Výsledky 13. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků SOŠ, ISŠ, SOU, OU,…

pořádaného dne 1. dubna 2005

 

Celostátní kolo 13. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                                    222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                             581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                            571681424

 

 

Celostátní kolo 13. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů dvacetičtyř škol zřízením soutěžních středisek:

 

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

SOŠ a SOU informatiky a spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

Děčín 1

405 02

4

SOŠ a SOU

Ruská 147

Děčín IV

405 02

5

SPŠ strojnická

Hradecká 647

Hradec Králové

500 02

6

SOŠ

Baltazara Neumanna 1

Cheb

350 11

7

SOŠ, SOU a OU

Dubská

Kladno

272 03

8

SPŠ , SOU a OU stavební

Lázeňská 176

Královské Poříčí

375 41

9

ISŠ stavebních a řemeslných oborů

Letná 90

Liberec

460 01

10

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

11

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

Mladá Boleslav

293 60

12

SOU, OU a PrŠ

Štursova 14

Olomouc

779 00

13

ISŠ

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

702 00

14

SOŠ, SOU a U

T. Bati 1266

Otrokovice

765 02

15

SOŠ poštovní

Klatovská 200 G

Plzeň

301 24

16

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

17

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

18

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

19

SOU spojů

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

20

SPŠ

Benešovo nám. 1

Teplice

415 49

21

SOŠ a SOU

Heldovo nám. 231

Třebechovice pod Orebem

503 46

22

SPŠ, SOU a OU  stavební

Kubišova 1214

Třebíč

674 01

23

OA a VOŠ a SOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

24

SPŠ

Tř. T. Bati 4187

Zlín

762 47

 

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci více než třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1968 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola je stále vysoký. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 14. ročníku se uskuteční 31. března  2006. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2006. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 8 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména zcela chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 128 soutěžících)

 

1.

Figalová Alena

SOU Odry

24

2.

Hudiec Jan

ISŠ Karviná

22

3.

Černá Pavlína

SOŠ a SOU Plzeň

21

4.

Sadílek Petr

SOŠ a SOU Hradec Králové

20

5.

Prokop Martin

SOU obch. a garstr. Zlín

19

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

19 bodů * Střítežský Vlastimil,MŠP Letovice * Frodl Vojtěch, COPT Kroměříž * 18 bodů * Kostelný Martin, SOŠ a SOU Šumperk * Přichystalová Šárka, SOU a U Stochov * 17 bodů *  Petříček René, SOU a SOŠ Havířov * Jaroš Daniela, SOU Vítkov * Kurfurst Lukáš, SPŠ a SOU a OU Třebíč * Vlček Jan, SOU a SOŠ Hronov * Černota Milan, SOU Šenov u NJ * 16 bodů * Mach Václav, SOŠ, SOU Louny * Hlavsová Eva, SPŠ , SOU Královské Poříčí * Kubeš Michal, SPŠ a SOU Lanškroun * 15 bodů * Buzek Pavel ,ISŠ, SŘO a U Liberec * Sikora Radek, SOŠ a  SOU Frýdek Místek * Hájek Jan, SOŠ a SOU Louny * Popp Tomáš, SOU a SOŠ Znojmo * Ferenc Richard, SOU TO Olomouc * Oujezdský Aleš, ISŠ Brno * Fukalová Lenka, SOŠ a SOU Třebíč * Zahrádka Petr, SOU a U Šternberk * 14 bodů * Plýštil Lubomír, SOU a SOŠ Hronov * Kolář Petr SOU a SOŠ Otrokovice * Karlík Pavel, SOU a U Rožnov p. R. * Herčík Štěpán, SOŠ a SOU Kolín * Quang Hiep Pam,ISŠTE Sokolov * Brukner Jakub, SPŠ a SOU a OU Třebíč 13 bodů * Cagášová Táňa, SOŠ a SOU Přerov * Stehlík Pavel, SOU Kyjov * Svoboda Jan, SOU Kateřinky * 12 bodů * Dvořák Pavel, SOU, OU, U Karlovy Vary * Brabec Roman, SOU Nové Strašecí * Nejezchleba Zdeněk,SOU, OU a U Olomouc * Pavlík Richard, SOŠ a SOU Přerov * Zbořil Josef, SOŠ, SOU Uničov * Ondrejka Jan ,SOŠ a SOU Dalovice * Bednář Marek, ISŠTE Sokolov
11 bodů * Pilařová Zuzana, SOŠ a SOU Hradec Králové * Duží Alena, SOU Odry * Krhutková Michaela, SOU a U Rožnov p. R. * Havlíček Jaroslav, SOU a U Stochov * Václavková Veronika, SOŠ a SOU Třebíč 10 bodů * Nováková Veronika, SOU a SOŠ Havířov * Vendula Martin, COPT Kroměříž * Seďa Adam, ISŠ Brno * Žert Antonín, SOU TO Olomouc * Hála Martin , SOŠ a SOU Kolín * Červinka Lumír, SOU MB * Kostelný Pavel, SOŠ a SOU Šumperk * Plesarová Pavla, SOŠ a SOU a U Frýdlant * Klausová Pavlína, SOU Litovel * 9 bodů * Kadlecová Simona, SOU, OU a U Olomouc * Hajzler Lukáš, SPŠ a SOU Lanškroun * Láhner Jiří, SOU a OU a U Olomouc * Koudelková Toerezamáš , SOU Domažlice * Růžička Jiří, SOU a SOŠ Otrokovice * Kočárníková Monika, Hot. šk. Plzeň * Ludes Miroslav, SPŠ a SOU a OU Třebíč * Věšíř Martin, SOU s OU Opočno * 8 bodů * Vovkanič František, SOUŠ, SOU Nové M/Metují * FajfrZdeněk, SPŠ a SOU Holice * Janků Libor, SOU Mladá Boleslav * Huňáček František, SOU Bruntál * Kokešová Petra, SOŠ a SOU Kunčice * Bartoň Jiří, SOŠ a SOU Šumperk * Kynstler Jaroslav, SOŠ a SOU Přerov * Vinklárek Lukáš, SOŠ a SOU Přerov * Jaroš Jiří, SOU a OU a U Karlovy Vary * Miníř Michal, SOŠ a SOU Šumperk * Vydlička Pavel, SOU a SOŠ Znojmo *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 147 soutěžících)

