Výsledky 11. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků SOŠ, ISŠ, SOU, OU,…

pořádaného dne 4. dubna 2003

 

Celostátní kolo 11. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha

222211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.

581651349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.

571681424

Fiala Jaroslav Hranice

 

 

 

Celostátní kolo 11. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů dvacetijedna  škol zřízením soutěžních středisek:

Č.

Škola

Adresa

Město

PSČ

1

SOU spojů

Čichnova 23

Brno

624 00

2

SPŠ

Havlíčkova 426

Česká Lípa

470 01

3

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

Děčín 1

405 02

4

ISŠ

Ruská 147

Děčín IV

405 02

5

SPŠ strojnická

Hradecká 647

Hradec Králové

500 02

6

SOŠ

Baltazara Neumanna 1

Cheb

350 11

7

SOŠ, SOU a OU

Dubská

Kladno

272 03

8

SPŠ , SOU a OU stavební

Lázeňská 176

Královské Poříčí

375 41

9

ISŠ stavebních a řemeslných oborů

Letná 90

Liberec

460 01

10

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

Litomyšl

570 12

12

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

Mladá Boleslav

293 60

13

ISŠ technická

Na Jízdárně 30

Ostrava 1

701 00

14

SOŠ, SOU a U

T. Bati 1266

Otrokovice

765 02

11

SOŠ poštovní

Klatovská 200 G

Plzeň

301 00

15

VOŠ s SPŠ stavební

Dušní 17

Praha 1

110 00

16

SPŠ

Na Třebešíně 2299

Praha 10

108 00

17

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

Šumperk

787 01

18

SOU spojů

Bydlinského 2474

Tábor

390 11

19

SOŠ a SOU

Heldovo nám. 231

Třebechovice pod Orebem

503 46

20

SPŠ stavební

Václavské náměstí 44

Třebíč

674 01

21

OA a VOŠ a SOŠ

Masarykova 101

Valašské Meziříčí

757 01

 

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1651 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, je počet účastníků celostátního kola stále vysoký. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 12. ročníku se uskuteční 2. dubna  2004. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2004. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 7 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení, případně jména chybí.


Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 119 soutěžících)

 

1.

Bališ Petr

SOU a SOŠ HK, Hradecká

2.

Procházka Jan

SOU Lutín

3.

Novák Ondřej

SOŠ a SOU Česká Třebová

4.

Frodl Ondřej

SOŠ a SOU Ústí n. O.

5.

Cejnar Pavel

SOU Nové Město n. M

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Fiala Petr; SPŠS Plzeň* Sípková Lucie; SOU Znojmo*Bebr Miroslav; SOU dopr. Plzeň*Ponížil Petr; COPT Kroměříž*Glosová Lenka; SOŠ a SOU Přerov*? ?; ISŠE Přerov*Hladík  Jiří; COP Hronov*Dolejš  František; SOU Domažlice* Šenk  Matěj; SOŠ,SOU a U Olomouc*Brodský   Michal; SOU dopr. Plzeň*Šlapanský  Milan; SOŠ, SOU a U Otrokovice*Čiklová  Lucie; SOU pol. Olomouc* Kopecký Jakub;SOŠ a SOU Šumperk*Pabyška  Tomáš; SOU pol. Olomouc*Beňová  Andrea; SOŠ a SOU Prost. Suchá*Marková  Jana; SOU F. Místek*Cipro  David; COPT Kroměříž*Kozelka  Martin; SOU, OU a U K. Vary*Černohous  Jan; ISŠ Vysoké nad Jizerou*Andrýsek  Martin; SOŠ, SOU a U Otrokovice*Plánka  Petr; SOU Znojmo*Šenkeřík  Zdeněk; SOU str. a el. Brno*Slabyhoud  František; SOU Chomutov*Sládeček  Milan; ISŠE Přerov*Janků  Petr;SPŠ a SOU UH. Brod*Cmínal   Jaroslav; COP Sezimovo Ústí*Juříček  Tomáš; SOU a OU Vsetín*Valda  Martin; SOU Zlín*Hořenovský   Ondřej; SOU Rumburk*Mikule  David; ISŠ Vysoké nad Jizerou*Marcián  Ondřej; SOŠ a SOU Vizovice*Hromek  Tomáš; SOU Praha 10*Bureš  Petr; SPŠS Plzeň*Walter  Martin; ISŠTE Sokolov*Matyáš  Radoslav; SOU Kyjov*Procházka  Miroslav; SPŠT a SOUT Třebíč*Hondl  Jindřich; SOŠ a SOU Přerov*Sutner  Štěpán; SOU a SOŠ HK, Vocelova*Blažek  Martin; SOU Zlín*Kudrnová  Markéta; ISŠ Cheb*Sauerová  Anna; SOŠ a SOU obch. Plzeň*Sukdolák  Martin; SOU Strašnice*Kuzmina  Elvíra; SOU Kralovice*Tomková  Hana; SOU a SOŠ Žďár n. S*Dudek  Michal; SOU a OU Opočno*Kolář  Bohumír; COP Hronov*Římský  Lukáš; SOU a U Šternberk*Parchanská  Jana; SOŠ a SOU F. Místek*Hanzlík  Vít; SOŠ a SOU a U Kladno*Thumer  Martin; ISŠ Stod*Vent  Jan;SOUs Škoda auto, Ml. Boleslav*Potrošovský  Milan; SOUs Škoda auto, Ml. Boleslav*Kunze  Tomáš; SPŠE a SOU Varnsdorf*Pavlíčková  Simona; SOU Kralovice*Hrubý  Roman; ISŠO Praha*Růžíčka  Petr; ISŠ SŘO a U Liberec*Toška  Ondřej; SOU Šenov u NJ*Tvardek  Pavel ;ISČ Ostrava*Macejková  Petra; SOU Olomouc*Malát  Josef; SPŠ a SOU Lanškroun*Líva  Martin; SOU a OU Vsetín*Lošonský  Jan; ISŠ Liberec*Ingr  Lukáš;SOU Kyjov*Kounek  Milan; SPŠT a SOUT Třebíč*Zuzula  Martin; SPŠ a SOU Holice*Palik  Ariel ;ISŠ a SOŠ Třinec*Hejl  Dalibor; SOŠ a SOU Letovice*Rybka  Martin; SPŠ a SOU Lanškroun*Lanšperová  Tereza; SPŠ a SOU UH. Brod*Kafka  Michal; SOŠ a SOU Letovice*Mareš  Miroslav;SOŠ a SOU spojů, Tábor*Huml  Jiří; SOŠ a SOU a U Kladno*Hulík  Petr; Národohosp. Boskovice*Lexa  Martin; SOU Praha 10*Šoltysová   Veronika; SOU Rumburk*Kubečková  Eva;ISŠ Č. Budějovice*Michalčák  Milan; SOU Olomouc*Čipera  Roman; SOŠ a SOU spojů, Tábor*Sobich  Petr; ISČ Ostrava*Veselý  Pavel; SOU Boskovice*Anderle  Jaroslav; SOU a U Stochov*Hruška  Petr; SOU, OU a U K. Vary*Dostál  Mirek; SOU str. a el. Brno*

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 112 soutěžících)

  

1.

