Výsledky 7. ročníku celostátního kola matematické soutěže žáků SOŠ, ISŠ a SOU

pořádaného dne 19. března 1999

 

Celostátní kolo 7. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                                                      02/22211631

CS CABOT s. r. o. výrobce sazí Valašské Meziříčí                  0651/681424

GAUDIUM – škola krupiérů Olomouc                                                         068/5227981

CIDEMAT HRANICE s. r. o výroba teracové a betonové dlažby               0642/251349

 

               

                Celostátní kolo 7. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky vzácnému pochopení ředitelek a ředitelů osmnácti škol zřízením soutěžních středisek:

 

1.       ISŠ-COP, Palackého 49, 757 01 Valašské Meziříčí

2.       ISŠ technická, Na jízdárně 30, 701 00 Ostrava 1

3.       COP, Gen. Krátkého 30, 787 01 Šumperk

4.       SPŠ a SOU a Učiliště stavební, 375 41 Královské Poříčí

5.       ISŠ technická, Lipová 499, 391 02 Sezimovo Ústí II.

6.       ISŠ, ul. 5. května 1870, 272 01 Kladno

7.       Střední pedagogická škola, Komenského nám. 22, 570 12 Litomyšl

8.       Střední odborná škola, Heldovo nám. 231, 503 46 Třebechovice pod Orebem

9.       SOUs ŠKODA, a. a. s., V. Klementa 274, 293 60 Mladá Boleslav

10.    SOU spojů, Čichnova 23, 624 00 Brno

11.    COP Jožky Jabůrkové 308, 765 02 Otrokovice

12.    Střední odborná škola poštovní, Husova 30, 301 24 Plzeň

13.    Střední průmyslová škola elektrotechnická, Koterovská 85, 307 03 Plzeň

14.    SPŠ strojnická, tř. 17. liostopadu 49, 771 00 Olomouc

15.    ISŠ, Ruská 147, 405 02 Děčín IV.

16.    VOŠ a SPŠ stavební, Čs. Armády 10, 405 02 Děčín I.

17.    SPŠ strojnická, Hradecká ul. 647, 500 02 Hradec Králové

18.    SPŠ stavební, Václavské nám. 44, 674 01 Třebíč

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace

mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci dvaceti osmi kolegů podílejících se na organizaci a zdárném

průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1185 soutěžících. Celostátní kolo matematické soutěže

příštího – 8. ročníku se uskuteční 17. března 2000. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2000. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařílo rozluštit rukopis na zaslaném řešení.

 

                Výsledky soutěže:

 

Tříleté učební obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

<učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 132 soutěžících)

 

 

