Výsledky 14. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků SOŠ, ISŠ, SOU, OU,…

pořádaného dne 31. března 2006

 

Celostátní kolo 14. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                                    222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                             581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                            571681424

 

Celostátní kolo 14. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů dvacetičtyř škol zřízením soutěžních středisek:

 

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

SOŠ a SOU informatiky a spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

SPŠ stavební

Resslova 2

České Budějovice

372 11

4

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

Děčín 1

405 02

5

SOŠ a SOU

Ruská 147

Děčín IV

405 02

6

SPŠ strojnická

Hradecká 647

Hradec Králové

500 02

7

ISŠ

Obrněné armády 6

Cheb

350 11

8

SOŠ, SOU a OU

Dubská

Kladno

272 03

9

SPŠ , SOU a OU stavební

Lázeňská 176

Královské Poříčí

375 41

10

ISŠ stavebních a řemeslných oborů

Letná 90

Liberec

460 01

11

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

12

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

Mladá Boleslav

293 60

13

SOU obchodu a služeb

Štursova 14

Olomouc

779 00

14

Střední škola elektrotechnická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

702 00

15

SOŠ poštovní

Klatovská 200 G

Plzeň

301 24

16

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

17

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

18

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

19

SOU spojů

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

20

SPŠ

Benešovo nám. 1

Teplice

415 49

21

SOŠ a SOU

Heldovo nám. 231

Třebechovice pod Orebem

503 46

22

SPŠ, SOU a OU  stavební

Kubišova 1214

Třebíč

674 01

23

OA a VOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

24

SPŠ

Tř. T. Bati 4187

Zlín

762 47

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci více než třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1640 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola je stále vysoký. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 15. ročníku se uskuteční 30. března  2007. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2007. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 8 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména zcela chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 109 soutěžících)

 

1.

Herold Tomáš

SŠE Ostrava

25

2.

Bártek Vladislav

SOŠ Vsetín

25

3.

Kondrusevová Kateřina

SŠ obchodu a gastronomie

24

4.

Zatloukal Luděk

SOŠ, SOU Uničov

24

5.

Pavlitová Iveta

SOU obchodu a služeb Olomouc

24

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Kopta Karel; ISŠ České Budějovice; 24 * Klíma Pavel; ISŠ Karviná; 24 *Plch Martin; SOU, SOŠ a OU Třeboň; 23 *Čáp Martin; COPT Kroměříž; 23 * Kratochvíl Václav; SPŠ a SOU a OU Třebíč; 22 * Mikuš Petr; SOUŠ, SOU Nové M/Metují; 21 * Vaník Michal; SPŠ a SOU Lanškroun; 21 * Červinka Lukáš; SOU Mladá Boleslav; 21 * Peloun Jiří; SOU a SOŠ Jihlava; 21 * Dočekal Leopold; Hot. Šk. Plzeň; 21 * Kužel Igor; SOU a U Šternberk; 20 * Vocásková Miloslava; SOU a U Stochov; 20 * Sklenář Jan; SOŠ a SOU Přerov; 20 * Šedivá Jana; SOU Domažlice; 20 * Hádek Tomáš; ISŠ Na Bojišti Liberec; 20 * Baldrych Lukáš; SOU a SOŠ Hronov; 20 * Křenek Pavel; SOŠ a SOU Šumperk; Šumperk; 20 * Krstelová Ludmila; SOU Domažlice; 19 * Jeřábek Pavel; ISŠ Brno; 19 * Kročil David; SOŠ a SOU Šumperk; 19 * Y X; SOU a U Rožnov p. R.; 19 * Stoklasová Marie; SOŠ a SOU Plzeň; 19 * Fejk Petr; ISŠ Vysoké nad Jiz.; 19 * Virgl Michal; SPŠ a SOU a OU Třebíč; 19 * Gerák Jakub; SŠP Olomouc; 18 * Černý Petr; SOU gastronomie; Praha 10; 18 * Sokol Jakub; SOUT Přelouč; 18 * Křepelka Michal; SOU a SOŠ Hronov; 18 * Vávra Pavel; SOU obchodní a tech.; Olomouc; 18 * Krajčová Kristýna; SŠ obchodu a gastronomie Zlín; 18 * Moučková Monika; ISŠ M. Třebová; 18 * Halamase John; ISŠTE Sokolov; 18 * Rožnovják; Petr; SOŠ a SOU Kunčice; 17 * Horáček Tomáš; SOŠ a SOU Ruská; Děčín; 17 * Pavelková Martina; SOU obchodu a služeb Olomouc; 17 * Kopejtko Jaroslav; SOU Liberec; 17 * Špalek František; SOŠ Vsetín; 17 * Jůdl Radek; SOŠ K. Vary; 17 * Bukovská Lenka; SOU a SOŠ Brno; 17 * Sedláček Martin; ISŠ Na Bojišti Liberec; 17 * Roubíček Jakub; SOU Mladá Boleslav; 16 * Horák Václav; SOŠ a SOU Nový Bydžov; 16 * Nováková Lucie; SOŠ a SOU Šumperk; 16 * Finger Jan; SPŠ a SOU Lanškroun; 16 * Ševčík Pavel; SOŠ a SOU Boskovice; 16 * Smrž František; ISŠTE Sokolov; 16 * Slováček Michal; SŠ Lutín; 15 * Kroupa Michal; SOŠ a SOU MŠP Letovice; 15 * Machala Filip; SOŠ K. Vary; 15 * Holeček Jakub; SPŠ dopravní a SOU a U; Praha 10; 15 * Čermák Jan; SPŠ dopravní a SOU a U; Praha 10; 14 * Hutta Jiří; SOŠ a SOU Ždár n/S; 14 * Kulovaný Štěpán; SOU Cheb; 14 * Kuráň Jakub; SŠE Ostrava; 14 * Dolenská Monika; SŠ Volyně; 14 * Dluhoš Vladimír; SOU Litovel; 13 * Kadlecová Michaela; SOU Bruntál; 13 * Mládek Tomáš; SOŠ a SOU Ždár n/S; 13 * Přikryl Jan; SŠP Roosveltova Olomouc; 13 * Filinská Ludmila; SOU a SOŠ Znojmo; 12 * Čapková Kateřina; SOŠ a SOU Vizovice; 12 * Helus Vladimír; Hot. Šk. Plzeň; 12 * Huňka Jiří; SOŠ, SOU Uničov; 12 * Kocián Tomáš ; SOU a U Rožnov p. R.; 12 * Křičenská Helena; SZS a VZŠ K. Vary; 12 * Polanský Zdeněk; SOUT Přelouč; 11 * Fišer Jakub; SOU nábytkářské Liberec; 11 * Petřinová Ivona; ISŠ Karviná; 11 * Suchánek Jaromír; SPŠ Plzeň; 11 * Škvor Daniel; ISŠ Cheb; 11 * Černý Michal; ISŠ Vysoké nad Jiz.; 11 * Vondráček Martin; SŠ Lutín; 10 * Kryštof Michal; SOU Litovel; 10 * Šobra Robert; SŠ Havířov; 10 * Mužík Petr; SOŠ a SOU MŠP Letovice; 10 * Příhonská Tereza; SOŠ a SOU Ruská; Děčín 4; 10 * Pakosta Petr; SOU a U Stochov; 10 * Stompe Lukáš; SOU Liberec; 10 * Válková Pavlína; SOU a U Šternberk; 10 * Kříž Antonín; SPŠ Uherský Brod; 10 * Minaříková Sabina; SŠ informatiky spojů Brno; 10 * Hádek Michaela; SPŠD Plzeň; 10 * Hedrich Lukáš; SŠ technická Mohelnice; 9 * Pečka Ondřej; SPŠ a SOU a OU Třebíč; 9 * Douda Jakub; SOU gastronomie Praha; 9 * Kurka Jakub; SOŠ a SOU Třebíč; 9 * Lapec Stanislav; SOŠ, SOU Louny; 9 * Vyoralová Šarlota; ISŠ Moravská Třebová; 9 * Fishbar Petr; SPŠ , SOU Královské Poříčí; 9 * Zasíc Petr; SOŠ a SOU Šumperk; 9 * Kozielová Barbora; SŠ gastronomie a služeb Frýdek Místek; 9 * Soškala Michal; SPŠ a SOU a OU Třebíč; 8 *