Žák Oldřich

SOŠ,SOU a U Tř.T.Bati 1266 765 02 Otrokovice

2.

Zralý Lukáš

SOŠ a SOU Ruská 147 405 01 Děčín IV

3.

Junková Helena

SPŠ a SOU Kollárova Lanškroun

4.

Kalíšek Vladimír

SOU Prokopa Velikého 640  344 01 Domažlice

5.

Prouza Jakub

COP Hostovského 910 549 31 Hronov

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Zdeněk Dušek;SOŠ a SOU Skalka 560 18 Česká Třebová*Libor Brokeš;SOU Komenského  677  784 01Litovel*Jan Repčák;SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové*Miroslav Plch;SOU a SOŠ aut. Dukla 313 562 01 Ústí nad Orlicí*Ladislav Glos;SOŠ a SOU Šířava 7 750 00 Přerov*Zdeněk Jůza;SPŠ technická Třebíč*Martin Slaný;COPT Nábělkova 539 767 01 Kroměříž*Kateřina Slapničková;SOU a U J.Šípka 187 273 03 Stochov*Martina Laurinová;SOU Komenského  677  784 01Litovel*Jan Cepek;SOU 17.listopadu Malé Svatoňovice*Petr Kudrna;ISŠ SŘO a U Truhlářská 3 460 01 Liberec*Václav Zounar;SOU a U nám.9.května 680 01 Boskovice*Roman Skácel;SOŠ a SOU a U 765 02 Otrokovice*Miroslav Chromík;SOU a U Dvorská 13 785 01 Šternberk*Tereza Procházková;SOU spojů Čichnova 23 624 00 Brno*Michal Haičman;SPŠT a SOUT Manželů Curieových 734 674 01 Třebíč*Jiří Ančinec;SOU obchodu a gastronomie Štefánikova 3015 761 42 Zlín*Petr Klíma;COP Hostovského 910 549 31 Hronov*Petr Mařan;SOU Škoda Auto a.s. Václava Klementa Mladá Boleslav*Kristýna Petržalová;ISŠ stavební Nerudova 59 370 05 České Budějovice*Pavel Michal;SOU a U J.Šípka 187 273 03 Stochov*Radim Valčík;SOU zemědělské Záviše Kalandry 755 01 Vsetín*Radek Enčev;SOU Šenovská 574 Šenov u N.J.* Veronika Langenová;SOU polygrafické Tř.Svobody 21 772 00 Olomouc*Václav Dokoupil;Národohospodářská Hybešova 51 680 01 Boskovice*Lucie Vondrusová;SOU Lázeňská 176 357 41 Královské Poříčí*Stanislav Beno;SOU Havlíčkova 1223/17 Kyjov*Jan Hladký;SOU a SOŠ aut. Dukla 313 562 01 Ústí nad Orlicí*Petr Jankov;ISŠ Obrněné brigády 6 350 02 Cheb*Jana Petrželková;ISŠ Škroupova 13 301 36 Plzeň*Martin Suntych;SOU U Krbu 521 108 00 Praha 10*Tomáš Mrvík;SOU U Krbu 521 108 00 Praha 10*Vladimír Šípek;SOU technické Pražská 702  430 04 Chomutov*Jaroslav Cach;SOU Nám.osvobození 38  331 41 Kralovice*Jan Smola ;ISŠ SŘO a U Truhlářská 3 460 01 Liberec*?.Šumpela?;SOŠ a SOU Ruská 147 405 01 Děčín IV*Zdeněk Smola;SPŠA a SOUA Nádražní 301 534 01 Holice*Petr Přikryl;ISŠ Plzeňská 322 331 11 Stod*Jakub Svoboda;SOU Rooseveltova 79 772 00 Olomouc*Josef Kocfelda;COPT Nábělkova 539 767 01 Kroměříž*Radek Spilka;SOU zemědělské Záviše Kalandry 755 01 Vsetín*Martin L´upták;SOUD Karlovarská 99 323 17 Plzeň*Josef Hradecký;SOU Škoda Auto a.s. Václava Klementa Mladá Boleslav*David Krejčí;SOŠ a SOU železniční a stavební Bulharská 8 787 43 Šumperk*Jana Pánková;SOU obchodní Nerudova 33  301 27 Plzeň*Marcela Dragonová;SOU a SOŠ technická Kouřilkova Přerov*Tomáš Hruška;SOU a U Dvorská 13 785 01 Šternberk*Radek Ambrozek;SOU a U Moravské nám. 783 91 Uničov*Jiří Denk;SOU technické Pražská 702  430 04 Chomutov*Jan Šmot;SOUD Karlovarská 99 323 17 Plzeň*Zuzana Krátká;SOŠ a SOU služeb Tyršova 876  763 12 Vizovice*Jan Košnar;SOU nábytkářské a technické Na výsluní 6 108 00 Praha 10*Jaroslav Malec;SOU a U Strojírenská 6 594 01 Martinice*Pavel Zajícov;SOU Havlíčkova 1223/17 697 01 Kyjov*Petr Čiviš;Hotelová škola a SOU gastronom.  U Borského parku 3 301 00Plzeň*Vlastimil Ctolevplo;SOŠT a SOU Osvoboditelů 380 440 01 Louny*Martin Šerý;SOU Rooseveltova 79 772 00 Olomouc*Ondřej Vašek;SOU obchodu a gastronomie Štefánikova 3015 761 42 Zlín*Tereza Strejčková;ISŠ živnostenská Škroupova 13 301 36 Plzeň*Gabriela Langová;SOU Lázeňská 176 357 41 Královské Poříčí*Eva Balcárková;SOU OU 8.května 2 789 79 Zábřeh*Jaroslav Hanuš;ISŠTE Jednoty 1620 356 01 Sokolov*Tomáš Červinka;SOU řemesel a služeb Školní 1377 549 01 Nové Město n.M.* Josef Trnka;SOU polygrafické Jiříkovská 4 408 01 Rumburk*Martin Weis;SOU,OU a U stavební Sabinovo nám. 16 360 09 K.Vary*David Lerach;SOU obchodní Nerudova 33  301 27 Plzeň*Jakub Milota;ISŠ Dr.Farského 300  512 11 Vysoké n.J.* Lucie Kuncová;SOU obchodní Komenského 10 591 01 Žďár n.Sáz.* Dana Korejtková;SPŠ a SOU Nivnická 668 01 Uherský Brod*

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 109 soutěžících)

 

1.

