Výsledky 10. ročníku celostátního kola matematické soutěže

žáků SOŠ, ISŠ, SOU, OU,…

pořádaného dne 5. dubna 2002

 

Celostátní kolo 10. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ vyhlašované MŠMT ČR a pořádané JČMF finančně zabezpečili:

 

JČMF Praha                                                                    02/22211631

CIDEMAT Hranice s. r. o.                                             0642/251349

CS CABOT Valašské Meziříčí s. r. o.                            0651/681424

MOSAIC s. r. o                                                                0642/298740

 

Celostátní kolo 10. ročníku matematické soutěže žáků SOŠ mohlo být realizováno díky

vzácnému pochopení a finanční podpory ředitelek a ředitelů dvacetijedna škol zřízením soutěžních středisek:

SOU spojů

Čichnova 23

624 00

Brno

SPŠ

Havlíčkova 426

470 01

Česká Lípa

VOŠ a SPŠ stavební

Čs. armády 10

405 02

Děčín 1

ISŠ

Ruská 147

405 02

Děčín IV

SPŠ strojnická

Hradecká 647

500 02

Hradec Králové

SOŠ, SOU a OU

Dubská

272 03

Kladno

SPŠ , SOU a OU stavební

Lázeňská 176

375 41

Královské Poříčí

ISŠ stavebních a řemeslných oborů

Letná 90

460 01

Liberec

VOŠ a SŠ pedagogická

Komenského nám. 22

570 12

Litomyšl

SOUs Škoda, a. a. s.

V. Klementa 274

293 60

Mladá Boleslav

SPŠ strojnická

tř. 17. listopadu 49 771 00 Olomouc

ISŠ technická

Na Jízdárně 30

701 00

Ostrava 1

COP

Jožky Jabůrkové 308

765 02

Otrokovice

SOŠ poštovní

Husova 30

301 24

Plzeň

VOŠ a SPŠ stavební

Dušní 17

110 00

Praha 1

SPŠ

Na Třebešíně 2299

108 00

Praha 10

SOŠ a SOU

Gen. Krátkého 30

787 01

Šumperk

SOU spojů

Bydlinského 2474

390 11

Tábor

SOŠ a SOU

Heldovo nám. 231

503 46

Třebechovice pod Orebem

SPŠ stavební

Václavské náměstí 44

674 01

Třebíč

OA a SOŠ a VOŠ

Masarykova 101

757 01

Valašské Meziříčí

 

Soutěž nachází širokou odezvu u učitelů matematiky na SOŠ a stala se vhodnou formou komunikace mezi nimi. Zvlášť je třeba ocenit práci třiceti kolegů podílejících se na organizaci a zdárném průběhu celostátního kola, kterého se zúčastnilo 1764 soutěžících. Přestože je soutěž výběrová, každá škola může do dané kategorie vyslat pouze dva soutěžící, počet účastníků celostátního kola neustále roste. Díky spolupráci se  SPŠ elektrotechnickou Brno, která zajistila překlady soutěžních prací, se i v letošním roce celostátního kola zúčastnili studenti z Maďarska a Slovenska.

Celostátní kolo matematické soutěže příštího – 11. ročníku se uskuteč 4. dubna 2003. Informační leták bude rozeslán na jednotlivé školy obvyklou formou v lednu roku 2003. Informace o soutěži, výsledkové listiny a zadání soutěžních prací jsou k dispozici na adrese www.oavm.cz. Mezi úspěšné řešitele byli zařazeni studenti, kteří dosáhli při řešení alespoň 7 bodů. Pokud jsou některá jména chybně vytištěna, je to tím, že se nám nepodařilo rozluštit rukopis na zaslaném řešení.

Výsledky soutěže:

Tříleté učební obory:

Pořadí soutěžících podle umístění v I. kategorii – 1. ročník tříletých učebních oborů

< učivo ZŠ mimo lomené výrazy>

(celkem 133 soutěžících)

1.

Fraňek Michal

SOU Praha 7

2.

Prouza Jakub

COP Hronov

3.

Dušek Zdeněk

SOŠ a SOU Česká Třebová

4.

Beneš Ondřej

SOU Mladá Boleslav

5.

Cepek Jan

SOU Malé Svatoňovice

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Pinker Pavel ISŠ a U, Stod * Bulířová Pavlína SOU, Havířov * Cach Jaroslav SOU, Kralovice * Nosek Lukáš SOU Plzeň * Francl Lukáš SOŠ a SOU, Nový Bydžov * Štukavec Stanislav SOU a OU, Šumperk * Lupták Martin SPŠD a SOUD, Plzeň * Meca Václav SOU Bruntál * Blkažek Jakub SOŠ a SOU, Žďár nad Sázavou * Masar Martin COP, Otrokovice * Vondrusová Lucie SPŠ, SOU a U, Král. Poříčí * Marosz David SOU, Třinec * Košnar Jan SOU, Praha 10 * Rušaj Jan SOU a OU, Ostrava-Hrabůvka * Ančinec Jiří COP, Zlín * Přikryl Petr ISŠ, Stod * Zlámal Milan SOŠ a SOU, Šumperk * Kučera Ondřej SOU, Mladá Boleslav * Dvořák Miloš SOŠ a SOU, Hradec Králové * Vetcný Tomáš ISŠTE, Sokolov * Zavadil Lukáš SOU, Zlín * Keklak Jan SOU, Havířov * Henzel Michal SOU a U, Boskovice * Volše Tomáš SOU, Praha 10 * Kuncová Lucie SOŠ a SOU, Žďár nad Sázavou * Milý Štefan SOU, Chomutov * Soukup Lubomír SOU, Znojmo * Konopásková Anna SOU, Kralovice * Cais Jiří SOU a OU, Plzeň * Elbl Martin ISŠT a OU, Mohelnice * Černohorská Petra SOU, Znojmo * Pluhař Patrik ISŠT, Přerov * Valouch Lukáš SOŠ a SOU, Šumperk * Francová Markéta SOU a SOŠ, Brno * Čížek Roman ISŠTE, Sokolov * Tauchman Michal ISŠ SŘO a U, Liberec * Míková Věra SOU, Praha 10 * Novotka Jakub SOŠ a SOU, Holice * Bejšovec Jakub SOŠ a SOU, Děčín * Holub Michal SOU a OU, Opočno * Svoboda Jakub SOU, OU a U, Olomouc * Mládek Viktor SOŠ a SOU, Tábor * Veselý Pavel SOU a U, Boskovice * Kostelník Miroslav SOU, Kopřivnice * Šindler Petr SPŠT, Třebíč * Slavík Jaroslav ISŠT, OU, Mohelnice * Muler Jan SOU, Hradec Králové * Židlický Martin SOU Vod. Odol. Voda * Žabka Petr COP-ISŠT, Zlín * Gahriss Petr SOU, Karlovy Vary * Daněk Petr SPSD a SOU, Plzeň * Šoltys Michal SOŠ a SOU, Ostrava-Kunčice * Otáhal Jiří SOU, Rumburk * Poluha Tomáš SOU, Ostrava * Kostka Petr SOŠ a SOU, Havířov * Šuvý Jan SOU, Ostrava * Pekárniková Iveta SOU a OU, Ostrava * Veselý Petr ISŠT, SOU a SOŠ, Louny * Skácel Roman COP, Otrokovice * Kapoun Ondřej SPŠA a SOUA, Holice * Šesták Jan SOŠ a SOU, Varnsdorf * Koudelka Miroslav SOŠ a SOU, Děčín * Rygar Lukáš SOŠ a SOU, Děčín * Bařina Zdeněk SOŠ a SOU, Uherský Brod * Šestavba Ivan ISŠ, Frýdek-Místek * Thiemel Karel SOU a OU, Ostrava-Hrabůvka * Olšán Pavel SOŠ, SOU a U, Kladno * Koubek Matyáš SOU, Nové Město nad Metují * Ambrozek Radek ISŠ a OU, Uničov * Horvátová Marcela SOŠ a SOU, Šumperk * Horák Jan SOU a OU, Šumperk * Běhounek Michal SOU a SOŠ, Brno * Petržalová Kristýna ISŠ, České Budějovice * Meduna Jan SOUT a U, Přelouč

