Výsledky 9. ročníku celostátního kola matematické soutěže žáků SOŠ, ISŠ a SOU

pořádaného dne 16. března 2001

 

Celostátní kolo 9. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                                    02/22211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                                             0642/251349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                                            0651/681424

               

                Celostátní kolo 9. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky

vzácnému pochopení ředitelek a ředitelů dvaceti škol zřízením soutěžních středisek:

 

SOU spojů

Čichnova 23

624 00

Brno

SPŠ

Havlíčkova 426

470 01

Česká Lípa

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

405 02

Děčín 1

ISŠ

Ruská 147

405 02

Děčín IV

SPŠ strojnická

Hradecká 647

500 02

Hradec Králové

SOŠ, SOU a OU

Dubská

272 03

Kladno

SPŠ , SOU a OU stavební

Lázeňská 176

375 41

Královské Poříčí

ISŠ stavebních a řemeslných oborů

Letná 90

460 01

Liberec

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

570 12

Litomyšl

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

293 60

Mladá Boleslav

ISŠ technická

Na Jízdárně 30

701 00

Ostrava 1

COP

Jožky Jabůrkové 308

765 02

Otrokovice

SOŠ poštovní

Husova 30

301 24

Plzeň

VOŠ a SPŠ stavební

Dušní 17

110 00

Praha 1

SPŠ

Na Třebešíně 2299

108 00

Praha 10

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

787 01

Šumperk

SOU spojů

Bydlinského 2474

390 11

Tábor

SOŠ a SOU

Heldovo nám. 231

503 46

Třebechovice pod Orebem

SPŠ stavební

Václavské náměstí 44

674 01

Třebíč

VOŠ, OA a SOŠ

Masarykova 101

757 01

Valašské Meziříčí

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1492 soutěžících. Soutěže se zúčastnili i soutěžící z Maďarska a Slovenska. Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 10. ročníku se uskuteční 5. dubna  2002. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2002. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese http://www.oavm.cz/. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 7 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení.

 

 

Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 112 soutěžících)

 

1.

Tomáš Tita

SPŠES a SOU, Varnsdorf

2.

Jan Koloničný

SOU, Frýdek - Místek

3.

Martin Štěpán

SOU dopravní, Plzeň

4.

Jakub Prček

SOŠ aSOU gastr., Plzeň

5.

Barbora Korbelová

SOŠ a SOU řemesel,  Frýdek - Místek

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Mazurová Jana SOU, Teplice * Fejnan Jan SOUs a SOŠ, Žďár n. Sázavou * Rambousek Jakub SOUs, Mladá Boleslav * Sorzek Josef  SOŠd a SOUd, Plzeň * Tét Jaroslav SOŠ a SOU, Jablonec n. Nisou * Roháč Martin SOŠ a SOU MŠP, Letovice * Vodrážka Michal SOU, Brno * Buchta Václav SOU, Žďár n. Sázavou * Vránková Veronika SPŠ, SOU a U, Královské Poříčí * Rezek Aleš SOŠ, SOU, Děčín * Mokrý Aleš SOU a U, Boskovice * Keller František SOU a U, Kladno * Kalik Miroslav SPŠ ES a SOU, Varnsdorf * Stehlík Josef SOŠ a SOU SČMSMD, Znojmo * Albrecht Lukáš SOŠ a SOU, Děčín * Pisklák Ondřej COP, Otrokovice * Gorol Miroslav SOU, Ostrava – Kunčice * Hornych Petr COP, Hronov * Rožánek Jan SOU, Plzeň * Michl Daniel SOU, Rožnov p. Rahoštěm * Dohnálek Miroslav SOŠ a SOU, Brno * Zahrádka Michal SOŠ a SOU a U, Česká Lípa * Němčanský Vladimír SOU, Bruntál * Cachová Markéta SOU a U, Stochov * Valášek Miloš SOU, Malé Svatoňovice * Vlasáková Kateřina SOŠ a SOU a U, Česká Lípa * Tropp Jan SPŠ, Plzeň * Janíková Renata SOU a OU, Klimkovice * Myková Eliška SOU, Rumburk * Gryc Jan ISŠ – COP, Brno * Adamová Monika SOU, Vítkov * Mašková Petra SOŠ a SOU, Plzeň * 

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy,  lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 106 soutěžících)

 

