Výsledky 12. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků SOŠ, ISŠ, SOU, OU,…

pořádaného dne 2. dubna 2004

 

Celostátní kolo 12. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha

222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.

581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.

571681424

 

 

Celostátní kolo 12. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů dvacetijedna  škol zřízením soutěžních středisek:

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

SOU spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

Děčín 1

405 02

4

ISŠ

Ruská 147

Děčín IV

405 02

5

SPŠ strojnická

Hradecká 647

Hradec Králové

500 02

6

SOŠ

Baltazara Neumanna 1

Cheb

350 11

7

SOŠ, SOU a OU

Dubská

Kladno

272 03

8

SPŠ , SOU a OU stavební

Lázeňská 176

Královské Poříčí

375 41

9

ISŠ stavebních a řemeslných oborů

Letná 90

Liberec

460 01

10

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

12

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

Mladá Boleslav

293 60

13

ISŠ technická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

701 00

14

SOŠ, SOU a U

T. Bati 1266

Otrokovice

765 02

11

SOŠ poštovní

Klatovská 200 G

Plzeň

301 00

15

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

16

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

17

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

18

SOU spojů

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

19

SOŠ a SOU

Heldovo nám. 231

Třebechovice pod Orebem

503 46

20

SPŠ stavební

Václavské náměstí 44

Třebíč

674 01

21

OA a VOŠ a SOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

 

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 2022 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola se každoročně zvyšuje. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 13. ročníku se uskuteční 1. dubna  2005. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2005. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 8 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 172 soutěžících)

 

1.

Dufek Filip

SPŠ a SOU Lanškroun

24 bodů

2.

Němec Pavel

SOŠ a SOU Plzeň

24 bodů

3.

Kosovský Michal

SPŠE a SOU Varnsdorf

24 bodů

4.

Kulhavá Štěpánka

SOU a U Stochov

23 bodů

5.

Hnilo Martin

SOU a SOŠ Otrokovice

23 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

23 bodů: Procházková Veronika, SOU F. M.* 22 bodů: Blahák Petr, SOŠ a SOU Šumperk* 21 bodů: Grůňová Anna, SOU obch. a garstr. Zlín* Otradovec Oldřich, ISŠ Cheb* 20 bodů: Kovář Libor, SPŠ a SOU Lanškroun* Křehlík Martin, SOU MB* Tesař Tomáš, SPŠ a SOU Holice* 19 bodů: Lukáč Jaroslav,  SOU a U Stochov* Scherbaum Robin, ISŠTE Sokolov* Ryšavý Jan, SOU a SOŠ Znojmo* Stříž Michal, SOU Kyjov* Bernatíková Kateřina, OU, U, PŠ Varnsdorf* Šída Jiří, SOU Rumburk* Kolesová Jana, ISŠ Zlín* Chocholatý Petr, COPT Kroměříž*17 bodů:  Špoták Viktor, SOU Domažlice*Salaqvarda Petr SOU, U Šternberk* Kaisner Tomáš, SOŠ a SOU Tábor* Drápalík Karel, SOU, OU, U K. Vary*  Koval Zdenek, SOU a SOŠ Otrokovice* Krafka Lukáš, SOUŠ, SOU Nové M/Metují* Szolnokyová Lea,Sou Odry* Chadima Stanislav, SOŠ a SOU Skalka*16 bodů:  Morstein Karel, SOŠ, SOU a U Kladno* Augusta Petr, SOU Liberec* Kašný Jiří,  SOU Vítkov* Botek David, SOU Olomouc* Hanuš Michal, ISŠ Vys. Nad Jiz.* Seidl Jan, SOŠ a SOU Ústí n/O* Polcr Jan ,  SOU Kyjov* Slezák Tomáš , SOU Rumburk* Ditrich Pavel , SOU Pelhřimov*15 bodů: Král Vladimír, SOU a OU OV* Šindler Jiří, SOŠ a SOU Šumperk* Forest Petr, SOU, OU Cheb* Janoušek David, SPŠE a SOU Varnsdorf* Vaňek Marcel, ISŠ Č: Budějovice*14 bodů: Somrová Lucie, SOU a SOŠ* Pokorný Jiří, SOŠ a SOU Kolín* Kobyláková Jana, SOŠ, SOU a U Kynšperk*13 bodů:  Hejl Zdeněk, SOŠ a SOU Boskovice* 12 bodů: Melichar Aleš, SOU a SOŠ Havířov* Schuler Karel, ISŠ Plzeň* Boháčová Erika, SOU Volyně* Macíček Tomáš, SOU zem NJ* Tůma Michal, SOU F. M.* Horák Jan, SOU, OU a U Olomouc* Čuba Petr, COPT Kroměříž* Macháč Petr, SOU Šenov u NJ*  Horák Petr, SOU Lutín* Koutný Josef, SOŠ a SOU Boskovice*11 bodů:  Zelinger Lukáš, ISŠ OV* Bilička Jan, SOU Olomouc* Žák Michal, SOU Třebíč* Šafářová Markéta, SOU a U Klimkovice* Křičfalušij, Pavel, SOU Brno* Habermanová Petra, SOŠ a SOU Vizovice* Andrýsek František, SOU, U Šternberk* Bzinko Karel, SOU Vítkov* Fanta Jan, SOŠ a SOU , U Frýdlant* Balán Jakub, SOU a U Rožnov p/R* Kohoutek Michal, ISŠT , OV U Mohelnice* Jablonský Lukáš, SOU a U M. Svatoňovice* Mareček Kamil, ISŠ a OU Uničov* 10 bodů: Grézl Vladimír, SOU, OU, U OV* Pala Jaroslav, ISŠ Vys. Nad Jiz.* Kopová Martina, SOŠ a SOU Vizovice* Schneider Michal, SOU MB* Dobiáš Martin, SOŠ, SOU, VOŠ Kopřivnice* Dřizgová Andrea, SOU a SOŠ Havířov* Dobrý David, SOŠ a SOU Ústí n/O* Richter Tomáš, SOŠ a SOU Bohumín* Bechná Miluše, SOŠ a SOU , U Frýdlant* Folvarský Tomáš, SOŠ, SOU a U Kynšperk* Vlachová Martina, SOU a SOŠ Přerov* Balošík Miroslav, SOŠ a SOU Kolín* Schropner Martin, Hot. Šk. Plzeň* Krotil Lukáš, SOU Cheb* Ryšavý Zdeněk, SOŠ a SOU Šumperk*9 bodů:  Vogeltanz Jiří, SOŠ a SOU Horšovský Týn* Štosarčík Martin, SOU Fulnek* Chrbolka, František, SOU str. Ždár n/S* Svoboda Petr, SOŠ a SOU Horšovský Týn* Hlavsová Jana, SPŠ , SOU Kr. Poř.* Smékal Aleš, ISŠ Přerov* Brychtová Hana, SPŠ , SOU Kr. Poř.* Dufková Petra, Národohosp. Boskovice* Záleská Kateřina, SPŠ, SOU, OU a U Lovosice* Dobeš Pavel , SOU Šenov u NJ* Dlouhý Jiří , SPŠS a SOU a U Plzeň* Prudká Tereza, SOUT a U Přelouč*8 bodů: Vejrostová Petra, SOU Ždár n/S* Lov Tomáš, SOU Brno* Klapka Petr, ISŠ a OU Uničov* Macháč Petr, SOU, OU a U Olomouc* Kocián Petr, SOU Domažlice* Směja Petr, ISŠ Přerov* Werner Josef, SOU a SOŠ Havířov* Břečková Eva, SOU Plzeň* Kilian David, SOU Třebíč* Fusko Marek, SOŠ a SOU Kunčice* Buchta Martin, SOU Třešť* Král Jakub, ISŠTE Sokolov* Zelenková Jitka, SOU Pelhřimov* Koch Dalibor, SOŠ a SOU Šumperk* Dvořák Jan , ISŠ Liberec* Černá Pavla, SOU a U Klimkovice* Konečný Jan , SOU Ždár n/S* Nepovímová Eva, SOU s OU Opočno* Stiskálek Jan, SOU stav.* Janová Lucie, SPŠ, SOU, OU a U Lovosice* Simon Petr, ISŠE Přerov* Minařík Radek, SPŠ a SOU Třebíč* Vaňáčková Věra , SOU Pzeň* Jakovec Petr, SOU Praha


 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 142 soutěžících)

  

1.

Roman Mariňák

ISŠ technická, Nad Ovčírnou 2528 760 01Zlín

20 bodů

2.

Tereza Votočková

SOU Vítkov Podhradí 749 01

20 bodů

3.

Anna Ziebnerová

SOU polygrafické 408 01 Rumburk

20 bodů

4.

Petr Kučera        

SOŠ, SOU a U, Dubská  272 03 Kladno

20 bodů

5.

Marek Hutta       

SOU a U Strojírenská 6,  591 01Žďár nad S.