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve II. kategorii – 2. ročník učebních oborů

<výrazy, lineární rovnice, slovní úlohy>

(celkem 112 soutěžících)

1.

Dvořák Jaroslav

SPŠT a SOU T, Třebíč

2.

Kučera Petr

SOŠ, SOU a U, Kladno

3.

Vránová Veronika

SPŠ, SOU a U, Královské Poříčí

4.

Blažek Zdeněk

SOU, Domažlice

5.

Šesták David

Rooseveltovo SOU, OU a U, Olomouc

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Koloničný Jan SOU, Frýdek-Místek * Roháč Martin SOŠ a SOU-MŠP, Letovice * Číp Tomáš SPŠS, Kopřivnice * Brožovský Jakub ISŠ, Vysoké nad Jizerou * Klosek Petr SOU, OU a U, Fulnek * Kocourek Lukáš SOUT a U, Přelouč * Chitil Jaromír COPT Kroměříž, Holešov * Josef Petr SOU obchodní, Hradec Králové-Pouchov * Beňušík Jindřich SPŠD a SOUD, Plzeň * Pištora Radek SPŠA a SOUA, Holice * Valenta Karel SOUS ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav * Rambousek Jakub SOUŠ ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav * Gottlieb Vladimír ISŠ, Ostrava 1 * Klih Václav SOU stavební, Karlovy Vary * Storzer Josef SOŠd a SOUd, Plzeň * Janečka Ondra SOŠ a SOU, Ostrava-Kunčice * Vidlář Martin SOU, Litovel * Kuďelka Radek ISŠ, Frýdek-Místek * Matějíček Jan SOU a OU, Opočná * Schwarcová Hana SOU polygrafické, Rumburk * Zabloudilová Leona SOŠ a SOUs, Vizovice * Zapletal Michal Rooseveltovo SOU, OU a U, Olomouc * Pavelka Jan ISŠTE, Sokolov * Klein Adam SOU, OU a U, Fulnek * Phar Jiří SOŠ a SOU technických oborů, Česká Třebová * Závůrka Jaroslav ISŠ SŘO a U, Liberec * Vávrová Vlasta SOU, Bruntál * Knápek Petr SOU a OU železniční a stavební, Šumperk * Huňová Veronika, Znojmo * Řezníček Martin COP, Otrokovice * Janíková Renata SOU a OU, Klimkovice * Albrecht Lukáš SOŠ a SOU, Děčín * Černý Roman SOU a SOŠ, Havířov-Šumbark * Drahonínský Petr SOU nábytkářské a technické, Praha 5 * Hlávka Miloš SOU nábtkářské a technické, Praha5 * Buchta Václav SOU a SOŠ obchodní, Žďár nad Sázavou * Janeček Dalibor SOU technické a obchodní, Olomouc * Skasko Michal ISŠ technická, Přerov * Kolarčíková Karolína, Frýdek-Místek * Feix Petr SOŠ a SOU, Nový Bydžov * Michal Petr SOU a U, Boskovice * Hrdina David ISŠ, Uherský Brod * Holub Tomáš SOU, OU a U stavební, Ostrava * Svoboda Jakub SOU, Šenov u Nového Jičína * Černý Jan SOU a U, Malé Svatoňovice * Dvořák Antonín ISŠS, Liberec * Grell Michal SOU řemesel a služeb, Nové Město nad Metují * Večeřa Vladimír COP Otrokovice, Napajedla * Rezek Aleš SOŠ a SOU, Děčín * Hanzl Jiří COP, Hronov * Polák Pavel SOU, OU a U * Březina David SOU, Pelhřimov * Kulhánek Petr SOŠ, SOU a U, Kladno * Hanousková Šárka SOŠ a SOU, Uherský Brod * Gacho Erik SOUŽ a S a OU, Šumperk * Kolb Jan SOU technické, Praha 10 * Mikušek Jiří SOU, Šenov u Nového Jičína

Pořadí soutěžících podle umístění ve III. kategorii – 3. ročník učebních oborů

<stereometrie po válec, funkce, práce s grafem, slovní úlohy, obecný trojúhelník>

(celkem 116 soutěžících)

1.

Písek Ludvík

COP Otrokovice

2.

Trčka Jiří

SOU Vítkov- Podhradí

3.

Vokáč Jan

SOU technické, Ústí nad Labem

4.

Záhorec David

SOU spojů, Brno

5.

Kubišta Martin

SOU, Česká Třebová

 