 1.           Michal Maťo                       ISŠ Přerov

 2.           Milan Stehlík                      SOU a SOŠ SČMSD Znojmo

 3.           David Drábek                      COPT Kroměříž

 4.           Jiří Trčka                            SOU Vítkov

 5.           Pavel Dorotík                      SOU Fulnek

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Lukáš Kulda COP, Hronov * Martin Kubišta SOŠ a SOU TO, Česká Třebová * Jiří Freyer SOŠ a SOU a U, Česká Lípa * Zdeněk Vejmelka ISŠT, Třebíč * Jan Špirek ISŠTE, Sokolov * Libor Kaša SOU, Brno * Vít Chlubna SOU a U, Brno * Alena Mašková ISŠU, Stod * Lukáš Orsava COP, Otrokovice * Martin Šrámek COP, Otrokovice * Petr Nikodým ISŠ a U, Liberec * Josef Vlček SOU, Plzeň * David Holub SOŠ a SOU a U, Kladno * Tomáš Herejk SOU, Plzeň * Lukáš Strouhal ISŠT, SOU, Mohelnice * Miroslav Balvín SOŠ a SOU a U, Brno * Miroslav Jelen COP, Hronov * Petr Matoušek SOU, Plzeň * Petr Capek SOU, Drahovice * Andrea Lukešová SOU, Bruntál * Kateřina Novotná SOU, Numburk * Lukáš Trdlikát SOU a OU, Malé Svatoňovice * Josef Lauterbach ISŠ, Brno * Roman Kralovec COP, Kyjov * Václav Müller ISŠ, Frýdek – Místek * Miroslav Holub SOŠ a SOU a U, Česká Lípa * Lucie Bartlová ISŠ, Valašské Meziříčí * Aleš Jančík SOU a U, Boskovice * Martina Králová SOU, Odry * Petr Grega SPŠ a SOU, Trutnov * Lenka Nogolová SOU, Frýdek – Místek * Jan Adámek SOU, Fulnek * Petr Vávra ISŠU, Stod * Luboš Rek SOU, Nové Město n. Metují * Jaroslav Formánek SOŠ a SOU, Varnsdorf * Lukáš Císař ISŠ, Liberec * Josef Švarcbach SOU, Rumburk * Jan Šugár SOŠ a SOU, Děčín * Miroslava Vrublová SOU a SOŠ, Nový Jičín * Josef Matyáš SOŠ, Ústí n. Orlicí * Zuzana Pejchalová SOU, Žďár n. Sázavou * Lenka Marková SOU, Hejnice * Lukáš Černý ISŠ, Sokolov * Milan Zelingr SPŠ a SOU, Královské Poříčí * Marie Kotenová SOU, Hejnice * Miroslav Pánek SŠOU, Odolena Voda * Ivana Lakatašová SOŠ, Choceň * Miloš Bednárek SOU, Bruntál * Vít Kaplan SOU, Nové Město n. Metují * Jan Keznikl SOU, Žďár n. Sázavou * Jiří Pollak SOU, Hranice * Helena Žáková SOŠ a SOU, Vizovice * Tomáš Mazur SOU, Mladá Boleslav * Karel Navrátil SOU, Brno * Lucie Vrabcová SOU, Stochov * Šárka Wildová SOU a U, Stochov * Radka Konečná SOŠ a SOU, Zlín – Vrovice * Marek Molín SOU, Havířov * Martina Kubincová SOU, Vítkov * Martin Vojta SŠOU, Odolena Voda * Jiří Musil SOU a U, Boskovice * Luboš Dřínka ISŠ, Brno * Andrea Pítrová SOŠ a SOU, Nový Jičín * Eliška Kvardová SOU, Varnsdorf * Jiří Změlík SOU, Rožnov p. Radhoštěm * Renata Forghieriová SOU, Plzeň * Jan Kříž SOŠ a SOU a U, Kladno * Jindřich Mencl SOU, Karlovy Vary * Tomáš Bradna SPŠT a SOUT, Třebíč * Bohdana Kinclová SOU, Žďár n. Sázavou * Daniel Dobiás ISŠ, Frýdek – Místek * Jakub Straka ISŠ – COP, Brno * Luboš Plch SOU a SOŠ – MŠP, Letovice * Marek Hradecký ISŠ, Liberec * Michal Bilik ISŠ, Ostrava * Petra Víchová  SOU, OU, Klimkovice * David Trnka ISŠ, Karviná * Petr Komárek ISŠ a OU, Uničov * Roman Kaleta ISŠ, Jablůnkov * David Adam SOŠ a SOU, Ústí n. Orlicí * Petr Adámek  SOU a U, Kladno * Lukáš Bartoněk  ISŠ, Louny * Richard Pátek SOŠ a SOU, Hradec Králové * Tomáš Ševela COP, Kyjov * Martin Kočí SPŠ a SOU, Hranice * Vestfál Jiří SOU a U, Kladno * Tereza Slaninová SOŠ a SOU, Frýdek – Místek * Andrea Baumrukerová SOU, Plzeň * Lenka Fišarová SOUz OU, Bruntál * Vojtěch Bllý SOŠ a SOU, Ostrava * Tomáš Kostka SOU a U, Rožnov p. Radhoštěm * Sandra Valentýnová SOŠ a SOU, Choceň * Martin Přecechtěl SOŠ a SOU, Šumperk * Petra Zachozalová SOU a SOŠ – MŠP, Letovice * 

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 82 soutěžících)

 

1.           Navrátil Josef            SPŠ a SOU el., Trutnov

2. – 3.     Horký Marek           SPŠT a SOUT, Třebíč

2. – 3.     Pánek Josef              SOUřem., Nové Město n. M.

4.            Veselý Přemysl        SOŠ a SOU, Letovice

5.           Kleiblová Miluše       SOU a OU, Zábřeh

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Ulip Jiří ISŠ, Liberec * Kubizňák Miroslav SOŠ a SOU, Česká Třebová * Pecina Jan SOUřem,

Nové Město n. M. * Popelka Tomáš ISŠ, Liberec * Širůčka Josef  SOU, Kyjov * Surovec Petr ISŠ COP,

Valašské Meziříčí * Parolek Zdeněk SOU a U, Boskovice * Ošlejšek Michal SOU a U, Boskovice * Směšný Antonín COP, Otrokovice * Wenzlová Andrea SOU a SOŠ, ob. Plzeň * Cafourková Šárka SOU a SOŠ, ob. Plzeň * Žejdlík Milan SOU a SOŠ, Brno * Král Petr SOŠ a SOU, Šumperk * Jurák Jaroslav COP, Kyjov * Pedál Vojtěch  SPŠ a SOU, Plzeň * Kastl Michal SPŠE a SOU, Varnsdorf * Grund Ondřej SOUaut., Ústí n. Orlicí * Serbousek Michal SSOU, Odolena Voda * Řepka Jan SOU, Bruntál * Procházka Jan SOU stav., Karlovy Vary * Sinková Tereza SOU, Královské Poříčí * Chaloupková Hana SOŠ a SOU, Šumperk * Zemková Radmila SOU a SOŠs, Vizovice * Fárek Michal SSOU, Odolena Voda * Hrubá Jana SOU, Bruntál * Konopásková Hana SOU, Stochov * Valentík Miroslav COP, Kroměříž * Králová Michaela SOŠ a SOUs, Vizovice * Valušková Marcela SOŠ a SOU, Nový Jičín * Bauer Jan ISŠU, Stod * Zikmund Petr COP, Otrokovice * Pavelková Lucie SOU, Brno * Ruský Tomáš SOŠ a SOUs, Šumperk * Skýpala Zdeněk  SOU, Fulnek *