 

 


Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 100 soutěžících)

 

1.

Jiří Zetek

SOŠ obchodní a SOU obchodní Plzeň

25

2.

Jan Hudziec

SŠTaS-Karviná

24

3.

Michaela Krhutková

SOU Rožnov pod Radhoštěm

24

4.

Pavel Karlík

SOU Rožnov pod Radhoštěm

24

5.

Josef Dvořák

SPŠ. SOU stavební a OU Třebíč

23

 

 

 

 

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Jaroslav Němec; SOŠT a SOU Louny; 23 * Vlastimil Střítežský; SOŠ a SOU MŠP Letovice, 22 * Michal Kubeš; SPŠ SOU Lanškroun, 22 * Břetislav Obr; SOU Kyjov; 22 * Jan Hájek; SOŠ a SOU, Kladno, Dubská; 21 * Lenka Fukalová; SOŠ a SOU Třebíč; 21 * Eva Hlavsová; SPŠ. SOU stavební a U Králov. Poříčí; 21 * Tomáš Večeřa; SOŠ a SOU  informatiky a spojů Brno; 21 * Marek Bednář; ISŠ tech.ek. Sokolov; 20 * Radek Sikora; SŠ oděvní a obch.podnik. Frýdek-Místek; 20 * Pavel Berka; SŠ polytechn. Olomouc; 20 * Jakub Štrof; SOU a SOŠ André Citroena Boskovice; 20 * Jakub Brukner; SPŠT a SOUT Třebíč; 19 * Alena Figallová; SŠ Odry, 19 * Martin Prokop; SOŠ obchodu a gastronomie Zlín; 19 * Jakub Sedláček; SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín; 19 * Jan Foršt; SPŠ automobilní Holice; 18 * Martin Dolezal; SPŠT a SOUT Třebíč; 18 * Jaroslav Kynstler; SOU a SOŠ Přerov; 18 * Veronika Hynková; SOU a SOŠ Znojmo; 18 * Ondřej Sembol; SŠE Ostrava; 17 * Roman Hurín; SŠ polygrafická Olomouc; 17 * Petr Sadílek; SOŠ a SOU Hradec Králové; 17 * Pavel Budějovský; SOŠ a SOU Šumperk; 17 * Radek Sedláček; SOŠ Chomoutov;17 * Marie Drobná; SOU SOŠ Lanškroun; 17 * Josef Juřica; SOŠ a SOU elektroenerg. Přerov; 16 * František Polášek; SPŠ Slovácké strojírny Uherský Brod; 16 * Marek Eliáš; SOU a SPŠ automobilní Holice; 15 * Miroslav Zavadil; SOU strojírenské Žďár nad Sázavou; 15 * Michal Kyška; SOŠ podnikání a služeb Jablunkov;15 * Šárka Přichystalová; SOU Stochov; 14 * Aleš Oujezdský; ISŠ Brno; 14 * Markéta Faustová; SOŠ obchodu a služeb Teplice; 14 * Michal Doleček; SPŠ informatiky a spojů, Kolín; 14 * Tomáš Bičík; ISŠ Liberec; 14 * David Štefela; SOU Praha 10; 13 * Martin Feichtinger; SOŠ a SOU elektroenerg. Přerov; 13 * Tomáš Přichystal; SOU Boskovice; 13 * Petr Vojtek; SOU a SOŚ techn. Přerov; 13 * Štěpán Herčik; SPŠ informatiky a spojů Kolín; 13 * Petra Dlapová; SŠ oděvní a služeb Vizovice; 12 * Tomáš Černík; SOU gastronomie Praha; 12 * Filip Drápela; SOŠ a U Žďár nad Sázavou; 12 * Petr Muller; ISŠTE Sokolov; 12 * Martin Kostelný; SOŠ a SOU Šumperk; 12 * Pavel Kostelný;SOŠ a SOU Šumperk; 12 * Simona Kadlecová; SOU obchodu a služeb Olomouc; 11 * René Petříček;SŠTO Havířov; 11 * Jiří Láhner; SŠP Olomouc; 11 * Marek Zavadil; SPŠ SOU stavební a OU Třebíč; 11 * Alena Důží; SŠ Odry; 11 * Jitka Floriánová; SŠS Bruntál; 11 * Pavlína Černá; SOŠ a SOU obchodní Plzeň; 11 * Lumír Červinka; Škoda auto Mladá Boleslav; 10 * Libor Janků; SOU Škoda auto Mladá Boleslav; 10 * Ondřej Vizánek; SŠ obchodu a gastronomie Zlín; 9 * Lukáš Seidel; SPŠ Hronov; 9 * Petr Hulík; SOŠ a SOU Nový Bydžov; 8 * Pavel Čapek; SOUT Přelouč; 8 * Josef Žítek; SPŠ Hronov Hronov; 8 * Zuzana Turbáková; SOŠ obchodu a služeb Třebíč; 8 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 100 soutěžících)

 

1.

Dufek Filip

SOŠ a SOU Lanškroun

23

2.

Košín Lukáš

SPŠT,SOUT Třebíč

21

3.

Částka Pavel

ISŠ SŘO Liberec

20

4.

Poler jan

SOU Kyjov

18

5.