Straka Luděk

SOŠ a SOUsp. Kolín II

2.

Junek Vladimír

SPŠ a SOU Lanškroun

3.

Černý Jan

SOU a U Malé Svatoňovice

4.

Dvořák Jaroslav

SPŠT a SOUT Třebíč

5.

Stehlík Josef

SOU a SOŠ Znojmo

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Hornych Petr;COP Hronov*Paar Jiří;SOŠ a SOU t  Č. Třebová*Štefáček Josef;SOU a U Žďár n. S.* Roháč Martin;SOŠ a SOU Letovice*Grell Michal;SOU Nové Město n. Met.* Jeníček Tomáš;SOU Otrokovice*Storzer Josef;SPŠ a SOU dopr., Plzeň*Vránková Veronika;SPŠ,SOU stav.Král. Poříčí*Šebesta Petr;ISŠTe Sokolov*Rádl Stanislav;SOŠ a SOU spoj ,el.(Hr.Kr)* Naňková Petra;SOU Zelený Pruh,Praha 4*Taller Jiří;SOU U Krbu, Praha 10*Fajmon Jan;SOU obch. Žďár n.S.* Beran Lukáš;COP Hronov*Michalík Jiří;SOU obch. a gastr.Zlín*? ?;SOU,OU a U Olomouc* Chládek Mirek;SPŠ a SOU Lanškroun*Beňušík Jindřich;SOU dopr. Plzeň*Drábek Vítězslav;SOU TOKosinova,Olomouc*Kouřil Petr;ISŠ SŘO a U Liberec*Blažek Zdeněk;SOU Domažlice*Rezek Aleš;SOŠ a SOU Ruská, Děčín*Myková  Eliška;SOU polygraf. Rumburk*Tropp Jan;SOU stroj. Plzeň*Neupauerová Krist.;SOU obch. Havířov-Suchá*Chytil Jaromír;COPT Kroměříž*Hromek Tomáš;SOU polygraf. Olomouc*Valášek Miloš;SOU a U Malé Svatoňovice*Široká Monika;SOŠ,SOU a U Otrokovice*Herzán Michal;SOUS a E  Trnkova,Brno*Hlávka Miloš;SOU nábytk. Praha 5*Petr Petr;ISŠ Na Bojišti, Liberec*Šnajdr;ISŠ Bojiště, Liberec*Háza Jan;SOU stav. Karlovy  Vary*Havlan Jaroslav;COP Sezimovo Ústí*Svoboda Jakub;SOU Šenov u N. Jičína*Janeček Dalibor;SOU polygraf. Olomouc*Jelínková Lucie;SOŠ,SOU a U Česká Lípa*Matějček František;SOŠ a SOU Slavičín

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 378 soutěžících)

 

1.

Polách Radomír

OA, VOŠ a SOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101

2.

Hüttner Miloš

SPŠ keramická, Karlovy Vary, nám. 17. listopadu 12

3.

Debeljak Ognjen

OA Teplice, Poštovní 3

4.

Zahradník Jan

SPŠ Písek, ul. K. Čapka

5.