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 339 soutěžících)

 

 

1.          David Pavlíček       SPŠ Ostrava

2.          Kirill Šustov          SPŠ S a D Děčín

3.         Tomáš Oždian         SPŠ Ostrava

4. – 5.   Stanislav Kliš        SPŠ Valašské Meziříčí

4. – 5.   Jan Sochna            SPŠ Praha 1

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Michal Hlaváč ISŠ, Brno * Lukáš Fojtík SPŠ, Opava * Petr Oborný SPŠ, Ostrava * Aleš Výmola SPŠ, Uherské Hradiště * Jiří Mizera SPŠ, Zlín * Eva Čáňová SPŠ, Hranice * Libor Kučera SPŠ, Ústí n. Labem * Jaroslav Sýkora SPŠ, Trutnov * Jakub Hranáč ISŠ,  Brno * Tomáš Luks SPŠ, Opava * Václav Potoček SPŠ, Praha 1 * Tomáš Vichta SOŠ a SOU, Tábor * Miroslav Hoza SPŠ, Brno * Miroslav Cvejn SPŠ, Letohrad * Jan Baar SPŠ, Hranice * Aleš Ronovský SPŠ, Ostrava * Vojtěch Křenovský SPŠ, Jablonec n. Nisou * Alexandr Voronin OA, Praha * Miroslav Řezníček SPŠ, Valašské Meziříčí * Petr Váňa SPŠE, Mohelnice * Jaroslava Navrátilová OA, Šenov u Nového Jičína * Tomáš Ungerman SPŠ, Zlín * Václav Kovář SPŠ, Praha 1 * Martin Kotol SPŠ, Brno * Jana Stachová SPŠ, Hradec Králové * Jan Jílek SPŠ, Šumperk * Miroslav Košvanec SOU, Mladá Boleslav * Jana Zajícová OA a VOŠE, Mladá Boleslav * Kateřina Zemanová SPŠ, Nové Město n. Metují * Zdeněk Hybner SPŠ, Liberec * Martin Kovanda SPŠ a VOŠ a OA, Čáslav * Karel Ulman SPŠ, Nové Město n. Metují * Barbora Lišková OA, Teplice * Pavel Vaněček SPŠ, Teplice * Jakub Šejvl SOŠ, Nový Bydžov * Jan Fazekaš ISŠ, Sokolov * Martin Novák SPŠ a SOU, Varnsdorf * Lucie Divíšková SOŠ a SOU, Choceň * Jiří Foltyn SPŠ, Kraviná-Hranice * Tomáš Kiška COP, Kyjov * Jakub Šenkýř SPŠ a SOU, Trutnov * Petr Ličman SPŠE, Havířov * Pavel Varga SPŠ, Česká Lípa * Pavla Svatoňová SOŠ  a SOU, Třebechovice * Zdeňka Lapáčková OA a VOŠ, Karlovy Vary * Jan Novotný SPŠ, Plzeň * Petr Novák SPŠ, Vlašim * Jiří Lazarovski SOŠ a SOU, Třinec * Karel Kašpárek ISŠ-COP, Brno * Štěpán Tér VOŠ a SPŠ, Náchod * Lukáš Urban SPŠE, Mohelnice * Jana Benešová SPŠ, Plzeň * Rudolf Brejška SPŠ, Děčín * Stanislav Semrád SZ eŠ, Třebíč * Adam Farnik SPŠ E, Havířov * Jiří Šmarhák ISŠ E, Lipník * Regina Holčáková SPŠ, Ostrava * Jiří Bernas SPŠ, Písek *

Tomáš Endl SPŠ, Třebíč * Vladimír Varmuža SPŠ, Lipník * Pavla Fremrová OA, Plzeň *  Jakub Kubeček COP, Hronov * Štěpán Koloničný SPŠ, Frýdek – Místek * Tomáš Poruba SPŠ, Vsetín * David Krobot SPŠ a VOŠ, Šumperk * Martin Dostál SOŠ a SOU, Letovice * Karel Šuta SPŠ, Ostrava * Marie Sušňová OA a  SOŠ a VOŠ, Valašské Meziříčí * Jiří Vaculín ISŠ, Ostrava * Renáta Kaszperová OA, Český Těšín * Lukáš Flam SOU a SOŠ, Ostrava – Kunčice * Martin Nedojedlý SSOU, Vodochody * Pavel Matějka SPŠ a VOŠ, Písek * Lenka Skalková SZŠ, Brno * Jaroslav Bečvář SPŠ, Plzeň * Hana Zobačová ISŠ, Brno * Vít Novák SPŠ, Hradec Králové * Vladislav Chalupa SPŠ, Hradec Králové * Milan Kuchař SPŠ, Kutná Hora * David Mestek SPŠ, Praha 1 * Petr Daněk SOŠ a SOU, Kolín *  Filip Krystl SPŠ, Praha 5 * Kateřina Hatinová SOŠ, Rokycany * Tomáš Brčák SPŠ, Praha 1 * Václav Šablatura VOŠ a SPŠ a OA, Kopřivnice * Luboš Vaníček OA, Pardubice * Jakub Slípka SZeŠ a OA, Frýdlant * Václav Židek SPŠ, Ostrava * Lenka Malinová ISŠ, Valašské Meziříčí * Julie Kultová SOŠ, Hradec Králové * Dalibor Matúš OA, Šenov u Nového Jičína * Jan Lubojacký SZŠ, Hranice * Radek Olšár SOŠ a SOU, Ostrava – Kunčice * Karel Glajcar SPŠ, Havířov * Tomáš Václavík SPŠ, Olomouc * Pavel Guba SPŠ, Ostro * Veronika Foltisová OA, Bruntál * Martin Vlasák SOU, Česká Lípa * Štěpánka Červená OA, Plzeň * Filip Chovanec SPŠ, Brno * Jiří Pokorný SPŠ, Královské Poříčí * Aleš Kozák SPŠ, Česká Lípa *