1.          Horký Marek                       SPŠ a SOU t.,  Třebíč

2.          Mařik Jan                            ISŠ Cheb

3.          Kubišta Miroslav                SOUs ŠKODA AUTO a. s.

4.          Langrová Markéta             SOŠ a SOU služeb, Vizovice

5.          Pánek Josef                         SOU, Nové Město n. Metují

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

Follberger Tomáš  SOU Lovosice * Kubizňák Miroslav ISŠT Česká Třebová * Valentík Miroslav COP Kroměříž * Masařík Petr SOU Štursova, Olomouc * Král Petr COP Šumperk * Talanda Petr SOU Štursova, Olomouc * Kydlíček Petr ISŠ, Liberec * Pleva Tomáš SOU stavební, Ostrava  - V. * Kynčl Zdeněk SOUs, Ždár n. Sázavou * Kozák Václav SOU dopr., Plzeň * Smékal Michal SOU obch. Gastron., Zlín * Zapletal Pavel ISŠ a OU Uničov * Hort Filip SPŠT a SOUt Třebíč * Šlachta Martin ISŠ stav. a OU, Meziboří * Kastl Michal SOŠES a SOU, Varnsdorf * Rode Aleš ISŠ Přerov * Polka Jakub SOU, OU, U Roosv., Olomouc * Tichý Jan SOUt, Havířov * Pešan Petr SOU, Alejní, Teplice * Říha Jaroslav SOU Tábor * Blanariková Žaneta  SOUs, Lutín * Prokel Adam ISŠ, na Jízdárně 30, OVA * Klíč Patrik ISŠ – COP, Opava * Balcar Michal SOUs, Teplice * Navrátil Jan SOU, Kosin., Olomouc * Řepka Jan SOU Dukelská, Bruntál * Slonek Michal SOUs, Žďár n. Sázavou * Kubta Michal ISŠ Kanada, Třinec * Jebavý Pavel ISŠ SŘO a U, Liberec 2 * Pecina Jan SOU, Nové Město n. Metují * Rajtorová Marcela SOU a U, Stochov * Skovajsová Ivana ISŠ – COP, Opava * Brhel Martin SOU Kosinova, Olomouc * Machálek Václav COP – Kunčice, Ostrava * Tušl Jan ISŠT, Sezimovo Ústí * Machů Michal COP, Šumperk * Kania David SOU staveb., Zengr., OVA * Borovec Milan SOŠ a SOU aut., Ústí n. Orlicí * Glista Jan  Sýkorova, Havířov * Marek Jiří COP, Hronov * Veselý Přemysl SOU a SOŠ Letovice * Železnov Petr SOU, Ous, Hasičská, Ostrava * Michálek František SOUa U Boskovice * Provod Jan SOU Písek  * Jozífek Michal ISŠ, Vysoké n. Jizerou * Skalník Petr SOU Písek * Gregar Jan ISŠ SŘO a U, Liberec 2 * Varga Milan SOU a U, Šternberk * Šnobl Ondřej SOU polygraf., Rumburk * Gryl Libor COP Havířov * Hubková Tereza SOU a OU text., Liberec * Pátek Richard ISŠ, Hradec Králové * Kadlec Jaroslav SOU Pelhřimov * Viktora Milan SOUz, Kralovice * Mácha Miroslav ISŠ, Na Jízd., Ostrava * Korábečná Lucie CSŠ, Odry * Nevtipová Petra SOUa OU, Zábřeh * Korelus Zdeněk SOU dopr., Plzeň * Sláma Zdeněk SOU obch., Žďár nad Sáz. * Žaberský Pavel SOUt., Frýdek-Místek * Turek Miroslav SOUz, Kralovice * Ševčík Michal SOU stav., Roos., Olomouc * Marcek Jiří ( ? ) Královské Poříčí * Jiříček Martin SOU Fulnek * Šindlerová Kateřina SOU Odry * Kozár Alexandr SOU Podhradí, Vítkov * Zelinková Andrea ISŠ obchodní, Choceň * Heinrichová Klára SOU, Karlovy Vary * Vlček Martin ISŠ a SOU, Hradec Králové * Ošlejšek Michal SOU a U, Boskovice * Černá Michaela SOU Klimkovice * Kůpa Jan SOU a SOŠ spojů, Brno * Melichar Jaroslav SOU a SOŠ obch., Žďár n. Sáz. * Prucek Patrik SOU – OU, Hasič., Ostrava * Lukašíkova Hana SOU, Vysoké Mýto * Ševčík Jan ISŠ a OU, Uničov * Grund Ondřej SOU Ústí n. Orlicí.

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy, lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 116 soutěžících)

 

 

1.          Gotz Alexandr        ISŠ COP, Olomoucká 61, Brno

2.          Závora Karel          SOŠ a SOU Kladno, Dubská

3.          Kubina František   ISŠ Na Bojišti 15, Liberec

4.          Konečný Aleš          SOU Polygrafické Kosinova 4, Olomouc

5.          Pektor Jiří               SOU Rooseveltova 79, Olomouc

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

Buchta Zdeněk SOU Friedova ul., Pelhřimov * Chmelař David ISŠ a U, Stod * Kulda Lukáš SIŠ automobilní , Hradec Králové ( ? ) * Németh Jaroslav ISŠ COP Opava * Durr Pavel SOU a SOŠ Letovice * Jírek Jiří ISŠ stavební Tábor * Rusnák Tomáš SOU technické, Havířov * Divoký Radek SOU obchodu a gastr., Zlín * Spáčil Slavomír SSOŠ obchodní, Vrbno p. Pradědem * Pivoda Pavel ISŠ COP, Opava * Sýkora Josef SOU a U, Boskovice * Špatina Radek COP, Šumperk * Kratochvíl Martin ISŠ – COP Valašské Meziříčí * Andrýs Miroslav COP, Hronov * Kasalík Radim SOU stavební, Opava * Malý Marek SOU Lovosice * Kubicová Zuzana SOU strojírenské, Hranice * Hráček Lukáš SPST a SOUT Třebíč * Mlčák Robin SOU Vítkov Podhradí * Bartoš Jan ISŠ Kolín 4 * Vávra David SOU obchodu a gastr., Zlín * Vacek Roman ISŠTE Jednoty, Sokolov * Melezínek Jiří SOU atomobilní, Ústí n. Orlicí * Pudich Milan COP ŘaP, Ostrava Kunčice * Kopiště Jiří ISŠT, Česká Třebová * Ventruba Josef SOU obchodní Žďár n. Sáz. * Janíček Michal SOU Jiřího z Poděbrad, Uherské Hradiště * Pink Petr SOU SČMSD, Znojmo * Valigura Michal SOU Vítkov Podhradí * Škrobánek Petr SOU stavební, Opava * Samek Tomáš SOU Varnsdorf * Tomanová Miloslava SOU Kralovice * Fedorková Petra SOU strav. a služeb, Karlovy Vary * Mrkus Michal SOU Polygrafická, Rumburk * Ulrychová Aneta ISŠ Havlíčkova 42, Kolín 4 * Navrátil Zdeněk SOU Stochov * Pidrman Miroslav SOŠ a SOU Kladno Dubská * Sembol Jaroslav ISŠ Havířov * Nykodým Pravoslav ISŠ Děčín * Chmelířová Svatava SOU Stochov.