  

1.

Filip Dufek

SPŠ SOU Lanškroun Lanškroun 

24

2.

Marek Procházka

SPŠ, SOU stavební Královské Poříčí

20

3.

Lukáš Hradecký

SOŠ a SOU COP Hronov

19

4.

Petr Borský

SPŠ, SOU a OU stavební Třebíč

16

5.

Milan Kamenický

SOU a U Štemberk

16

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

13 bodů * Kadleček Jan,SOU obchodu a gastronomie Zlín * Jaroš Vít, SOŠ , SOU a U Kladno * 12 bodů * Kulhavá Štěpánka, SOU a U  Stochov * Kolářová Martina, SOU,OU a PRŠ Olomouc* 11 bodů * Richter Pavel, SPŠT a SOUT Manželů Curieových 734 * 10 bodů * Feber Jiří, SOŠ,SOU Havířov-Šumbark* Ryšavý Zdeněk, SOŠ a SOU  Šumperk * Hnilo Martin, SOŠ,SOU a U Otrokovice * Křehlík Martin, Škoda Auto,a.s. Ml.Boleslav * Fečková Aneta, SOU obchodu a služeb Teplice*9 bodů * Kašný Jiří, SOU Vítkov – Podhradí * Alexová Barbora, SOŠ a SOU obchodní Plzeň * Chalupa Kamil, SPŠ. SOU stavební a OU Třebíč * Balán Jakub, SOU a U Rožnov pod R. *Sezima Pavel, SOU Rooseveltova Olomouc * Hanuš Michal, ISŠ Vysoké nad Jizerou * Bulawa Adam, ISŠ Jablunkov *8 bodů * Kvasničková Renata, SOU Nový Bydžov * Stružinská Radka, SOU polygrafické Rumburk * Musilová Tereza, SOU Odry * Mareček Kamil, SOŠ, SOU Uničov * Klapka Petr, SOŠ,SOU a OU Uničov * Macíček Tomáš, SZŠ a SOU zemědělská Nový Jičín * Vajda Tomáš, SOU Lutín *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 121 soutěžících)

 

1.

Votočková Tereza

SOŠ Vítkov-Podhradí

19

2.

Vomočil Tomáš

SOU Hradec Králové

18

3.

Mlšoch Jan

SOU Štursova Olomouc

18

4.

Walter Martin

ISŠT Sokolov

17

5.