Marie Kučeříková OA, Plzeň

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V.  kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 312 soutěžících)

 

1.

Michna Viktor

SPŠ Uherské Hradiště

2.

Walica Richard

OA Český Těšín

3.

Růžička Ladislav

SPŠ a VOŠ Kladno

4.

Tvrdý Jiří

ISŠ – COP Brno

5.

Šandera Čeněk

SPŠ Brno

 

 

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Danihelka Jiří SPŠ, Písek * Krontorád Jan SPŠ, Brno * Adamčík Josef SPŠS a D, Děčín 6 * Řezáč Martin SPŠ, Přerov * Svoboda Čeněk SPŠ, Brno *  Šikýřová Marie SOŠ a SSOU, Třebechovice n. Orebem * Kolář Miroslav SPŠ, Havířov * Sterzik Marek SPŠ, Ostrov * Gabryš Jiří SPŠ, Ostrava – Zábřeh * Havlíček Jiří SPŠS a D, Děčín * Burian Tomáš VOŠ a SPŠ, Kutná Hora * Trpiš Michal SPŠ, Havířov * Balý Ondřej SPŠT, Praha 10 * Gargulák Tomáš SPŠ, Česká Lípa * Živetský Martin SPŠ a VOŠ, Brno * Polášek Miroslav SPŠ, Zlín * Žumár Jaromír SPŠ, Praha 1 * Češka Pavel SPŠ, Zlín * Tománek Martin SOŠ, Dalovice * Turek Vojtěch SPŠ, Kopřivnice * Kašpárek Ladislav SPŠ, Přerov * Horal Pavel SPŠ, Praha 5 * Gogol František SPŠ – TP, Karviná * Ehlová Renata SOŠ a SOU, Třebechovice n. Orebem * Tesař Ondřej SPŠT a SOUT, Třebíč * Zelinka Petr SPŠT a SOUT, Třebíč * Szablatura Martin SPŠ – TP, Karviná * Hajduk Jiří SPŠ, Ostrava * Třeček Tomáš SPŠS a E, Ústí n. Labem * Holínek Petr SOU, Litovel * Adámek Jan SPŠ, Bruntál * Hubáček Lukáš SPŠ a SUPŠ, Opava * Štětkářová Pavlína OA, Ostrava – Poruba * Kolankiwiczová Soňa VOŠ a SPŠ, Praha 1 * Mařata Michal SPŠ, Brno * Kučerová Jarmila SOŠ, Vyškov *  Pindjak Michal SOŠ a SOU, Ostrava * Hasl Josef ISŠ a U, Stod * Lukášek Václav SPŠ a SUPŠ, Ostrava * Luft Marek OA, Liberec * Burocková Michaela SPŠ, Teplice * Havlas Aleš SPŠ, Česká Lípa * Rais Jiří ISŠTE, Sokolov * Liptáková Dana OA, Praha 1 * Opavský Jan SOU a SOŠ, Brno * Klegová Zuzana OA, Ostrava * Táncoš Michael SSPŠ, Praha 5 * Bergmanová Zuzana OA a VOŠE, Mladá Boleslav * Pánik Tomáš SŠ, Hradec Králové * Malý Tomáš SPŠ a VOŠ, Písek * Němeček Filip SOŠ, NB * Mráček Michal SPŠE, Brno * Jelínková Kateřina SPŠ ST, Praha 1 * Jedlička Pavel SPŠ, Duchcov * Šeděnka Vladimír SPŠ, Ostrava * Brejník Martin OA, Plzeň * Vyskočilová Michaela SZŠ, Ústí n. Labem * Neumann Lukáš OA, Teplice * Slavíček Lukáš SPŠ, Třebíč * Kárová Ladislava OA a G, Vimperk * Boček Michal SPŠ a SOU, Prostějov * Bernatík Vít SPŠE, Havířov * Zderadičková Veronika OA, Pardubice * Volejníková Hana SOŠ, Nový Bydžov * Kalaš Daniel ISŠU, Stod * Peroutková Eliška SZŠ a VZŠ, Plzeň * Majzner Petr SOUS, Mladá Boleslav * Juráň Jaromír SPŠS, Vsetín * Plhal Radim SLŠ, Hranice * Hanuš Štěpán VOŠ a SPŠ, Náchod * Kosina Martin ISŠ, Liberec * Kubát Jan ISŠ, Brno * Parma Slavomír SPŠ, Uherské Hradiště * Richter Jiří SPŠ, Praha 1 * Granátová Jitka OA a OŠ, Děčín * Velička Tomáš SPŠ, Bruntál * Kavánek Libor SPŠ, Čáslav * Šrubař Martin SPŠ, Frýdek – Místek * Krejčí Michal SPŠ, Hradec Králové * Mlenský Stanislav COP, Hronov * Polko Michal SPŠ, Liberec * Richtr Jiří SPŠ a VOŠ, Kladno * Polák Kamil SPŠ, Jičín * Malá Andrea OA a OŠ, Plzeň * Wrublová Michaela OBH, Karviná * Brabcová Jana SPŠCH, Lovosice * Lorel Tomáš SOUS, Mladá Boleslav * Bubla Jiří SPŠ, Hradec Králové * Hovorka Karel SPŠS a SOU, Varnsdorf * Balák Lukáš SOŠ * Jochman Petr OA, Hodonín * Feit Kamil SPŠE, Mohelnice * Riedel Lukáš SPŠE, Frenštát p. Radhoštěm * Pohlová Zuzana OA a SZeŠ, Bruntál * Jošt Martin ISŠ, Lanškroun * Pavlů Marek SOU, Litovel * Vrážel Jiří OA a OŠ, Děčín * Stránská Pavla OA a VOŠE, Mladá Boleslav * Šmíd Libor SOŠ a SOU, Tábor *  Martínková Andrea OA, Ostrava * Klabnik Martin SSOU, Vodochody * Simandlová Lenka OAG, Vimperk * Slouka František SPŠE, Mohelnice * Zelinková Veronika SPŠ, Karlovy Vary * Cibulka Tomáš SOŠ a SOU, Jablonec n. Nisou * Baxová Jindřiška SOŠ, Plzeň * Machra Milan ISŠE, Lipník n. Bečvou * Sokol Jan ISŠTE, Sokolov * Rozsíval Jan SPŠ, Olomouc * Kolář Jan SPŠS a E, Ústí n. Labem * Szabó Lukáš SPŠ, Lukáš * Baxa Radek VOŠ a SPŠ, Kutná Hora * Hrabalová Zlata OA, Karviná * Kopecký Josef VOŠ a SOŠT, Litomyšl * Merta Petr SPŠ * Brhel Tomáš SOŠ, Kladno * Tarasová Markéta OA a VOŠ, Karlovy Vary * Hromádko Martin SOŠ a SOU, Česká Lípa * Konečný Michal SOŠ a SOU, Letovice * Papež Josef SOU a U, Hustopeče *  Kroutil Josef SOU, Vodochody * Mikulec Pavel SOŠ a SOU, Uherské Hradiště * Ešmer Oldřich SOU a U, Boskovice * Konečný Adam SPŠ a SOU, Prostějov * Řezníček Karel SOŠ a SOU, Česká Třebová * Haláček Miroslav SPŠ, Loket * Junek Ladislav SPŠ, Ostrov * Dvořák Bohuslav SPŠ, Lovosice * Kubáček Michal SPŠS, Olomouc * Falta Miloš SOU, Nové Město n. Metují *  Surá Dagmar OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Dorňák Jakub SZeŠ, Lanškroun * Šrůtková Eva SPŠ, Liberec * Hladký Martin SPŠ, Třebíč * Ruffer Jaroslav SPŠ a VOŠ, Děčín * Sitkarová Ludmila SOŠ, Stříbro * Žaitliková Lenka CSOŠ, Spálené Poříčí * Heinz Petr SOŠ a SOU, Ostrava * Tobyška Miroslav SOU, Nové Město n. Metují * Cymorková Irena SOŠ, Orlová * Koukal Josef  SOU, Boskovice * Cerman Petr SOU a SPŠ, Trutnov * Jarmarová Eva SOŠ, Děčín * Vyhlídal Aleš SPŠ, Lipník n. Bečvou * Sottner Matěj VOŠ a SPŠD, Praha * Čapek Roman SPŠ, Frýdek – Místek * Hloušek Jan SPŠS, Praha * Šprynclová Simona ISŠ * Zevl Jan SPŠ, Vlašim * 