Vraný Jiří

SOŠ a SOU poštovní, Plzeň, Klatovská 2006

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Jitka Brabcová,SPŠ Česká Lípa, Havlíčkova 426*Roman Urbášek,SOU technické a obchodní, Olomouc, Kosinova 4*Jan Volenec,SPŠ stavební, Hradec králové, ul. Pospíšilova*Jan Brajer, SPŠ Příbram, Hrabákova ul.*Jan Blažej,SPŠ stavební, Č. Budějovice, Resslova 2*Tomáš Milata,OA Český Těšín, Sokola Tůmy 12*Robert Stebel;SPŠE Havířov, Makarenkova 1*Jiří Metelka,SPŠS Vsetín,Pod Strání*Jan Danišík;SPŠ Chomutov*Jana Pešková;SZŠ a VZŠ Karlovy Vary, Poděbradská 2*Jan Čepický;SPŠE Plzeň, Koterovská 85*Lucie Hlaváčková; VOŠ Uherské Hradiště, Nádražní 22*Václav Bartoš; SOŠ a SOU Lanškroun, Kollárova 445* Josef Kraus; OA Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13*Eva Tomášová;SOŠ obchodu a služeb, Třebíč,Sirotčí 4*Tomáš Jílek; SPŠ a VOŠ, Šumperk, Gen. Krátkého 1*Václav Dušek;SOŠ Blatná, Vjezárkách 745*Martin Trojan;SOŠ a SOU spojů, Brno, Čichnova 23*Richard Nykl;SPŠ strojnická,Praha 1, betlémská 4*Pavel Kozohorskýl;SPŠST Praha 1,Panská 3*Viktor Šikula;SPŠ HradecKrálové*Jan Vacula; SOU a OU Hustopeče, Masarykovo nám. 1*Martin Pecha;Soukromá SOŠ Kunovice, Osvobození 699*Stanislav Lobodzinski;SPŠ Karviná, Žižkova ul.*Lenka Koláčková;SOŠ Zábřeh, P. Bezruče 2A*Jan Hurtík;SOŠ Česká Lípa, 28. října 277*Petr Chovanec;SPŠchemická ak. Heyrovského, Středoškolská 3, Ostrava-Zábřeh*Michal Blovský               SPŠ a VOŠ Kladno, ul. J. Palacha *Šárka Kubicová;SPŠ stavební, Středoškolská 3, Ostrava-Zábřeh*Hana Adámková;SOA a VOŠ Hradec Králové,ul. SNP*Ladislav Šeps; SPŠ Jičín*Martin Munzar;G a SOŠelektrotechnická, Rokycany, Mládežníků 1115*Petr Čekan;SPŠS Plzeň, Klatovská 19*HanaFoltynová;SOŠ veřejnosprávní, Orlová-Lutyně, Masarykova tř. 1313*Vít Ondráček;VOŠ a SOŠ technická, Litomyšl, ul. T. G. Masaryka* Renata Vykopalová;OA Valašské Meziříčí*Jindřich Jansa; ISŠTE Sokolov, Jednoty 162* Petra Šanderová; SOU obchodní a SOŠ, Žďár n. S., Komenského 1*.  Vojtěch Ottomanský; OA a VOŠE Mladá Boleslav,ul. T. G. Masaryka*Zdeněk Bělehrádek;PŠE Brno, Kounicova ul.*Jiří Dvořák;PŠS a OA Kadaň,Komenského 562*Jiří Dvořák; SPŠ stavební, České Budějovice, Resslova 2* Stanislav Lyčka;OA Ostrava-Poruba, Polská 1543*.Stanislav Římský; SPŠ a OA Uničov, Školní 169*Ondřej Pytlík;SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh, Středoškolská 3* Vítězslav Culka SOŠ a SOUspojů a elektrotechniky Kolín 4, ul. Jaselská*Lukáš KarasSOŠ a SOU Sezimovo Ústí*Petr Janošík; OA Olomouc, tř. Spojenců 11* Lenka Kašpaříková; OA a VOŠ Uherské Hradiště, Nádražní 22* Josef Tolkner; SPŠ Pelhřimov, Růžová 34* Vojtěch Havlíček; SPŠ Jedovnice, Na Větráku 463* Iveta Radošťánová; OBA Karviná, Leonova 1795* Martin Kreisel; SPŠ stavební, Lipník n. B., Komenského sady 257* Josef Sobotka; ISŠTE Sokolov, Jednoty 162* Martina Hůlová; SZŠ a VZŠ Karlovy Vary, Poděbradská 2*Petr Toman; SPŠ technická Třebíč, Manželů Curieových 734* Luděk Soukup; SPŠT a SOUT Třebíč, manželů Curieových 734* Jiří Bělohradský; SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové, Hradecká ul.* Tomáš Brendl; SPŠ stavební, Náchod, Pražská 931* Aleš Michálek; SPŠ a VOŠ Chomutov, Školní 5* Tomáš Černý; SPŠE a SOU Varnsdorf, Otáhalova ul.*Martin Kales; SPŠ strojní a elektrotechnická, Ústí n. L., Resslova 5* Tomáš Novotný;ISŠE Lipník n. B., Bratrská 1114* Ondřej Chaloupecký; SPŠ strojírenská, Praha, Na Třebešíně 2299*Petr Duchaň; SPŠ dopravní, Plzeň, Karlovarská 99* Jan Dobrý; SOŠ Rokycany, Mládežníků 1115* Martin Ibl;SŠ Vysoké n. J.* Radoš Michalec SOŠ poštovní a SOU, Dalovice, Hlavní 114* Evžen Kartavenkau; SPŠ stavební, Praha 1, Dušní 17* Tobiáš Kučera; SPŠS a VOŠS, Praha 1, Dušní 17* Pavel Ryzý;SOU  a U, Hustopeče, Masarykovo nám.* Martin Krpec; SPŠ Frýdek-Místek, ul. 28. října* Jana Pivcová; OA Pelhřimov, Jirsíkova ul.* Tomáš Ondruš; SPŠ E. Beneše, Břeclav, Komenského nábř. 1* Jakub Vodička; SPŠ Ostrava-Moravská Ostrava, Kratochvílova 7

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 348 soutěžících)

 

1.

Husa Rostislav

SPŠT Třebíč

2.

Fiala Roman

SPŠE Plzeň

3.

Hofman Jaroslav

SPŠ Klatovy

4.

Drakselová Monika

SPŠCH Praha 1

5.