Kučera Petr

SOU Dubská, Kladno

17

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

16 bodů * Smištíková Petra, SOŠ a SOU Vizovice * Novák Ondřej, SOU Česká Třebová *Grulich Jiří, SOU polygrafické Olomouc * 15 bodů * Lorinc Michal, SOU Stochov  *12 bodů * Zibnerová Anna, SOU polygrafické Rumburk * Trudič Pavel, SOŠ a SOU Hronov *Štenc Milan, Škoda Auto Mladá Boleslav  * 10 bodů * Borůvka Roman, SOU Litovel * Mikule David, ISŠ Vysoké nad Jizerou *9 bodů * Lepša Antonín, SOŠ,SOU Česká Lípa * Vaculíková Lenka, SOU Bruntál * Hlavsa Pavel, SOU stroj. Plzeň * Glosová Lenka, SOŠ a SOU Šířava Přerov * Saverová Anna, SOŠ a SOU obch. Plzeň *Had Ondřej, Škoda Auto Mladá Boleslav * 8 bodů * Ruský Otakar, SOUŠumperk * Cejnar Pavel, SOU a SOŠ Nové Město n.Met. * Hutta Marek, SOU Žďár nad Sázavou * Hudec Michal, SOU Louny * Přeučil Kamil, ISŠ-COP Opava * Pabyška Tomáš, SOU polygraf. Olomouc *Škaroupka Filip, SOU Štursova Olomouc *

 

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii– 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 423 soutěžících)

 

1. – 2.

Blovský Tomáš

SPŠ Kladno

25

1. – 2.

Sivok Martin

SPŠ Chomutov

25

3.

Zietek Vsldemer

SPŠE Havířov

25

4.

Čemus Karel

SPŠ sdělovací techniky Praha 1

24

5.