 

 

 


Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 18 soutěžících)

 

 

1.          Velčovský Pavel           SOUT, Havířov-Šum.

2.          Bravenec Petr              SOUE  Brno

3.          Zetek Martin                SOŠ Krnov

4.          Růžička Lukáš             SOU obch., Ostrava – Přívoz

5.          Král Stanislav              SOUs Škoda, Ml. Boleslav

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

Keberle Zdeněk SOU Brno * Hořejš Jiří SOUs Škoda, Ml. Boleslav

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. kategorii  - 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 302 soutěžících)

 

 

1.          Kučera Tomáš           OA Ostrava-Poruba

2.          Švarc Ondřej              SOŠ ES Varnsdorf

3.          Šablatura Pavel          SPŠ a VOŠ Písek

4.          Kovář Jan                   VOŠ, SPŠ a SOU Jičín

5.          Hradiš Michal             SPŠ a VOŠ Šumperk

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

 

Kříž Pavel OA Pelhřimov * Brada Vladimír SPŠ Bruntál * Peprný Tomáš SPŠ Zlín * Kouřilová Terezie SPŠ Zlín * Berák Tomáš ISŠU Stod * Kotal Ladislav SPŠ dopravní , Plzeň * Weiner Vlastislav OA Plzeň * Zdráhal Karel SPŠ dopravní , Plzeň * Cupalová Klára SZŠ Cheb * Dvořáková Radka OA Pelhřimov * Nesporý Václav SOU spojů, Tábor * Kříž Milan  SPŠ Mohelnice * Bedlachová Lenka OA Kostelec n. O. * Kotous Vojtěch SPŠ S a E , Ústí n. Labem * Vacík Josef SPŠ strojnická, Plzeň * Pakosta Jiří SZ a RŠ Litomyšl * Minář Filip OA Olomouc * Sztefek Pavel SPŠ Ostrava-Vítkovice * Tománek Marek VOŠ, SPŠ a OA Kopřivnice * Kolman Tomáš VOŠ a SPŠ Šumperk * Mudruňová Alena OA Zlín * Žídkova Barbora OA Chodov * Smrž Vladimír SPŠT Třebíč * Langer Jan SPŠ Chrudim * Tkadlecová Lenka OA, VOŠ a SOŠ Val. Meziříčí * Hudečková Barbora SOŠ a SOU Uherské Hradiště * Vršníková Lucie ISŠU Stod * Kostrhounová Petra SOU a SOŠ Znojmo * Valter Tomáš SPŠE a VOŠ Plzeň * Dedecius Marek VOŠ, SPŠ a OA Kopřivnice * Kroupa Lukáš SPŠ a VOŠ Šumperk * Holbová Kateřina SZŠ Plzeň * Fichna Tomáš SPŠ Ostrov n. Ohří * Ševčík Robert SPŠ elektrotechnická, Plzeň * Jašek Michal SPŠ, SUPŠ Opava * Bergl Marek SPŠ Hradec Králové * Uchočová Kateřina SOŠ veřejnosprávní, Orlová -  Lutyně * Nejezchleb Marcel SOU technické, Krnov * Fuxová Veronika SPŠ, OA a VOŠ Čáslav * Hluzák Jan OA Ostrava – Poruba * Bříza Stanislav SPŠ strojnická Chrudim * Kochová Lucie OA Ostrava – Mar. Hory * Řehák Tomáš SPŠ Teplice * Polák Martin OA Pardubice * Svobodová Zuzana SpgŠ Litomyšl * Sucharda Oldřich SPŠ Ostrava – Zábřeh * Mikušek Petr SPŠS a SOU Vsetín * Ottová Bohuslava SOŠ poštovní Plzeň * Seiner Pavel OA Teplice * Brabec Zdeněk OA Jičín * Moravcová Veronika SOŠ Šumperk * Březina Luboš SPŠ Frýdek-Místek * Skoták Martin ISŠ Ostrava 1 * Engl Martin SPŠ stavební, Plzeň * Mildorf Milan SOŠT a SOU Louny * Šimek Petr SPŠ strojní, Rychnov n. Kněžnou * Kollner Aleš SPŠT a SOU Třebíč * Čihák Milan SOŠ stavební, Kadaň * Horčan Michal SOŠ Kadaň * Studená Kamila OBA  Karviná 8 * Matuštík Jan ISŠ COP Val. Meziříčí * Otruba Pavel OA Olomouc * Hlavsa Jiří ISŠT Sokolov * Hellebrand Radek SPŠ stavební, Opava * Pácha Matěj VDA Česká Třebová * Hurník Martin SPŠ Ostrava 1 * Farář Petr OA a VOŠ Příbram * Biák Martin SPŠ Karlovy Vary * Jiřele Ivo SPŠ elektrotechnická, Dobruška * Řehoř Štěpán SPŠ stavební, Praha 1 * Kopecký Jiří SPZŠ a RŠ Litomyšl * Márová Jaromíra