové Město nad Metují * Matěj Hrazdira, SPŠ Brno * Jiří Vejmola, VOŠ a SPŠ Šumperk * Jaromír Eybl, Klatovy * 19 bodů : Jiří Vodák, SPŠ Vsetín * Miroslav Zima, SPŠ ST Praha1 * Jaromír Nechanický, SŠAK Hradec Králové * Pavel Novák, SPŠT Třebíč * Vít Černý, SPŠ St. Ostrava – Zábřeh * Miroslav Baron, SPŠ EaI Ostrava * Jiří Lenc, SOŠE a G Mariánské Lázně * Tomáš Hopjan, SPŠE Brno * Jakub Janoška, SPŠE Ostrava * Ondřej Lukáš, SPŠ Hradec Králové * Kristýna Vozárová, OAaVOŠ Uherské Hradiště * Martin Fus, SPŠ Ostrava-Vítkovice * Jiří Sova, SPŠ Praha 10 * Jan Foltyn, SPŠ Karviná * Vojtěch Beneš, SPŠE Olomouc * Lenka Stodolová, VOŠ,OA a SZŠ Domažlice * Jakub Matys, SPŠ Hradec Králové * Marie Fišarová, SŠObch.a Služ. Žďár nad Sázavou * Martin Šponar, VOŠ a aSPŠ Rychnov nad Kněžnou * Lukáš Pospíšil, SPŠ Str. Brno * Lenka Zemanová, OA Vlašim * Marta Šlehoferová, SOŠaSOU Plzeň * Stanislav Rybczynski, SPŠ Stav. Praha 1 * Radka Mlýnková, SPŠ Stav. Opava * Vladimír Holubec, SPŠ Duchcov * Lenka Vraná, OA a VOŠ Valašské Meziřící * Denisa Krejčová, SPŠ Stav. Praha * Jakub Prouza, SPŠ Hronov * 18 bodů : Petr Musil, SPŠ Jedovnice * Miroslav Hladký, SPŠ Uherské Hradiště * Jan Kru…, VOŠ,OA a SZŠ Domažlice * Milan Raulím, VOŠ a SPŠ Jičín * Martin Vlček, SPŠE Havířov * Michal Táborský, SŠSaI Tábor * Tomáš Janík,SPŠ Uherské Hradiště * Tomáš Mosler, SPŠ Ostrava-Vítkovice * Pavel Tupec, SŠAK Hradec Králové * Jakub Rosocha, OA Teplice * Vít Slaninka, ISŠTE Sokolov * 17 bodů : Petr Benedikt, G a SOŠ Rokycany * Jan Matoušek, SPŠ a VOŠ Chomutov * Barbora Matoušková, OA Olomouc * Josef Kopřiva, SPŠ Stav. Lipník nad Bečvou * Veronika Točíková, OA Pelhřimov * Pavel Zelinka, SPŠ Praha * 16 bodů : Miroslav Stejskal, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou * Petr Žila, ISŠ COP Brno * Lukáš Machel, SPŠ Stav. Opava * Adéla Grodecká, OA Praha 4 * 15 bodů : Aleš Dlabola, MOA Jičín * Tomáš Svarek, SPŠ Stroj. Praha 1 * Ondřej Václavík, SPŠ Duchcov * David Botka, VOŠ a SPŠ Varnsdorf * Tomáš Antecký, SPŠ CH Ostrava-Zábřeh * Jan Görig, SPŠ Zlín * Lukáš Dudek, ISŠ Cheb * Andrea Šilhánová, SOŠ a SOU Pošt. * 14 bodů : Radek Hudec, VOŠ,SOŠaSOU Kopřivnice * Martin Houdek, ISŠ-COP Brno * Igor Petrecký, SPŠ Třebíč * Josef Brožek SOU Přelouč * Jan Sluše, SPŠS Olomouc * Dušan Slimařík, SPŠ S Olomouc * Petr Matuška, SOŠaSOU Vyškov * Lucie Kšicová, OA a VOŠ Brno * Tomáš Marek, SPŠ Přerov * Jakub Kuchař, SPŠ Česká Lípa * Martin Dojáček, SOŠ a SOU Dalovice * Pavla Berková, SOŠ a SOU Plzeň * Lucie