20 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

19 bodů: Ondřej Frodl, SOŠ a SOU automobilní, Dukelská 313, 662 01Ústí nad Orl.* Miroslav Procházka, SPŠT a SOUT Manželů Curieových 734, Třebíč**18 bodů: David Cipr, COPT Kroměříž, Nábelkova 539 ,769 01 Holešov* Josef Polanka, SOŠ a SOU obchodní Nerudova 23*Petr Birman, SOŠ a SOU Vocelova 1338 500 02 Hradec Králové*Lukáš Pokorný, SOU spojů a elektrotech. Jaselská 280 00 Kolín**17 bodů: Lenka Glosová, SOŠ a SOU Šířova 750 00 Přerov*ZdeněkDreiseitel, SOU tech. a obch.Kosinova 4, 772 00Olomouc*Michal Kopecký, ISŠ Na bojišti Liberec*Jakub Malý, SOU,OU a U Rooseveltova 79, 777 00 Olomouc*Jakub Konečný, SOŠ,SOU,OU a U, U studia 33, 700 30 Ostrava-Zábřeh*Tomáš Hrdina       SOŠ a SOU automobilní , Dukelská 313, 662 01Ústí nad Orl.* Jan Neplech, SOU polygrafické,Tř.Svobody, 770 00 Olomouc*Jan Endlicher, SOŠ obchodu a služeb, Sirotčí 4, 674 01 Třebíč*Jan Salava, SOŠ, SOU a OU, K Valše 38, 589 21 Třešť**16 bodů: Pavel Damašek,SOŠ, SOU, OU, U a PŠ, Bělíkova 1308, Frýdland*Petr Švadlenka,SPŠ a SOU automobilní, Nádražní 901, Holice*Jan Pávek,SOŠ,SOU a U Kladno,Dubská ,272 03 Kladno*Marek Prucek,SOŠ a SOU Ž a S, Bulharská 8, 787 01 Šumperk*Ladislav Kořínek,SOU, OU a U stav.,Sabinovo nám.16, 360 09 Karlovy Vary*Martin Novák,SOU stav. Kosmákova 66, 674 01 Třebíč*Martin Valda,SOU obchodu a gastronomie, Śtefánikova 3015, 761 42 Zlín*Lukáš Mach, SPŠ a SOU dopravní, Karlovarská 99, 323 17 Plzeň**15 bodů: Michal Valášek, U Krbu 521,108 00 Malešice*Pavel Cejnar, SOŠ a SOU Školní 1377, 549 01 Nové Město nad M.*Radomír Kuš, SOŠ,SOU,OU a U, U studia 33, 700 30 Ostrava-Zábřeh*Jan Černohouz, SŠ Farského 300, Vysoké nad Jizerou*Zbyšek Gaier,SPŠ a SOU a U, Klatovská 109, 301 00 Plzeň*Jan Procházka, SOU strojírenské, Jana Sigmunda, Lutín*Vojtěch Kolařík, ISŠ Dr.Farského 300, Vysoké nad Jizerou*Lukáš Hanák, Dřímětická 50, 669 02 Znojmo*Lukáš Podaný, SOU a OU strojír. Hasičská 44, 700 30 Hrabůvka*Josef Tabara, SOU,OU a U, Nemocniční 11,793 95 Albrechtice*Kamil Přeučil, ISŠ-COP,Kolofíkovo nábř. 51, 747 05 Opava*Michal Novotný, ISŠTE, Jednoty 1620, 356 01 Sokolov**14 bodů: David Voráček, SPŠ,SOU.OU a U, Osvoboditelů 2, 410 02 Lovosice*Peter Šinský, SOŠ a SOU, Lidická 600, 736 01 Havířov –Šumbark*Martin Bečica, SOŠ,SOU a U ,Tř.T.Bati 1266, Otrokovice*Martin Kozelka, SOU, OU a U stav.,Sabinovo nám.16, 360 09 Karlovy Vary*David Kalina, ISŠ-COP,Olomoucká 61, Brno*Lukáš Hergán, SOU Šenov,Šenovská, Nový Jičín*Jiří Zahrádka, SOU a U, Dvorská 13, 785 01 Štenberk*Milan Kopačka, SOU obchodu a služeb, Alejní 12, 415 01 Teplice*Marek Svoboda, SOU a SOŠ,SČMSD, Hošťálkovo nám.132, 438 01 Žatec*Tomáš Pabyška, SOU polygrafické, Střední Novosadská 55, 772 00 Olomouc**13 bodů: František Dolejš, SOU Prokopa Velikého, 344 01 Domažlice*Marek Kocjan,SOU, Friederova,Pelhřimov*Milan Sládeček, ISŠE,Nábř.Edvarda Beneše 22, 750 02 Přerov*Vendula Kellerová, SOU T.G.Masaryka 454, 738 01 Frýdek-Místek*Jan Červený, SOU polygrafická, Jiříkovská 408 01 Rumburk*Martin Tryzna, SPŠ a SOU automobilní, Nádražní 901, Holice*Ondřej Rýznar, SOU strojírenské,Jana Sigmunda 242, Lutín*Hublík, Národohospodářská š., Hybešova 53, 680 01 Boskovice*Jindřich Handl, SOU a SOŠ, Šírava 7, 750 00 Přerov Martin Naď, COPT Kroměříž, Nábelkova 559 , 767 01  Kroměříž**12 bodů: Jan Šuba, SOU a U, Dvorská 13, 785 01 Štenberk*Andr. Kožoušková,ISŠ a U, Plzeňská 322, 333 01 Stod*Ivan Nyč, SOŠ a SOU-COP Hronov**11. bodů: Ivana Krčmaříková         SOU, Prokopa Velkého 640, 344 01 Domažlice*Zuzana Nováková, ISŠ stav., Nerudova 59, 370 21 České Budějovice*Lukáš Richter, SOŠ,SOU a U ,Tř.T.Bati 1266, Otrokovice*Gabriela Kejlová, SOUT Přelouč*Jakub Kopecký, SOŠ a SOU, Gen. Krátkého 30, 787 01 Šumperk*Roman Jakš, SPŠ a SOU techn.,Curieových 734, 674 01 Třebíč*Pavel Veselý, SOŠ a SOU, Nám. 9.května 2a, Boskovice*Sukdolák, SOU, U Krbu 521,108 00 Praha 10-Malešice Pavel Polách, ISŠT, OU a U, 1.máje, 789 85 Mohelnice*Zbyněk Luňák, SOU a U,Škoda AUTO a.s.**10 bodů:Štefan Marchevka, ISŠ, Na Jízdárně 30, 702 00 Ostrava 1*Patrik Veselý, SOŠ a SOU obchodu a sl., Keplerova 7, Ústí nad orlicí*Jaroslav Andrle, SOU a U, J.Šípka 187, Stochov**9 bodů:Josef Rau, ISŠTE, Jednoty 1620, 356 01 Sokolov*Ondřej Novák, SOŠ a SOU, Skalka 1692, 560 18 Česká Třebová*Radek Čermák, SOŠ a SOU dopr.a mech., Krumlovská 25, 664 91 Ivančice*Jaroslav Racek, SOU, Havlíčkova, Kyjov*Veron. Šlapánková, SOU a U, J.Šípka 187, Stochov*Lukáš Flégl, SOU a U, Nádražní 296, 517 73 Opočno**8 bodů: Václav Růžička, SOU, Tř.T.G. Masaryka 451, 738 01 Frýdek-Místek*Iva Holečková, SPŠ,SOU.OU a U, Krátká 7, 410 02 Lovosice*Dalibor Hejl, Masarykova škola práce, Tyršova 500, 679 61 Letovice*Jiří Pfleger, SOU, 749 01 Vítkov-Podhradí*Michal Musil, SOŠ, SOU, OU a PRŠ, Bratislavská 2166, 407 47 Varnsdorf*Petr Štolcar, SOU,OU a U, Kapuciánská 281, 742 45 Fulnek*Stanislav Kadleček, ISŠT-COP, Nad Ovčírnou 2528, 760 01 Zlín*Marek Dufka., SPŠ a SOU Slovácké strojírny, Uh. Brod*Tomáš Bayer, SOU a U,Škoda AUTO a.s.,Václava Klementa, Ml.Boleslav    *Tomáš Ostradovský, SOU nábytkářské, Norská 167,460 14 Liberec*Petr Janků SOŠ a SOU Ž a S, Bulharská 8, 787 49 Šumperk*Jiří Kizman, SOŠ a SOU obch., Nerudova 33, 301 00 Plzeň**

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 135 soutěžících)

 

1.

Kuhn Petr

ISŠ Liberec, Na Bojišti

20 bodů

2.

Kouřím Lukáš

SPŠ a SOU Holice

19 bodů

3.

Soukup Lubomír

SPŠ a SOU Znojmo

19 bodů

4.

Prouza Jakub

SOŠ a SOU COP Hronov

18 bodů

5.

Petrželková Jana

ISŠ Živnostenská, Plzeň

17 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

17 bodů: Cihlář Karel , SPŠT a SOUt Třebíč* Šitanc Martin, ISŠTe Sokolov**16 bodů:  Kalíšek Vladimír, SOU Domažlice,* Průša Jan, SOU stav.K. Vary**15 bodů: Procházková Tereza,SOU spojů a SOŠ Brno* Procházka Michal, ISŠ Na Bojišti, Liberec**14 bodů:  Vavera Martin, SPŠT a SOUt Třebíč**13 bodů:  Slaný Martin,COPT Kroměříž*Bača Radomír,VOŠ, SOŠ, SOUstr.Kopřivnice* Novotný Petr, SOŠ a SOU t.o,Čes.Třebová**12 bodů:  Bobocký Michal, SOUz Kyjov* Ambrozek Radek, ISŠ a OU Uničov* Cepek Jan, SOU a U Malé Svatoňovice* Šípek Vladimír, SOUtech. Chomutov* Otáhal Jiří, SOU polygraf. Rumburk* Hána Pavel, SOŠ,SOU a U Otrokovice**11 bodů: Koudelka Miroslav, SOU a SOŠ Ruská, Děčín* Nosek Lukáš, SOUstroj. Plzeň* Smola Zdeněk, SPŠ a SOUa Holice* Kudrna Petr, ISŠ SŘO a U Liberec* Hruška Ladislav,SOŠ a SOU Ostrava, Kunčice* Kácha Ladislav, SOŠ a SOU-COP Hronov* Vindiš Tomáš, SOU a OU Ostrava-Hrabůvka* Šturma Michal, SOU a U Malé Svatoňovice**10 bodů:  Ančinec jiří, SOU obch. a gastr. Zlín* Šanda Libor, SOŠ a SOU MŠP Letovice* Mlčkovský Jakub, ISŠ,SŘO a U Liberec* Werner Aleš, SOŠ a SOU Šumperk* Pinker Pavel, ISŠ a U Stod,* Chromík Miroslav, SOU a U Šternberk* Nikel Tomáš, VOŠ, SOŠ, SOUstr. Kopřivnice**9 bodů:  Marek Jiří, ISŠ Vysoké n.J.* Mestek Petr, SOU a U Stochov,* Zlatníček Radek,ISŠ Purkyňova Brno* Koudelková Jiřina, SOU,OU a U Město Albrechtice* Křížová Tereza, SOUtech. Chomutov* Homola Jan, SOUstav. A OU Třebíč**8 bodů:  Hladký Jan, SOU a SOŠ aut.Ústí n.Orl.* Steiner Michal, SOŠ a SOU Horšovský Týn * Sarbu Jan, SOU Vítkov-Podhradí * Vojík Martin, SOU a SPŠ dopr. Plzeň* Fojtík Ondřej ,SOU a OU Ostrava-Hrabůvka * Hrouda Ladislav, SOUs Škoda Mladá Boleslav

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 442 soutěžících)

 

1.