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VI. kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 306 soutěžících)

 

1.

Janková Martina

OA VOŠS Brno

2.

Krčín Jan

SPŠ Praha 1

3.

Švarc Ondřej

SPŠES a SOU Varnsdorf

4.

Janáček Ondřej

VOŠ, SPŠ, SOU a U Jičín

5.

Domas Tomáš

SPŠ a VOŠ Kladno

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Peprný Tomáš SPŠ, Zlín * Řehák Tomáš SPŠ s, Teplice * Zwienerová Petra OA, Brno * Polach Miroslav SPŠ, Děčín * Šimíček Pavel SPŠ, Uherské Hradiště * Škarvada Pavel SPŠE, Brno * Kouřilová Terezie SPŠ, Zlín * Marván Josef SPŠE, Brno * Hluzák Jan OA, Ostrava – Poruba * Jašek Michal SPŠ a SUPŠ, Opava * Antoňů Jana SPŠ, Ostrava – Zábřeh * Pučok Libor SPŠE, Havířov * Surovec Štěpán SPŠst., Praha 1 * Ondřich Jan SPŠS, Ústí n. Labem * Břeň Karel SPŠE, Frenštát p. Radhoštěm * Wroblewski Lukáš SPŠ a VOŠ, Kladno * Kučera Tomáš OA, Ostrava – Poruba * Gellerová Kamila SPŠ, Duchov * Nestával Lukáš SPŠst., Praha 1 * Pakosta Jiří VOŠ a SOŠT, Litomyšl * Žižka Jaroslav SOŠ a SOU, Ostrava * Sághy Tomáš SPŠE, Nové Zámky * Kolman Tomáš VOŠ a SPŠ, Šumperk * Brada Vladimír SPŠ, Bruntál * Olszar Václav SOŠ, SOU, OU a PŠ, Třinec 3 * Havelka Miroslav OA, Hodonín * Gorčíková Erika OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Vacík Josef  SPŠS, Plzeň * Dohnal Stanislav SPŠ, Lipník n. Bečvou * Horáková Kateřina SPŠ ES a SOU, Varnsdorf * Gálet Michal SPŠE, Havířov * Berg Marek SPŠ, Hradec Králové * Streit Libor SPŠS a VOŠT, Brno * Čáň Pavel SPŠ a SOU, Hranice * Zelenka Petr SPŠ, Nové Město n. M. * Pavlůsek Vilém VOŠ a SPŠ, Náchod * Motyčka Martin OA a VOŠCR, Karlovy Vary * Hort Zdeněk SPŠS, Česká Lípa * Štefaník Štěpán OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Waclawik Andrzej SPŠ, Karviná * Tydlačka Martin SPŠ, Vsetín * Beneš Petr SPŠ, Karlovy Vary * Kaštan Jiří SPŠT a SOUT, Třebíč * Jirák Ota VOŠ a SPŠ, Kutná Hora * Stáňa David SPŠ D, Praha 1 * Jeníček Štěpán SPŠ, Loket * Kotous Vojtěch SPŠ S a E, Ústí n. Labem * Bocek Jan SPŠCH, Ostrava – Zábřeh * Šulák Jan SPŠS, Vsetín * Kopecký Jiří VOŠ a SOŠT, Litomyšl * Beneš Jan ISŠE, Přerov * Lávička Tomáš SPŠ, Plzeň * Kovář Jan VOŠ, SPŠ, SOU a U, Jičín * Kochová Lucie OA, Ostrava * Vídeňský Aleš SPŠ a SOU, Letohrad * Moravec Jiří SPŠ, Děčín * Pavlas Libor SPŠ, Ostrov * Škrob Ondřej VOŠ a SPŠ, Kutná Hora * Wimmer Jiří SPŠ, Hradec Králové * Tyc Pavel SPŠ, Brno * Brabec Zdeněk MOA, Jičín * Skoták Martin ISŠ, Ostrava * Klein Marek SPŠS a VOŠT, Brno * Miková Markéta SPŠ a SOU, Hranice * Novobilský Luboš SOŠ a SOU, Ostrava – Kunčice * Brchel Jan OA, Praha 1 * Kosík Matěj SPŠ, Liberec *  Březina Luboš SPŠ, Frýdek Místek * Schalling Frigyes  PÁGISZ, Györ * Fuxová Veronika VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav * Kubala Michal OA a bankovní akademie, Karviná 8 * Pochyla Martin SPŠ, Přerov * Rendes Róbert PÁGISZ, Györ * Mervartová Karolína SOŠ, Nový Bydžov * Sojka Petr ISŠA, Brno * Raszka Jiří ISŠ, Frýdek Místek * Vláčil Petr SPŠ a SOU, Prostějov * Vychodil Petr SOU a U, Boskovice * Lajbnerová Jiřina OA a VOŠE, Mladá Boleslav * Mařata Jan SOU a SOŠ, Brno * Vácha Petr SOŠ a SOU, Kolín 4 * Jakub Jiří