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Strouhal Lukáš ISŠt, OU a U, Česká Třebová * Chlubna Vít SOU a U strojní, Žďár nad Sázavou * Kalas Martin SOU a U, Boskovice * Myška Jan SOU, Malé Svatoňovice * Jambura Martin SOŠ a SOU spojů, Tábor * Kratochvíl Milan COP, Hronov * Stehlík Milan SOU, Znojmo * Dostál Petr SOU stavební, Opava * Zaviačič Lukáš COP technické, Kroměříž * Holub David SOU, Kladno * Tomčiak Stanislav SOU, Fulnek * Kouřilová Lucie SOU, Vizovice * Keznikl Jan SOU strojní, Žďár nad Sázavou * Neuvirt Ladislav SOU, Ostrava-Hrabůvka * Moidzý Jan SOU obchodní, Žďár nad Sázavou * Fiedler Jakub SOŠ a SOU, Kolín * Štípková Kateřina SOU obchodní a služeb, Třebíč * Krejčí Vlastimil SOU ŘS, Nové Město nad Metují * Stříbná Petra SOU sp. str., Ostrava-Hrabůvka * Černý Jakub ISŠ a OU, Uničov * Matěcha Jiří SOŠ, SOU a U, Česká Lípa * Mařan Petr SOUs Škoda A, Mladá Boleslav * Faltusová Lada SOUt a U, Přelouč * Masák Dominik SOŠ a SOU, Nový Bydžov * Donaj Stanislav SOU ŘS, Nové Město nad Metují * Staněk Martin SOU, Olomouc * Pokorný Miroslav SOUt, Praha 10 * Zajíček Jiří SOUs Škoda, Mladá Boleslav * Císař Lukáš ISŠ, Liberec * Ondřej Kunc SOU, Praha 10 * Kučera Miroslav SOU, Znojmo * Kučerková Lucie SOU a OU, Klimkovice * Macháček Jiří SOU, Hradec Králové * Fulín Václav SOUs, Plzeň * Pecher Adam SOU, Kladno * Kostínek Petr SOŠ a SOU spojů, Tábor * Betlach Martin SOU stavební, Teplice * Juřčík Jan SOU spojů a el., Kolín * Hašek Lukáš ISŠT, Mohelnice * Sedláček Vlastimil SOU, Olomouc * Maxová Hana ISŠ stavební, České Budějovice * Müller Robert ISŠ, Frýdek-Místek * Vávra Petr ISŠu, Stod * Šámalová Jana SOU, Praha 7 * Juriga Jan SOU, Uherský Brod * Bauer Jiří SOU, Praha 7 * Procházková Klára SOU, Bruntál * Kubr Jiří COP, Hronov * Kvapil Roman SOŠ a SOU, Šumperk * Mrázová Markéta SOU obchodní, Plzeň * Novotný Lukáš SOU MŠP, Letovice * Musil Jiří SOU a U, Boskovice * Volavka Martin ISŠ, Liberec * Merol Jaroslav SOŠ a SOU, Nový Bydžov * Dufek Stanislav SOUt, Ústí nad Labem * Pzyrová Soňa SOU stavební, Královské Poříčí * Staníčková Lenka SOU, Bruntál * Beníčková Jana SOU, Uherský Brod

 

 

 

Čtyřleté studijní obory:

 

Pořadí soutěžících podle umístění ve IV. Kategorii – 1. ročník studijních oborů

<učivo ZŠ, úprava výrazů, lineární rovnice a nerovnice, slovní úlohy, goniometrické funkce pro pravoúhlý trojúhelník>

(celkem 406 soutěžících)

1.

Němec Michal

SPŠ Praha 1

2.

Hodek Václav

SPŠ Jedovnice

3.

Minařík Miloš

SPŠ Brno

4.

Hažlinský Michal

SPŠ a VOŠ Kladno

5.

Valach Michal

SPŠ a VOŠ Chomutov

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Sovová Marta SPŠ, České Budějovice * Tomšů Jana SPŠ, Zlín * Řehák Kamil SPŠ, Nové Město * Staněk Lukáš SOŠ a SOU, Ivančice * Piši Daniel SPŠE, Pardubice * Strnad Tomáš SPŠ, Teplice * Novotná Hana SPŠ, Hranice * Pernica Jan Masarykova SŠCH, Praha 1 * Hofman Jaroslav SPŠ, Klatovy * Musil Radek SzeŠ, Přerov * Jánský Jiří SPŠ, Příbram * Čech Petr SPŠ, Ústí nad Labem * Kozubíková Petra Gymnázium, Hlučín * Mik Petr SPŠE a SOU, Frenštát pod Radhoštěm * Šnajdar Ondřej SPŠ, Otrokovice * Kachlík Martin SPŠ, Jedovnice * Kocourek Pavel SPŠ, Praha * Husa Rostislav SPŠ a SOU, Třebíč * Tomáš Petr ISŠ, Lipník nad Bečvou * Vomočil Břetislav SPŠS, Chrudim * Jakub Marek SPŠ, Přerov * Helm Jan SPŠ, České Budějovice * Davidenková Olesa OA a OBA, Karviná * Petr Stanislav SPŠ a VOŠ, Chomutov * Včelák Jiří SPŠ, Hradec Králové * Kouklík Jan VOŠ a SPŠD, Praha 1 * Marcalík Tomáš SPŠ, Ostrava * Havlíček Michal SPŠ, Písek * Havelka Petr SPŠ, Hradec Králové * Červenka Petr SOU a SOŠ, Brno * Čadra Vlastimil ISŠ, Lipník nad Bečvou * Kočí Jiří SPŠ, Teplice * Vandlíček Petr SPŠ, Ostrava-Zábřeh * Turczynová Ladislava SOŠ a SOU, Kolín * Nekuda Michal SPŠ, Třebíč * Šika Jan OA, Plzeň * Ševčík Jiří SPŠ, Opava * Baránek Jan SPŠ, Opava * Vrtílek Michal SPŠE, Brno * Blum Martin SPŠ, Jičín * Špaček Viktor ISŠ, Sokolov * Ondřej Vít SPŠ, Kadaň * Zavoral Pavel SPŠ, Praha 5 * Benda Vladislav OA, Pelhřimov * Joch Lukáš SPŠ, Uherské Hradiště * Kubalík Pavel SOŠ a SOU, Letovice * Obrusník Tomáš SPŠ, Ostrava * Mrnuštík Michal SPŠ, Vsetín * Kadlček Filip SPŠ , Uherské Hradiště * Pojezdný Ondřej Vojenská SŠ, Vyškov * Čížek Martin OA, Praha 1 * Mansbart Tomáš SPŠ, Hranice * Šmidberský Jan SOŠ a SOU, Hradec Králové * Baranová Andrea OA, Ostrava – Mariánské Hory * Sander Petr SPŠ, Ostrava – Zábřeh * Bulant Jiří SPŠE, Brno * Schuster Vít SPŠ a SUPŠ, Opava * Nevřela Tomáš SOŠ, Česká Lípa * Šustek Martin SPŠ, Ostrava * Petrů Jana OA, Pelhřimov * Válek Zdeněk SPŠ, Vsetín * Vyšínová Anna OA a VOŠ, Karlovy Vary * Káfuněk Tomáš SOU a SOŠ, Ivančice * Galiakhmetov Olegsandr OA T.Bati, Zlín * Sykala Vít SPŠ, Kopřivnice * Pustka Michal ISŠ, Opava * Mlejnek Jaroslav SPŠE, Pardubice * Csoltkó Attila SPŠ, Nové Zámky * Bukovjan Petr SPŠ, Příbram * Švantner Martin SPŠ, Havířov * Harazin Pavel SPŠ, Bruntál * Buchbergerová Lenka SPŠ, Liberec * Nohelová Miroslava OA, Brno * Pešková Barbora OA, Děčín * Olejníček Pavel SPŠ, Valašské Meziříčí * Staněk Jaroslav SPŠ a SOU Trutnov * Kulhánek Tomáš SPŠ, Plzeň * Ličman Jan SPŠ, Opava * Hájek Michal SPŠ, Zlín * Hübner Radek ISŠ, Liberec * Vokoun Bohumil STŠ, Praha 5 * Färber Jan COP-SOŠ a SOU, Sezimovo Ústí * Kobelková Veronika ISŠ a OU, Uničov * Mitiska Petr SOŠ, Tábor * Horáková Jana Masarykova SŠCH, Praha * Szlaw Vít ISŠ, Frýdek-Místek * Miklós Richard SOŠ, Vyškov * Just Radim SOŠ a SOU, Ostrava- Poruba * Herclík Josef SPŠ, Děčín * Ducháč Petr SPŠ a SOU, Varnsdorf * Jedličková Lenka SOŠ, Rokycany * Liška Petr SPŠE, Praha 2 * Žaba Ladislav SOŠ, Dalovice * Tláskal Lukáš SPŠ, Rychnov nad Kněžnou * Halíř Martin SPŠ, Jičín * Hatala Tomáš SPŠ, Chrudim * Jarolím Miroslav SOU, Praha 5 * Třeček František SPŠ, Děčín * Černochová Zdeňka OA, Kostelec nad Ohří * Ťahúr Petr SPŠE, Dobruška * Roman David SPŠ, Praha 9 * Hanousek Karel SPŠ, Praha * Juraštíková Monika OA, Ostrava – Poruba * Sýkora Lukáš ISŠ, České Budějovice * Hylmarová Lenka Masarykova OA, Jičín * Barák Michal VOŠ a SPŠ, Praha 1 * Krejčí Jindřiška OA, Mohelnice * Johnová Veronika SOŠ, Zábřeh * Chytilová Kateřina SUŠ, Ostrava 1 * Špička Petr SPŠ, Duchcov * Soušek Tomáš ISŠ, Přerov * Šimek Jan VOŠ a SPgŠ a OA, Most * Ždárský Jiří SPŠ, Nové Město n. M. * Hanousek Tomáš SPŠ, Praha 1 * Skřivanová Jitka SOŠ, Praha 5 * Štěrba Martin SPŠ, Pelhřimov * Kupčák Petr SPŠ, Karviná * Durnová Alena OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Hložková Jana OA a SOŠ, Děčín * Richtr Pavel SPŠ, Olomouc * Dobrovič Jiří SPŠ, Bruntál * Hejduk Stanislav SOŠ a SOU, Ostrava – Poruba * Ločárek Karel SOŠ a VOŠ, Kladno * Régner Krisztián Págisz, Györ * Marečková Tereza OA a VOŠ, Zlín * Dokoupil Martin SOU a U, Boskovice * Levinský Filip SPŠ, Praha 9 * Dvořák Petr SPŠ, Loket * Doležel Lukáš SPŠE, Mohelnice * Hamáček Martin SPŠE, Mohelnice * Lesonická Lenka SPŠ, Třebíč * Benda Petr SPŠ, Ostrov * Kawuloková Terezie OA, Český Těšín * Lepšíková Ivana SPŠ, Česká Lípa * Pospíchal Aleš COP – SOŠ a SOU, Sezimovo Ústí * Turková Kristýna SPŠ, Plzeň * Forch Jan SPŠ, Šumperk * Juřica Dalibor SPŠE, Frenštát pod Radhoštěm * Prudil Lubomír SOŠ a SOU, Letovice * Lupoměská Jana SPŠE a SOU, Varnsdorf * Fortelková Katrin OA, Liberec * Zámečník Zdeněk SOU a SOŠ, Znojmo * Pecl Roman SOŠ, Jihlava * Suchánková Karin SOU, Nové Město n. M. * Kurovská Karin OA, Ostrava * Petrová Monika OA, Liberec * Včelička Michal STŠ, Praha 5 * Steiner Radek SPŠ, Praha 5 * Svoboda Marek SPŠE, Havířov * Urban Petr SPŠ, Třemíč * Brož Jiří SOŠ a SOU, Nové Město na Moravě * Musílková Martina SOU a SOŠ, Brno * Dvořáková Lucie VOŠ a OA, Jablonec nad Nisou * Musel Jan SOŠ a SOU, Tábor * Chladil Ladislav SOU a U, Boskovice * Čepičková Jiřina SPŠ, Liberec * Koukolová Veronika SPgŠ, Litomyšl * Hynšt Petr SUPŠ, Český Krumlov * Dobiáš Zdeněk SPŠ, Přerov * Fuksa Martin VOŠ a SOŠ, Litomyšl * Zikmund Martin SOŠ a SOU, Louny * Kovařík Lukáš SPŠ, Lipník nad Bečvou * Eisenhammerová Monika SOŠ a SOU, Plzeň * Dolejšová Eva OA, Plzeň * Jonát Zdeněk SPŠ, Karlovy Vary * Kašpar Martin SŠP, Most * Melník Petr SOŠ a SOU, Šumperk * Konečná Lucie SPŠ, Praha 1 * Rous Roman SPŠ, Praha 10 * Bátlová Aneta SOŠ a SOU, Vizovice * Elšík Vladimír COP, Otrokovice * Ševčík Pavel COPT, Kroměříž * Ander Marek SPŠ, Plzeň * Štramhauser Tomáš SPŠ, Plzeň * Harazim Martin Gymnázium, Hlučín * Šulc Luděk SPŠ, Děčín * Princ Daniel SPŠ, Pelhřimov * Novák Ivo Soukromá OA, Hradec Králové * Šaratová Zuzana SOŠ, Olomouc * Raabová Markéta SOŠ a SOU, Ústí nad L. * Míchalová Lucie SPŠ, Karlovy Vary * Vajgl Martin SOU, Mladá Boleslav * Wirth Václav SPŠ, Klatovy * Holica Miroslav ISŠ, Přerov * Uhlíř Vojtěch COP, Hronov * Trbolová Ladislava SZŠ, Kolín * Mlatecová Pavlína SPgŠ, Litomyšl * Sedláček Michal SOP, Hronov * Smejkalová Martina SZeŠ, Lanškroun * Blažej Martin SOU, Přelouč * Chomo Rostislav SOU, Most * Harvan Jakub OA, Tranvald * Vrobel David SPŠ, Frýdek-Místek

Pořadí soutěžících podle umístění v V. kategorii – 2. ročník studijních oborů

<kvadratické rovnice, nerovnice a funkce, práce s grafem, slovní úlohy>

(celkem 375 soutěžících)

1.

Řezník Martin

SPŠCH Praha 1

2.

Ležák Petr

SPŠ Jedovnice

3.

Matějová Jana

SPŠ strojnická Chrudim

4.