Jelínek Martin

SPŠ Ostrov

24

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

24 bodů * Smilek Jan, SPSŠ Vsetín * 23 bodů * Novák Petr, OA Pelhřimov * Mička David, SPŠ a VOŠ Šumperk * 22 bodů * Podnínský Jakub, SPŠE a VOŠ Olomouc * Baronová Kateřina, OA Opava * 21 bodů * Thiemel Jiří, SPŠS Ostrava – Zábřeh, * Dušák František, OA a OŠ Plzeň * Oraník František, SOŠ Strážnice * Ohnheiser Jan, SPŠE Frenštát p. R. * Stuchlík Jiří, SPŠST Praha 1 * Budasz Jiří, Škoda auto, a. s. Mladá Boleslav * Schmidt Tibor, SPŠ, OA a VOŠ Čáslav * 20 bodů * Šimeček Josef, SPŠT a SOUT Třebíč * Vokál Tomáš, VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Topinka Lukáš, SOŠ a SOU spojů Tábor * Večeřa Jiří, SPŠE Olomouc * Franc Martin, SPŠCH Pardubice * 19 bodů* Sklenář Jaroslav, SPŠ Hranice * Michele Jiří, SPŠS a VOŠT Brno * Brzek Tomáš, SPŠSE a VOŠ Liberec * Slaník Jakub, SPŠ Jičín * Bílek Ondřej, SPŠ Nové Město nad Metují * Klášterka Milan, SPŠ Klatovy * Kachtíková Jiřina, SPŠS Valašské Meziříčí * Proch Radek, OA Teplice * 18 bodů * Dorazilová Hana, OA Valašské Meziříčí * Šíba Michal STŠ Praha 5 * Melicheríková Pavla, SPŠ a OA Uničov * Pelc Jan, SPŠS, SOUS a OU Třebíč * Skoumalová Zuzana, SOŠZ Třebíč * Smola Tomáš, SPŠ a SOU Trutnov *17 bodů * Opluštil Radek, SPŠE Mohelnice * Breník Tomáš, SPŠCH Praha 1 * Pech Jan, SPŠ stavební Příbram * Chaluž Michal, SPŠ Klatovy * Veverka Vítězslav, ISŠ Brno * Ševčík Miroslav, SPŠ Jedovnice * Krahulcová Šárka, SPŠ stavební Lipník n. B. * 16 bodů * Kolář Jan, SPŠ stavební Havířov – Podlesí * Ivanová Marika, SPŠ Zlín * Zbranková Zuzana, OA Zlín * Bláhová Marta, SOŠ prof. Švejcara Plzeň * Vydomus Tomáš, SPŠ strojní Olomouc * Chytka František, SPŠT a SOUT Třebíč * Rzehák Pavel, SPŠ stavební Hradec Králové *15 bodů * Ptáček Vojtěch, SPŠT Pardubice * Vicianová Dana, OA Olomouc * Filip Tomáš, SPŠ stavební České Budějovice * Novotný David, SPŠS, SOUS a OU Třebíč * Divišová Lucie, OA Mohelnice * Lálová Dagmar, SPŠ Praha 10 * Kubátová Alena, OA Ostrava – Poruba * Hornoch Radek, SOU a SOŠ informatiky a spojů Brno * Juráčková Ivona, OA Valašské Meziříčí * Hondek Jan, SOŠT a VOŠ Litomyšl * Toman Jan, SPŠS a VOŠ Děčín * Varga Tomáš, SPŠE Nové Zámky * 14 bodů * Dvořák Václav, SOŠ spojů Tábor * Vícha Radek, SOŠ a SOU elektronická Lipník n. B. * Smítal Tomáš, SPŠ strojní Olomouc * Štelcíková Pavlína, OA Hodonín * Králová Veronika, SOŠ Šumperk * 13 bodů * Brunetto Robert, SPŠSE Liberec * Caha Matěj, SPŠE Havířov, Havíř Tomáš, OA a VOŠ Uherské Hradiště * Maršálek Pavel, SPŠ Frýdek – Místek * Korejsová Andrea, SPŠ keramická Karlovy Vary * Chalupa Pavel, SPŠ a SOU Pelhřimov * Hvížďala Jan, SPŠS Chrudim * Frühauf Jan, Gymnázium a SOŠ Rokycany * Koňáková Eva, OA Jičín * Bůta Vladimír, Škoda Auto, a. s. Mladá Boleslav * Víšek Milan, ISŠTE Sokolov * Klabzuba Tomáš, SPŠ stavební Praha 1 * Piskáček Václav, SPŠ a VOŠ Kladno * Dobřichovská Lenka, SOŠ Cyrila Boudy Kladno * Fromeliusová Lucie, OA Jičín *12 bodů * Bernátek Lukáš, OA