Minařík Miloš

SPŠS Brno

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Venclová Renata MOA, Jičín * Blum Martin SPŠ, SOU a U, Jičín * Dobiáš Martin SPŠ sdělovací techniky, Praha 1 * Smejkalová Martina SZŠ, Lanškroun * Ševčenko Roman ISŠTE, Sokolov * Diviš Bedřich SPŠE, Plzeň * Žák Jaromír SPŠT a SOUT, Třebíč * Valta Jan SPŠ, Ústí nad Labem * Zelený Jan SPŠ a VOŠ, Písek * Vrtílek Michal SPŠE, Brno * Hubalík Tomáš OA, Hodonín * Kumžák Marcel SPŠ, Teplice * Valach Michal SPŠ a VOŠ, Chomutov * Kubalík Pavel SOŠ a SOU, Letovice * Turczynová Ladislava SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Kolín * Kuna Lukáš SPŠ, Moravská Ostrava * Šustek Martin SPŠ, Moravská Ostrava * Ondřej Vít SPŠS a OA, Kadaň * Řezníček Pavel SPŠ a SOU, Trutnov * Hažlinský Michal SPŠ a VOŠ, Kladno * Kachlík Martin SPŠ, Jedovnice * Popová Lenka OA, Valašské Meziříčí * Urban Vladislav SPŠ, Hradec Králové * Čebiš Radim SPŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové * Pelikán Jan SPŠ, Teplice * Schreier Pavel SPŠ stavební, Opava * Nešpor Jan SŠAK s. r. o., Hradec Králové * Hanouser Karel SPŠS, Praha 1 * Sovová Martina SPŠ stavební * Jedličková Lenka Gymnázium a SOŠ, Rokycany * Svoboda Radek SPŠE, Havířov * Vávra Martin SPŠ a SOU, Lanškroun * Buchalová Lucie OA, Šumperk * Svoboda Radek SOŠ, Strážnice * Kamrla David SPŠ, Uherské Hradiště * Švanter Martin SPŠE, Havířov-město * Moravec Jan SPŠ a SOU, Trutnov * Skalický Petr SPŠ, Praha 10 * Velfl Petr SPŠE, Mohelnice * Novotná Hana SPŠ, Hranice * Vlk Michal ISŠTE, Sokolov * Stránský Jan SPŠ sdělovací techniky, Praha 1 * Bukovjan Petr SPŠ, Příbram * Kovářová Jana OA, Plzeň * Dvořák Petr SPŠ, Loket * Hegar Zdeněk ISŠE, Přerov * Vladyková Veronika OA a VOŠE, Tábor * Kocková Jitka OA a VOŠ, Karlovy Vary * Formánek Jan SPŠ a VOŠ, Chomutov * Hatala Tomáš SPŠS a VOŠ, Chrudim * Mrnuštík Michal SPSŠ, Vsetín * Petrů Jana OA, Pelhřimov * Vokoun Bohumil STŠ, Praha 5 * Sykala Vít SPŠ a VOŠ OA, Kopřivnice * Kobližka Antonín SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Řehák Kamil SPŠ, Nové město nad Metují * Šindelář Petr SOŠ a SOU obchodní, Plzeň *  Škurecký Tomáš SPŠ, Uherské Hradiště * Čech Petr SPŠS a E, Ústí nad Labem * Koždoňová Lucie O a BA, Karviná-Hranice * Machálková Lenka OA, Hodonín * Znamenaná Helena SPŠ stavební, České Budějovice * Kollnerová Kateřina SPŠ – TP, Karviná *  Novák Radim SSOŠ, s. r. o., Kunovice * Vrhel Vladimír SPŠ, Břeclav * Lepšíková Ivana SPŠ, Česká Lípa * Hošek Adam SPŠ, Česká Lípa * Zavoral Pavel SPŠ, Praha * Stibůrek David SPŠ, Vlašim * Černý Jaroslav SPŠ, Příbram * Šefl Jakub SPŠE, Dobruška * Fišer Ondřej STŠ, Praha 1 * Nábělková Monika OA, Ostrava-Poruba * Studená Barbora SZŠ, Brno * Doskočil Ladislav SOŠ a SOU strojů, Tábor * Trbolová Ladislava SZŠ, Kolín * Široký Vít SPŠE, Dobruška * Ostrčil Marek SPŠ a SOU, Hranice na Moravě * Fajdok Marek SPŠ stavební, Opava * Hajžmanová Karolína SPŠ stavební, Plzeň * Dobrovič Jiří SPŠ, Bruntál * Sander Petr SPŠCH, Ostrava * Zajacová Hana ISŠ obchodní, České Budějovice * Hrabal Roman SPŠ, Bruntál * Chrz Luboš G a SOŠ, Rokycany * Kopečková Zuzana OA, Veselí na Moravě * Žaba Ladislav SOŠ a SOU poštovní, Dalovice * Kahánek Vojtěch SPŠ a OA a VOŠ, Kopřivnice * Blahynka Tomáš SOŠ, Znojmo * Ločárek Karel SPŠ a VOŠ, Kladno * Šimek Antonín SPŠ a VOŠ, Náchod * Schmid Petr SPŠ, Nové město nad Metují * Krejčí Tereza SPŠCH, Ostrava * Šeflová Olga G a OA, Stříbro * Tupý Martin SZŠ a G, Staré město u Uherského Hradiště * Vokůrka Jan OA, Česká Lípa * Řezáčová Veronika SPŠ stavební, Třebíč * Pelc Roman SOŠ, Jihlava * Jurala Patrik SOŠ, Strážnice * Václavek Marek SPŠE, Varnsdorf * Třeček František VOŠ a SPŠS stavební, Děčín * Lejsek Vojta SPŠCH, Praha 1 * Vrátilová Martina OA, Chodov * Abraham Martin SOŠ a VOŠ, Tábor * Harastej Luboš SPŠ a OA, Uničov * Kurovská Karin OA, Ostrava-Poruba * Vágnerová Kateřina SOŠ, Šumperk * Waldhauser Jiří OA, Praha 1 * Ohlídalová Šárka SOŠ, Zábřeh * Psohlavec Roman SOŠ, Blatná * Dokoupil Martin SOU, Boskovice * Vala Ondřej SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Soukup Michal SPŠ stavební, Praha 1 * Pokorná Lucie SOŠ, Kladno * Bambuchová Alena OA, Valašské Meziříčí * Hodek Václav SPŠ, Jedovnice * Városi Dušan SPŠ strojní, Olomouc * Richtr Pavel SPŠ strojní, Olomouc * Pavlíček Václav SPŠ, Ostrov * Dugová Alena OA a OŠ, Plzeň * Marečková Tereza OA, Zlín * Drška Miroslav OA a VOŠ, Karlovy Vary * Schlosser Martin SPŠ, Ostrov * Vávrovec Jiří SPŠS, Plzeň * Měchura Antonín SPŠ, Vlašim * Skalický Jakub SPŠ a SOU, Lanškroun * Kuník Petr VOŠ a SPŠO dopravní, Praha 1 * Čížek Martin OA, Praha * Waldhauser Roman SPŠ stavební, Náchod * Mareš Milan SPŠ a VOŠ, Rychnov nad Kněžnou * Berger Tomáš SPŠ a VOŠ, Rychnov nad Kněžnou * Drahorád Vilém SOŠ a SOU automobilní, Ústí nad Orlicí * Martínek Dominik SPŠ-TP, Karviná * Davidenková Olesya O a BA, Karviná-Hranice * Česal Miroslav SOŠ a SOU, Louny * Dončuk Jan SPŠ a VOŠ, Písek * Špůrková Dana SOŠ, Šumperk * Zezula Tomáš SPŠE, Mohelnice * Kuboš Kamil SPŠ, Frýdek-Místek * Lesonická Lenka SPŠST, Třebíč * Sýkora Lukáš ISŠ stavební, České Budějovice * Gorol Martin SPŠ a VOŠ, Šumperk * Moravec Petr SPŠ strojní, Praha 1 * Mlatecová Pavlína SPgŠ a VOŠP, Litomyšl

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve VI. Kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 332 soutěžících)

 

1.

Váňa Zdeněk

COP Hronov

2.

Sýkora Jaroslav

SPŠ a SOU Trutnov

3.

Sapík David

SPŠT a SOUT Třebíč

4.

Knapová Kristýna

SPŠ Jičín

5.