SpgŠ Litomyšl * Škoda Jan SPŠ ČSA Nové Město n. Metují * Dvořáček Kamil ISŠ COP spol. stravování, Ostrava – Hrabůvka * Štěrba Jiří SOU Boskovice * Klaban Jaromír OA Jičín * Čihák Jiří SPŠ stavební, České Budějovice * Štěch Jaroslav SPŠ strojnická, Plzeň * Novák Petr SPŠ Ostrov n. Ohří * Škorpík Petr VOŠ a SPŠ U, Rychnov n. Kněžnou * Kukačka Michal SPŠ stavební, Praha 1 * Součková Barbora SPŠ stavební, Ostrava – Zábřeh * Chytrá Lucie OA Plzeň * Zelenka Petr SPŠ ČSA Nové Město n. M. * Lencová Marcela SPŠ a SOU T G. Geipela 7, Aš * Grydil Jan SPŠ a SUPŠ Opava * Spurný Lukáš SPŠ a OA Uničov * Krzywda Robert SPŠ stavební, České Budějovice * Švec Petr SPŠ elektrotechnická, Mohelnice * Jager Pavel SPŠ elektrotechnická, Dobruška * Štěpáník Dušan SPŠ chemická, Ostrava – Zábřeh * Páca Stanislav COP Hronov * Vala Lukáš SŠ ekonomiky a cest. ruchu, Žďár n. S. * Totová Daniela SPŠ strojní, Ostrava – Vítkovice * Piller Jan ISŠ stavební, Tábor * Tůma Jan OA Opava * Gálet Michal SPŠE Havířov * Vápeník Jiří SPŠ stavební, Plzeň * Cibulka Jiří SOU Třinec – Kanada * Mašková Iva OA Mar. Lázně * Niedermayerová Andrea SOŠ poštovní, Plzeň * Grobalná Jana SOŠ řemesel a podnikání a SOU Frýdek-Místek * Sládeček Petr ISŠ COP Opava * Kuželová Jana OA Kroměříž * Oliva Radim SPŠ stavební, Děčín * Szaboová Lenka OA Děčín * Kozelka Vlastimil SPŠ a VOŠ Písek * Rašková Jana SOŠ Krnov * Pavlíčková Jana OA Opava * Hronová Petra SOŠ Telč * Muster Petr SOŠ a SOU Třebechovice p. O. * Beneš Martin SOU Škoda Ml. Boleslav * Byrtus Tomáš SOU technické, Frýdek-Místek * Oblouk Tomáš SPŠ strojní, Olomouc * Maršál Jiří SPŠ stavební, Lipník n. B. * Kollárová Zuzana OA Ostrava – Mar. Hory * Taškárová Denisa OA Orlová – Lutyně * Bánovský Antonín SPŠ Praha 10 * Beránek Roman VDA Česká Třebová * Ruč Tomáš SPŠ Hradec Králové * Shorný Josef ISŠT Sezimovo Ústí * Korf Jaroslav SPŠ Teplice * Hořinková Jana SOŠ Kadaň * Trang Ta Ming OA Karlovy Vary * Bocek Jan SPŠ chemická, Ostrava – Zábřeh * Tkáčová Veronika OBA Karviná 8 * Kamenická Vendula SOŠ Třebechovice * Balatka Jaroslav ISŠ Liberec III. * Kubíčková Aneta SOŠ Zábřeh * Bareš Jan SPŠ Praha 10 * Poláková Petra SOŠ Telč * Macků Jaroslav SPŠ Ústí n. L. * Kaláb Jiří ISŠTO Dačice * Viazaničková Soňa OA Mohelnice * Kavan Filip PA a VOŠ právní, Liberec * Šimlingerová Monika SZŠ Plzeň * Sitař Marián OA a Gymnázium Vimperk * Nesvadbíková Jana ISŠ a OU Uničov * Kozák Libor SPŠ, VOŠ a SOU Jičín * Halfar Jiří ISŠ Opava * Rusznyaková Šárka SOŠ a SOU poštovní, Karlovy Vary * Slezák Jaroslav COP spol. stravování, Ostrava – Hrabůvka * Hamroziová Lenka SOŠ řemesel a podn., Frýdek-Místek * Šmerousová Lucie SECR Žďár n. Sáz. * Muller Tomáš SPŠ elektrotechnická, Havířov – Město * Listíková Kateřina SOŠ obchodní, Plzeň * Ságner Radek SPŠ Trutnov * Randusová Miluše SPŠ stavební, Lipník * Klepáček Petr OA a VOŠ cest. ruchu, Karlovy Vary * Mazáč Miloslav OA Veselí n. M. * Schejbalová Lucie OA Děčín 2 * Vágner Ivo ISŠ Lanškroun * Staníková Radka SPŠ a SOU Královské Poříčí * Šrajer Martin SOU Škoda Ml. Boleslav * Novák Lukáš SPŠ chemická, Lovosice * Povolný Josef SPŠ stavební, Třebíč * Pelán Jiří SŠ Mor. Budějovice * Asprovská Nikola OA Mohelnice * Nepraš Petr SPŠ chemická, Lovosice * Černá Veronika SZŠ Plzeň * Pospíšil Tomáš SOU technické, Krnov * Boráň Ilja SOŠ a SOU Ústí n. Labem * Horáček František OA Mariánské Lázně * Boháčik Pavel ISŠ Ostrava 1.