Zlín * Šůstek Tomáš, ISŠ COP Brno * Javorek Pavel, SPŠ Moravská Ostrava * Vincenec Jiří, COPT Kroměříž * Vrána Libor, SPŠ Uherské Hradiště * Beneda Jaroslav, SPŠ stavební České Budějovice * Jeník Martin, SPŠCH Nové Město * Petrusek Martin, SOŠ a SOU Uherské Hradiště * Tkáč Martin, SPŠ Zlín * Harnová Jitka, SPŠZ a Gymnázium Staré Město * Kelemer Kristián, SPŠE Nové Zámky * Chromčáková Lucie, SPŠS Valašské Meziříčí * Kříž Petr, OA a VOŠS Brno * Nagy Peter, Pagisz Györ Hungary * Novotný Tomáš, OA Liberec * Rezer Radim, SPŠ a SOU Uherský Brod * Špička Jan, SPŠ Duchcov * Šampalík Martin, SPŠD a SOUD Plzeň * 11 bodů * Lerl Jan, SPOŠ Zlín * Janoušek Jan, SPŠ stavební Ostrava – Zábřeh * Vavruša Robert, ISŠT – COP Zlín * Svoboda Ladislav, SPŠ Ostrov * Palarczyk Vít, SOŠ Orlová – Lutyně * Holuša David, SOŠ a SOU technické Krnov * Borkovec Ondřej, SPŠD Praha 1 * Hávová Šárka, SZŠ a VOŠZ Karlovy Vary * Kudláčková Pavla, OA Žatec * Votruba Tomáš, OA Liberec * Navrátil Tomáš, SZEŠ Lanškroun * Hlavinková Petra, OA Hodonín  * 10 bodů * Němečková Petra, OA Šumperk * Šproch Daniel, SPŠE Frenštát p. R. * Maťaš Marek, SPŠ Uherské Hradiště * Martínek Jakub, SOŠ a SOU telekomunikační Ostrava * Kudlič Josef, SPŠ a SOU strojní Plzeň * Pavlíková Lenka, SOŠ a SOU poštovní Olomouc * Mlynařík Martin, ISŠ a U Stod * Jalovecký Jan, SPŠ Teplice * Šeplavý Jan, STŠ Praha * Svobodová Tereza, SOŠ a SOU obchodní Plzeň * Rais Václav, Gymnázium a SOŠ Rokycany * Kroupová Michaela, SZEŠ a SOU Nový Jičín * Hendrych Tomáš, SPŠ Praha 10 * Liška Petr, SPŠ strojní a elektro Ustí n. L. * Hübner Jan, SOŠ Strážnice * Svoboda Ladislav, SPŠ Kutná Hora * Matyášová Klára, SOŠ logistických služeb a SOU Dalovice * Loskot Jan, SPŠ Jedovnice * Kuneš Michal, ISŠTE Sokolov * Vejmolová Lucie, SOŠ a SOU obchodu a služeb Havířov * Urbanová Gabriela, SOŠ Ostrava – Fifejdy * Pagáč Rostislav, SPŠ Ostrava 1 * Růžička Lukáš, SPŠE Dobruška * Hrdinová Veronika, SPgŠ a VOŠP Litomyšl * Lerchová Lenka, OA Pardubice * 9 bodů * Hošek Vojtěch, ISŠE Přerov * Elbl Jan, SPŠCH Ostrava – Zábřeh * Brožová Jana, SOŠ a SOU obchodní Žďár n. S. * Chaloupková Agáta, SOŠ veterinární Kroměříž * Kalhous Jakub, OA Opava * Hřebačka Michal, SOŠ a SOU Přerov * Maršíček Jan, OA Mladá Boleslav * Maršíček Martin, SOŠ Kladno * Mařák Roman, SPŠ Hradec Králové * Pochmanová Petra, SOŠ Plzeň * Miklosylová Šárka, Gymnázium a SOŠ Orlová * Zikánová Michaela, OA Praha 8 * Kolínský Zdeněk, OA Mariánské Lázně * Čejka Václav, SPŠE Dobruška * 8 bodů * Skalský Jakub, SPŠ stavební Liberec * Sachová Michaela, SPŠCH Ostrava – Zábřeh * Otáhalová Tereza, OA Mohelnice * Raszka David, OA Český Těšín * Nečas Ladislav, SOŠ Ostrava – Kunčice * Landová Lucie, OA Teplice * Chalupová Veronika, SOŠ – veterinární Hradec Králové * Duda Michal, MOA Rakovník * Vaculík Miroslav, SPŠ a SOU Uherský Brod * Urbášek Roman, SOU polygrafické Olomouc * Maleček Jakub, SPŠ a SOU Pelhřimov * Vávra Jan, SPŠS a VOŠ Chrudim * Šuk Jaroslav, SZŠ a SOŠ Poděbrady *