Řezníček Miroslav

SPŠ stavební Valašské Meziříčí

5.

Babík Zdeněk

SPŠ Zlín

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Kručinin Šimon SPŠE, Praha 2 * Sýkora Jaroslav SPŠ, Trutnov * Fazekaš Jan ISŠTE, Sokolov * Potoček Václav SPŠ sdělovací techniky, Praha 1 * Váňa Zdeněk COP, Hronov * Hruška Jan SPŠ stavební, České Budějovice * Křižka Radek SPŠ, Uherské Hradiště * Štverák Martin SPŠ, Příbram * Otrusina Lubomír SPŠ, Uherské Hradiště * Pisár Juraj SPŠE, Nové Zámky * Kliš Stanislav SPŠ stavební, Valašské Meziříčí * Voronin Alexander OA, Praha 1 * Lapáčková Zdeňka OA a VOŠ, Karlovy Vary * Šenkýř Jakub SPŠ a SOU, Trutnov * Pyszko Tomáš SPŠE, Havířov * Dittrich Petr SPŠE, Pardubice * Novák Vít SPŠ, Hradec Králové * Charvát Michal SPŠT a SouT, Třebíč * Franěk Lukáš SPŠE, Brno * Sajdok Marek SPŠ stavební, Opava * Mojzík Marek SPŠ a VOŠ, Chomutov * Jána Tomáš SPŠS, Chrudim * Moudrý Filip SPŠ elektrotechnická, Pardubice * Richter Jan SPŠS a OA, Kadaň * Váňa Petr SPŠE, Mohelnice * Kirill Šustov SPŠSAD, Děčín 6 * Vávra Přemysl SPŠES a SOU, Varnsdorf * Zajíc Ivan SPPŠ, Praha 5 * Novák Petr SPŠ, Vlašim * Bazala Jan SOŠ památkové péče * Sochna Jan SPŠ ST, Praha * Řeháčková Lucie OA, Pelhřimov * Knapová Kristina SPŠ elektro, Třebíč * Bradáčová Miluše SPŠ stavební, Třebíč * Dvořák Lukáš SUPŠ, Č. Krumlov * Vavrečka Jakub OA, Opava * Závora Michal SPŠ stavební, Ostrava * Kremser Jiří SPŠ a SUPŠ, Opava * Pinter Jan SPŠE, Frenštát pod R. * Dobeš Jakub SPŠ stavební, Třebíč * Stříž Vladimír STŠ, Praha 5 * Purchart Václav SPŠ a VOŠ, Chomutov * Šrajerová Hana SPŠ stavební, Opava * Sirotková Jana OA, Most * Hatinová Kateřina SOŠ, Rokycany * Kohout Karel SPŠ-TP, Karviná-Hranice * Chalupa Vladislav SPŠ stavební, Hradec * Vaněček Pavel SPŠ, Teplice * Sztefek Jan SPŠO, Vítkovice * Zavadil Petr SPŠ, Jičín * Píša David SPŠ, Hradec Králové * Bárta Milan OA, Pelhřimov * Baluchová Erika SPŠ strojnická, Olomouc * Pražák Ondřej SPŠ a SOU, Lanškroun * Oborný Petr SPŠ, Moravská Ostrava * Benešová Jana SPŠ stavební, Plzeň * Macháček Jan SPŠ a SUPŠ, Opava * Šeda Jiří SPŠ, Na Třebešíně * Kovář Jan SPŠ stavební, Lipník n. B. * Lišková Barbora OA, Teplice * Kučera Libor SPŠ strojní, Ústí n. L. * Dolejš Vlastimil SPŠE, Praha 2 * Drdla Marek SPŠ strojnická, Olomouc * Vichta Tomáš SOŠ a SOU spojů, Tábor * Mizera Jiří SPŠ, Zlín * Komínek Petr SPŠ, Prostějov * Dvořák Pavel SOŠ a SOU, Tábor * Smolarčík Jan SPŠ strojní, Vítkovice * Zemanová Kateřina SPŠ, Nové Město n. M. * Žídek Václav SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Paurits Peter , Pagisz Győr * Krahulec Lukáš SPŠ, Klatovy * Sazarovski Jiří ISŠ, Třinec * Šablatura Václav VOŠ, SPŠ a OA, Kopřivnice * Cvaková Jaroslava SOŠ, Kadaň * Nováková Žaneta SZEŠ, Třebíč * Guba Pavel SPŠ, Ostrov n. O. * Matějka Milan SPŠSaD, Děčín * Kubeček Jakub COP, Hronov * Pytlonnová Eva SPŠ stavební, Liberec * Prachař Martin SPŠS, Praha 1 * Urbanová Kristýna OA, SOŠ a VOŠ,Val. Meziříčí * Pusztakürti Gabriel SPŠE, Nové Zámky * Ulman Karel SPŠ, Nové Město n. M. * Sekerová Jana SPŠ MV, Praha 9 * Klečka David OA, Chodov * Jílek Jan VOŠ a SOŠ, Šumperk * Chaplinkaya Julia OA, Praha 1 * Spáčil Michal SOUTO, Olomouc * Szkandera Miroslav SPŠ stavební, Havířov * Říhová Kateřina OA, Ostrava-Poruba * Šandera Petr SPŠ stavební, Č. Budějovice * Adámek Ondřej SPŠE, Mohelnice * Kozelský Lukáš SPŠ, Moravská Ostrava * Jakl Jan SPŠ SaE Ústí n. L. * Rada Jan SPŠ strojnická, Praha 1 * Plesselová Tereza SOŠ a SOU, Nové Město na Moravě * Sapík David SPŠT a SOUT, Třebíč * Balcar Jiří SOUS ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav * Ruthová Jana SOŠ a SOU poštovní, Karlovy Vary * Šiková Jana SOŠ a SOU poštovní, Plzeň * Kozlovská Dana SPŠ stavební, Liberec * Oždian Tomáš SPŠCH, Ostrava-Zábřeh * Voltová Veronika OA, Jičín * Coritar Daniel SPŠ a SOU, Hranice * Kubánek Jan SPŠ, Bruntál * Skála Jiří SPŠ, Duchcov * Zouhar Michal SPŠ, Jedovnice * Pém Jan SPŠ a VOŠ, Kladno * Špetlák Miroslav SPŠES a SOU, Varnsdorf * Zámečková Jana SZŠ, Plzeň * Stecenková Marína OA, Kostelec n. O. * Ličman Petr SPŠE, Havířov * Krejčová Eva SZŠ, Kolín * Čech Pavel OA, Praha 3 * Matoulková Anna OA, Kostelec n. O. * Donner Miroslav SOŠT a SOU, Louny * Schulc Martin SPŠCH, Praha 1 * Plasová Svatava VSŠ, Vyškov * Kadlec Jiří SPŠE, Brno * Nevtípil Pavel ISŠE, Lipník n. B. * Kušmír Milan SPŠ strojnická, Plzeň * Konečný Zdeněk SZeŠ a Gymnázium, Staré Město * Sobolík Martin SPŠ a SOU, Prostějov * Pánek Luboš SPŠ, Příbram * Pinojak Miroslav SOŠ telekomunikací, Ostrava * Prantl Lukáš SZeŠ, Lanškroun * Baar Jan SPŠ a SOU,Hranice * Kotová Alena SPŠ keramická, Karlovy Vary * Zenkina Elena OA, Praha * Viktorová Veronika * Křížka Jakub SOU strojírenské, Ostrava 3 * Kremzová Vlasta SOŠ a SOU a OU, Moravská Třebová * Chmela Lukáš SPŠ, Přerov * Rácová Olga SOŠ a SOU, Ústí n. L. * Janeček Milan SPŠ, Klatovy * Szabó Milan ISŠTE, Sokolov * Špillerová Andrea OA, Plzeň * Mlýnek Jan SPŠS, Vsetín * Pečenka Luboš SPŠS, Vsetín * Šarata Josef OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Laštůvková Lída VOŠP a SPgŠ, Litomyšl * Kubalík Jakub SPŠE, Dobruška * Dítě Miroslav SPŠE, Dobruška * Diviš Pavel SOŠ a SPŠ, Šumperk