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v V. kategorii – druhý ročník studijních oborů

<Kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 315 soutěžích)

 

 

 

1.          Gomola Jan                    SPŠ Bruntál

2.          Šubrt Radek                   SPŠ Hradec Králové

3.          Turek Ondřej                 SPŠ a OA Kopřivnice

4.          Doležal Václav                SPŠ  Zlín

5.          Kvasničková Martina    OA a VOŠ CR Karlovy Vary

 

 

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

Hejna Martin SPŠ elektrotechnická, Dobruška * Zajíček Ondřej SPŠ strojnická, Chrudim * Kroutil Aleš SPŠS Chrudim * Pavlík Josef SPŠ , Ostrava – Vítkovice * Fritscherová Petra OA Mohelnice * Vilímek Jan SPŠS Olomouc * Vitovják Radek SPŠ Zlín * Látal Miroslav OA Olomouc * Vašek Tomáš SPŠ Jičín * Jakovec Miroslav SOŠ OT Štětí * Biskup Michal SPŠ stavební , Ostrava – Zábřeh * Janča Boris OA Olomouc * Červenka Libor SPŠS Pelhřimov * Šustek Jiří SPŠCH Ostava – Zábřeh * Dejdar Tomáš SPŠ stavební , Lipník n. Bečvou * Kostiha Luděk OA Veselí n. M. * Voborník Petr SŠ aplikování kybernetiky, Hradec Králové * Černíková  Vlasta  SOŠ Nový Bydžov * Stehlík Josef SPŠ strojní, Ostrov n. O. * Škrla Jiří SPŠE Brno * Kudlík Jiří OA a VOŠ Brno * Fucimanová Hana OA Ostrava – Poruba * Štajner Martin OA Teplice * Kratochvíl Miroslav SPŠ a VOŠ Písek * Hruňo Pavel SPŠ Teplice * Sobotová Marcela OA a OŠ Plzeň * Kvapilová Michaela SZŠ Brno * Matulík Petr OA Zlín * Bořík Tomáš SPŠ Ostrov * Botur Michal SPŠ stavební , Ostrava – Zábřeh * Hacmac Jan SPŠSE Ústí n. L. * Mocek Vít  SOUs spojů , Tábor * Drábek Vítězslav SOUs , Ostrava – Zábřeh * Vychopeň Daniel SPŠ strojní , Vsetín * Vohánka Jiří SPŠ elektrotechnická Brno * Štěpánek Martin SOŠ, SOU, OU a PŠ Třenec * Kočandrle Petr SPŠE Plzeň * Zemánková Veronika OA Veselí n. M. * Babylon Libor OA Pelhřimov * Kocina Aleš SOŠT a SOU Louny * Čapek Jan SPŠ stavební Děčín * Kučera Martin SPŠE a VOŠ Plzeň * Šmidrkalová Lucie OA Jičín * Petr Karel SPŠ Kopřivnice * Jansa Martin SOŠ a VOŠS Česká Třebová * Šuráňová Petra OA Zlín * Šimek Jan SOŠ a VOŠ Štětí * Schwarzová Pavla SOŠ Šumperk * Hrubešová Naďa SPŠ Hradec Králové * Nováková Iva SDOŠ Telč * Súkup Ondřej SZeŠ , G a RŠ , Staré Město * Šreiber Martin SPŠ a VOŠ Rychnov n. K. * Kyjovský Jan SPŠE Havířov * Bednář Marek SPŠ a VOŠ Šumperk * Selucký Tomáš OA Blansko * Jeništa Vlastimil ISŠ stavební, Tábor * Groger Jan OA Ostrava * Kvasničková Lenka SOŠ Nový Bydžov * Hlavatý Stanislav ISŠT a E, Sokolov * Pavlačka Radek OA Val. Meziříčí * Vychopňová Jana OA a VOŠ Uherské Hradiště * Sedláková Markéta OA Blansko * Laubová Lenka OA Kostelec n. O. * Dvořák Petr ISŠ Lanškroun * Číp Ladislav SPŠ Bruntál * Čech Vladimír OA Plzeň * Vychnerová Markéta OA Praha 8 * Birknerová Magda OA Chodov * Škarda Pavel SOŠ a SU Beroun * Vopička Pavel OA a VOŠ Příbram * Škobrtalová Drahomíra SOŠ a VOŠS Česká Třebová * Michek Tomáš OA Pardubice * Votápek Petr SPŠ Pelhřimov * Vyšohlíd Jaroslav SOŠES a SOU, Varnsdorf  *Opluštilová Lenka OA Mohelnice * Žák Jakub SPŠ, OA a VOŠ Čáslav * Žáček Miroslav SPŠS a E Ústí n. L. * Kratochvíl Marek SPŠ strojní, Vsetín * Wloch Přemysl SPŠ-TP Karviná – Hranice * Hrubý Lukáš SPŠ, Třebíč * Kuncl Jiří VOŠ a SPŠS Děčín * Veselý Miloš ISŠ Lanškroun * Štefek Roman SPŠ a SUPŠ Opava  * Hrbek Jan SPŠ Teplice * Findeisová Radka ISŠ Brno * Plšek Stanislav SPŠ elektrotechnická, Mohelnice  *Vavříková Karin OA, G a VOŠS Ostrava – Mar. Hory  *Novotný Ondřej ISŠ Val. Meziříčí  * Horák Jakub SPŠ Trutnov  * Melša Josef VOŠ dopravní akademie, Česká Třebová  * Kratochvíl Petr SPŠ a VOŠ Písek * Zamrzla Jan ISŠ stavební , Tábor  * Hejčlová Iva SOŠ Šumperk * Němcová Miluše OA Kostelec n. O. * Pruša Martin SPŠT a SOU Třebíč * Nohejl Martin SPŠ stavební Opava * Masařík Pavel SOU Olomouc * Šenk Miroslav SOU a U Boskovice * Zemková Zuzana SPŠ stroj. , Olomouc * Lipová Markéta  OA Ostrava – Poruba * Pihera Jaroslav SPŠ stavební Plzeň * Stuhl Rostislav ISŠ Brno * Školník Petr SPŠE Dobruška * Kucek Miroslav OBA Karviná * Šikulová Martina SZŠ Brno * Vozárová Magdaléna OA a VOŠ Uherské Hradiště  * Čišič Denis SPŠD Plzeň  * Tribula Martin SPŠ elektrotechnická, Morávská Ostrava * Fatura Karel SOU spojů Tábor * Strejček Josef  SOŠ Kadaň * Cabuková Jana SPŠCH Ostrava – Zábřeh * Koprajda Jan SOU stroj. Ostrava-Hrabůvka * Vacík Vladimír SOU energetické Plzeň * Benc Radek SOŠ Šumperk * Prokůpek Marek OA Pardubice * Brichta Radek OA a SZEŠ Bruntál * Hošáková Kateřina SPŠ a VOŠ Rychnov n. K. * Bartošová Lucie SOŠ a SOU Dvůr Králové * Činátl Václav SOŠ Kadaň * Dobrovolný David SPŠS a VŠT Brno * Ryšlavý Jan SOŠ Trutnov * Kubala Jan SOUT Frýdek-Místek * Koliánová Olga SOU poštovní, Opava * Kadavý Ondřej ISŠ COP Ústí n. Labem * Musil Martin SOU ABB Brno * Pospíšilová Markéta OA Chodov * Kořínková Monika OA Jičín * Pravda Roman SPŠ a SUPŠ Opava * Konečný Jiří SŠT a SOU Louny * Hybrant Marek SOUs Lutín, Olomouc * Georgiadis Petros SŠP—TP Karviná – Hranice * Knob Stanislav OA Příbram * Benešová Jana OA – TPM Brno * Stibor Tomáš SOU spoje Tábor * Elisová Jana SPŠZ, RŠ a G Staré Město * Beran Filip VDA – Česká Třebová * Sazanov Zdeněk SPŠCH Lovosice * Rieglová Michaela SOU obchodní a SOŠ Žďár n. Sázavou * Břízová Barbora SPŠ keramická, Karlovy Vary * Kohcutová Lucie SOŠ a SOU Ústí n. Labem * Varadinková Naďa SOŠ, SOU a U Otrokovice * Kuchta Marian ISŠ a U Stod * Zvoníková Lenka SOU, SOŠ a SČMSDr. Žďár n. Sáz. * Fenglová Jiřina SZŠ Cheb * Stryjová Slávka SOŠ, SOU, OU a PŠ Třinec * Uhlíř Jaroslav SPŠ Čáslav * Baláš Přemysl SPŠT a SOU Aš * Mužík Tomáš OA Opava * Štencl Dušan SPŠ a OA Uničov * Michálek Tomáš SOŠ a SOU Dvůr Králové * Rosa Martin SPŠ Nové Město n. M. * Pavelka Marcel SPOŠ Zlín * Krejčová Vendula ŠECR Žďár n. Sázavou * Bednář Marek SOŠES a SOU Varnsdorf * Bognerová Petra SPŠ stavební, Plzeň * Kašpárek Jan SPŠ a VOŠ Šumperk * Lišková Lenka OA a OŠ Děčín * Moryc Michal SPŠ Ostrava 1 * Peterková Vendula SPŠ stavební České Budějovice * Vornáyová Ilona ISŠ České Budějovice * Matoušková Hana OA Děčín * Havlová Helena SZeŠ Lanškroun * Větrovká Vendula SZŠ Plzeň * Pohludka Kamil SPŠ Frýdek-Mistek * Pecharová Andrea SpgŠ Čáslav * Kuhr Miroslav SOU stroj. Ostrava – Hrabůvka * Červený Jan ISŠTE Sokolov * Kotala Bronislav SOU spojů a SOŠ Brno * Korábová Eva ŠECR Žďár n. Sáz. * Bareš Přemysl SOU technické Krnov * Hudcová Petra SZŠ a VZŠ Ostrava – Vítkovice * Ries Tomáš OA Praha 8 * Holá Lenka SOU a SOŠ Znojmo * Skočovský Tomáš COPT Kroměříž * Kružniar Jiří SPŠE Mohelnice * Němečková Lenka OA a VOŠS Brno * Tvrdoňová Dagmar SOŠ Frýdek-Místek * Vršecká Michaela OA Mar. Lázně * Bahulová Lucie SpgŠ Kroměříž * Šembera Pavel SOU-TS Nové Město n. Metují * Rubešová Kateřina SOŠ Třebechovice pod Orebem.