 

 


Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 396 soutěžících)

 

1.

Veselý Martin

SPŠ a VOŠ Příbram

19

2.

Bukata Libor

SPŠ Kutná Hora

18

3.

Novotný Matěj

SPŠST Praha

17

4.

Krajča Tomáš

SPŠ Zlín

16

5.

Veselá Jana

SPŠS a VOŠChrudim

16

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

16 bodů * Holinka Milan, SPŠE Dobruška * 15 bodů * Kalista Karel, SPŠ Klatovy * Frolichová Ilona, OPA hotelová Havířov * Hrazdíra Matěj, SPŠS a VOŠT Brno * Pisár Dušan, SPŠE SAJ Nové Zámky * 14 bodů * Lukáš Petr, SPŠ Ostrava * Sukup Ondřej, SOŠ *Strážnice * Kučera Jiří, OA  Pelhřimov * Lukáš Ondřej, SPŠ Hradec Králové * Parmanik Anastazia, OA Plzeň * 13 bodů * Černý Vít, SPŠ stavební Ostrava * Pavelková Jana, SOŠZE Třebíč *Hřib Dalibor, SPŠE Olomouc * Zedník Lukáš, SPŠE Frenštát * Körber Karel, SPŠS a E Ústí/Orlicí * Basovník Marek, SPŠ Zlín * Stejskal Miroslav, SPŠ Rychnov * Dziadek Lukáš, SPŠE Havířov * 12 bodů * Kretek Jakub, SPŠ stavební Ostrava * Hopjan Tomáš, SPŠ elektrotechn. Brno * Haase Martin, SPŠ Trutnov * Papajová Adela, SPŠ stavební Havířov * Kotas Luděk,  SOŠ a SOU informatiky a spojů Brno * Doležal  Václav, SPŠ a SOU Hranice * Pawlasová Monika, OA Karviná * 11 bodů * Slimařík Dušan, SPŠ strojnická Olomouc * Tomanová Lucie, OA Vlašim * Mitáček Štěpán, SPŠ a SOU Uherský Brod * Krejsa Jan, SPŠS Praha * Filip Ondřej, SPŠ Jičín * Dlouhý Rostislav, SOŠT a VOŠ Litomyšl * Krupička David, SPŠST Praha * Kučerský Milan, SOU a SOŠT Louny * Bubník Jiří, SOŠ a SOU spojů Tábor * 10 bodů * Kašpar Ondřej, SPŠSE Liberec * Klemš Stanislav, SPŠE Mohelnice * Kukačka Jiří, SPŠ Jičín * Hudec Radek, SOŠ a SOU a VOŠ Kopřivnice * Bajdůšek František, SPŠ Uherské Hradiště * Šebetovský Jan, SOŠ a SOU a VOŠ Kopřivnice * Pavlů Petr, SPŠSE Liberec * Káder Lukáš, SPŠ a VOŠ stavební Děčín * Berková Pavla, SOŠ a SOU obchodní Plzeň * Vodák Jiří, SPŠS Vsetín * 9 bodů * Zajíc Jiří, SPŠE Brno * Mareš Jakub, SPŠ a SOU Pelhřimov * Sluše Jan, SPŠS Olomouc * Grof Vladimír, ISŠ Vysoké/Jizerou * Fiala Martin, SPŠT a SOUT Třebíč * Vidmanová Šárka, OA Praha * Mosler Tomáš, SPŠ strojnická Ostrava * Včelka Jakub, ISŠ Ostrava * Kreislová Tereza, SPŠ strojnická Praha * Chytráčková Lucie, SOŠ logist.služeb Dalovice * Majerčík David, SPŠ a VOŠ Příbram * Holubec Vladimír, SPŠ Duchcov * Kučerová Pavlína, OA Vlašim * Herold Michal, SOŠ a gymn. Rokycany * Martinec Tomáš, SPŠE Dobruška * Barák Jan, SPŠ Česká Lípa * Bojčuk Marek, SPŠ Karviná * 8 bodů * Tolasz Jakub, SPŠCH Ostrava * Hradil Viktor SOU a U Rožnov p.R. * Jašek Martin, SPŠPřerov * Sýkora Jiří, SOŠ a SOUE Lipník/Bečvou * Krupauerová Lenka, OA Liberec * Waszek Jan SPŠ stavební Havířov * Vejmola Jiří, SPŠ a VOŠ Šumperk *Svatek Tomáš, SPŠ strojnická Praha * Homolka Jakub, SPŠ MV policejní Praha * Hrebinec JanI, SŠTE Sokolov * Raiskup Pavel, SPŠ Uherské Hradiště * Janoška Jakub, SPŠ Ostrava * Šilhánková Andrea, SOŠ a SOU poštovní Plzeň * Dvořák David, NET OFFICE Orlová *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve VI. Kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 357soutěžících)

 

 