Janíček jiří

SPŠ Chomutov

25 bodů

2.

Herodl Michal

SOŠ ga Rokycany

24 bodů

3.

Šára Vladimír

VOŠ, SPGŠ a OA Most

24 bodů

4.

Fojtík Oldřich

ISŠ stavební České Budějovice

23 bodů

5.

Kříž David

SPŠ-SE České Budějovice

23 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

23 bodů:Pavlištík Vlastimil, SOŠ NetOffice Orlová*Šebetovský Jan, VOŠ, SOŠ, SOU Kopřivnice* Jelič Martin, SPŠ a VOŠ Písek* Kotas Luděk, SOU spojů Brno* Majsniar Michal, SPŠ stavební Náchod* Anděl Jaroslav, SPŠ chem. Ostrava* Michl Tomáš, SOŠS a VOŠ Chrudim* Tomášek Jan, Jedovnice* Matoušek Jan, SPŠ a VOŠ Chomutov* Tajer Michal, SPŠ Ostrov**22 bodů: Vodák Jiří, SPŠSVsetín* Kretková Monika, OA Valašské Meziříčí* Papež Jan,ISŠ-COP Brno* Byrtus Tomáš, VOŠ, SOŠ, SOU Kopřivnice* Struhár Václav, SPŠE Plzeň* Onderková Petra, SZŠ Svitavy* Berková Pavla, SOŠ obchodní Plzeň* Novotný Matěj, SPS ŠT Praha* Fiala Martin, SPŠT Třebíč* Blatecký Lukáš, SSOŠ Kunovice*Boháč Jan, SOŠ logistických služeb Dalovice**21 bodů: Zigler Martin, SPŠ Písek* Kramoliš Zdeněk, SPŠS Vsetín* Papajová Adela, SPŠ stavební Havířov* Stodolová Lenka, VOŠ, OA,  SZŠ Domažlice* Jatel Vojtěch, SPŠT a SOUT Třebíč* Daďová Martina, SPŠ Otrokovice* Olivík Lukáš, COPT Kroměříž**20 bodů: Holba Daniel, SPŠS Valašské Meziříčí*Hradil Viktor, SOU a U Rožnov/Radhoštěm*Kvapil Jan, VOŠ a SPŠ tech. Rychnov /Kněžnou* Robenek Daniel, SPŠ Ostrava* Šinták Jaroslav, SPŠ stavební Lipník/Bečvou* Salajka Petr, SPŠS Brno* Kurečka Petr, SPŠ stavební Opava* Zedník Lukáš, SPŠE Frenštát* Frolichová Ilona, Hopa Havířov* Stejskal Martin, VOŠ a SPŠ technickoekonom. Rychnov /Kněžnou* Hill Vladimír, SOŠ a SOU Ostrava* Vjater Zdeněk, SOŠ telekomunikační Ostrava* Karlovcová Dita, SPŠS Plzeň* Vávra Tomáš, SOŠ spojů Tábor* Řádová Renáta, OA Pelhřimov* Fictum Jan, SPŠ stavební Plzeň* Lukáš Petr, SPŠ Ostrava* Malurek Matěj, OA Ostrava* Hrdinová Petra, SOŠ dopravy a cestovního ruchu Krnov* Kindlová Jana, SOŠ a SOU Horšovský Týn* Komardin Jan, SPŠE České Budějovice* Houdek Martin Brno* Bahenský Ivo, SOŠ a SOU Bohumín* Rejchrt Jan, SPŠ,Nové Město/Metují* Veselá Jana, Národohosp.škola Boskovice* Lochmanová Jana, OA a VOŠ Ostrava* Doležal Václav, SPŠ Hranice* Lukáš Radek, ISŠ Brno* Fér Daniel, SOŠ a SOU Havířov* Bartošek Tomáš, SOŠ Strážnice* Grund René, SPŠ Ostrava* Mandlík Tomáš, SPŠ stavební Plzeň* Schreiber Richard, SPŠ Česká Lípa* Sukup Ondřej, SOŠ Strážnice* Hartman Pavel, MSŠCH Praha* Karel Jan, SPŠ stavební Liberec* Slaninka Vít, ISŠTE Sokolov* Hájek Jan, SOŠ, SOU a U Kladno* Nyklíčková Eva, SOŠ SP Zábřeh**19 bodů:  Storzer Josef, SPŠ a SOU dopravní Plzeň*Lukáš Ondřej, SPŠ Hradec Králové* Vystavěl Kamil, SOŠ a SOU Lanškroun