Matějová Jana

SPŠ a VOŠ Chrudim

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Machalíčková Zdeňka OA T.Bati a VOŠE, Zlín * Pavlíček David SPŠ Chemické, Ostrava * Přenosil Radek SPŠE,  Plzeň * Sochna Jan SPŠ ST, Praha * Blahut Martin SPŠ Stavební, Ostrava-Zábřeh * Jurek Radim VOŠ, SPŠ a OA, Kopřivnice * Váňa Petr SPŠE, Mohelnice * Mestek David SPŠ Stavební, Praha 1 *Žíloková Helena OA, Šumperk * Daniel Martin SPŠ, Jedovnice * Zajíc Ivan SSPŠ, Praha 5 * Otrusina Lubomír SPŠ, Uherské Hradiště * Řeháčková Lucie OA, Pelhřimov * Hruška Jan SPŠ Stavební, České Budějovice * Vichta Tomáš SOŠ a SOU spojů, Tábor * Stupka ??? SPŠ Stavební, České Budějovice * Mintěl Tomáš SPŠE, Havířov * Dvořík Pavel SOŠ a SOU spojů, Tábor * Dostál Zbyněk VOŠ a SPŠ, Rychnov nad Kněžnou * Ličman Petr SPŠE, Havířov * Kincl Zdeněk SPŠE, Brno * Potoček Václav SPŠ ST, Praha 1 * Kašková Šárka SPŠ Stavební, Ostrava- Zábřeh * Lhotová Kateřina MOA, Jičín * Janík Lukáš ISŠA, Brno * Beneš Radek COP, Hronov * Bauer Václav ISŠ TE, Sokolov * Krahulec Lukáš SPŠ, Klatovy * Vašíčková Eliška SPŠ Stavební, Třebíč * Mojzík Marek SPŠ, Chomutov * Čupalka Miroslav SPŠ, Příbram * Vacek Tomáš SOŠ a SOU Technických oborů, Česká Třebová * Pražák Ondřej SPŠ a SOU, Lanškroun * Rada Jan SPŠ S, Praha 1 * Škrobachová Markéta OA, Mladá Boleslav * Prantl Lukáš SzeŠ, Lanškroun * Ronovský Aleš SPŠ, Ostrava * Bárta Milan OA, Pelhřimov * Řezníček Miroslav SPŠ Stavební, Valašské Meziříčí * Jurman Zdeněk SOŠ, Znojmo * Ležák Petr SPŠ, Jedovnice * Omasta Milan SPŠ, Břeclav * Kučera Libor SPŠ SaE, Ústí nad Labem * Glajcar Karel SPŠ Stavební, Havířov * Tomčíková Nelly OA a VOŠ CR, Karlovy Vary * Guba Pavel SPŠ, Ostrov nad Ohří * Bazala Jan SOŠ Památkové péče, Šumperk * Baar Jan SPŠ a SOU, Hranice * Žežulková Hana OA, Praha 1, Novák Petr SPŠ, Vlašim * Zavadil Petr SPŠ, Jičín * Lohrová Vendula SOŠ a SOU Obchodní, Plzeň * Ondrák Zbyněk SOA a VOŠ CR, Hradec Králové * Šenkíř Jakub SPŠ a SOU, Trutnov * Horynová Renata SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Kolín IV. * Valdauf Marek OA, Praha 8 * Řezník Martin M SŠCH, Praha 1 * Mlejnek Michal SPŠ a VOŠ, Chrudim * Vlček Miloš SOŠ, Znojmo * Skaloš Ivan SPŠ Praha 5 * Čech Pavel OA, Praha 3 * Maňák Jakub SPŠ Stavební, Praha 1 * Silný Martin SPŠ a VOŠ, Kladno * Šablatura Václav VOŠ, SPŠ a OA, Kopřivnice * Honus Lumír SPŠ, Ostrava * Strnad Jakub SPŠ, Chomutov * Šiková Jana SOŠ a SOU Poštovní, Plzeň * Kilián Pavel SPŠ, Břeclav * Říhová Kateřina OA, Ostrava-Poruba * Voborníková Jana OA a VOŠ, Brno * Tiller Jiří SPŠE, Brno * Procházka Milan VOŠ a SPŠ Stavební, Děčín * Křenková Zuzana SPŠ a SOU Hranice * Píša David SPŠ, Hradec Králové * Grepl Jakub ISŠ Stavební, Náchod * Frank Luboš SPŠ, Klatovy * Novák Martin SPŠ ES a SOU, Varnsdorf * Vaníček Pavel SPŠ, Teplice * Richter Jan SPŠ, Teplice * Buřeková Kateřina SPŠ CH, Ostrava-Zzábřeh * Kovářová Martina OA a VOŠ , Uherské Hradiště * Šarata Josef OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Kadlec Jiří SPŠE, Brno * Hašek Tomáš SPŠ, Duchcov * Kliš Stanislav SPŠ Stavební, Valašské Meziříčí * Maťo Michal ISŠ, Přerov * Kubalík Jakub SPŠE, Dobruška * Tomek Ondřej SPŠ S, Brno * Váňa Martin SPŠ S, Praha 1Stříž Vladimír STŠ, Praha 5 * Harášek Luboš OA, Praha 8 * Kozák Aleš SPš, Česká Lípa * Javořík Zdeněk SOŠ, SOU a U , Otrokovice * Křížka Radek SPŠ, Uherské Hradiště * Tláskal Jakub SPŠ, Nové Město nad Metují * Zeman Jakub SPŠ, Hradec Králové * Večerková Veronika OA T.Bati a VOŠE, Zlín * Donner Miroslav SOŠT a SOU, Louny * Výšková Martina VOŠ, VZŠ, SOŠ a SOU, Boskovice * Brtek Tommy ???, ??? * Lehnerová Jana ISŠ,. Plzeň * Vyšinová Lenka OA a VOŠ CR, Karlovy Vary * Kosová Alena SPŠ, Karlovy Vary * Jakl Jan SPŠ S a E, Ústí nad Labem * Ciosková Martina OaBA, Karviná-Hranice * Šrajerová Hana SPŠ Stavební, Opava * Šimová Květuše SOŠ a SOU Poštovní, Plzeň * Kouda Ondřej SPŠ, Duchcov * Odrážka Jan SPŠ, Pelhřimov * Prokop David SPŠ S, Vsetín * Coufal Tomáš VOŠ a SPŠ S, Rychnov nad Kněžnou * Kremzová Vlasta SOŠ, SOU a OU, Moravská Třebová * Dostál Martin SOŠ a SOU-MŠP, Letovice * Veverka Martin SOU a U, Boskovice * Šejvl Jakub VOŠ a SOŠ, Nový Bydžov * Boháčová Eliška SOU řemesel a služeb, Nové Město nad Metují * Pechout Martin SOŠ a SOU, Jablonec nad Nisou * Pavelková Soňa OA TGM, Kostelec nad Orlicí * Butorová Zuzana SPŠT a SOUT, Třebíč * Navrátil Milan SOU, Boskovice * Plchavá Marie SPŠ a SOU Oděvní, Třeboň * Konečný Zdeněk SzeŠ a G, Staré Město * Loupancová Kamila OA, Šumperk * Svobodová Jana OA, Ostrava-Poruba * Kohout Karel SPŠTP, Karviná-Hranice * Macháňová Kateřina SPš Keramická, Karlovy Vary * Beneš Petr SPŠS, Plzeň * Hatinová Kateřina Gy a SOŠ, Rokycany * Klečka David OA, Chodov * Špetlák Miroslav SPŠ ES a SOU, Varnsdorf * Baluchová Erika SPŠS, Olomouc * Janáčová Marie OA a VOŠ Sociální, Ostrava 9 * Pleva Jiří SPŠ Stavební, Opava * Bednárek Otakar SPŠ, Pelhřimov * Koňařík Jan ISŠE, Přerov * Flídrová Lucie OA TGM, Kostelec na Orlicí * Brukner Roman SOŠ, Cheb * Hrbek Jiří Euroškola, Česká Lípa * Ulman Karel SPŠ, Nové Město nad Metují * Pohořská Veronika SOA a VOŠ CR, Hradec Králové * Nožířová Blanka SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Kolín * Zachová Zdeňka SPgŠ, Litomyšl * Schwarc Jan SPŠS, Náchod * ??? SŠ aplikované Kybernetiky, Hradec Králové * Vlasák Martin SOŠ, Sou a U, Česká Lípa * Šikola Pavel OA, Česká Lípa * Strnadová Hana SOŠ, SOU a OU, Vansdorf * Bláhová Michaela SOŠ a SOU, Uherské Hradiště * Skopalová Renata SOŠ a SOU obchodní a oděvní, Bystřice pod Hostýnem * Kosmák David SPŠ Stavební, Třebíč * Dušek Miloslav SOŠ T a SOU, Louny * Šafránek Jan SPŠ a SOU, Lanškroun  * Šneková Markéta SOŠ a Řa Pa SOU, Frýdek Místek * Kortanová Jana OA, Tábor * Nevtípil Pavel ISŠE, Lipník nad Bečvou * Mlýnek Jan SPŠ S, Vsetín * Čožík Josef SOŠ, Strážnice * Kmeťová Michaela OA, Teplice * Rosi Martin SPŠ a OA, Uničov * Čapek Josef VOŠ a SPŠ, Šumperk * Foltisová Veronika OA a SzeŠ, Bruntál * Stajdl Jaromír SPŠE, Mohelnice * Sabela Pavel SPŠ, Bruntál * Wawrzyk Jaroslav SPŠ Stavební, Havířov * Fischer Josef VOŠ a SPŠE, Plzeň