1

Kales Martin

SPŠ S a E Ústí nad Labem

20

2

Dušek Tomáš

SPŠ a SOU Trutnov

19

3

Kvapil Jakub

SOŠ a SOU Technické Krnov

18

4

Řezáč Miroslav

SPŠ a VOŠ Kladno

16

5

Nguyen Filip

ISŠ COP Olomoucká Brno

15

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

15 bodů * Hüttner Miloš, SPŠ keramická Karlovy Vary * 14 bodů * Jozefov David, SPŠE Havířov * Luža Radim,  SPŠE Olomouc * Tkáč Adam, SPŠ Zlín * Rott, Ondřej SPŠ a VOŠ Kladno * 13 bodů * Křivánek Jaromír, SOŠZE Třebíč * Kejdana Pavel, SPŠ Třebešín, Praha * Kulig Tomáš, SPŠE Havířov * Novák Vojtěch, OA Hodonín * Talaš  Josef, SPŠ Zlín * Syslová Lucie, SOŠZE Třebíč * Vitámvás Zdeněk, SPŠS, SOUS a OU Třebíč * Toman Petr, SPŠ Technická Třebíč * 12 bodů * Jeřábková Petra, SPŠ MV Praha * Štětkář Karel, SPŠE chemická ak. Heyrovského Ostrava - Zábřeh * Uher Václav, SPŠ a VOŠ Chomutov *  Lapčík Josef, SPŠ Uherské Hradiště * Vitovcová Pavlina, Obchodní akademie a Obchodní škola ? * Jílek Tomáš,  VOŠ a SPŠ Šumperk * Jeništa Daniel, SPŠ a VOŠ stavební Náchod * Matyska František, SOŠ a SOU - COP, Hronov * Stavoš Ivo, SPŠ Strojnická a VOŠ Chrudim * 11 bodů * Ťapalová Hana, OA a VOŠ Ostrava - Mariánské Hory * Blažej Jan, SPŠ Stavební České Budějovice * Kubicová Šárka, SPŠ Stavební Ostrava Zábřeh * Trávniček Jiří, SPŠ Stavební Lipník nad Bečvou * Vyhnánková  Pavla, OA Olomouc * Otrusinová Veronika, OA a VOŠ Uherské Hradiště * Trübenekr Jakub, Masaryková OA Jičín * Klíma Martin, SPŠ Dopravní Praha * Bednář Jan, SOŠ a SOU - COP, Hronov * Pitáš Martin, SPŠ Nové Město nad Metují * Hývnar Tomáš, MSŠCH Křemencová Praha * Kutal Ondřej, SPŠS Sokolská Brno * Lobodzinski Stanislav, SPŠ - TP Karviná * Talášek Tomáš, SPŠE Olomouc * 10 bodů * Milata Tomáš, OA Český Těšín * Jančová Zuzana, Obchodní a Bankovní Akademie s.r.o Karvina * Hollý Tomáš, SPŠ stavební Havířov * Tomečková Marie, OA Hodonín * Indráková Alice, SPŠ stavební Valašské Meziříčí * Lyčka Karel, OA T.Bati Zlín * Černá Jana, SPŠ strojnická, SOU strojÍrenské a U ? * Šatný Petr, VOŠ a SPŠ Šumperk * Tauchman Jan, SPŠ Česká Lípa * Blažek Jan, SPŠ Hradec Králové * Němcová Lenka, SPŠ Strojnická a VOŠ Chrudim * 9 bodů * Metlička Jan, SPŠ a SOU spojů Tábor * Veselý Michal SPŠ a SOU spojů Tábor * Havelka Jan, ISŠ COP Olomoucká Brno * Široká Silvie, SOŠ Obchodu služeb a SOU Třebíč * Dušáková Michaela, Masaryková OA Jičín * Šperlová Pavlína, SSPŠ Česká Lípa v.o.s. * ? SPŠ a VOŠ Příbram * Dvořák Jiří, SPŠ stavební České Budějovice * 8 bodů * Pastrňák Adam, Obchodní a Bankovní Akademie s.r.o Karvina * Šiška Adam, SPŠ strojnická Olomouc * Fryč Michal, SPŠE Dobruška * Bednařík Martin, SPŠE Jedovnice * Polách Radomír, OA Valašské Meziříčí * Adamec Lukáš, SPŠE Frenštát p.Radhoštěm * Metelka Jiří,  SPŠS Vsetín * Vekrbauerová Jana, SPŠS Liberec * Šichl Pavel, SPOŠ Zlín * Lešková Petra, OA a VOŠ Uherské Hradiště * Touš Jiří, SPŠ Klatovy * Kaderka  Ondřej, OA Mohelnice * Milfaitová Tereza, OA Česká Lípa * Kuric Jan, SPŠ a SOU Trutnov * Chudá Klára, Soukromá OA Hradec Králové * Kinc Lukáš SZeŠ a SOU Lanškroun *

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 396 soutěžících)

 

1.

Roreitner Robert

MSŠCH Praha

25

2.

Tomšů Jana

SPŠ Zlín

25

3.

Blum Martin

SPŠ Jičín

23

4.

Caha Miloš

SPŠ Brno

23

5.

Hubalík Tomáš

OA Hodonín

22

 

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé :

 