Tolasz Jakub,SPŠ chem.,Ostrava* Valta Michal, SPŠ a SOU Trutnov* Tupec Pavel, SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové* Pospíšil Stanislav, SOŠ obchodní Plzeň* Morávek Jan, SPŠS Hradec Králové* Ludnar Jan, SPŠ stavební Ostrava* Votrubec Jan, SPŠ  Jičín* Čapek Jan, SOU Škoda auto Mladá Boleslav* Majerčík David, SPŠ Příbram* Karl Jan, MSŠCH Praha* Pešek Petr, GOA Sedlčany* Grundl Jaroslav, SPŠ Praha* Krčmár Jakub, SPŠ Otrokovice*Černý Michal, VOŠ, SPŠ stavební Děčín* Káder Lukáš, VOŠ, SPŠ stavební Děčín* Rosocha Jakub, OA Teplice* Zich Antonín, SPŠ a VOŠ Kladno* Weidingerová Veronika, SOŠ spojů Zábřeh**18 bodů: Široký Jiří, SOŠ Vyškov* Divišová Michaela, OA a OŠ Plzeň* Waszek Jan, SPŠ stavební Havířov* Macák Jiří, OA Jičín* Mlynářová Jana, SOŠ zem. Lanškroun* Nevyhoštěná Lucie, OA VOŠE Mladá Boleslav* Červenka Patrik, SPŠS Praha* Kostka Adam, STŠ Praha* Mojžíšová Andrea, OA Žatec* Vlasák Jan, STŠ Praha* Tomanová Lucie, OA Vlašim* Tomanová Lenka, SOŠ obchodní Třebíč* Blažej Vojtěch, SPŠ Vlašim* Petrů Jan, SPŠ Vlašim*Junek Tomáš, SPŠ Praha* Jašek Martin, SOŠ Přerov* Gajdůšek František, SPŠ Uherské Hradiště* Kozubíková Kristýna, SPOŠ Zlín* Holubec Vladimír, SPŠ Duchcov* Brát Martin, SSPŠ nábytkářská Liberec* Grof Vladimír, ISŠ Vysoké/Jizerou* Kuchtová Pavla, SZŠ a VZŠ Karlovy Vary* Zbuzková Jitka, SPŠK Karlovy Vary* Korber Karel, SPŠ S a E,Ústí/Labem* Zatloukal Ondřej ,SPŠ a VOŠ Šumperk* Matoušková Barbora, OA Olomouc* Laurin Jan, SPŠ, OA Uničov* Kolomazník Ivo ,SPŠ, VOŠ Šumperk* Garláthy Michal, SPŠ, OA Uničov**17 bodů: Machel Lukáš, SPŠ stavební Opava* Suk Ladislav, SOU a U Žďár/Sázavou* Dvořák Petr, SOŠ poštovní Olomouc* Bušek Tomáš, SPŠ stavební České Budějovice* Štěpánová Hana, SZŠ a VZŠ Plzeň* Rejl Oldřich, SPŠ stavební Náchod* Jandová Barbora, G a SOŠ Jaroměř* Barák Jan, SPŠ Česká Lípa* Smílek Zdeněk, SPŠE Brno* Zeisek Václav, SPŠ Příbram* Malár Jiří, SOŠ a SOU Znojmo* Zábojník Lukáš, OA T. Bati Zlín* Trávníček Dušan, SPŠ Otrokovice* Krupauerová Lenka, OA Liberec* Mazurová Jana, OA Teplice* *
16 bodů:
Bobrová Markéta, SPŠ stavební Lipník/Bečvou*Sýkora Jiří, ISŠE Lipník/Bečvou* Kubienová Monika, OBA Karviná* Haltof Tadeáš, SPŠE Havířov* Grešl Luděk, ISŠ a U Stod*Dlouhý Rostislav, SOŠT Litomyšl Baron Jiří, ISŠ Frýdek-Místek* Krejsa Jan, SPŠ stavební Praha* Všetička Martin, SPŠ Praha*Borovská Simona, SSŠ hotelová Zlín* Majdyš Petr, ISŠT Zlín* Mitáček Štěpán, SPŠ a SOU Uherský Brod* Zajíček Lukáš, SPŠ Loket* Nesveda Jakub, SPŠOstrov* Václavková Jana, OA Olomouc* Komárek Lukáš, SPŠE Mohelnice* Brotan Lukáš, SPŠE Mohelnice**15 bodů: Zarevúcká Iva, SOŠ veterinární Hradec Králové* Kamitz Pavel, SOŠ spojů Nové Město/Metují* Hájek Lukáš, SOŠ automobil. Ústí n/Orl.* Kučerová Michaela, SOŠ veřejnosprávní Stříbro* Maroszová Kateřina, SOŠŘ a P Frýdek-Místek* Coufal Petr, VOŠ a SOŠT Litomyšl* Dlabal Jan, SOŠ AHOL Ostrava* Valouch Pavel, SOŠ a SOU Hradec Králové* Přerovský Antonín, SOŠ NetOffice Orlová* Nechutná Petra, SOŠ a SOU SČMSD Žatec* Lazáková Radka, SOŠ hotelová Plzeň* Fikáček Albert, SPŠS Opava* Váňa Martin, SPŠS Plzeň* Peterek Jakub, OA Ostrava* Valouchová Iveta, OA a VOŠ Uherské Hradiště* Bedrošová Romana, SZŠ Lipová Brno* Cink T., SPŠ a SOU Lanškroun*Hrouza Ondřej, SOUT Krnov* Stránská Jana, G a SOŠ Orlová* Kawulok Rostislav, SOU Třinec* Kuzník Božek, SOŠ a SOUKrnov* Kraus Tomáš, SOŠ prof. Švejcara Plzeň* Grepl Tomáš, SOUT Havířov* Příhoda Tomáš, SPŠ Pelhřimov* Štěpánková Sylvie, SOŠ a SOU MŠP Letovice* Gaurová Ivona, SOUT Havířov* Mikoláš Michal, SPŠE Havířov* Palánová Zuzana, SOŠ podnikatelů Boskovice* Kalik Tomáš, SOŠ a SOU Boskovice*Šlehoferová Marta, SOŠ poštovní Plzeň* Szymszová Kateřina, OA Český Těšín* Kráčmer Daniel, SPŠS Opava* Holuša David, ISŠ COP  Opava* Kalista Pavel, SPŠKlatovy* Veltrubský Jiří, SOŠ veterinární České Budějovice* Němeček Lukáš, SPŠ stavební, České Budějovice* Votoupal Michal , SPŠ Frýdek-Místek* Brandová Kateřina, SOŠ cestovního ruchu Pardubice* Doležel Václav, SPŠE Plzeň* Drexler Tomáš, SPŠ a SOU dopravní Plzeň* Jarošová Romana, SPŠ stavební Hradec Králové* Pataki Jan, COP Hronov* Kooĺomazník Josef, SOU Škoda auto Mladá Boleslav* Kusá Barbora, SOŠ a SOU Třebechovice* Kachlík Miloš, SPŠ Jedovnice* Kučerová Pavlína,OA Vlašim* Čermáková Martina, SPŠ stavební Třebíč* Mytyska Václav, SZEŠ Třebíč* Basovník Marek, SPŠ Zlín*Tlusták David, SPOŠ Zlín* Pinkas Josef, SOUTChomutov*Martinec Petr, ISŠTE* Dojáček Martin, SOŠ logistických služeb Dalovice* Bajer Libor, SPŠ a D Děčín* Urbášek Zdeněk, ISŠ a OU Uničov* Mika Michal, SOŠ, SOU Šumperk**14 bodů: Raulím Milan, SPŠ Jičín*Konopka Petr, SPŠ TP Karviná* Starý Ondřej, SPŠ stavební Hradec Králové* Herget Jiří, G  a SOŠ Rokycany* Hanzal Jan, OA Pelhřimov* Pekařová Adéla, SOŠ zem. Lanškroun* Brožek Josef, SOUTPřelouč* Kalenda Lukáš, SPŠ stavební Třebíč* Vaníček Karel, SSŠ garance Znojmo* Lišková Barbora, SPŠ MV Praha* Dohnálek Petr, SPŠ a SOU Uherský Brod* Chomič Dimitrij, SPŠ Zlín* Tesaříková Kateřina, SOŠ veterinární Kroměříž* Barcaj Adam, SPŠ Přerov* Javorová Jana, OA T. Bati Zlín* Živníček Marek, SPŠ Duchcov* Široký Miroslav, SPŠ a SOU Varnsdorf*  Zlatohlávek Marek, SPŠ Teplice* Korous Martin, SOŠ a VOŠ obalové techniky Štětí* Spurný Jan, SOŠ a VOŠ obalové techniky Štětí* Lavanda Roman, SOŠ, SOU Šumperk**13 bodů: Zajíc Jiří, SPŠE Brno* Dostál Tomáš, SOU spojů Kolín* Kalcíková Pavlína, SOŠ poštovní Plzeň* Kadlčáková Pavlína,OA a hotelová škola Brno* Téra Matouš, SOŠ podnikatelská Hradec Králové* Korbářová Jarka, SZŠ Lipová* Macíček Ondřej, ISŠE Přerov* Kabíček  Jan, SOŠ spojů Tábor*Jurášek Jiří, SOŠ a SOU Bohumín* Břízová Jana, SZŠ Svitavy* Horychová Dagmar, OA Hodonín* Halasová Jana, OA Hodonín* Hájek Daniel, ISŠ OS a P České Budějovice* Mikšík Michal, SPŠS Mladá Boleslav* Kaudl Martin, SPŠS Mladá Boleslav* Machala Jan, SPŠS Praha*Beck Tomáš, SPŠ Uherské Hradiště* *Kučera David, SPŠ stavební Liberec* Valecký Pavel, ISŠ Liberec* Kolář Roman, OA Chodov*Nový Josef, SPŠS a D Děčín* Žitný Michal, SPŠ Ústí/Labem* Mec Michal, SPŠ, SOU, OU Lovosice* Jarošová Hana, SOŠ, OA Cheb* Skuček Jakub, OA Slaný*Hanzlík Tomáš, SOŠ Kladno* Křížan Kamil, SOUP Olomouc* Blatner Jiří, SOUs Lutín**12 bodů: Blažek Jiří, SOU Pelhřimov* Tůma Lubomír, SOŠS a VOŠ Brno* Gombár Jan, SOŠ a SOU Horšovský Týn*Pakoš Jakub, SOUT Přelouč* Hajda Jan, SPŠ TP Karviná* Michl Jan,SOU a OU společ.stravování Ostrava* Moškvan Martin, SOŠ spojů Brno*Klívar Petr, SPŠ Bruntál* Kubina Lukáš, SPŠ a SOU Trutnov* Chvalovský Zdeněk, OA Lysá/Labem* Pokorná Zdeňka, SOŠ Telč* Sauer Radek, SOŠ Znojmo* Jiráska Filip, SOŠ pozemní stavitelsrví Cheb*Sluše Jan, SPŠS Olomouc**11 bodů: Lukele Vladimír, OA a hotelová škola Brno* Kuča Václav, ISŠ Karviná*Karvánek Tomáš, SPŠE Pardubice* Otman Jan, SPŠ Nové Město/Metují* Mlýnková Renáta, ISŠ COP Opava*Mosler Tomáš, SPŠS Ostrava* Černá Veronika, SOŠ obchodní Žďár/Sázavou* Šimek Josef, COP Hronov* Anglická Veronika, SPgŠ Litomyšl* Nedvídek Tomáš, SPŠD Praha* Nguyen Thi Thu Huyen ,OA Tanvald* Polanecký Jan, ISŠ Vysoké/Jizerou* Jedlička Jan, SOU Nejdek* Hartman Ondřej, SPŠE Varnsdorf**10 bodů: Kundlová Beáta, SOU Odry-Nový Jičín* Uhlíř Martin, SOU Pelhřimov* Tkadlec Petr, SPŠS Valašské Meziříčí* Čech Zdeněk, OA Pardubice*Dlabola Aleš, OA Jičín* Marinov D. , SOŠ slaboproud Lanškroun* Říha Martin, SPŠ Pelhřimov* Vymětalík Tomáš, SOŠ dopravy a cestovního ruchu Krnov* Kalousek Jakub, SOŠ a SOU HNN Hradec Králové* Mittasch Kamil, SOŠ a SOU MŠP Letovice* Kijonka Radim, SOŠ a SOU Havířov* Pytela Jan, ISŠ Brno* Zahradník Jan, SPŠ Ostrava* Pištěcká Tereza, ISŠ obchodní České Budějovice* Soukup Milan, SOŠ spojů Kolín*Hušková Eliška, SSŠ garance Znojmo* Řídká Petra, SOŠ obchodní Třebíč* Holík Aleš, ISŠT COP Zlín* Šajben Michal, OA Liberec* Novotný Marek, OA Tanvald* Lorenzová Lucie, SZŠ a VZŠ Karlovy Vary* Holomojová Lucie, SOU a OU Most* Wojtaszek Pavel, SOŠ, SOU, U Kladno* Červenka Lukáš, SOŠ Kladno* Krobot Jan, SOŠ památkové péče Šumperk* Foltisová Denisa, OA Bruntál**9 bodů: Stříteský Stanislav Hranice* Adámek Zdeněk, ISŠ Karviná* Sudík Jakub, SOŠ a SOU pro tělesně postižené Ostrava*Kavalír Tomáš, OA Mladá Boleslav* Sološová Marie, SZŠ, VZŠ Plzeň* Jeřábková Blanka, OA Žatec* Šťava Michal, SOŠ Znojmo* Šafaříková Zuzana, SOŠ a SOU Vizovice* Dudková Jana, SOŠ a SOU Přerov*Majer Luděk, OA,Veselí/Moravou* Šeda Radim, SOŠ a SOU Uherské Hradiště* Melichar Jan, VOŠ, SPGŠ a OA Most* Hřebejk Petr, SPŠ, SOU, U Královské Poříčí* Weiss Jan, SPŠ, SOU, OU Lovosice* Klíč Jaroslav, ISŠ, OU Uničov**8 bodů: Král Jiří, SPŠE Frenštát*Herzán Miloš, SOŠ podnikatelů Boskovice* Kovářová Alena, SPgŠ Litomyšl* Kovařík Michal, SPŠ Klatovy* Včelka Jakub, ISŠ Ostrava* Fišarová Marie, SOŠ, SOU, OA Žďár/Sázavou* Dubcová Monika, SOŠ a SOU Vizovice* Kravárik Miroslav, COPT Kroměříž* Vepřeková Kateřina, ISŠSŘO a U Liberec*Palkovičová Terezie, SPŠ Loket* Novotný Tomáš, SOU a UT Varnsdorf* Koubek Tomáš, SOŠ pozemní stavitelství Cheb* Vašek Lubomír, SPŠS Olomouc*Svobodová Lenka, SOU Dukelská Bruntál* Lebeda Martin, SOŠ památkové péče Šumperk* Kaděrka Rudolf, SOUP Olomouc*Hojer Jiří, SOUTO Olomouc

 


Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 415 soutěžících)

 

1.