Němec Pavel

SOŠ a SOU pošt. Plzeň

18

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Lukáč Jaroslav; SOU Stochov; 18 * Hanuš Michal; ISŠ Vysoké nad Jizerou; 17 * Školník Luboš; SOUs Škoda auto Ml.Boleslav; 16 * Opravil David; COPT Kroměříž; 16 * není uvedeno; SOŠ med.graf.a polygr.Rumburk; 16 * Kulhavá Štěpánka; SOU Stochov; 15 * Jaroš Zdenek; SOU Domažlice; 15 * Novák Michal; SŠP Olomouc; 15 * Surý Jaroslav; SPŠ Uherský Brod; 15 * Kaisner Tomáš; SŠ spojů a inf. Tábor; 15 * Gerák Jan; SŠP Olomouc; 14 * Sedlák Tomáš; SŠ techn.ob. Havířov; 13 * Sokl Dalibor; SŠT Mohelnice; 13 * Morstein Karel; SOŠ a SOU Kladno; 13 * Kadleček Jan; SŠ obch. A gastr. Zlín; 13 * Sádek Miroslav; SPŠ Hronov; 13 * Kamenický Milan; SOU Šternberk; 12 * Dvořák Filip; SOŠ a SOU Šumperk; 12 * Macíček Tomáš; SOU a SOŠ zem. Nový Jičín; 12 * Dohnal Petr; SPŠT a SOUt Třebíč; 11 * Křehlík Martin; SOUs Škoda auto Ml.Boleslav; 11 * Kuta Petr; SOUt Přelouč; 10 * Schwarzer Martin; SOŠ a SOU MŠP Letovice; 10 * Kučera Zdeněk; SŠ obch.a gastr.Zlín; 10 * Štěpáník Petr; SOŠ a SOU Havířov; 10 * Kolářová Martina; SOU obch. Olomouc; 10 * Melichar Aleš; SŠ Havířov-Prostřední Suchá; 9 * Kvasničková Renata; SOŠ a SOU Nový Bydžov; 9 * Salaqvarda Petr; SOU Šternberk; 9 * Koutný Josef; SOŠ a SOU Boskovice; 9 * Martincová Petra; ISŠ Cheb; 9 * Kuběna Jan; SŠT Mohelnice; 9 * Fábera Jan; SPŠ Hronov; 9 * Prymus Vojtěch; SŠ t. a sl. Karviná Nové Město; 9 * Scherbaum Robin; ISŠt Sokolov; 9 * Slezák Tomáš; SOŠ graf.a pol. Rumburk; 8 * Hettler Ladislav; SOU Nové Město nad Metují; 8 * Ryšavý Zdeněk; SOŠ a SOU Šumperk; 8 * Jurčík Pavel; SOŠT a SOU Louny; 8 * Smékal Aleš; SOŠ a SOU Přerov; 8 * Jaroš Vít; SOŠ a SOU Kladno; 8 * Lov Tomáš; ISŠ-COP Brno; 8 *

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii– 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 365 soutěžících)

 

1.

Šimara Svatopluk

OA a VOŠ Valašské Meziříčí

25

2.

Mrážek Vojtěch

SPŠ Jedovnice

25

3.

Mojžíš Ondřej

SŠ aplikované kybernetiky Hradech Králové

25

4.

Dohnal Michal

SPŠ elektronická Olomouc

24

5.