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VI. kategorii – 3. ročník studijních oborů

< planimetrie, stereometrie, obecný trojúhelník, exponenciální a logaritmické funkce a rovnice>

(celkem 358 soutěžících)

1.

Polášek Miroslav

SPŠ Zlín

2.

Vlášek Petr

M SŠCH Praha 1

3.

Bauml Jaroslav

SPŠ Klatovy

4.

Sterzik Marek

SPŠ Ostrov

5.

Turek Vojtěch

SPŠ Kopřivnice

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Bernatík Vít SPŠE, Havířov * Krontorád San SPŠE, Brno * Pernica Jan SPŠ a VOŠT, Brno * Soukup Jiří SPŠ, Uherské Hradiště * Zelinka Petr SPŠ a SOUT, Třebíč * Richtr Jiří SPŠ a VOŠ, Kladno * Cikánek Martin SPŠ, Jedovnice * Šmíd Libor SOŠ a SOU spojů, Tábor * Češka Pavel SPŠ, Zlín * Soukup Jiří SPŠ, Uherské Hradiště * Kašpar Pavel VOŠ a SPŠ, Šumperk * Majzner Petr SOUS ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav * Horyna Jakub SOUT a U, Přelouč * Vít Tomáš SPŠ a OA, Kadaň * Křenek Martin SPŠ stavební, České Budějovice * Täuber Jiří SOŠ a SOU-COP, Sezimovo Ústí * Kmoníček Tomáš SPŠE, Pardubice * Pidjak Michal SOŠ a SOUT, Ostrava-Poruba * Šikýřová Marie SOŠ a SOU, Třebechovice p. O. * Ryszard Walica OA, Český Těšín * Gabrys Jiří SPŠCH, Ostrava-Zábřeh * Butková Hana SPŠ, Chomutov * Phamová Lucie SPŠ a VOŠ, Chomutov * Lemonová Dita SOŠ a SOU, Třebechovice p. O. * Masár Jan SPŠ, Duchcov * Liptáková Dana OA, Praha 1 * Šandera Zdeněk SPŠS, Brno * Veselý Karel SPŠ a SOUT, Třebíč * Petrák Jan SPŠ, Příbram * Holínek Petr SOU, Litovel * Řezáč Martin SPŠ, Přerov * Janda Josef SPŠ stavební, České Budějovice * Šrubař Martin SPŠ, Frýdek-Místek * Črkal Vladimír SPŠ dopravní, Praha 1 * Gogol František SPŠ, Karviná-Hranice * Michna Viktor SPŠ, Uherské Hradiště * Rais Jiří ISŠTE, Sokolov * Stachlík Aleš SPŠ stavební, Třebíč * Sakař Emil SZŠ a VZŠ, Ústí n. L. * Vála Petr SPŠ a VOŠ, Šumperk * Boukal Petr SPŠE, Dobruška * Puna Petr COPT, Kroměříž * Havrlant Jaromír SPŠE a SOU, Frenštát p. R. * Kraus Tomáš SPŠ dopravní, Plzeň * Slavíček Lukáš SPŠ stavební, Třebíč * Krejčí Michal SPŠ stavební, Hradec Králové * Tománek Martin SOŠ a SOU poštovní, Dalovice * Spurný Josef SPŠ ST, Praha 1 * Macků Jiří SPŠE, Brno * Pipek Josef SOUT a U, Přelouč * Kropáč Jiří SPŠS, Olomouc * Szablatura Martin SPŠTP, Karviná * Štětkářová Pavlína OA, Ostrava * Karger Martin VOŠ a SPŠ, Šumperk * Tutsch Jiří SPŠMV, Praha 9 * Kordas Jan SPŠ, Ostrava * Tobiška Tomáš SPŠE, Dobruška * Lukášek Václav SPŠ strojní, Opava * Vincourek Ladislav VOŠ a SPŠ, Šumperk * Beneš Jaroslav OA, Kostelec n. O. * Mrkva Michal SPŠ stavební, Opava * Hořínek Jiří SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Třeček Tomáš SPŠSE, Ústí n. L. * Jelínek Tomáš SPŠ a SOU, Prostějov * Volejníková Hana SOŠ, Nový Bydžov * Kašpárek Ladislav SPŠ, Přerov * Lahner Lubomír SPŠS, Olomouc * Dub Josef STŠ, Praha 5 * Martincová Lada VOŠ a SPŠ, Rychnov n. K. * Mlenský Stanislav COP, Hronov * Panko Martin SPŠS, Vsetín * Puš Viktor SPŠ, Jičín * Hromádka Petr SPŠ Pelhřimov * Michálek Vojtěch SPŠ SaE, Ústí n. L. * Koudelka Petr SPŠ a SOU, Prostějov * Kosina Martin ISŠ SŘO, Liberec * Dvořák Bohuslav SPŠCH, Lovosice * Veverka Aleš MSŠCH, Praha 1 * Coufalová Jana SOŠ OaS, Třebíč * Hejkal Martin SOŠ a SOU-COP, Sezimovo Ústí * Konečný Michal SOŠ a SOU MŠP, Letovice * Mišák Roman SPŠ, Vlašim * Šenková Veronika OA a VOŠO, Brno * Hasl Josef ISŠU, Stod * Brožík Lukáš VSŠ, Vyškov * Prudík Miroslav ISŠTE, Sokolov * Čapek Martin SPŠSaD, Děčín * Hromádka Martin SOŠ, SOU a U, Česká Lípa * Kopecký Josef VOŠ a SOŠT, Litomyšl * Konečný Michal SOŠ a SOU MŠP, Letovice * Polko Michal SPŠ stavební, Liberec * Zderadičová Veronika OA, Pardubice * Kopecký Miroslav