Tkáč Adam

SPŠ Zlín

30 bodů

2.

Bartoš V.

SPŠ a SOU Lanškroun

27 bodů

3.

Bednář Jan

SOŠ a SOU Hronov

25 bodů

4.

Čepický Jan

SPŠE Plzeň

24 bodů

5.

Skoták Jakub

SPŠ Jedovnice

24 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

24 bodů: Hába Roman, SPŠE Frenštát p. R.*Polách Radomír, OA a SOŠ a VOŠ Valašské Meziříčí*Jílek Tomáš, SPŠ a VOŠ Šumperk**22 bodů: Renát Dušan, SPŠE Brno**21 bodů: Řezáč Miroslav,SPŠ a VOŠ Praha 1* Křišťan Petr,  SPŠ a VOŠ Písek* Blažek Jan, SPŠ Hradec Králové**20 bodů: Gregor Michal, SPŠ Hradec Králové**19 bodů: Hendrich Milan, SPŠ a VOŠ Jana Palacha* Metelka Jiří, SPŠS Vsetín**18 bodů: Prokeš Radek, SPŠ a SOU Trutnov* Tomášová Eva, SOŠ obchodu a služeb Třebíč* Kales Martin, SPŠSaE Ústí nad Labem**17 bodů: Křivánek Jaromír, SZEŠ Třebíč* Bělehrádek Zdeněk, SPŠE Brno* Hocelík Viktor, SPŠ a VOŠ Chomutov* Kvapil Jakub, SOUT Krnov* Zezula Miroslav, SPŠS Vsetín**16:bodů Nejezchleba Radek, SPŠ Jedovnice* Staněk Lukáš, SOŠ a SOU dopravní Ivančice* Janata David, SPŠ a SOU technické Třebíč*Kyralová Gabriela, SPŠ Nové Město nad Metují**15 bodů: Bryukhanov Sergey, MŠŠCH Praha 1* Bernátek Martin, SOŠ a SOU Krnov* Rončka Daniel, SPŠSaD Děčín**14 bodů: Najvar Petr, SOŠ a SOU a VOŠ Kopřivnice* Kabeláč Jan, SOŠ a SOU a VOŠ Kopřivnice* Nekovář Petr, SOŠ a SOU spojů a elektroniky Kolín*Jáger Arnold, SPŠE Plzeň*Bělohradský Jiří, SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové*Tauchman Jan, SPŠ Česká Lípa**
13 bodů: Koryčan Jiří, SPŠS Olomouc*Dvořák Jiří, SPŠS České Budějovice*Hlaváčková Lucie, OA Uherské Hradiště*Babíček Jan, SOŠ Střážnická*Beran Miroslav, SPŠ a VOŠ Chomutov*Toman Petr, SPŠ technická Třebíč**12 bodů: Cupal Adam, SPŠ Nové Město nad Metují*Orság Petr, COPT Kroměříž*Kubicová Šárka, SPŠ stavební Ostrava- Zábřeh*Winhelhofer Petr, SOŠ a SOU telekomunikační Ostrava-Poruba*Orosz Lukáš, GaSOŠ Rokycany*Lobodzinski Stanislav, SPŠ Karviná-Hranice**11 bodů: Stebel Robert, SPŠE Havířov-město*Šiška Adam, SPŠS Olomouc*Kubát Petr, SOŠ Strážnice* Hrubý Petr, STŠ Praha 5*Štefan Jakub, SPŠES a SOU Varnsdorf*Zajac Josef, SPŠ Bruntál*Blažej Jan, SPŠS České Budějovice*Debeljak Ognjen, OA Teplice*Kraus Josef, OA a OŠ Plzeň*Káňa Martin, SOŠ a SOU Ostrava-Kunčice*Libra Petr, ISŠaU Velešin*Lučan Jaroslav, SPŠS a OA Kadaň*Žanta Marek, SOUS Škoda Mladá Boleslav**10 bodů: Meca Ondřej, SPŠ Moravská Ostrava*Sloup Ondřej, SPŠS Plzeň*Dokoupilová Jana, SOŠ a SOU-MŠP Letovice*Košata Václav, MSŠCH Praha 1*Radošťánová Iveta, OBA Karviná-Hranice*Svatoš Ivo, SPŠS Chrudim*Zubek Ondřej, SPŠ Uherské Hradiště**9 bodů: Návrat Jan, SPŠ Frýdek-Místek*Foltynová Hana, GaSOŠ Orlová-Lutyně*Přibyla Jan,SPŠ Bruntál*Kulig Tomáš, SPŠE Havířov-město*Kolář Pavel, ISŠ, SOŠ, SOU, PŠ Třinec-Kanada*Emlar Petr, OA Vlašim*Bílek Pavel, SPŠSaD Děčín**8 bodů: Dlouhá Eva, OA Pelhřimov*Škabrahová Eva, SPŠS Valašské Meziříčí*Tolkner Josef, SPŠ Pelhřimov*Kožíšek Martin, SPŠS Praha 1*Kartavenkav Evžen, SPŠS Praha 1*Junášková Michaela, OA Hodonín*7 bodů: Kaderka Ondřej, OA Mohelnice*Bednář Bohuslav, SOŠ a SOU spojů Tábor*Novotná Petra, SZŠ Brno*Křížová Veronika, SOŠ logistických služeb Dalovice*Nguyen Filip, COP-SOŠ Brno*Kudlíčková Barbora, SOŠ Vyškov*Horáčková Michaela, SUPŠ Český Krumlov*Široká Silvie, SOŠ obchodu a služeb Třebíč*Štangl Josef, SOŠ veterinární a zemědělská České Budějovice*Zelený Ivo, SPŠ Klatovy*Touš Jiří, SPŠ Klatovy*Zahradník Jan, SPŠ a VOŠ Písek*Dědicová Zuzana, OA Ostava 8*Mucha Tomáš, SSŠ Znojmo*Svobodová Kateřina, MOA Jičín*Borkovec Jan, OA Chodov*Navařík Jan, ISŠE Lipník nad Bečvou*Tomeš Jiří, SOŠ logistických služeb Dalovice*Chovanec Petr, SPŠCH Ostrava-Zábřeh*Jach Tomáš, SPŠCH Ostrava-Zábřeh*Daňek Lukáš, SOŠ a SOU Krnov*Hutner Miloš, SPŠK Karlovy Vary*Kuřínek Tomáš, SPŠ a VOŠ Kutná Hora*Švanda Adam, OA Praha 1*Dvořáček Milan, SPŠ a VOŠ Šumperk

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve VI. Kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 416 soutěžících)

 

1.

Minařík Miloš

SPŠS a VOŠT Sokolská 1, Brno

25 bodů

2.

Sovová Marta

SPŠ Stav. Resslova 2, České Budějovice

25 bodů

3.

Bíšková Petra

SPŠ Stav. Pospíšilova 787, Hradec Králové

25 bodů

4.

Venclová Renata       

MOA 17. listopadu, Jičín

25 bodů

5.