Bosák Daniel

SPŠ strojní Vsetín

24

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Bartoš Jan; SPŠ stavební Liberec; 24 * Le Sy Tuan; SPŠ Teplice 23 * Miller Samuel; SPŠ Česká Lípa;23 * Chromák Mical; OA a VOŠ Valašské Meziříčí; 22 * Chvíla Martin; SPŠ Zlín; 22 * Šimon Michal; Bankovní akademie a. s. Praha 3; 22 * Perutka Ondřej; SPŠ Uherské Hradiště; 22 * Urbánek Filip; SPŠ a SOU Lanškroun; 22 * Kábrt Tomáš; SPŠ Trutnov; 22 * Nguyen Van Lin; SOŠ – SOU Volyně; 22 * Rapčan Martin; SPŠ Bruntál; 22 * Hejtmánek Jan; SPŠ Hradec Králové; 22 * Kotík Libor; SPŠ SOU a OU stavební Třebíč; 22 *Záleský Milan; SPŠ Opava; 22 * Šibal Jan; ISŠ – COP Brno; 21 * Taufer Romáš; SPš Uherské Hradiště; 21 * Sobota Jan; SPŠE Praha 1 * Hlídek David SPŠCH Praha 1 * 24 – 26 Pechová Alžběta; SPŠS Vsetín; 21 * Luňáček Jan; SPŠ stavební České Budějovice; 21 * Borková Kristýna; OA Pelhřimov; 21 * Kunc František; SPŠ Příbram; 20 * Žďára Adam; SPŠST Praha 1; 20 * Svobodová Eliška; SPŠ strojní Chrudim; 20 * Dlouhá Alena; OA a VOŠE Tábor; 20 * Doležalová Eva; SPŠ umělecká Opava; 20 * Král Jan; SPŠE Brno; 20 * Netopil Vladimír; SPŠ Umělecká Opava; 19 * Šmolíková Zuzana; SPŠ Stavební Plzeň;19 * Matěna Vladislav; OA Praha 8; 19 * Dvořáková Radka;Soš obchodu a služeb Třebíč; 19 * Bařinka Michal; SPŠ Chomutov; 19 * Habalová Květoslava; SOŠ obchodní České Budějovice; 19 * Blaščok Jiří; OA a VoˇšS Ostrava – Mariánské Hory; 19 * Sirota Sergej; OA Česká Lípa; 19 * David Tomáš; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 18  * Šicner Dalibor; SOŠ – COP Hluboká nad Vltavou; 18 * Mrštný Michal; SPŠ keramická Karlovy Vary; 18 * Janoušek Martin; SPŠ a SOU Stavební Třebíč; 18 * Lichna Michal;, SPŠ Frýdek – Místek; 18 * Sucharová Hana; SPš stavební Liberec; 18 * Janovská Lenka; OA Praha 1; 18 * Oravský Adam; SPŠ stavební Ostrava – Zábřeh; 18 * Duchová Barbora; OA Plzeň; 18 * Dlauhá Lucie; OA Plzeň; 18 * Konrády Tomáš; SPŠ Hradec Králové; 18 * Haas Petr; SPŠ Klatovy; 18 * Kondziotka Roman; SŠT a S Karviná – Nové Město; 17 * Zábojník Jakub; SPŠ Zlín; 17 * Gardelková Veronika; SŠ technických oborů Havířov; 17 * Siska Josef; SPŠ Přerov; 17 * Kubiczková Natálie; OA Český Těšín; 17 * Mazák Tomáš; VOŠ a SPŠ Šumperk; 17 * Chromek Jiří; SPŠ strojní Olomouc; 17 * Sitta Lukáš; OA Mohelnice; 17 * Hidík Ivo; SOŠ logistická a SOU Jalovice; 17 * Kománková Marie; OA a VOŠ Uherské Hradiště; 17 * Rykrová Ivana; OA Kostelen nad Orlicí; 17 * Kolář Michal; SPŠ Jedovnice; 17 * Adamec Karel; SPŠ, SOU a U Kralovské Poříčí; 17 * Čech Marek; OAPelhřimov; 17 * Šťastna Matěj; SPS, SPŠ Osrtov; 17 * Děkány Michal; OA, VOŠ a SZŠ Domažlice; 17 * Zeman Vojtěch; SPŠ nábytkářská Liberec; 16 * Durčák Ladislav; SOŠ informatiky a spojů Kolín; 16 * Nejedlá Klára; OA Teplice; 16 * Mojzešová Martina; SPŠ stavební Havířov - Podlesí; 16 * Rejzl Radek; SPŠ strojí a elektro Ústí n. L. ; 16 * Holada Jiří; SPŠ a SOU Tábor; 16 * Grochol David; SŠ elektrotechnická, Třinec - Kanada; 16 * Pytel Martin; SPŠ Klatovy; 16 *Václavová Aneta; OA Mohelnice; 16 * Sultus Oldřich; SPŠE Mohelnice; 16 * Fišer David;  SŠAK Hradec Kráové; 16 * Konupková Jana; SPŠ stavební Praha 1; 16 * Skružný Ondřej; SPŠ strojní Praha 1; 16 * Lagová Petra; OA a VOŠ Uherské Hradiště; 16 * Tarabová Tereza; SOŠ a SOU informatiky a spojů Brno; 16 * Kotva Petr; G a SOŠ Rokycany; 16 * Bříza Petr; SŠ automobilní Hdice; 16 * Šimčáková Alžběta; SPŠ stavební Ostrava - Zábřeh; 15 * Kříž Jakub; ISŠTE Sokolov; 15 * Jeřábková Eva; SOŠ prof. švejcata, Plzeň; 15 * Zachov Martin; SPŠ a VOŠ Varnsdorf; 15 * Hrabák Jan; OA Praha 1; 15 * Klenner Roman; SOŠ a SOU elektrotechnická Lipník n. B. ; 15 * Laga Radek; SPŠ stavební České Budějovice; 15 * Hořínková Michaela; SPŠS a OA Kladno; 15 * Ježek Jiří; SPŠ Zlín; 15 * Kufnerová Lenka; SOŠ prof. švejcara Plzeň; 14 * Seifert Václav; OA Mladá Boleslav; 14 * Vaculík Karel; ISŠ – COP Brno; 14 * Doležal Martin; SOŠ a SOU informatiky a spojů Brno; 14 * Klišová Markéta; SZŠ Brno; 14 * Kučerová Zuzana; OA Pardubice; 14 *Kollrossová Lucie; SOŠ a SOU obchodní Plzeň; 14 * Šperka Pavel; SOŠ – Poddyjí Znojmo; 14 * Kyllarová Tereza; SPGŠ Litomyšl; 14 * Kolář Vít; SPŠ a SOU Pelhřimov; 14 * Růžička Zbyněk; SOŠ Rokycany; 14 * Mareš Amadeo; SOŠ Blatná; 14 * Melichaříková Nikola; OA Česká Lípa; 14 * Vrbavá Martina; OA Plzeň; 14 * Novotná Zuzana; SŠ přírodovědná a zemědělská Nový Jičín; 14 * Kotková Zdeňka; SŠ gastronomie a obchodní Zlín; 14 * Fulneček Jan; SPŠ Karviná - Hranice; 13 * Heřman Vojtěch; SOŠ a SOU poštovní Plzeň; 13 * Hlavnička Ivo; SPŠ Karviná - Hranic; 13 * Frydrychová Marie; SZDŠ Rumburk; 13 * Podola Martin; SPŠ stavební Lipník n. B. ; 14 * Vrána Jan; SPŠ elektro Olomouc; 13 * Folvarčíková Radka; OA a VOŠ Brno; 13 * Pelchanová Alexandra; OA Hodonín; 13 * Marková Markéta; SZŠ a VOŠ Karlovy Vary; 13 * Šmídy Ondřej; SPŠ strojní Chrudim; 13 *Drajsajtl Tomáš; SOŠ a SOU Veselí u. m.; 13* Zacharda Vojtěch; SPŠ stavební Plzeň;13* Vicián Martin;SPĚ a VOŠ Písek;13* Král Petr;SPŠ stavební Valašské Meziříčí;13* Hunlíček Petr; SPŠT a SOU technická Třebíč;12* Sedlák Tomáš; SŠT a S Karviná – Nové Město; 12* Šimmer Karel; SOŠT Louny;12* Roubalík Martin; SOŠp a SOUs Hranice na Moravě;12* Šudová Iveta; OA Jičín;12* Rychecká Barbora; OA Ostrava – Poruba;12* Sedláček Václav; SŠ – COPT Kroměříž; 12* Dorušková Michaela; OA a VOŠ sociální Ostrava – M. hory; 12* Náprstek Zbyněk; SPŠ a VOŠ Kladno; 12* Koutná Simona  AHOL – SOŠ, s. r. o. Ostrava Vítkovice; 12* Chyba Lukáš; SPŠ stavební Hradec Králové; 12* Hovězáková Jana; SZŠ a VZŠ Brno; 12* Míča Jaroslav; SOŠ a SOU Uničov; 12* Zahrádka Martin; VOŠ a SPŠD Praha 1; 12* Hollý Petr; SZŠ a VOŠ Plzeň; 12* Jorda David; SPŠS Lipník n. B. ; 12* Vaškebová Lucie; SŠCR Rožnov p. R. ; 12* Wašniowski Marek;SPŠ elektro Havířov; 12* Sixta Zbyněk; SPŠ Jičín; 12* Tacina Lukáš; SPŠ elektro Havířov; 12* Polesný Lukáš; OA Hodonín; 12* Seďová Barbora; SOŠ  G Staré město; 11* Páša Martin; SPŠ strojní Praha 1; 11* Kotouč Martin; OA Praha 3; 11* Žďánská Pavlína; OA Mladá Boleslav; 11* Lesinková Veronika; SOŠ veterinární Hradec Králové; 11* Šambrůček Miroslav; Soš a SOU obchodní Žďár n. S.; 11* Auštedová Martina;SOŠ a SOU poštovní Plzeň; 11* Herman Vladimír;SPŠ a SOU Trutnov; 11* Šperl Štěpán;Libera; 11* Máčalová Daniela; SOŠ oděvní a služeb Vízovice; 11* Horňáček Lukáš; SPŠ a OA Uničov; 11* Smitková Simona; OA Praha 8; 11* Koller Martin; OA a VOŠ CR Karlovy Vary; 11* Vörös Štefan; SPŠ stavební Hradec Králové; 11* Čečil Martin; SPŠ Kladno; 11* Lasáková Lenka; OA Opava; 11* Jirgala Ivo; SSŠ GARANCE Znojmo; 11* Grygar Marek; SPŠ a OA Uničov; 11* Kunert Martin; SOŠ a SOU žas Šumperk; 11* Cagášková Táňa; SOU a SOŠ technická Přerov; 11* Louč Tomáš; SOU a ŠKODA Auto, Ml. Boleslav; 11* Hupka Pavel; OA a SOŠ Bruntál; 11* Havlík Vladimír; SSŠ technická Lutín; 11* Opálka Petr; OA Žatec; 11* Hájková Lucie; OA a VOŠE Tábor; 11* Pěknic Lukáš; SPŠ dopravní Praha 1; 11*Jakubů Aleš; SPŠST Praha1; 11* Krčmárik Petr; SŠ spojů a informatiky Tábor; 11* Nedoma David; SPŠ a VOŠ Brno; 11* Kořínek Tomáš; SPŠ Česká Lípa; 10* Novák Jan; SPŠ Ostrov; 10* Pavlů Lukáš; SPŠS a OA Kadaň; 10* Bočková Petra; SPŠ Praha 10; 10* František Štěpán; Nové město nad Metují; 10* Rubeš Petr; STŠ – hl. m. Prahy, Praha 5; 10* Mischuk Dmytro; SPŠ Hronov; 9* Bureš Otto; SPŠ automobilní, České Budějovice; 9* Matějková Radka; OA Jičín; 9* Fuksa Lukáš; SOŠ informatiky a spojů Hr. Králové; 9* Jaroš Luděk; SPŠ Keramická Karlovy Vary; 9* Blanka Matěj; SŠ Ostrava - Kunčice; 9* Tůmová Simona; SPŠ stavební Praha 1; 9* Manlík Martin; SPŠ Chomutov; 9* Vejnar Vladimír; ISŠ Vysoko nad Jizerou; 9* Stejskalová Tereza; SZŠ Rumburk; 9* Kšírová Helena; SOŠ a SOU logistická Dalovily; 9* Stuchlíková Tereza; OA Libera; 9* Svoboda Martin; SOU a SOŠ Hradec Králové ; 9* Jiříčková Vladimíra; SPŠ Přerov; 8* Šmeral David; SOŠ a SOU – MŠP Letovice; 8* Dušková Monika; SZCŠ Lanškroun; 8* Macourek Jan; OA Praha 3; 8* Sýkora Antonín; OA Ostrava - Poruba; 8* Otmar Jiří; ISŠ Liberec; 8* Kolínský Jiří; SŠ elektrotechnická Ostrava 1; 8* Ticháčková Šárka; OA a VOŠ CR Karlovy Vary; 8* Blahna Vladimír; SPŠ automobilní České Budějovice; 8* Uchytil Pavel; SOŠZF Třebíč; 8* Jančík Pavel; SOŠ a SOU Jablunkov; 8* Hortová Magdaléna; VOŠ, VZŠ, SZEŠ a SZŠ Třebíč; 8* Falta Libor; SPŠ a VOŠ Rychnov nad Kněžnou; 8* Vítková Kateřina; SZŠ Kolín; 8* Hlavsová Michaela; SOŠ ekonomická a G Chodov; 8*