SPŠ, Třebíč * Sivák Jan OA a VOŠ CR, Karlovy Vary * Koštuříkova Michaela SOU, Střážnice * Kupsa Vladimír SPŠ, Frýdek Místek * Václavík Tomáš SPŠ a SUPŠ, Opava * Liška Martin ISŠ S, Liberec * Vápeník Jiří SPŠ, Plzeň * Daniel Erik SOŠ, Stříbro * Adltová Romana OA, Teplice * Cír Filip SPŠ, Nové Město n. M. * Beránek Karel SOŠ a SOU, Ústí n. Labem * Franta Michal SPŠT a SOUT, Třebíč * Kostihová Soňa OA, Veselí n. Moravou * Puskely Jan SPŠ, Přerov * Mrkvička Jiří OA a OŠ, Děčín 1 * Brabec Jiří SSOU, Odolena Voda * Tříska Karel ISŠT, Sokolov * Bílá Hana SOŠ, Plzeň * Diblík Tomáš ISŠE, Přerov * Valoušek Michal SPŠ, Olomouc * Vágnerová Veronika OA a VOŠE, Mladá Boleslav * Chaodt Karel SPŠ S, Praha 10 * Hurník Matin SPŠ, Ostrava * Svoboda Petr SOŠ, SOU a U, Česká Lípa * Harabišová Andrea SOŠ a SOU, Frýdek Místek * Szaboová Lenka OA a OŠ, Děčín 1 * Holubec Roman COP, Hronov * Kratochvíl Miroslav SPŠ, Brno * Novák Jiří SPŠ a SOU, Prostějov * Poláchová Jana ISŠ – COP, Valašské Meziříčí * Frýba Tomáš SPŠS, Jablonec n. Nisou * Štěpáník Dušan SPŠCH, Ostrava – Zábřeh * Markupová Lenka SOŠ, Kladno * Vachulka Ondřej OA, Praha 1 * Pop Michal OA a SOŠ a VOŠ, Valašské Meziříčí * Turek Vojtěch COP, Hronov * Špuláková Marta VOŠ a SPŠ, Náchod * Paiskr Martin SOŠ, Kladno * Ryšavý Jan  G a OA, Jaroměř * Kostrhounová Petra SOU a SOŠ, Znojmo * Varga Marek ISŠ – COP, Brno * Krýsl Dušan SOŠ, Stříbro * Jelínek Martin SPŠ, Děčín 6 * Tesler Tomáš SPŠ, Duchcov * Zítková Martina VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav * Kednar Zdeněk SOŠ, Vyškov * Kojecký Marek COPT, Kroměříž * Borůvka Petr OA a VOŠ S, Brno * Čerňanská Petra OA, Tanvald * Dobeš Stanislav SPŠ, Třebíč * Chmel Pavel SPŠ, Teplice * Jirouš Petr ISŠ, RŠO a U, Liberec * Seiner Pavel OA, Teplice * Grolichová Klára ISŠ, Brno – Slatina * Stuchlý Petr SPŠ S, Česká Lípa * Matuštík Jan ISŠ – COP, Valašské Meziříčí * Líbalová Petra SPŠ, Hradec Králové * Hradil David ISŠE, Lipník n. Bečvou * Lamačová Markéta SPŠ, Praha 10 * Eckstein Jan SPŠ, Loket * Vrábel Vladimír VOŠ a SPŠ, Šumperk * Honzajková Zuzana SPŠCH, Lovosice * Silbernaglová Tereza SZŠ a VZŠ, Ústí n. Labem * Doležalová Lenka SOU a SOŠ, Žďár n. Sázavou * Navrátil Jiří SPŠ, Olomouc * Černý Lukáš SPŠ, Liberec * Tkáčová Veronika OA a bankovní akademie, Karviná 8 * Pithardová Lucie SOŠ a SOU, Plzeň * Samek Maxim SOŠ a SOU a U, Česká Lípa * Sobotková Marie SOU a SOŠ, Žďár n. Sázavou * Nouzová Tereza OA, Plzeň * Kubín Martin SPŠ, Lipník n. Bečvou * Plešák David SOŠ a SOU, Jablonec n. Nisou * Dedecius Marek SPŠ a OA, Kopřivnice * Vitula Petr SOŠ, Nejdek * Gruberová Stanislava VOŠ a SPŠO, Praha 7 * Tuček Martin SPŠ, Praha 1 * Fichtner Michal SOU, Nové Město n. M. * Popelka Lukáš SOU, Nové Město n. M. * Miškeříková Martina OA, Veselí n. Moravou * Páviš Miroslav SOU a U, Hustopeče * Pečivová Silvie SpgŠ, Přerov * Hejkal Zdeněk ISŠ, Lanškroun * Dobišová Miroslava SOŠ a SOU, Choceň * Příbek Jiří ISŠ U, Stod * Remeš Jakub SPŠ, Bruntál * Roženek Michal ISŠ, Frýdek Místek * Poláče David SPŠE, Frenštát p. Radhoštěm * Fučíková Anna SZEŠ, Třebíč * Slatinská Denisa SZEŠ, Třebíč * Dvořák Pavel SOŠ, Telč * Takáč Peter SPŠE, Nové Zámky