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 253 soutěžících)

 

1.

Vála Petr

VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen. Krátkého 1

2.

Vlášek Petr

SŠ chemická, Křemencova 12, Praha 1

3. - 5.

Michna Viktor

SPŠ Uherské Hradiště Kollárova 617,

3. - 5.

Kopecký Miroslav

SPŠ strojnická, Betlémská Praha,

3. - 5.

Bernatík Vít

SPŠE – Havířov, Makarenkova

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Štoudek  Martin, ISŠ technická, Komenského 1, Boskovice*Kašpar Pavel, VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen. Krátkého 1*Dokoupil Petr, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463*Hrdý Libor, SPŠE Kounicova 16|, Brno*Šperl  Filip, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha*Veverka Aleš, Masarykova SŠ chemická, Křemencova 179/12, Praha*Lemonová Dita, SOŠ a SOU Třebechovice*Tománek Martin, SOŠ a SOU poštovní, Dalovice*Kuběna Ivo, SPŠ strojnická a VOŠ technická, Sokolská 1, Brno*Třeček Tomáš, SPŠSaE.Resslova 5, Ústí nad Labem*Sterzík Marek, SPŠ Ostrov, Jáchymovská*Pospíšil David, SPŠ strojní, Čáslavská Chrudim*Vít Tomáš, SPŠS a OA Kadaň, Komenského*Krontorád Jan, SPŠE Kounicova 16, Brno*Peták Jan, SPŠ Příbram, Hrabáková 271, Příbram*Vincourek Ladislav, VOŠ a SPŠ Gen. Krátkého, Šumperk *Horal Pavel, SSPŠ Preslova 25, Praha 5*Liptáková Dana, OA Dušní 7, Praha 1*Tutsch Jiří, SPŠ MV, Pod Táborem 12/5, Praha 9*Scheiner Roman, VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň, Koterovská*Kopecký Bohumír, SPŠ Klatovy, nábřeží kpt. Nálepky*Nguyen Quang Huy, VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň, Koterovská*Šmíd Libor, SOŠ a SOU spojů, Bydlinského 2474, Tábor*Bernkopf Jiří, SPŠST Panská 3, Praha 1*Surá Dagmar, OA a VOŠ, Nádražní 22, Uherské Hradiště*Jaška Milan, VOŠ a SPŠ Šumperk, Gen.Krátkého 1*Kropáč Jiří, SPŠ strojnická, tř. 17. listopadu 49, Olomouc*Mahdalíček Josef, SSOŠ s.r.o, Osvobození 699, Kunovice*Szablatura Martin, SPŠ – TP, Karviná, Žižkova*Štefan Radek, VOŠ a SPŠ stavební Děčín, Čs. Armády*Drtina Michal, SOŠ a SOU Třebechovice*Kopecký Josef, VOŠ a SOŠT Litomyšl, T.G. Masaryka*Turek Vojtěch, VOŠ a SPŠ a OA Kopřivnice, Husova*Snášel Lukáš, COP Hronov, Hostovského*Walica Ryszard, OA Český Těšín, Sokola Tůmy*Šrámek Jan, SPŠ Teplice, Benešovo nám. 1*Šandera Čeněk, SPŠ strojnická, Sokolská l , Brno*Dolejš Petr, ISŠ |SŘJaU Liberec, Letná*Szabó Likáš, SPŠ stavební Plzeň, Chodského nám.*Šimoňáková Soňa, Obchodní a bankovní akademie, Karviná, Leninova*Holubová Lucie, OA a VOŠ Mladá Boleslav, tř. T.G. Masaryka*Fojtík Tomáš, SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady*Šmíd Jan, SPŠ elektrotech. Dobruška, Čs. odboje*Šrubař Martin, SPŠ Frýdek Místek, 28. října*Hajduk Jiří, SPŠ Ostrava, Kratochvílova*Dorňák Jakub, Střední zemědělská škola Lanškroun, Dolní Třešňovec*Marek Jakub, VOŠ a SPŠ dopravní, Masná 18, Praha 1*Michálek Vojtěch, SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem*Zápotočný Stanislav, OA Jirsíkova 875, Pelhřimov*Schwarz Radek, SPŠES a SOU Varnsdorf, Mariánská 11*Mikešová  Jana, VOŠ a SPŠ dopravní, Masná 18, Praha 1*Assmanová Michaela, SPŠ a SOU Hranice, Studentská*Balák Lukáš, SOŠ a SOU poštovní, Dalovice*Štětkářová Pavlína, OA Ostrava, Polská*Brutvan Michal, SPŠE Havířov, Makarenkova*Miller Antonín, SOUŠT a SOU Louny, Osvoboditelů*Pechal Ladislav, SPŠS Vsetín, Pod strání*Bauml Jaroslav, SPŠ Klatovy, nábřeží kpt. Nálepky*Soukup Jiří, SPŠ Kollárova 617, Uherské Hradiště*Konečný Michal , SOŠ a SOU- MŠP, Tyršova 5, Letovice*Stehlík Filip, SOŠ Skácelova 84, Strážnice*Dvořák Jan, SPŠ Havlíčkova 426, Česká *LípaDostál Petr, SPŠ Hrabákova, Příbram*Legnerová Simona,  OA Dušní 7, Praha 1*Hasl Josef, OISŠ a U Stod,  Plzeňská*Panko Martin, SPŠS, Vsetín, Pod strání*Zgažar Miroslav, SPŠ chemická Akademie Hejrovského Ostrava, Středoškolská*Křepelková Věra, SOŠ, SOU, OU Moravská Třebová, Brněnská*Kárová Ladislava, OAG Vimperk, Pivovarská*Masár Jan, SPŠ Duchcov,  Kubicových*Štěpán Pavel, SPŠE Dobruška, Čs. Odboje*Böhme Jan, SPŠES a SOU, Mariánská 117, Varnsdorf*Novotný Tomáš, SOŠ pozem. stav. B. Neumanna 1, Cheb*Dub Josef, SPŠ Radlická 115, Praha 5*Gabryš Jiří,  SPŠ chemická Akademie Hejrovského Ostrava, Středoškolská*Velička Tomáš, SPŠ Bruntál, Kavalcova*Hütl Ondřej, SPŠ Hradec Králové, Hradecká*Rais Jiří, ISŠTE Sokolov, Jednoty*Němcová Šárka, SOŠ řemesel a podnikání Frýdek místek, Potoční*Švercl Jan, SOŠ a SOU to Česká Třebová, Skalka*Sýkorová Miroslava, OA a OŠ Plzeň, nám. T.G.Masaryka*Křivka Jan, COP Hronov, Hostovského*Láhner Lubomír, SPŠ strojnická, tř. 17.listopadu, Olomouc*Gruberová Veronika, OA Olomoucká 82, Mohelnice*Cikánek Martin, SPŠ  Na Větřáku 463, Jedovnice*Kudrnová Lada, OA Jirsíkova 875, Pelhřimov*Tůma Martin, SPŠ stavební, Resslova 2, České Budějovice*

Bachová Karolína, SPŠ MV ČR v Praze, Pod Táborem 12/5 *Jošt Martin, SPŠ a SOU Lanškroun, Kollárova*Zoufalý Tomáš, SŠAK Hradec králové, Hradecká*Volný Jakub, SPŠ stavební Opava, Mírová*Dolejšek Petr, SOŠ Kladno – Sítná, Cyrila Boudy*Junek Ladislav, SPŠ Ostrov, Jáchymovská*Vávra Jan, OA a VOŠ Nádražní 22, Uherské Hradiště*Feit Kamil, SPŠE Gen. Svobody, Mohelnice*Šímová Eva, SPŠ Aš, Hlavní 16, Aš*Kolář Miroslav, SPŠ stavební Havířov, Kollárova*Dostál Ivan, SPŠ stavební Lipník nad Bečvou, Komenského sady*Martincová Lada, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou, U stadionu*Pohl Robert, SPŠ a SOU Trutnov, Školní*Richtr Jiří, SPŠ a VOŠ Kladno, Jana Palacha*Gogol František, SPŠ Karviná, Žižkova*Šubín Kamil, SOŠ, Skácelova 89, Strážnice*Kalaš Daniel, ISŠ a U Stod, Plzeňská*Hochmannová Anna, Gy, SOŠ Rokycany, Mládežnická*Krejčí Radek, SPŠS Chrudim, Čáslavská*Hlávková Kateřina, OA T.G. Masaryka Kostelec nad Ohří, Komenského*Němec Jiří, VOŠ a SPŠ stavební Děčín, Čs.Armády*Vrabec Jiří, OA a OŠ Plzeň, nám. T.G.Masaryka*Petráček Adam, SPŠ strojní, Betlémská 4, Praha 1*Novotný Milan, SPŠ a VOŠ   Karla Čapka 42, Písek*Metrová Jitka, OA a VOŠ obchodní, Pionýrská 23, Brno*Slouka František, SPŠE  Generála Svobody 2, Mohelnice*Buřič Martin, SPŠ Na Třebešíně 2299, Praha 1*Balíček Tomáš, SPŠ a SOU Trutnov, Školní*Tuhovčáková Veronika, OAB Karviná, Leonová*Klimszová Alžběta, SPŠ stavební Havířov, Kollárova*Holý Lukáš, SPŠ Nové Město nad Metují*Blahnová Monika, OA, VOŠ CR Karlovy Vary, Bezručova*Zakopal Libor, SPŠ Hradec Králové*

 

 

Za organizátory soutěže:

Mgr. Aleš Kubíček

OA a SOŠ a VOŠ

Masarykova 101

757 01 Valašské Meziříčí

akubicek@oavm.cz