20bodů *  Marek Jakub, SPŠ Přerov * Laposa Igor, SPŠ a SOU Lanškroun * Hofman Jaroslav, SPŠ Klatovy *  Minařík Miloš, SPŠSS Brno * Škrna Radek, SPŠ Jičín * 19 bodů *  : Česal Zdeněk, OA Hodonín * Hodek Václav, SPŠ Jedovnice;* Grega Josef, SPŠ Příbram *  Smejkalová Martina, SZŠ Lanškroun * 18 bodů * Kocková Jitka, OA a VOŠ Karlovy Vary * Novotná Hana, SPŠ a SOU Hranice *  17 bodů * Mik Petr, SPŠE Frenštát p.R. * 15 bodů * Juřica Dalibor,SPŠE Frenštát p.R. * Holica Miroslav, SOŠ a SOUT Přerov * Bureš Martin, SPŠ ST Praha* Dolanský Miroslav, SPŠ Lipník n. Beč. * Sovová Marta, SPŠ České Budějovice * Raszka Petr,SPŠ Havířov * Vondřejc Miloš, VOŠ,SPŠ a SOU Náchod * Csoltká Attila, SPŠ Nové Zámky * Borek Michael, SPŠ Ostrava * Králík Jiří, OA Most * 14 bodů * Vlk Michal, ISŠ TE Sokolov * Žďárský Jiří, SPŠ Nové Město nad Metují * Hricová Petra, OA a VOŠ CR Karlovy Vary * Berger Tomáš, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou * jméno neuvedeno SPŠ Kutná Hora * Hažlinský Michal, SPŠ a VOŠ Kladno * Klepalová Iva, SPŠCH a VOŠCH Pardubice * Rusňák Vít, ISŠ-COP Brno * Hudeček Michal, SOŠ Strážnice * 13 bodů * Šumelda Ivan, SPŠ Třebešín Praha 10 * Kuklová Veronika, OA Pelhřimov * Petříček Jiří, SPŠ Mladá Boleslav * jméno neuvedeno, SPŠ stavební Náchod * 12 bodů * Petrů Jana, OA Pelhřimov * Sykala Vít, VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Voráčová  Kateřina SOŠ a SOU pošt. Plzeň * Žák Jaromír, SPŠT a SOUT Třebíč * Sajdok Marek, SPŠ stav. Praha * Wirth Václav, SPŠ Klatovy * 11 bodů * Reindl Michal, VOŠ a SPŠ Varnsdorf * Jaroš David, SPŠCH a G Ostrava-Zábřeh * Juzofová Markéta, OA Český Těšín * Zamykal Pavel, VOŠ a SPŠ Šumperk * Pecl Roman, SOŠ a SOU Jihlava * Dluhoš Ondřej, SPŠ stav. Opava * Pelikán Jan, SPŠ Teplice * 10 bodů * Smolná Kateřina, SPŠ a OA Uničov * Sander Petr, SPŠCH Ostrava-Zábřeh * Richtr Pavel, SPŠ Olomouc * Sláma Jakub, VOŠ a SPŠS Děčín * Studénka Marek, SPŠ a SOU Uherský Brod * Chára Jiří, SPŠ Teplice * Čech Petr, SPŠ SaE Ústí nad Labem * Veselý Václav, OA a VOŠE Mladá Boleslav * Klimeš Lubomír, SPŠSS a VOŠT Brno * Řehák Kamil, SPŠ Nové Město nad Metují * Havlík Daniel, SOŠ Znojmo * Konečný Jan, ISŠ-COP Brno * Cieslar Rostislav, SOŠ, SOU, OU a PrŠ Třinec * Dvořáček Tomáš, OA a VOŠS Brno * Kovářová Jana, OA a OŠ Plzeň * Chrz Luboš, G a SOŠ Rokycany * Holub Jan, SPŠ SaE Liberec * Dluhoš Martin, SOU a U Rožnov pod Radhoštěm * Faltýnek Radek, SPŠ Lipník nad Bečvou * Filip Karel, VOŠ, SPŠ a OA Čáslav * Kovács Ivo, SPŠS Praha * Kachlík Martin, SPŠ Jedovnice * Bernáth František, SPŠE Nové Zámky * 9 bodů * Hrad Vít, SPŠ Chomutov * Oppeltová Zuzana, OA Teplice * Bartosz Michal, SOŠ a SOU Krnov * Tomíšek Jan, SOŠ a VOŠ Varnsdorf * Vágnerová Eva, SOŠP a SOUP Plzeň * Jonát Zdeněk, SPŠ Karlovy Vary * Joch Lukáš, SPŠ Uherské Hradiště * Martinek Dominik, SPŠ-TP Karviná * Gorol Martin, VOŠ a SPŠ Šumperk * Slouka Martin, SPŠS Olomouc * Sikorová Irena, OA Český Těšín * Svoboda Radek, SOŠ Strážnice * Morávková Jana, OA Teplice * Drakselová Monika, MSŠCH Praha * 8 bodů * Štengl Ondřej, ISŠ a U Stod * Dobiáš Martin, SPŠ ST Praha * Kuna Lukáš, SPŠ Ostrava * Baroň Michal, SPŠS Vsetín * Zíková Petra, OA a OŠ Plzeň * Bartošek Daniel, SOŠ a SOU El Lipník nad Bečvou * Mičkal Dalibor, SPŠ stav. Valašské Meziříčí * Mohelský Tomáš, SPŠ Praha-Třebešín * Švantner Martin, SPŠE Havířov * Janáč Josef, SOU a U Rožnov pod Radhoštěm * Harastej Luboš, SPŠ a OA Uničov * Halža Lukáš, SPŠ SaE Liberec * Legát Martin, SPŠS Praha *

 

 

 

 

 

 

 

Za organizátory soutěže:

Mgr. Aleš Kubíček

OA a SOŠ a VOŠ

Masarykova 101

757 01 Valašské Meziříčí

akubicek@oavm.cz