 

 

 

 

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 235 soutěžících)

 

1.

Turek Ondřej

VOŠ a SPŠ a OA Kopřivnice

2.

Sečka Radek

SPŠ a SOU Frenštát

3.

Kontár Stanislav

SPŠ Havířov

4.

Nohejl Martin

SPŠ Opava

5.

Hazdra Tomáš

OA Plzeň

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Fucimanová Karla OA, Ostrava – Poruba * Niemiec Jiří SPŠ, Havířov * Doležel Václav SPŠ, Zlín * Štajner Martin OA, Teplice * Gomola Jan SPŠ, Bruntál * Karpíšková Martina SPŠ, Praha * Poch Tomáš SPŠ a VOŠ, Kladno * Přecechtěl Jan OA, Plzeň * Kundrát Ondřej SPŠ, Hranice * Kvasničková Martina OA a VOŠ CR, Karlovy Vary * Koběrský Jan SPŠ, Havířov – Podlesí * Michálková Zuzana SPŠ, Teplice * Papoušková Lenka OA a VOŠ, Mladá Boleslav * Šindelářová Zdeňka OA, Vimperk * Kočová Kateřina OA a VOŠE, Mladá Boleslav * Bekavec Ivo SPŠ, Plzeň * Douša Ivan SPŠS a E, Ústí n. Labem * Štastný Karel SPŠS a D, Děčín * Hacman Jan SPŠS a E, Ústí n. Labem * Tesař Jan Gymnázium a SOŠ, Rokycany * Číhalová Petra OA, Valašské Meziříčí * Vohánka Jiří SPŠ, Brno * Plšek Stanislav SPŠE, Mohelnice * Vychopňová Hana OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Horák Jakub SPŠ a SOU, Trutnov * Šubrt Radek SPŠ, Hradec Králové * Georgiandis Petros SPŠ – TP, Karviná – Hranice * Martinásková Eva OA a VOŠ, Brno * Lukačovic Marián OA, Hodonín * Knobloch Oto SPŠ, Kutná Hora * Botur Michal SPŠ, Ostrava – Zábřeh * Šťípčák Petr SPŠ, Uherské Hradiště * Suchánková Romana OBA, Karviná * Gröger Jan OA, Ostrava – Mariánské Hory * Šašinková Lenka OA, Hodonín * Vitovják Radek SPŠ, Zlín * Hykel Jan SPŠE, Frenštát * Divišová Martina SPŠ, Plzeň * Hraňa Pavel SPŠ, Teplice * Hrdý Jan SPŠ, Uherské Hradiště * Borka Zsold SPŠ, Nové Zámky * Poledna Karel SPŠ, Praha * Ryčl Tomáš VOŠ a SPŠ, Kutná Hora * Endl Martin SPŠ, Opava * Wloch Přemysl SPŠ – TP, Karviná – Hranice * Winter Jan COP, Hronov * Skočovský Tomáš COPT, Kroměříž * Kratochvíl Jan SPŠ, Vlašim * Kuncl Jiří SPŠ, Děčín * Hluzín Petr SPŠ, Ostrava * Zedánková Veronika OA, Veselí n. Moravou * Mikita Petr SPŠ, Hranice * Vilímek Jan SPŠ, Olomouc * Halabala Tomáš COPT, Kroměříž * Slavíček Petr SPŠ, Česká Lípa * Michek Tomáš OA, Pardubice * Zlámal Martin SPŠ, Přerov * Bodnár Petr OA, Teplice * Vančura Lukáš SPŠS, Praha * Farnik Jan VOŠ a SPŠ, Rychnov n. Kněžnou * Hlavatý Stanislav ISŠTE, Sokolov * Talavašek František SOŠ a SOU, Kolín * Vojáčková Alena VOŠ a SPŠ a OA, Čáslav * Šalandová Petra SOŠ, Telč * Veselý Miloš ISŠ, Lanškroun * Fibich Jakub SOŠ a SOU, Nový Jičín * Kořínková Monika Masarykova OA, Jičín * Šustek Jiří SPŠCH, Ostrava – Zábřeh * Štrauch Jiří Polská, Ostrava – Poruba * Kratochvíl