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 353 soutěžících)

 

1.

Mička David

VOŠ, SPŠ, gen.Krátkého, Šumperk

25

2.

Pospíšil Pavel

SPŠ, VOŠ technická, Brno

24,5

3.

Čemus  Pavel

SPŠST Panská Praha

24

4.

Bury Jiří

SŠE Frenštát pod Radhoštěm

22,5

5.

Minařík Miroslav

SPŠ Kavalcova, Bruntál

22,5

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Sivok Martin; SPŠ Chomutov; 22 * Sklenář Jaroslav; SOŠp Hranice; 22 * Zietek Valdemar; SPŠ elektro. Havířov; 22 * Breník Tomáš; SŠ chemická Praha; 21,5 * Tuček Jan; SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové; 21,5 * Plíhal Ondřej; SPŠ a VOŠ technická, Brno; 21 * Vráblik Marian; OA Ostrava Poruba; 21 * Šalom Petr; SPŠ stavební Plzeň; 21 * Benetková Kateřina; SPŠS J.GOČÁRA, PRAHA; 20 * Ohneiser Jan; SŠE Frenštát pod Radhoštěm; 20 * Sandr Ota; SPŠ Ostrov;  20 * Čerdlík Václav; SPŠS Chrudim; 20 * Budasz Jiří; SOUS Škoda Mladá Boleslav; 19,5 * Kolář Jan; SPŠ Uherské Hradiště; 19 * Kolář Jan; SPŠ stavební Havířov; 19 * Daněček Milan; SPŠ Nové Město nad Metují; 19 * Novák Petr; OA Pelhřimov; 19 * Boukal Tomáš; SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové; 18,5 * Daji Jiří; SPŠT, SOUT Třebíč; 18 * Votruba Tomáš; OA Liberec; 18 *Slaník Jakub; SPŠ Jičín; 18 * Kula Michal; SPŠ Přerov; 18 * Kachtíková Jiřina; SPŠ stavební Valašské Meziříčí; 18 * Skalský Jakub; SPŠ stavební Liberec; 17,5 * Podivínský Jakub; SPŠE Olomouc; 17,5 * Valch Martin; SPŠ Trutnov; 17,5 * Raszka David; OA Český Těšín; 17* Neumann Martin; SPŠ stavební Praha; 17 * Lerchová Lenka; OA Pardubice; 17 * Maleček Jakub; SPŠ a SOU Pelhřimov; 17 * Uhlíková Zuzana; SPŠ stavební Plzeň; 16,5 * Chalupa Pavel; SPŠ a SOU Pelhřimov; 16,5 * Falhar Radek; SŠ průmyslová a umělecká Opava; 16 * Šabata David; SPŠ Uherské Hradiště; 16 * Bína Josef; SOŠ veterin. Hradec Králové; 16 * Tkáč Martin; SPŠ Zlín; 16 * Blovský Tomáš; APS, VOŠ Kladno; 15,5 * Kohut Ondřej; SPŠS, VOŠ Chrudim; 15,5 * Mach Tibor; OA Plzeň; 15,5 * Jelínek Martin; SPŠ Ostrov; 15 * Stuchlík Jiří; SPŠST Panská Praha; 15 * Szmeková Michaela; SPŠ stavební Havířov; 15 * Melicherová Pavla; SPŠ, OA Uničov; 15 * Hlavinková Petra; OA Hodonín; 14,5 * Klášterka Milan; SPŠ Klatovy; 14 * Šiler Milan; SOŠ informatiky a spojů, SOU Kolín; 14 * Pech Jan; SOŠ, VOŠ Příbram; 14 * Bota Vladimír; SOUS Škoda Mladá Boleslav; 14 * Kříž Petr; OA a VOŠS Brno; 14 * Thiemel Jiří; SPŠ stavební Ostrava; 14 * Štefl Jiří; OA Pelhřimov; 14 * Petrusek Martin; SOŠ technické Mojmír; 13,5 * Horáková Jana; SŠ chemická Praha; 13,5 * Sebedík Marek; SPŠ Jedovnice; 13 * Vávra Miroslav; OA Vlašim; 13 * Heinz Ivo; SPŠ stavební Lipník nad Bečvou; 13 * Veverka Vítězslav; ISŠ Olomoucká Brno; 13 * Gardián Zdeněk; SZeŠ Lanškroun; 13 * Jankovský Petr; SPŠE Fr. Křižíka Praha; 13 * Proch Radek; OA Teplice; 13 * Ančinec Jiří; SŠ obchodu a gastronomie, Zlín; 13 * Kamenický Josef; SPŠ Hradec Králové; 13 * Vacek Lukáš; ISŠ COP Brno; 12,5 * Jonák Petr; OA a VOŠ Ostrava; 12,5 * Kudláčková Pavla; OA Žatec; 12,5 * Dvorský Ondřej; OA Olomouc; 12,5 * Beneda Jaroslav; SPŠ stavební Č. Budějovice; 12 * Stolínová Jana; SPŠ strojnická, Betlémská Praha; 12 * Brtníček Aleš; SOŠ EDUCA Nový Jičín; 12 * Koreisová Andrea; SPŠK Karlovy Vary; 12 * Prudilová Petra; Národohospodářská škola, Boskovice; 12 * Šerá Barbora; SUPŠ sv. Anežky České, Č.Krumlov; 12 * Strnad Pavel; SOŠ Znojmo; 12 * Navrátil; Tomáš; SZeŠ Lanškroun; 12 * Květ Luboš; SPŠ,VOŠ Kladno; 12 * Dosedla Petr; SPŠP Mohelnice; 12 * Mařák Roman; SPŠ Hradec Králové; 12 * Hora Michal; OA Teplice; 12 *Dryzgalovich Anton; OA Kubelíkova Praha; 12 * Pechová Alžběta; SPŠS Vsetín; 12 *Vyvial Lukáš; SOŠ, VOŠ, SOU Kopřivnice; 11,5 * Dvořáková Šárka; SOŠ Nový Bydžov; 11,5 * Šmok Vojtěch; VOŠ, SPŠ Rychnov nad Kněžnou; 11,5 * Maršíček Jan; OA Mladá Boleslav; 11 * Vincenec Jiří; SŠ COPT Kroměříž; 11 * Adámek Petr; SPŠ Chomutov; 11 * Havelka Martin; OA Šamánkova; 11 * Dorazilová Hana; OA, VOŠ Valašské Meziříčí; 11 * Málek František; SOŠ,SOU Kladno; 11 * Mrkus Jiří; SOŠ a SOU Veselí nad Moravou; 11 * Vrána Libor; SOŠ technická Uherské Hradiště; 11 * Balcar Michal; SPŠ Nové Město nad Metují; 11 * Kozel Pavel; SOŠ informatiky a spojů, SOU Kolín; 11 * Frülauf Jan; SOŠ a G Rokycany; 11 *Štrympl Martin; SOŠT Jablonec nad Nisou; 11 * Holubová Jana; OA Pardubice; 11 * Zapletal Tomáš; SPŠE Kounicova Brno; 11 * Kubala Tomáš; SPŠ Frýdek - Místek; 11 * Ivanová Marika; SPŠ Zlín; 11 * Václavík Jan; SŠ průmyslová a umělecká Opava; 10,5 * Hendrych; Tomáš; SPŠ Na Třebešíně, Praha; 10,5 * Štefleč Jan; SPŠ stavební Ostrava; 10,5 * Kovařík Tomáš; SŠ polygrafická Olomouc; 10 * Chaluš Michal; SPŠ Klatovy; 10 *  Opěla Jiří; SOŠ, VOŠ, SOU Kopřivnice; 10 * Vondrášková Marika; OA, SOŠ Cheb; 10 * Havíř Tomáš; OA, VOŠ Uherské Hradiště; 10 * Natšin Adam; SŠ Třinec; 10 * Avanessian Galina; OA Hovorčovická Praha; 10 * Křížová Marie; SPŠ stavební Č. Budějovice; 10 * Staňková Štěpánka; SOŠ, SOU PP Šumperk; 10 * Topinka Lukáš; SŠ spojů a inf. Tábor; 10 * Moule Martin; VOŠ, SPŠ Varnsdorf; 10 * Caha Matěj; SPŠ elektro. Havířov; 9,5 * David Jan; SOŠ, SOU poštovní Plzeň; 9 * Šůplavý Jan; STŠ Radlická, Praha; 9 * Feberová Nikola; SOŠ kpt.Jasioka Havířov; 9 * Kollarčík Jakub; SOŠ, SOU Praha; 9 * Hanychová Hana; SPŠ stavební, Havlíčkův Brod; 9 * Divišová Lucie; OA Mohelnice; 9 * Trejbalová Pavlína; SzŠ, VOŠ Plzeň; 9 * Ševčík Miroslav; SPŠ Jedovnice; 9 * Hanzlík Lukáš; SPŠ Teplice; 9 * Eliáš Jan; SŠ automobilní Holice; 9 * Vašatová Dagmar; OA, VOŠCR Karlovy Vary; 9 * Iterský Michal; SŠ spojů a inf. Tábor; 9 * Tomiška Luděk; SOŠ, SOU Nový Bydžov; 9 * Stepáš Jan; SOŠ Znojmo; 8,5 * Rumreichová Lenka; OA Kostelec nad Orlicí; 8,5 * Peštunka Marcel; SPŠE Mohelnice; 8,5 * Sieber Lukáš; SSOŠ Prostějov; 8,5 * Dostál Petr; SPŠP Přerov; 8,5 * Čechurová Marie; HŠ Plzeň; 8 * Dušák František; OA Plzeň; 8 * Rácek Luboš; SOŠ, SOU Lanškroun; 8 * Vaníček Jaroslav; MOA Jičín; 8 * Fromeliusová Lucie; OA Jičín; 8 * Pečeňa ; Vít; SPŠE Brno; 8 * Legdanová Kamila; SPŠ, SOU stavební Královské Poříčí; 8 * Brožová Jana; SOU obchodní, SOŠ SČMSD Žďár nad Sázavou; 8 * Tomešková Lucie; OA, VOŠ Uherské Hradiště; 8 * Šíba Michal; SŠT Praha; 8 * Nečas Ladislav; SŠ technická Ostrava; 8 * Rezek; Radim; SPŠ Uherský Brod; 8 * Navrátil Petr; SOUTO Kosinova Olomouc; 8 * Vostál David; Třebešín; 8 * Kolodějová; Lucie; OA a VOŠ Ostrava; 8 * Černá Nikola; OA Č.Budějovice; 8 * Chytka František; SPŠT, SOUT Třebíč; 8 * Krejčík Milan; OA Lysá nad Labem; 8 * Lušovský Michael; SOU Rožnov pod Radhoštěm; 8 *

 


 

Pořadí soutěžících podle umístění ve VI. Kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 319 soutěžících)

 

1.

Zedník Lukáš

SŠE Frenštát p.R.

21

2.

Matoušek Jan

SPŠ Chomutov

21

3.

Hartman Pavel

Masaryková střední škola chemická

20,5

4.

Svatek Tomáš

SPŠ Strojírenská Praha 1

20

5.