Petrů Jana

OA Jirsíkova875, Pelhřimov

25 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

25 bodů: Roreitner Robert MSŠCH Křemencova 12, Praha1 * Pejchal Aleš SPŠE Kounicova, Brno * Havelka Petr SPŠ Hradec Králové * Morávková Jana OA Teplice v Čechách * Šindelář Petr SOŠ a SOU Nerudova 33, Plzeň * Valach Michal SPŠ a VOŠ Školní 50, Chomutov * Oppeltová Zuzana OA Poštovní 3, Teplice * Hubalík Tomáš OA Hodonín * Klimeš Lubomír SPŠS a VOŠT Sokolská 1, Brno * Schmid Petr SPŠ Nové Město nad Metují * Sigmundová Zuzana OA a VOŠ Uherské Hradiště * Nádraský Václav SPŠ El. Koterovská 85, Plzeň * Konrád Tomáš MSŠCH Křemencova 12, Praha 1 * Hodek Václav SPŠ Na Větřáku, Jedovnice * Sobotka Tomáš SOŠ a SOU Obch. Komenského 10, Žďár nad Sázavou * Řehák Kamil SPŠ ČSA 376, Nové Město nad Metují * Švantner Martin SPŠE Makarenkova 1, Havířov * Válek Zdeněk SPŠS Vsetín * Hofman Jaroslav SPŠ Klatovy * Harastej Luboš SPŠ a OA Uničov * Kopečková Zuzana OA Veselí nad Moravou * Řezníček Pavel SPŠ a SOU Trutnov * Ličman Jan SPŠ a SOPŠ Praskova 8,Opava * Kuna Lukáš SPŠ Kratochvílova 7, Ostrava * Nešpor Jan SŠAK Hradecká 1151, Hradec Králové * Janovský Pavel SPŠ SE Dukelská 13, České Budějovice * Žaba Ladislav SOŠ a SOU Hlavní 114, Dalovice * Vítek Petr SPŠ stav. Pospíšilova787, Hradec Králové * Žák Jaromír SPŠT a SOUT Třebíč * Hanousek Tomáš SPŠS Betlémská 4, Praha 1 * Bureš Martin SPŠ ST Panská 3, Praha 1 * Grega Josef SPŠ Hrabákova 271, Příbram * Mrázek Lukáš SPŠ E Makarenkova 1 Havířov * Moravec Jan SPŠ a SOU Trutnov * Konečná Markéta OA Veselí nad Moravou * Králík Jiří VOŠ, SPgŠ a OA Most * Hažlinský Michal SPŠ a VOŠ Kladno *Richtr Pavel SPŠS Olomouc * Zwiefelhofer Vlastimil SPŠ Klatovy * Klubal Tomáš SPŠ stavební Třebíč * Černý Martin SPŠ Ostrov * Kočí Jiří SPŠ Benešovo nám. Teplice * Liebich Petr SOU automobilní a SOŠ automobilní Ústí nad Orlicí * 4ížek Martin OA Dušní 7, Praha1 * Kolnerová Kateřina SPŠ-TP Žižkova1818, Karviná * Hricová Petra OA a VOŠ CR Bezručova 17, Karlovy Vary * Žďárská Jana OA Žatec * Dobiáš Martin SPŠST Pánská 3, Praha 1 * *
24 bodů: Helm Jan SPŠ stavební Resslova 2, Č.Budějovice * Sajdok Marek SPŠ stavební Opava * Sláma Jakub VOŠ a SPŠ stavební Děčín * Havlík Jakub SPŠ a SUPŠ Opava * Balážová Veronika OA T. Bati a VOŠE Zlín * Šnajdar Ondřej SPŠ Otrokovice * Berger Tomáš VOŠTE a SPŠ Rychnov nad Kněžnou * Kulda Jiří LOP Hronov * Jirka Roman SPŠ elektrotechnická Kounicova 16, Brno * Kachlík Martin SPŠ Na Větřáku 463, jedovnice * Hruz Lumír SOŠ a SOU Opavská 49, Krnov * Roušová Pavla SPŠ stavební Václavské nám. 44, Třebíč * Hanel Petr SOŠ a SOU Opavská 49 Krnov * Grebeň Lukáš SPŠ Kolárova Uh. Hradiště * Jeništa Petr SOŠ a SOU SaE Jaselská Kolín * Vít Ondřej SPŠS a OA Komenského 562, Kadaň * Smolíková Iveta SSŠ GARANCE ops. Tř. Generála Jaroše14, Znojmo * Helienek Marek SOŠ, DCR, Revoluční 92, Krnov * Kobližka Antonín SPŠ stavební Středoškolská 3, Ostrava-Zábřeh * Beseda Jan VOŠ a SPŠE Koterovská 85, Plzeň * Kala Jakub SPŠ stavební Středoškolská 3, Ostrava-Zábřeh * Mlejnek Jaroslav SPŠE Karla IV. 13, Pardubice * Hrabal Roman SPŠ Kavallova 1, Bruntál * Pešková Barbora OA Komenského nám. 2, Děčín * Husa Rostislav SPŠT a SOUT Třebíč * Mik Petr SPŠE Křižíkova, Frenštát p.Radh. * Česal Zdeněk OA Velkomoravská 13, Hodonín * Kuklínková Ivana OA  T. G. Masaryka, Mladá Boleslav **23 bodů: Bartosz Michal SOU technická Soukenická 21, Krnov * Popová Lenka OA, SOŠ a VOŠ Masarykova101, Valašské Meziříčí * Enžl Jakub G. a SOŠ Mládežníků 1115, Rokycany * Krejčí Tereza  SPŠCH Středoškolská 1, Ostrava- Zábřeh * Vondřejc Miloš VOŠs SPŠs a SOU –Náchod * Bílý Radek SPŠ strojní Zengrova 1, O.-Vítkovice * Turczynová Ladislava SPŠ a SOU Spojů a elektroniky Jaselská 826, Kolín * Panská Markéta SOŠ cestovního ruchu U Josefa 118, Pardubice * Mates Pavel SOUs Škoda Auto a.s. Mladá Boleslav **22 bodů:Hegar Zdeněk ISŠE Přerov * Chumchalová Romana OA Valašské Meziříčí * Lengál Ondřej SPŠ Zlín * Komárek Ivo SPŠ Hradec Králové * Bukovjan Petr SPŠ Příbram * Čech Petr SPŠ S a E Resslova5 Ústí nad Labem * Šponar Michal VOŠ a SPŠ U stadionu 1166, Rychnov nad Kněžnou * Borčová Jana SOŠ ul. Cyrila Boudy Kladno 2 * Převlovská Jana Obchodní a Bankovní AK. Karviná 8 * Hudeček Michal SOŠ Skácelova 890, Strážnice* 21 bodů: Rajman Jakub SPŠ elektrotechnická Kratochvílova 7, Moravská Ostrava * Hrad vít SPŠ a VOŠ Školní 50, Chomutov * Sovadinová Petra OA a VOŠS Karasova 16, ostrava * Fuksa Martin SOŠ a VOŠ technická Litomyšl * Velfl Petr SPŠE Mohelnice * Martinek Dominik SPŠ-TP Žižkova 1818, Karviná-Hranice * Eisenhammerová Monika SOŠ poštovní a SOU poštovní Klatovská 200G., Plzeň * Vistr Adam SPŠ Jáchymovská 1, Ostrov * Zíková Petra OA nám. T. G. Masaryka13, Plzeň * Konečný Jan ISŠ-COP Olomoucká 61, Brno * Zamykal Pavel VOŠ a SPŠ Gen. Krátkého 1, Šumperk * Kubalík Pavel SOŠ a SOU MŠP Tyršova, Letovice * Petružela Jan SPŠ strojnická Pod Strání 1776, Vsetín **
20 bodů: Hrdlička Martin SOŠ a SOU spojů Tábor * Tomšů Jana SPŠ  Zlín * Fišer Ondřej STŠ Radlická 115, Praha 5 * Blum Martin SPŠ Jičín * Holica Miroslav ISŠ Kouřilkova 8, Přerov * Vokoun Bohumil STŠ Radlická 115, Praha 5 * Plachá Edita OA Vlašim * Kuboš Kamil SPŠ Frýdek-Místek * Dokoupil Martin SOŠ a SOU Boskovice * Dobrovič Jiří SPŠ Bruntál * Šrámková Eva OA a VOŠ Pionýrská 23, Brno * Kubátová Eva SPŠ s Ostrava-Vítkovice * Jureček Martin SOŠ a SOU Ostrava-Kunčice * Zukal Marek ISŠ Purkyňova 97, Brno * Pecl Roman SOŠ a SOU Jihlava * Dvořák Petr SPŠ Loket * Hauerová Lenka ISŠ živn. Škroupova 13, Plzeň * Kubánek Petr SPŠ stav. Havířov * Svoboda Radek SOŠ Strážnice * Jonát Zdeněk SPŠ keramická Karlovy Vary * Pospíšil Otto SPŠ dopravní Masná 18, Praha 1 * Gorol Martin VOŠ a SPŠ Šumperk * Hrabalová Jana OA Štefánkova 325, Pardubice * Legát Martin SPŠ stavební Dušní 17, Praha 1 * Pecháček Pavel SOŠ PP 28. Října 1, Šumperk * Pelikán Jan SPŠ Teplice * Urbánek David VOŠ a SPŠ stavební Děčín * Smejkalová Martina SZŠ a SOU Dolní Třešňovec, Lanškroun * Blahynka Tomáš SOŠ Podyjí, Znojmo ** 19 bodů: Sander Petr  SPŠCH Ostrava-Zábřeh * Prudil Lubomír SOŠ a SOU-MŠP Letovice * Faltýnek Radek SPŠ stav. Lipník nad Bečvou * Grebíková Monika OA a VOŠ Uherské Hradiště * Schutz Filip ISŠ Cheb * Golubyeva Yuliya OA a VOŠCR Karlovy Vary * Doskočil Ladislav SOŠ a SOU spojů Tábor * Petříček Jiří SPŠ Havlíčkova 456, Mladá Boleslav * Klečka Jakub SPŠS Betlémská 4, Praha 1 **18 bodů: Jindra Jan VOŠ, SPgŠ a OA Zd. Fibicha 2778, Most * Kozlová Daniela ISŠ obchodu, služeb a podnikání Kněžskodvorská 33/A, Č. Budějovice * Šmejkal David SPŠ stavební Sokolovské nám. 14, Liberec * Strachotová Iva SOŠ podnikatelská Hradecká 1151, Hradec Králové * Hejnyš Petr VOŠ stavební arch., SPŠ stavební a SOU Pražská 831, Náchod * Harvan Jakub OA Školní 416, Tanvald * Klich Milan HŠ a SOU gastronomické U Borského parku, Plzeň * Havlík Daniel SOŠ Znojmo * Mojžíš Bedřich OA Žatec * Joch Lukáš SPŠ Uherské Hradiště * Koza daniel SOŠ a SOU obchodu a služeb Ústí nad Labem * Slouka Martin SPŠ stroj. Tř. 17. listopadu, Olomouc **17 bodů: Fešarová Jana SOŠ DCR Krnov * Štěrba Martin SPŠ stroj. Pelhřimov * Šika Jan OA Plzeň * Sulajman David SPŠ Jihlava * Veselá Magdaléna SOŠ Boskovice **