Marek SPŠS, Vsetín * Krupa Kamil SPŠ, Moravská Ostrava * Vozárová Magdalena OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Sazanov Zdeněk SPŠCH, Lovosice * Bednář Marek VOŠ a SPŠ, Šumperk * Žilka Radim OA, Český Těšín * Štraser Václav OA, Praha * Laboj Miroslav OA, Český Těšín * Kouba Vojtěch OA a VOŠ CR, Karlovy Vary * Kratochvíl Petr SPŠ a VOŠ, Písek * Mikšovský Přemysl OA a VOŠS, Brno * Škrla Jiří SPŠ, Brno * Bednářová Kateřina OA, Brno * Sukup Josef SPŠ, Vsetín * Hendrich David OA, Praha * Dvořák Petr ISŠ, Lanškroun * Brzóska Marek OBA, Karviná * Štefek Roman SPŠ a SUPŠ, Opava * Štěpánek Martin SOŠ a SOU a OU, Třinec * Moravec Josef SPŠ, Letohrad * Číp Ladislav SPŠ, Bruntál * Mikulka Lukáš SPŠ a VOŠ, Kladno * Obůrka Vojtěch OA a VOŠO, Brno * Uzlík Václav VOŠ a SPŠD, Praha * Sirotek Jiří SPŠD, Praha * Němec Petr SOUS, Mladá Boleslav * Vyšohlíd Jaroslav SPŠES a SOU, Varnsdorf * Pavlačka Radek OA a SOŠ a VOŠ, Valašské Meziříčí * Černíková Vlasta SOŠ, Nový Bydžov * Venglářová Petra SOŠ a SOU, Ostrava – Kunčice * Fac Zbyněk ISŠ – COP, Valašské Meziříčí * Linhart Milan SPŠ, Nové Město n. Metují * Koplík Petr SPŠ, Přerov * Froydová Lenka OA, Vimperk * Nosková Krista SOŠ a SOUŠ, Jablonec n. Nisou * Biskup Michal SPŠ, Ostrava – Zábřeh * Vrzal Karel SZ a EŠ, Třebíč * Findeisová Radka ISŠ, Brno * Čudek Pavel ISŠE, Lipník n. Bečvou * Jirovský Pavel EA, Nevekov * Kruchina Adam SPŠ, Praha 10 * Kellner Lukáš ISŠ – COP, Brno * Lemperová Pavla ŠECR, Žďár n. Sázavou * Trčková Lucie SOŠ a SOU, Nový Jičín * Václavík Marcel COP, Hronov * Ovčačik Karel SPŠ, Hranice * Tvrdoňová Dagmar SOŠ a SOU, Frýdek – Místek * Kvasničková Lenka SOŠ, Nový Bydžov * Hošáková Kateřina VOŠ a SPŠ, Rychnov n. Kněžnou * Strejček Michal SPŠ, Děčín * Hercog Tomáš OA a OŠ, Děčín * Kuncl Jan SPŠ, Česká Lípa * Brož Jaroslav SOU a SOŠ, Liberec * Papajová Petra SPŠ, Olomouc * German Jan SOU, Česká Lípa * Štěpánek Bedřich ISŠT, Přerov * Kobelka Jiří ISŠ, Brno * Nováková Jana ISŠ, Brno * Benna Tomáš SPŠ a SUPŠ, Opava * Houdek Jaroslav SOŠ, Jihlava * Klaudy Jiří SPŠS a D, Děčín VI * Říhová Marie SOU a SOŠSČMSD, Žďár n. Sázavou * Raizer Josef Gymnázium a SOŠ, Rokycany * Podmol Petr SOUS, Mladá Boleslav * Holčák Vlastimil SPŠ, Hranice * Lažanová Romana EA, Nevekov * Budín Petr SPŠ a SOUT, Třebíč * Šimčík Pavel ISŠT, Přerov * Rabas Tomáš SOŠ a SOU, Ústí n. Orlicí * Pihera Jaroslav SPŠ, Plzeň * Štědra Pavel SPŠ, Praha 10 * Borka Tibor SPŠE, Nové Zámky * Čajková Hana OA, Veselí n. Moravou * Dvořáček Aleš SPŠ a SOU, Trutnov *

 

 

 

Za organizátory soutěže:

Mgr. Aleš Kubíček

OA, SOŠ a VOŠ

Masarykova 101

757 01 Valašské Meziříčí

akubicek@oavm.cz