SPŠS, Praha 1 * Brujová Štěpánka SPŠ stavební, Plzeň * Finferová Jana OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Pavlů Marek SOU, Litovel * Hovorka Karel SPŠES a SOU, Varnsdorf * Dorňák Jakub SZŠ, Lanškroun * Jadrníčková Hana OA T.Bati, Zlín * Hüttl Ondřej SPŠ, Hradec Králové * Opavský Jan SOŠ a SOUS, Brno * Trpiš Michal SPŠE, Havířov * Čapek Roman SPŠE, Pardubice * Němec Petr ISŠE, Lipník n. Bečvou * Burocková Michaela SPŠ, Teplice * Slouka František SPŠE, Mohelnice * Poulíčková Miroslava OA, Mohelnice * Mikešová Jana VOŠ a SPŠ dopravní, Praha 1 * Veličková Lucie AHOL-SOŠ, Ostrava-Vítkovice * Hora Jan SPŠST, Praha 1 * Petráček Adam SPŠS, Praha1 * Zeman Aleš SOŠ a SOU dopravy a služeb, Nové Město na M. * Najmanová Alena SSŠ MEP, Most * Kolář Miroslav SPŠ stavební, Havířov-Podlesí * Dokoupil Jan SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Kuchyňková Věra OA, Val. Meziříčí * Leško Jiří ISŠ, Ostrava * Kolský Matouš SPŠ, Příbram * Prokop Jan SOŠ a SOU, Žďár n. S. * Kábrt Jiří SPŠ, Hradec Králové * Štrbáková Adéla OA, Praha 8 * Nacev Nikola SOŠ a SOU spojů a elektro, Kolín * Svášel Lukáš COP,Hronov * Kopřiva Štěpán SPŠE, Praha 2 * Balák Lukáš SOŠ a SOU poštovní, Dalovice * Linhart Tomáš VOŠ a SPŠ, Rychnov n. K. * Miller Antonín SOŠ a SOU, Louny * Němec Jiří VOŠ a SPŠST, Děčín * Jonek Ladislav SPŠ, Ostrov * Solař Martin COPT, Kroměříž * Vlček Tomáš SPŠ, Česká Lípa * Bartošová Martina SZEŠ, Lanškroun * Křivohlavý Martin SPŠ, Česká Lípa * Fibich Lukáš ISŠ SŘO, Liberec * Haláček Miroslav SPŠ, Loket * Volný Jakub SPŠ stavební, Opava * Markevič Jiří Gymnázium, Hlučín * Štefan Radek VOŠ a SPŠS, Děčín * Špirková Michaela OA, Plzeň * Macura Milan ISŠE, Lipník n. B. * Bordovský Ondřej SPŠ dopravní, Bruntál * Cibulka Tomáš SOŠ a SOU, Jablonec n. N. * Merta Petr SPŠ stavební, Lipník n. B. * Kárová Ladislava OA a G, Vimperk * Žlebek Jindřich SOUS, Kopřivnice * Špačková Tereza OA, Praha 8 * Mrázek Michal SPŠ, Jedovnice * Blahnová Monika OA a VOŠCR, Karlovy Vary * Stibingerová Kristýna OA, Ústí n. L. * Grygarčík Martin Gymnázium, Hlučín * Palíčková Petra OA, Ostrava-Poruba * Kovandová Hana SPŠ stavební, Plzeň * Zikmundová Klára MOA, Jičín * Houdek Miroslav SOŠ a SOU spojů, Tábor * Zobalová Jana SPŠ oděvní, Třeboň * Kleina Martin OA, Praha 2 * Nechanický Pavel SPŠ stavební, Liberec * Nováková Michaela SOU a OU, Most * Habernal Tomáš SPŠ, Ostrava-Vítkovice * Símandlová Lenka G a OA, Vimperk * Ždímalová Veronika SOŠT a SOU, Louny * Brejtr Tomáš SPŠ, Nové Město n. M. * Kaniová Sylva AHOL-SOŠ, Ostrava-Vítkovice * Dubová Marcela OA a OA pro zrakově postiženou mládež, Opava * Kubánková Klára OA a OA pro zrakově postiženou mládež, Opava * Burešová Hana VOŠ, OA a SZŠ, Domažlice * Halfar Luboš SOŠPP, Šumperk * Skuhrovec Dušan STŠ, Praha * Klabnik Martin SSOU Vodochody, Odolena Voda * Granátová Jitka OA a OŠ, Děčín * Krätschmer Miroslav OA, Olomouc * Titkarová Ludmila SOŠ, Stříbro * Schwarz Radek SPŠES, Varnsdorf * Tučková Jana OA a VOŠ obchodní, Brno * Pavlovský Zdeněk OA, Pelhřimov * Němeček Filip SOŠ, Nový Bydžov * Klimszová Alžběta SPŠ stavební Havířov * Jelínková Jana OA, Chodov * Balejová Zdeňka SPŠ a SOU, Hranice * Honzík Tomáš VSŠ, Vyškov

 

 

Pořadí soutěžících podle umístění v VII. kategorii – 4. ročník studijních oborů

< posloupnosti, kombinatorika, pravděpodobnost, komplexní čísla, analytická geometrie po přímku>

(celkem 264 soutěžících)

1.

Kučera Tomáš

OA Ostrava-Poruba

2.

Jiřík Leoš

SPŠ sděl. techniky Praha 1

3.

Antoňů Jana

SPŠ stavební Ostrava-Zábřeh

4.

Engl Martin

SPŠ stavební Plzeň

5.

Kačírek Jan

SPŠ Ústí n. L.

Dále následují podle pořadí jen úspěšní řešitelé:

Domas Tomáš SPŠ a VOŠ, Kladno * Breň Karel SPŠE, Frenštát p. R. * Tkadlecová Lenka OA a SOŠ a VOŠ, Val. Meziříčí * Hrazdil Jakub SPŠ, Zlín * Nesporý Václav SOŠ a SOU spojů, Tábor * Presl Lukáš SPŠ, Klatovy * Chmiel Pavel SPŠ, Teplice * Pučok Libor SPŠE, Havířov * Hradiš Michal VOŠ a SPŠ, Šumperk * Ryšavý Jan Gymnázium a OA, Jaroměř * Krčín Jan SPŠ strojní, Praha 1 * Boštík Tomáš SPŠ a VOŠ, Kladno * Peprný Tomáš SPŠ, Zlín * Janáček Ondřej VOŠ a SPŠ a SOU a U, Jičín * Kříž Pavel OA, Pelhřimov * Kouba Jiří SPŠ elektrotechnická, Praha 2 * Bocek Jan SPŠ chemická, Ostrava-Zábřeh * Janková Martina OA a VOŠS, Brno * Trefilová Lucie OA, Tábor * Krupková Helena OA a VOŠ, Tábor * Jindrásek Michal SOŠT, Litomyšl * Weiner Vlastislav OA, Plzeň * Šimíček Pavel SPŠ elektrotechnická, Uherské Hradiště * Hylšová Lenka OA, SOŠ a VOŠ, Val. Meziříčí * Tříska Karel ISŠTE, Sokolov * Polach Miroslav SPŠ strojní a dopravní, Děčín * Langer Jan SPŠS, Chrudim * Kolářová Marcela OA, Ostrava * Brada Vladimír SPŠ, Bruntál * Ottová Bohuslava SOŠ poštovní, Plzeň * Švarc Ondřej SPŠES a SOU, Varnsdorf * Nestával Lukáš SPŠ sděl. techniky, Praha 1 * Schmied Martin SPŠ, Přerov * Beneš Martin SOUS ŠKODA AUTO, Mladá Boleslav * Jašek Michal SPŠ a SVPŠ, Opava * Šmakal Radek SPŠ, Otrokovice * Bergl Marek SPŠ, Hradec Králové * Bánovský Antonín SPŠ, Praha * Kuchař Štěpán SPŠ, Ostrava * Sýkora Jakub SPŠT a SOUT, Třebíč * Bednář Petr VOŠ a SPŠT, Rychnov n. K. * Pešta Jaroslav Gymnázium a SOŠ, Rokycany * Vacík Josef SPŠ strojnická, Plzeň * Wimmer Jiří SPŠ, Hradec Králové * Pernica Vítězslav SPŠ, Jedovnice * Škarvada Pavel SPŠE, Brno * Vališ Jaroslav SPŠS a VOŠT, Brno * Lackóová SPŠE Jedlíka, Nové Zámky-SR * Marván Josef SPŠE, Brno * Čáň Pavel SPŠ, Hranice * Pípal Michal SPŠ, Pelhřimov * Pochyla Martin SPŠ, Přerov * Menšík Martin ISŠTE, Sokolov * Šulc Michal SPŠ, Vlašim * Rozehnal Pavel SPŠ, Jedovnice * Godčíková Erika OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Klein Marek SPŠS a VOŠT, Brno * Jager Pavel SPŠE, Dobruška * Hort Zdeněk SPŠ, Česká Lípa * Mudruňková Alena OA T. Bati, Zlín * Kotous Vojtěch SPŠSE, Ústí n. L. * Tydlačka Martin SPŠS, Vsetín * Brabec Zdeněk OA, Jičín * Gasiorovičová Markéta OA, Praha 8 * Robotová Jana SPŠ stavební, Ostrava-Zábřeh * Pjevič Marek OA a VOŠ, Uherské Hradiště * Rendes Róbert Págisz, Gyor * Harabišová Andrea SOŠ řemesel, Frýdek-Místek * Mrkvička Jiří OA a OŠ, Děčín * Adltová Romana OA, Teplice * Pavlosek Václav SPŠE a SOU, Frenštát p. R. * Cír Filip SPŠ, Nové Město nad M. * Mervartová Karolína SOŠ, Nový Bydžov * Mikulová Eva OA a VOŠ, Karlovy Vary * Olšár Václav ISŠ a SOU a OU,PŠ, Třinec * Kubánek Daniel ISŠ, Ostrava * Šeda Daniel SPŠS, Chrudim * Pochop Karel VOŠ a SPŠ a SOU a U, Jičín * Otruba Pavel OA, Olomouc * Janeček Jaroslav SOU, Litovel * Hluzák Jan OA, Ostrava-Poruba * Zwienerová Petra OA a VOŠ, Brno * Vintrlíková Jana OA a VOŠS, Brno * Krakowczyk Michal SPŠ stavební, Havířov * Tesler Tomáš SPŠ, Duchcov * Toušková Hana OA, Vimperk * Řehák Tomáš SPŠ, Teplice * Hradil David ISŠ elektr., Lipník * Motyčka Martin OA a VOŠ, Karlovy Vary * Sodomka David SPŠ a OA, Kadaň * Šrajer Martin SOUS ŠKODA AUTO, Mladá Boleslav * Rada Imrich SPŠE, Nové Zámky-SR * Hejkal Zdeněk SPŠ, Lanškroun * Tuček Martin SPŠS, Praha 1 * Drška Jindřch SOU, Litovel * Schalling Frigyes Págisz, Gyor * Adámek Jan SOU a SOŠ poštovní, Opava * Remeš Jakub SPŠ, Bruntál * Vybíral Lukáš SOŠ poštovní, Plzeň * Shorný Josef SOŠ a SOU spojů, Tábor * Jelínek Martin SPŠ strojní a dopravní, Děčín * Seiner Pavel OA, Teplice * Šnáblová Olga Gymnázium a OA, Jaroměř * Kautský Aleš SPŠ, Praha 5 * Vlášilová Hana SPSŠ, Olomouc * Stoklasa Vít SPŠ, Ostrov * Změlíková Renáta OA, Český Těšín * Václavík Tomáš SPŠ a SVPŠ, Opava * Jílek Karel SOŠ a SOU a U, Česká Lípa * Páca Stanislav COP,Hronov * Šára Jakub SOŠ chemická, Praha 1 * Frank Marek SPŠ, Příbram * Stefek Pavel SPŠ Zengrova, Ostrava-Vítkovice * Mařata Jan SOU spojů, Brno * Kašný Tomáš SPŠ, Ostrava * Teubelová Dana VOŠ a SPŠ stavební, Děčín * Gryčová Alena OA a OŠ, Děčín * Smrčka Petr SPŠ, Pelhřimov * Vychodil Petr SOU a U, Boskovice * Holubec Roman COP, Hronov * Zmeškal Martin OA, Olomouc * Rychnová Marcela OA, Jičín * Totová Daniela SPŠ strojní, Ostrava-Vítkovice * Cibulka Jiří ISŠ a SOU a OU, PŠ, Třinec * Novotná Petra SOU a SOŠ poštovní, Jablonec * Škorpík Petr VOŠ a SPŠ, Rychnov n. K. * Marek Jaroslav SOŠ a COP, Sezimovo Ústí * Mikušek Petr SPŠS, Vsetín * Bican Lukáš SPŠ, Praha 5 * Svačina Josef SOŠ dopravní, Praha 1 * Mildorf Milan SOŠT a SOU, Louny * Bilas Vojtěch SPŠ-TP, Karviná * Březina Luboš SPŠ, Frýdek-Místek

 

 

Za organizátory soutěže:

Mgr. Aleš Kubíček

OA, SOŠ a VOŠ

Masarykova 101

757 01 Valašské Meziříčí

akubicek@oavm.cz