16 bodů: Drdlíková Miroslava SPŠ, SOU, OU a U Lovosice * Zákoutská Kateřina MOA Jičín * Maršálek Petr SPŠ Frýdek Místek * Haczko Michal OA a BA Karviná * Drozdov Michal SOŠ a SOU COP Hronov * Pochmanová Markéta OA Chodov * Tesař Jan SPOŠ Zlín  * Ebenhoh Jaroslav ISŠ a U Velešín * Šramhauser Tomáš SPŠ a SOU dopravní Plzeň * Stibůrek David SPŠ Vlašim * Tulečková Lucie OA Dušní 7, Praha 1 **15 bodů: Heryán Ondřej ISŠ Na Jízdárně 30, Ostrava * Čubok Rostislav SPŠ stavební Havířov * Sikala Vít VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Káfuněk Tomáš SOŠ a SOU Ivančice* Čabla Vlastimil SPŠ Otrokovice * Beránek Karel SOŠ, SOU a U Kladno * Tupý Martin SZŠ a G. Staré Město u Uherského Hradiště * Zelenda J. SPŠ a SOU Lanškroun * Petr Tomáš ISŠE Lipník nad Bečvou * Jedličková Lenka SOŠ Rokycany * Petanová Radka SOŠ a SOU Frýdek Místek * Reindl Michal SPŠES a SOU Varnsdorf * Gajdošová Petra ISŠTE Sokolov * Končelová Michaela SOŠ Rudolfovská 92, Č. Budějovice * Chladil Ladislav SOŠ a SOU Boskovice * Machek Tomáš OA Příbram * Smolná Kateřina SPŠ a OA Uničov * Zajacová Hana ISŠ obchodní Č.Budějovice * Vladyková Veronika OA a VOŠE Tábor * Michálek Ondřej SPŠS a D Děčín * ?.?  SPŠ a D Děčín * Mazancová Kateřina OA Tábor * Šimák Martin SPŠ Česká Lípa * Jonáš Martin SPŠ Jihlava * Ringl Jaroslav VOŠ a SPŠ dopravní Masná 18, Praha 1 **14 bodů: Šandl Roman ISŠT Přerov * Mikoláš Radomír OA-VOŠS Na Jízdárně 30, Ostrava * Kopřiva Zdeněk SOU Friedova 1469, Pelhřimov * Fojtíková Karin OA Polská 1543, O.-Poruba * Hajžmanová Karolína SPŠ stavební Chodské nám. 2, Plzeň * Zelený Jan SPŠ Čapkova 402, Písek * Wojtowicz Erik SSPŠ s.r.o. Zámecký okruh 29, Opava * Hodovský Petr SOŠ a SOU Nové Město nad Metují * Ondračka Jindřich  SPŠ Česká Lípa * Škrha Radek SPŠ Jičín * Humlíčková Jana VOŠP a SPgŠ Litomyšl **13 bodů: Křenek Martin VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice * Kuklová Veronika OA Pelhřimov * Měchura Antonín SPŠ Vlašim * Juzofová Markéta OA Český Těšín * Veselý Václav OA a VOŠE Mladá Boleslav **12 bodů: Mohelsky Tomáš SPŠ Na Třebešíně, Praha 10 * Marek Jakub SPŠ Přerov * Vávrovec Jiří SPŠ, SOU a U stroj. Plzeň * Schneiderová Andrea O a HŠ Brno * Soláková Eva OA a VOŠ Příbram * Macáková Markéta VOŠ, OA a SZŠ Domažlice * Nováček Jiří SOŠ Cheb * Bistřický Petr SPŠ stavební Chodské nám. Plzeň * Ohlídalová Šárka SOŠ SP Zábřeh * Soukup Michal SPŠ stavební Dušní 17, Praha 1 * Rejmontová Petra SOŠ a SOU služeb Otrokovice **11 bodů: Rožnovský Martin VOŠ, SOŠ a SOU stroj. Kopřivnice * Roman David  STŘ. POL. ŠKOLA MV Praha 9 * Prax Jan SOŠ a SOU TO Česká Třebová * Marečková Tereza OA T. Bati a VOŠE Zlín * Horáček Jaroslav SPŠ nábytkářská Liberec * Szlaur Vít ISŠ Frýdek Místek * Brabec František ISŠ a U Velešín * Balášová Lucie SOŠ a SOU Frýdek Místek * Cichý Alexandr SOŠ a SOU Bohumín * Boucníková Anička SZaŠ Litomyšl * Brabenec Ladislav SPŠS a VOŠ Chrudim * Němec P. SPŠ a SOU Lanškroun * Studénka Marek SPŠ Uherský Brod * Cieslar Rostislav SOU Třinec-Kanada *  Zuská Lenka SPŠ Duchcov * Kršňák Jiří SPŠE Mohelnice * Vyškovský Jaroslav VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice **

10 bodů: Ander marek SPŠS a SOU stroj. Plzeň * Chomo Rostislav SOU Most * Poláček David ISŠ Na Jízdárně 30, Ostrava 1 * Čadra Vlastimil ISŠE Lipník nad Bečvou * Jančíková Zdena SOŠ a SOU spojů Čichnova 23, Brno * Beran Filip SOŠ a SOU Ostrava – Kunčice * Kovařík Lukáš SPŠS Lipník nad Bečvou * Bernátová Jana SPŠ stav. Liberec * Stránská Sandra ISŠ Liberec * Doškářová Jana SOU Škoda auto a.s. Mladá Boleslav * Pomykalová Marie SZŠ a G Staré Město * Kopečková Klára SOŠ Telč * Šmatlánová Pavla SZeŠ  Lanškroun * Bubeník Roman VOŠ a SOŠT Litomyšl * Křížová Petra OA a VOŠS Kotlářská Brno * Vožická martina OA Vlašim * Černá Zuzana SPŠ Duchcov * Fišer Michal SOŠ Cheb * Zemánek Jan SPŠ Mladá Boleslav *  Štamberová Hana SOŠ Telč **9 bodů: Dobrovolný Tomáš SPŠ Přerov * Hejnová Eva SOŠ, SOU, OU a prakt. Škola Nejdek * Hynšt Petr SUPŠ Český Krumlov * Mandelíková Karolína OA Tanvald * Hájek Martin SPŠES a SOU Varnsdorf * Vráblová Martina OA Chodov * Gžanová Veronika SOŠ, SOU a U Sokolov * Hering Pavel SPŠ, SOU a U stav. Královské Poříčí **8 bodů: Kopecký Michal SOŚ, SOU, OU a PrŠ Varnsdorf * Ločárek Karel SPŠ a VOŠ Kladno * Kabát Ladislav SOŠ a SOU obchodní Nerudova 33, Plzeň * Kozietová Agáta SOŠ a SOU obch. a služeb Havířov * Koubková Jitka HŠ a SOU U Borského parku 3, Plzeň * Freudz Vladimír SOŠ a SOU automobilní Ústí nad Orlicí **

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 300 soutěžících)

 

1.

Váňa Zdeněk

COP Hronov

25 bodů

2.

Hasala Jaroslav

SPŠ Ostrava

24 bodů

3.

Laluha František

SPŠ elektrotechnická, Plzeň

24 bodů

4.

Mintěl Tomáš

SPŠ elektrotechnická, Havířov

24 bodů

5.