 

 


Pořadí soutěžících podle umístění v VI. kategorii – 3. ročník studijních oborů

<planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmická funkce a rovnice>

(celkem 53 soutěžících)

 

 

1.          Swiech Martin          SOŠ a SOU pro těl. pol. ml. Ostrava – Poruba 

2.          Holubec Bohumil     SPŠ Trutnov

3,          Švec Jan                    SpgŠ Litomyšl

4.          Lazař Tomáš            SPŠ Ostrava – Vítkovice

5.          Cimický Filip           SPŠ keramická , Karlovy Vary

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

Vosláň Josef SOŠ Třebechovice p. Orebem * Duchek Zdeněk OA Plzeň * Bureš Vladislav SPŠ Trutnov * Najman Jiří ISŠ Brno * Dudr Pavel SOU obch. a gastr. , Zlín * Poulová Šárka OA a VOŠCR Karlovy Vary * Elstner David SPŠ stavební, Opava * Hrabec Michal COP RAP Ostrava – Kunčice * Mikan Vratislav VOŠ a SPŠE Plzeň * Panocha Martin SPŠ Ostrov * Kobelář David SOU poštovní, Opava * Baarová Kateřina OA Karlovy Vary * Bílková Lucie SOU polygr., Rumburk * Rusňák Ladislav ISŠTE Sokolov * Kubík Martin SPŠ Ostrava – Vítkovice * Skurčák Pavel OA Ostrava – Poruba * Heřt Jakub SzdrŠ Ústí n. Labem.