Krupička David

SPŠST Praha 1

20

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Bosovník Marek; SŠP Zlín; 19,5 * Křížek Vojtěch; VOŠ A SPŠE Praha 1; 19 * Papajová Adéla; SPŠ stavební Havířov; 19 * Musil Petr; SPŠ Jedovnice; 18,5 * Neuvedeno; SPŠ Praha 10; 18,5 * Hrazdíra Matěj; SPŠ Sokolská, Brno; 18 * Hoskovec David; SPŠSS a VOŠT, BRNO; 17 * Točíková Veronika; OA Pelhřimov; 17 * Hřib Dalibor; VOŠ a SPŠE, Olomouc; 17 * Voburka Petr; SPŠT a SOUT Třebíč; 16 * Kotas Luděk; SOŠ a SOU Informatiky a spojů, Brno; 16 * Javůrek Martin; Masaryková střední škola chemická; 16 * Zima Miroslav; SPŠST Praha 1; 16 * Tupec Pavel; SŠAK Hradec Králové; 16 * Veselá Jana; SPŠS a VOŠ Chrudim; 16 * Běhanová Jaroslava; OA Třeboň; 15,5 * Krajča Tomáš; SPŠ Zlín; 15,5 * Sluše Jan; SPŠS Olomouc; 15 * Rosocha Jakub; OA Teplice; 14 * Vrbka Ondřej; SPŠ, SOU a OU Stavební, Třebíč; 13,5 * Zdržilová Petra; OA Praha 1; 13,5 * Slimařík Dušan; SPŠS Olomouc; 13,5 * Vystavěl Kamil; SOŠ a SOU Boskovice; 13 * Pěta Jan; OA a VOŠ obchodní Brno; 13 * Nouzák Libor; SPŠ a VOŠ Písek; 12,5 * Vejmola Jiří; VOŠ a SPŠ Šumperk; 12 * Kalisa Karel; SPŠ Klatovy; 12 * Hradil Viktor; SOUŠ Rožnov; 12 * Nožička Petr; OA  Jičín; 12 * Komárek Lukáš; SPŠE Mohelnice; 11,5 * Michl Tomáš; SPŠS a VOŠ Chrudim; 11,5 * Permica Štěpán; SPŠ Uherské Hradiště; 11,5 * Čech Stanislav; SPŠ stavební Lipník nad Bečvou; 11,5 * Janoušek Jiří; SPŠ Přerov; 11,5 * Zajíl Jiří; SPŠE Brno; 11 * Kadlec L; OA Č. Budějovice; 11 * Barák Jan; SPŠ Česká Lípa; 11 * Ptáček Jiří; SPŠ Bruntál; 11 * Hýl Radim; VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 11 * Zich Antonín; SPŠ a VOŠ Kladno; 10,5 * Šilhánková Andrea; SOŠ a SOU poštovní, Plzeň; 10 * Šlehoffrová Marta; SOŠ a SOU poštovní, Plzeň; 10 * Pikl Ivan; SOŠ a SOU Praha 10; 10 * Nechanický Jaromír; SŠAK Hradec Králové; 10 * Sýkora Jiří; SOŠ a SOU elektr. Lipník nad Bečvou; 10 * Dziadek Lukáš; SPŠE Havířov; 9,5 * Chroboczek; Martin; SPŠE Havířov; 9,5 * Olivík Lukáš; SŠ COPT Kroměříž; 9,5 * Majerčík David; SPŠ  a VOŠ Příbram; 9,5 * Vávra Tomáš; SŠS a Inforatiky Tábor; 9,5 * Hrebinec Jan; ISŠTE Sokolov; 9,5 * Kruml Jan; VOŠ, OA a SZŠ Domažlice; 9 * Šára Vladimír; VOŠ, SPedŠ a OA Most; 9 * Artemenko; SPŠS Praha 4; 9 * Papež Jan; ISŠ COP Brno; 9 * Mitáček Štěpán; SOŠ a SOU Uherský Brod; 9 * Vozárová Kristýna; OA a VOŠ Uherské Hradiště; 9 * Špaček Jakub; SPŠ Stavební, Liberec; 9 * Vlasák Jiří; SPŠ Praha 5; 9 * Novák Michael; OA T.G.M Kostelec nad Orlicí; 9 * Zubíková Romana; SŠC ruchu Rožnov p.R.; 8,5 * Fojtíková Andrea ; OA Sokola Tůmy, Český Těšín; 8,5 * Pamonik Anastasia; OA Plzeň; 8 * Váchal Josef; SPŠ Klatovy; 8 * Macháček Jan; SPŠ str. a elektor. Ústí nad Labem; 8 * Cileček Jiří; SOŠ a SOU Veselí n. Moravou; 8 * Kozubíková Kristýna; SPOŠ Zlín; 8 * Vránová Lenka; OA a VOŠ Valašské Meziříčí; 8 * Hušek David; SŠ technická Jablonec nad Nisou; 8 * Vlastníková Markéta; SPŠ Duchcov; 8 * Raulím Milan; VOŠ SPŠ Jičín; 8 * Kráčmer Daniel; SPŠ a SUPŠ Opava; 8 * Charvát David; SPŠ a VOŠ Kladno; 8 * Garláthy Michal ; SPŠ a OA Uničov; 8 * Laurin Jan; SPŠ a OA Uničov; 8 * Coufal Petr; VOŠ a SOŠ Litomyšl; 8 *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 294 soutěžících)

 

1.

Prchal Aleš

SPŠ Přerov

23

2.

Kulig Tomáš

SPŠ el. Havířov

21

3.

Burianová Ludmila

SPŠ Stroj. Betlémská 4, Praha 1

20

4.

Řezáč Jaroslav

 SPŠ a VOŠ Kladno

19

5.

Dobrovolný Radek

 SPŠT a SOUT Třebíč

19

 


 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé :

Lučan Jaroslav SPŠS a OA Kadaň; 19 * Bašus Jaroslav SPŠ E Kounicova, Brno; 18 * Demel Luděk VOŠ a SOŠT Litomyšl; 18 * Bednář Jan SPŠ Hronov; 18 * Bělohradský Jiří SŠAK Hradec Králové; 18 * Zajac Josef SPŠ Bruntál; 17 * Hendrich Milan SPŠ Kladno; 17 * Kutal Ondřej SPŠ Sokolská, Brno; 17 * Chmiel Jiří SPŠ Karviná-Hranice; 17 * Milata Tomáš OA Český Těšín; 17 * Jílek Tomáš VOŠ a SPŠ Šumperk; 17 * Kales Martin SPŠ SaE Ústí nad Labem ; 17 * Tkáč Adam SPŠ Zlín; 17 * Šiška Adam SPŠ Stroj. Olomouc; 16 * Touš Jiří SPŠ Klatovy; 16 * Kubíček Václav SŠ Ostrava-Kunčice; 16 * Kozák Jakub SPŠ Duchcov; 16 * Křivánek Jaromír VOŠ,VZŠ,SOŠZE a SZŠ Třebíč; 16 * Hána Roman OA Pelhřimov; 16 * Brajer Jan SPŠ a VOŠ Příbram; 16 * Langr Tomáš SPŠ a SOU Pelhřimov; 16 * Blažek Jan SPŠ Hradec Králové; 16 * Zahradník Jan SPŠ a VOŠ Písek; 16 * Kubů Michaela SUPŠ sv. Anežky České Český Krumlov; 16 * Švancarová Lenka SOŠ D a CR Krnov; 15 * Lobodzinski Stanislav SPŠ TP Karviná-Hranice; 15 * Bezděk Pavel SPŠ Bruntál; 15 * Pavlík Jan SOU Litovel; 15 * Vrubelová Eva SOU O a SPV Kosinova Olomouc; 15 * Košata Václav MSŠCH Křemencova, Praha 1; 15 * Prokeš Radek SPŠ Trutnov; 15 * Vyhnánková Pavla OA Olomouc; 15 * Bednařík Martin SPŠ Jedovnice; 15 * Polcer Michal VOŠ a SPŠ Šumperk; 15 * Večeřa Jan SPŠ Strojn. Olomouc; 15 * Ráček Václav SPŠS a OA Kadaň; 14 * Majerechová Eliška OA,VOŠ a JŠ CR Karlovy Vary; 14 * Horáčková Michaela SUPŠ sv. Anežky České Český Krumlov; 14 * Dušek Václav SOŠ Blatná; 14 * Novotný Jan VOŠ a SPŠ Jičín; 14 * Šich Pavel SPOŠ Zlín; 14 * Samek Michal OA Pelhřimov; 14 * Kupka Filip SPŠ Stav. Havířov; 14 * Hromádko Luboš SPŠ Česká Lípa; 14 * Tauchman Jan SPŠ Česká Lípa; 14 * Klaban Jiří SŠT Jablonec n. Nisou; 14 * Zelený Ivo SPŠ Klatovy; 13 * Plechatý Ondřej SOŠ O a S Třebíč; 13 * Žák Vojtěch SPŠ Zlín; 13 * Rosecký Ivo SOŠ Znojmo; 13 * Kollmann Tomáš ISŠ Stav. České Budějovice; 13 * Tomiczková Irena OA Český Těšín; 13 * Culková Michaela ŠECR s.r.o. Žďár nad Sázavou; 13 * Skoták Jakub SPŠ Jedovnice; 13 * Vrána Tomáš SPŠ a OA Uničov; 13 * Syslová Lucie SOŠZE Třebíč; 13 * Hývnar Tomáš MSŠCH Křemencova, Praha1; 13 * Vítovcová Pavlína OA Plzeň; 13 * Lešková Petra OA a VOŠ Uherské Hradiště; 13 * Zubalík Michal SŠE Na Jízdárně, Ostrava; 13 * Kokeš Zdeněk OA Teplice; 13 * Maršík Petr COP Hronov; 13 * Holeček Josef VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou; 13 * Bartoš Václav SOŠ a SOU Lanškroun; 13 * Hampl Vít SŠ P a U Opava; 13 * Ondrák Jan ISŠ SŘO Liberec; 13 * Nesměrák Milan SPŠS Josefa Gočára  Praha; 13 * Hüttner Miloš SPŠK Karlovy Vary; 13 * Novotný Tomáš SOŠ Znojmo; 12 * Drápalová Martina OA a VOŠ sociální Brno; 12 * Beran Miroslav SPŠ Chomutov; 12 * Dědinová Zuzana OA Ostrava-Poruba; 12 * Špinar Jiří SOŠ a SOU Nový Bydžov; 12 * Krtek Václav ISŠTE Sokolov; 12 * Kubicová Šárka SPŠ Stav. Ostrava-Zábřeh* …s. č. 79 … SŠ COPT Kroměříž; 12 * Lapčík Josef SPŠ Uherské Hradiště; 12 * Křížová Veronika SE a CR Žďár nad Sázavou; 12 * Kejdana Pavel SPŠ Na Třebešíně Praha 10; 12 * Škabrahová Eva SPŠ Stav. Valašské Meziříčí; 12 * Cais Karel SPŠ Ostrov; 12 * Finoghemová Mariana SOUTO Olomouc; 12 * Černocký Petr SŠ SaI Tábor; 12 * Uher Václav SPŠ Chomutov; 12 * Vránová Eva OA a VOŠE Tábor; 12 * Löffelman Jakub SPŠ Teplice; 12 * Řehořek Tomáš SŠ AK, s.r.o. Hradec Králové; 12 * Anděl Petr OA a VOŠE Tábor; 12 * Horák Petr SOŠ a SOU Boskovice; 12 * Naučová Monika OA Olomouc; 12 * Špička Petr SPŠ Duchcov; 12 * Knápek Marek OA Česká Lípa; 12 * Hlávková Tereza OA TGM Kostelec nad Orlicí; 12 * Otrusinová Veronika OA a VOŠ Uherské Hradiště; 11 * Grosz Lukáš G a SOŠ Rokycany; 11 * Železný Zdeněk SOŠE a COP Hluboká nad Vltavou; 11 * Dvořáková Eva Českomoravská AO Reslova, Praha 2; 11 * Lišková Šárka SOŠ prof. Švejcara Plzeň-Bory; 11 * Piacsek Pavel ISŠ Stav. České Budějovice; 11 * Šimák Jáchym SŠ SaI Tábor; 11 * Klobásová Lenka OA a VOŠS Brno; 11 * Mejstřík Jan SPŠ ST Praha 1; 11 * …s. č. 68…SPŠ Hradec Králové ; 11 * Emlar Petr OA Vlašim; 11 * Havlátová Zdeňka OA a VOŠ Ob. Brno; 11 * Polomský Tomáš SPŠ ST  Praha 4 Modřany; 11 * Petlák Ondřej ISŠ COP Olomoucká, Brno; 11 * Čája Dalibor SŠ Ostrava-Kunčice; 11 * Cmíral Ondřej OA Teplice; 11 * Toušová Aneta OA Lysá nad Labem; 11 * Novák Vojtěch OA Hodonín; 11 * Toman Petr SPŠ Třebíč; 11 * Vodičková Martina SPŠ Stavební Ostrava; 11 * Holý Tomáš SPŠ Stav. Havířov; 11 * Reczai Jan ISŠ SŘO Liberec* Dvořák Jiří SPŠ Stav. České Budějovice; 11 * Polách Radomír OA a VOŠ Valašské Meziříčí; 11 * Bronnhofer Jan OA Jablonského, Praha 7; 10 * Sysel Vojtěch SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno; 10 * Orság Petr SŠ COPT Kroměříž; 10 * Dvořák Roman SSOŠ Prostějov; 10 * Hrubý Petr STŠ Radlická, Praha 5; 10 * Horník Jakub OA a VOŠ Valašské Meziříčí; 10 *Trhoň  Votěch VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou; 9 * Šustr Miroslav SOŠ a SOU Obchodní Žďár nad Sázavou; 9 * Kaštyl Jaroslav NHŠ Boskovice; 9 * Hladiš Ondřej SPŠ Uherský Brod; 9 * Trnková Jana SPŠ Stav. Lipník nad Bečvou; 9 * Humpál Petr SPŠ Ostrov; 9 * Široká Silvie SOŠ OaS Třebíč; 9 * Doláková Markéta SPŠ Stav. Plzeň; 9 * Labuť Vladimír SOU T Přelouč; 8 * Knödlová Pavla ISŠ Moravská Třebová; 8 * Stanošková Monika SŠ Obchodní a obch. podnikatelská Frýdek Místek; 8 * Strnad Michal SOŠ a SOU Louny; 8 * Milfaitová Tereza OA Česká Lípa; 8 * Dokoupilová Jana SOŠ a SOU-MŠP Letovice; 8 * Šudová Markéta MOA Jičín; 8 * Soukup Ondřej OA Plzeň; 8 * Jurásek Vít SPŠ Uherské Hradiště; 8 * Tomášek Luboš SPŠ Jičín; 8 * Hradil Karel SPŠ Stav. Lipník nad Bečvou; 8 * Švanda Adam OA Dušní, Praha1; 8 * Špinler Martin SOŠ a SOU Lanškroun; 8 * Rosa Martin VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice; 8 * Cupal Adam SPŠ Nové Město nad Metují; 8 *