Daniel Martin

SPŠ Jedovnice

23 bodů

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

23 bodů: Škoda Petr, SPŠS Náchod, Pražská 931* Plicka Martin, SOŠ a VOŠ obalové techniky, Kostelní 134, Štětí* Frýz Jan, SPŠ elektrotechnická, Kounicova 16, Brno**22 bodů: Sochna Jan, SPŠ ST, Panská 3, Praha 1* Skála Jiří, SPŠ Duchcov, Kubicových 2* Pytlounová Eva, SPŠ stavební, Sokolovské nám.14, Liberec**21 bodů: Pavlíček David, PŠ chemická , Heyrovského, Ostrava* Vala Zbyněk, SPŠ a SOU, Nivnická 41, Uherský Brod* Křižka Radek, SPŠ Uherské Hradiště, Kollárova 617* Otrusina Lubomír, SPŠ Uherské Hradiště, Kollárova 617**20 bodů: Mrkva Michal, SPŠ stavební, Opava* Farnik Adam, SPŠE, Makarenkova Havířov* Potoček Václav, SPŠ sdělovací techniky v Praze, Panská 3/856* Machalčíková Zdeňka ,OA T.Bati a VOŠE Zlín* Silný Martin, SPŠ a VOŠ Kladno, J.Palacha* Zinke Karel, SPŠ Na Třebešíně 2299, Praha 10* Váňa Petr, SPŠE, Mohelnice, Gen. Svobody 2* Čechura Martin, VOŠ a SPŠE, Koterovská 85, Plzeň* Pípal Daniel, SPŠ stavební, Komenského Sady 257, Lipník n. Bečvou* Havrda Jaroslav, SPŠ SE, Dukelská 13, České Budějovice*Lucie Řeháčková, OA Pelhřimov, Jirsíkova 876*Jan Hruška, SPŠ stavební , Resslova, České Budějovice* Hozák Pavel, SPŠES a SOU Varnsdorf, Mariánská 1100*Richter Jan , SPŠ Teplice, Benešovo náměstí 1* Dohnal Martin, SPŠSaD v Děčíně, Slovanská 1000/55* Broum Tomáš, SPŠ, Resslova 5, ˇUstí nad Labem* Krejčí Zdeněk, ISŠ- COP Olomoucká 61, Brno* Tomek Ondřej, SPŠS Sokolovská 1, Brno* Ležák Petr ,SPŠ Jedovnice, Na Větráku 463* Kosová Alena, SPŠK 17. listopadu, Karlovy Vary* Fazekaš Jan, ISŠTE Sokolov, Jednoty 1620* Nováková Žaneta, SZEŠ Třebíč, Žižkova 505**19 bodů: Vaverka Martin, SOŠ a SOU André Citroena, 9.května, Boskovice**18 bodů:Viktorin Jiří, SPŠ Kratochvílova, Ostrava* Mikulášek Tomáš, SPŠ, Kavalcova l, Bruntál* Neškudla Jan, SPŠ HK, Hradecká 647* Dittrich, Petr SPŠ elektrotech., Karla IV., Pardubice* Janeček Milan, SPŠ v Klatovech, Nábřeží kpt. Nálepky 362* Babuněk Mario, SPŠ a SOU Hranice na Moravě, Studentská* Mlýnek  Jan, SPŠS Vsetín, Pod Strání 1776**17 bodů: Špalová Hana, SPŠS  hl. města Prahy, Betlémská 4, Praha 1* Sova Jan, SPŠE Kutná Hora* Solár Peter ,Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova2* Suchopár Jiří, SPŠ Česká Lípa, Havlíčkova 426* Vobr Miroslav, SUPŠ Sv. Anežky České, Tavírna 109, Český Krumlov* Brtek Tommy, VOŠ a SPŠ stavební Děčín, Čs. Armády 10* Janda Zdeněk, SOŠ Podyjí, Jarošova 14, Znojmo**16 bodů:  Fojtík Lukáš, SPŠ SUPŠ, Práškova 8, Opava* Černá Martina, SPŠS a  OA Kadaň, Komenského 562**15 bodů:  Ungerman Tomáš, SPŠ Zlín T. Bati 4187 Zlín* Knapová Kristýna, SPŠ elektrotech. Pod Koželuhy 100, Jičín* Jílek Jan, VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen. Krátkého 1* Benešová Jana, SPŠ stavební Plzeň, Chodské náměstí 2* Vichta Tomáš, SOŠ a SOUS Tábor* Hucek František, SOŠ veterinární a zemědělská, Rudolfovská 92, České Budějovice* Novák Martin, SPŠES a SOU Varnsdorf, Mariánská 1100* Novák Petr, SOŠ a VOŠ Štětí, Kostelní 134* Brukner Roman  , SOŠ Cheb- pozemní stavitelství, Baltazara Neumanna* Frauenberg Martin, ISŠ, OU a U Cheb, Obrněné brigády 6* Procházka Milan, VOŠ a SPŠ stavební Děčín, Čs. Armády 10* Pikal Zdeněk, SPŠ Jihlava, Legionářů 3* Vlček Miloš, SOŠ Podyjí, Jarošova 14, Znojmo**14 bodů:  Šablatura Václav , VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice* Rada Jan, SPŠ strojní, Betlémská 4, Praha l* Stříž Vladimír, Střední technická škola hl m. Prahy, Radlická 115* Babík Zdeněk, SPŠ Zlín T. Bati 4187 Zlín* Grepl Jakub, SPŠ stavební, Pražská 931, Náchod* Maťo Michal, ISŠ technická, Přerov* Stehlík Tomáš, SPŠ stravební, Sokolovské nám. 14, Liberec**13 bodů:  Wawrzyk Jaroslav, SPŠ stavební, Kollárova 2, Havířov* Pšenička Jiří, OA Lysá nad Labem, Komenského 1534* Schulc Martin, MSŠCH, Křemencova 12, Praha l* Berger Ondřej, SPŠ Nové Město n. Metují, ČSA 376* Gottfried Miroslav, SPŠSaD v Děčíně, Slovanská 1000/55* Uhlíř Karel, SPŠ keramická, Náměstí 17.listopadu, Karlovy Vary* Bauer Václav, ISŠTE Sokolov, Jednoty 1620**12 bodů:  Sztefek Jan, SPŠ strojní, Zengrova 1,  Ostrava-Vítkovice* Bulín Martin, Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova2 * Lišková Barbora, OA Poštovní 3, Teplice* Husek Tomáš, SPŠ Duchcov, Kubicových 2* Pechout Martin, SOŠ a SOU Belgická 400, Jablonec .n. N* Franěk Lukáš, SPŠ elektrotechnická , Kounicova 16, Brno* Sapík David, SPŠT a SOUT Třebíč, Manželů Curierových**11 bodů: Vycpálková Pavlína, OA Vlaším, V Sadě 1565, Vlašim* Navrátil Milan, SOŠ a SOU Boskovice* Nový Tomáš, Gymnázium a SOŠ Rokycany, Mládežníků 1115, Rokycany* Štojdl Jiří, Střední lesnická škola, Šluknov**10 bodů:  Ciosková Martina, Obchodní a bankovní akademie, Karviná* Szkandera Mirek, SPŠ stavební, Kollárova 2, Havířov* Havlíček David, OA a VOŠ. Karasova 16, Ostrava* Svoboda Aleš, SOŠ a SOU obchodu a služeb, Kpt. Jasioka, Havířov* Linek Ondřej, SPŠ strojní, Zengrova 1, Ostrava-Vítkovice* Žežulková Hana, OA Dušní, Praha l* Juráň Adam, SOŠ a SOU Otrokovice, T. Bati 1266* Lamr Tomáš, SŠAKHK, Hradecká 1151, Hradec Králové* Gerstberger Jan , SPŠ Hradec Králové, Hradecká 647* Tenkrát David , SPŠAKHK, Hradecká 1151, Hradec-Králové* Hankeová Blanka, SOŠ Památkové péče, 28. Října 1, Šumperk* Čapek Josef, VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen. Krátkého 1* Zach Zbyšek, SPŠ stavební, Chodské nám. 2, Plzeň* Lukáš Martin, OA Valašské Meziříčí, Masarykova 101* Dvořák Antonín, SUPŠ Sv. Anežky České, Tavírna 109, Český Krumlov* Bárta Milan, OA Pelhřimov, Jirsíkova 876* Vaněček Pavel ,SPŠ Teplice, Benešovo náměstí 1* Kučera Libor, SPŠ strojní a elektrotech., Resslova 5, Ústí n. Labem* Slabáková Jana, SOŠ Strážnice, Skácelova 890* Gabrhelová Jana, OA a VOŠ, Nádražní 22, Uherské Hradiště* Cvaková Jaroslava, SPŠS a  OA Kadaň, Komenského 562* Truhlář Martin, SPŠ, SOU stavební, Lázeňská 176, Královské Poříčí* Andrejs Jiří, SPŠ Ostrov, Jáchymovská 1* Kožený Miroslav, OA a VOŠ CR, Bezručova 17, Karlovy Vary* Semotamová Jana, SOŠ Nejdek, Husova 600* Pokorný Jiří, SPŠ, SOU a U Královské Poříčí, Lázeňská 176**9 bodů:  Poláček Marek, OA Sokola Tůmy, Český Těšín* Olšák Radek, SOU a SOŠ, Vratimovská 681, Ostrava-Kunčice* Smejkalová Jana, OA Dušní, Praha l* Ides Martin,  SPŠ a SOU, Nivnická 41, Uherský Brod*Švec Pavel, SPŠ Vlašim, Komenského 41* Šafařík Martin, SOUTaU , Dukeslké náměsti 1513, Přelouč* Stratil Pavel, SPŠ a SOU, Strudentská 1386, Hranice* Hrubý Tomáš, SPŠ, SOU, OU a U Lovosice* Irber Jan,SOŠ Cheb- pozemní stavitelství, Baltazara Neumanna* Přibyl Michal, SPŠTa SOUT, Manželů Curierových, Třebíč**8 bodů:  Koloničný Štěpán, SPŠ 28. října Frýdek-Místek* Pisarčíková Soňa, SPŠ - TP Karviná* Vavrla Petr, SPŠ, Kavalcova l, Bruntál* Čupalka Miroslav, SPŠ Příbram, Hrabáková 271* Ševčík David, ISŠT COP Zlín* Jelének Ondřej, SOŠ a SOU Otrokovice, T. Bati 1266* Drábková Martina, OA T.Bati a VOŠE Zlín* Novák Petr, SPŠ Vlašim, Komenského 41* Teplý Ondřej, SPŠ elektrotech,.Karla IV., Pardubice* Pražák O., SPŠ a SOU Lanškroun, Kollárova 445* Přidal Vlastimil, SOU TO, Kosinova 4, Olomouc* Blažková Věra, OS a SZOŠ Bruntál, Nám. J. Žižky 10* Bazala Jan, SOŠ Památkové péče, 28. Října 1, Šumperk* Hatinová Kateřina, Gymnázium a SOŠ Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu * Fremrová Pavla, OA Plzeň, nám. T.G.Masaryka 13, Plzeň* Dostál Zbyněk, VOŠ a \SPŠ Rychnov nad Kněžnou, U stradionu 1160* Brychta David, SPŠ Česká Lípa, Havlíčkova 426* Švarcová Petra, SPŠ oděvní, Táboritská 1064. Třeboň*DostáMartin l, SOU a SOU - MŠP Letovice, Tyršova 500* Kašpárek Karel, ISŠ - COP, Olomoucká 61, Brno* Guba Pavel, SPŠ Ostrov, Jáchymovská 1* Čápová Lenka, SOŠ Telč, Nám. Zachariáše z Hradce, Telč

 

 

 

 

 

Za organizátory soutěže:

Mgr. Aleš Kubíček

OA a SOŠ a VOŠ

Masarykova 101

757 01 Valašské Meziříčí

akubicek@oavm.cz