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

<posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 249 soutěžících )

 

 

1.            Krůpa Tomáš                 SPŠ strojnická a SOU Vsetín

2.            Turek Milan                   COP technické Kroměříž

3.            Machytka Josef              SPŠ Trutnov

4.            Nováčková Jindřiška     SPŠCH ak. Heyrovského, Ostrava – Zábřeh

5.            Caha Jiří                         SPŠT a SOUT Třebíč

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

 

Heryánová Iveta OA Val. Meziříčí * Stanovský Petr SPŠCH ak. Heyrovského, Ostrava – Zábřeh * Křehlík Tomáš SPŠ Nové Město n. Metují * Ječmen Tomáš SPŠ Teplice * Salí Martin OS a VOŠ CR Karlovy Vary * Rygiel Andrzej OBA Karviná – Hranice * Šárfy Martin SPŠ elektrotechnická, Havířov * Štěrba David OA Ml. Boleslav * Havelka Dušan SPŠT a SOUT Třebíč * Hromádka David SPŠ České Budějovice * Jiřinec Jiří OA a VOŠ Příbram * Šebrle Jaroslav SPŠT a SOUT Aš * Dolívka Lukáš VOŠ a SPŠ Šumperk * Kleinmann Miroslav SPŠ elektrotechnická, České Budějovice * Gurth Petr SPŠSE Ústí n. Labem * Hluzák Daniel SPŠ strojní, Ostrava – Vítkovice * Pajdek Ivo SPŠ elektrotechnická, Ostrava 1 * Vavřík Stanislav SPŠ a SUPŠ Opava * Fiadová Magda OBA Karviná * Karasová Petra OA Praha 8 * Audy Jan OA Děčín * Marková Petra OA Ostrava – Poruba * Vyoralová Jitka OA Zlín * Vitásková Kateřina OA Ostrava – Mar. Hory * Konečný Tomáš SPŠ Moravská Ostrava * Šleher Martin OA Teplice * Kubesa Ondřej SPŠ stavební, Opava * Hejda Ondřej COP Hronov * Friml Tomáš OA a VOŠ Uherské Hradiště * Jáchym Radek VOŠ a SPŠE Plzeň * Grochol Petr SPŠ strojní, Ostrava – Vítkovice * Houdek Mojmír SPŠ elektrotechnická, Brno * Petrů Helena OA Pelhřimov * Bohačík Pavel SPŠ strojnická, Olomouc * Vladyková Lucie SOŠ Blatná * Pohl Tomáš VOŠ – T a SPŠ Rychnov n. Kněžnou * Suchý Zdeněk ISŠ – COP Brno * Semerád Miroslav SPŠ a SOU a U stavební, Královské Poříčí * Červenka Jaroslav SPŠ Teplice * Šibová Olga OA Mladá Boleslav * Rybka Martin VOŠS a SOŠ Česká Třebová * Šimčík Jaroslav Strojní průmyslová VS, Vsetín * Šour Martin OA Plzeň * Herma Jan SPŠ strojní a elektro, Ústí n. Labem * Lengsfeld Jiří OA a SZeŠ Bruntál * Svatý Jindřích SOŠVS Orlová-Lutyně * Pospíšilová Jana SOAS s. r. o., Sokolov * Baranová Magdaléna SPŠ Hradec Králové * Kvíčala Radek SOU a U Boskovice * Filandr Lukáš SPŠ Praha 10 * Pešek Jan SOŠES a SOU Varnsdorf * Holubec Miroslav SPŠ Jičín * Tyčová Veronika SOU obchodu, Kostelec n. Ohří * Horká Jiřina Sze a ekonom. škola, Třebíč * Galík Michal SOU Bruntál * Veřtát Ivo SOU spojů, Tábor * Konvičková Jitka OA Praha 8 * Eichenbaumová Alena SPŠ stavební, Plzeň * Lorber Martin SOU spojů, Brno * Novák Pavel SOŠ Štětí * Winklerová Alžběta VOŠ a SPŠ Šumperk * Beran Luděk OA Děčín.

 

Za organizátory soutěže:                    Mgr. Milan Rakušan                                           

 Mgr. Aleš Kubíček