Hložková, SPŠ Mladá Boleslav * Oldřich Rejl, VOŠ a SPŠ Náchod *              13 bodů : Miroslav Zlámal, SPŠ Stav. Lipník nad Bečvou * David Húšťava, OA a VOŠE Zlín * Radmila Trhlíková, OA Zlín * Zuzana Kuželová, SOŠOaS Vizovice * Alena Bílková, VOŠaSPŠ Náchod * Kristýna Kozubíková, SŠP a VOŠ Zlín * Kristýna Poštová, SPŠS a OA Kladno * Ivo Kolomazník, VOŠ a SPŠ Šumperk * Jan Václavík, SPŠ Bruntál * Jana Cibulková, OA a VOŠS Brno * Václav Zdráhala, OA a VOŠS Ostrava * Michaela Divišová, OA Plzeň * …. Dlouhý, VOŠ a SOŠT Litomyšl * Daniel Kráčmer, SŠPaU Opava * Šárka Filkoházyová, OA a VOŠ CR Karlovy Vary * Martin Štys, SPŠ Hronov * Lucie Nohová, SOU a SOŠ Plzeň * 12 bodů : Pavel Jandl, VOŠ a SPŠ Zlín * Zdeněk Mlateček, SPŠ Karviná * Jan Sálus, SPŠSaE Ústí nad Labem * Martin Vaněk, SPŠ Krnov * Michal Herold, G a SOŠ Rokycany * Kateřina Zunová, OA Praha 1 * Veronika Černá, SŠOaSlužeb Žďár nad Sázavou * Antonín Zich, SPŠ a VOŠ Kladno * 11 bodů : Michal Lolek, SOŠ a SOU Šumperk * Lukáš Hon, SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm * 10 bodů : Miroslava Sochorcová, OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště * Jiří Tužil, SŠT Praha 5 * David Špička, SPŠ Trutnov * Tomáš Hůlek, SŠT a DN Liberec * Michael SYNEK, SPŠ Trutnov * Tomáš Mohyla, SŠE Frenštát pod Radhoštěm * Jan Pěta, OA a VOŠ Brno * Jan Laurin, SPŠ a OA Uničov * Vladimír Hill, SŠ Ostrava * …. Coufal, VOŠ a SOŠT Litomyšl * David Krutký, SOŠ Ostrava * Tomáš Příhoda, SŠ Pelhřimov * Barbara Erbenová, SPŠ Plzeň * Jan Pavlinec, SOŠ a SOU Veselí nad Moravou * Tomáš Hovjacký, OA Ostrava-Poruba * Václav Juříček, SŠPaU Opava * Jan Waszek, SPŠ Havířov * 9 bodů : Michal Tajer, SPŠ Ostrov * …. Cink, SOŠ a SOU Lanškroun * Petr Kvapil, SŠTaO Olomouc * Lukáš Olivík, SŠ-COPT Kroměříž * Martin Eibensteiner, SOŠT Uherské Hradiště * Tomáš Burda, SŠTaO Olomouc * Martin Pončík, SOŠ Vsetín * Tomáš Seidl, SOŠ Vsetín * Richard Schreiber, SPŠ Česká Lípa * Jakub Mareš, SŠ Pelhřimov * Jaroslav Koštíř, OA Lysá nad Labem * Bořek Kuzník, SŠAMP Krnov * 8 bodů : Jana Veselá, VOŠE a ZSŠ Boskovice * Filip Müler, SOŠ a SOU Hradec Králové * Jakub Mihál, SOŠ a SOU Lanškroun * František Šrám, SOU Mladá Boleslav * Monika Kretková, OA a VOŠ Valašské Meziříčí * Jana Pavelková, VOŠ,SŠVZZ Třebíč * Jakub Horák, SPŠ Krnov * Jiří Ptáček, SOŠ Bruntál * Aleš Vasilčenko, SŠCR Rožnov pod Radhoštěm *Jakub Křivský, SPŠStroj. Praha 1 * Milan Soukup, SOŠIaS a SOU Kolín * Karel Kalista, SPŠ Klatovy * Vít Hrbáček, SŠE Lipník nad Bečvou .